» »

gothic 2: night of the raven

gothic 2: night of the raven

ovdje kokoš ::

a mogoce go ve gdaj pride, kaj bo novga, komentarji

je mogoce gdo spilu nemsko verzijo ?

gamer ::

mislm da je še ni... in bi z veseljem nabavu tud ta dodatk... ko pride v angleščino...

drgač boš pa največ zvedu na domači strani pa unih linkih k so na tej strani

Container ::

ja, prasci nas pustijo čakat, ne???

Sam bi se žrtvoval in špilu tud nemško, pa JE NIKJER NI!!! Še nemci nevem če so jo skrekal...

Obluba je bla, da bo release v novembru... pa je ni blo.

Novega bo precej stvari, kar za add-on-e ni pravilo. Precej bo novega sveta, neki so pisal o pasu (reč za okol pasu:); veliko bo novih žvali in bojo težje, nova orožja, water mages guild, pirates guild, nove coprnije, nadaljevanje zgodbe( semizdi). Jest sem precej prebral. pomoje preveč....

ovdje kokoš ::

kokr js vem bo zgodba ista, vedar razsirjena, spil bo ful tezji in vseboval bo nov svet:\

kar se pa guildov tice, bojo pa baje isti, ker guild piratov je bl tko kokr guild tatov se prav podguild:(

baje bo tud tezje se ucit, slo bo nekak tko, do 30 % 1x lp (learning point), do 60 2x lp, do 80 3x lp, vglavem do 5x cena lp, za nelatera orozja bo treba met do 180 moci:O

pri xbow, bo bonus damage glede na streinght, za uporabo bos pa se zmer rabu dex


kar se pa tice tega da je ni, sevede da je, sam ni je se v slo (najbrz tud ne bo nemske), ce si jo zelo zelis mas 2 moznosti, zlobni™ dolpopteg ali da se odpravis k nasim preljubim sosedom na sencni strani alp :D
jebi ga

Container ::

sem privrženec zlobnih dolpotegantov, ampak problem je v tem, ker tega špila preprosto ne najdem na netu!!! sploh ker je moja nemščina srednješolski ostanek...

če jo dobiš kje ti bi z veseljem videl link:\

VidKo ::

-odstranjeni warez linki-

Nic videl, nic slisal, nic kriv...

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

ovdje kokoš ::

moderatorji, prosim da vidkov post zbrisete ce vam ta ni vsec, saj ne bi rad videl da se tema zapre, ker se ocitno razvija

macgajver ::

živjo čeprou je tale tema že zelo stara in ste igrco vrjetn že usi preigral jest jo pa igram šele zdejle ker nemorm gothic3 dočakat me zanima
tm k ti QUARHODRON postau uprašana mislm da jih je 6 če mi kdo napiše odgovore al pa saj kje odgovore najdem ker jest sm prehodu use po dolgem in počes pa ene 2-3 pravilne odgovore najdem več pa ne.
tenstan krompir je pa zakon

ovdje kokoš ::

napis vprasanja pa ti bom povedu, ce se ne motm mors odogove vedt ce si obrnu g1
jebi ga

Type-R ::

ta dodatek je samo nemški al je tudi angleški?

karafeka ::

Tut angleški

ovdje kokoš ::

zdej je ze ene par mescov tud angleski
jebi ga

macgajver ::

zdele sploh nimam več cajt za ravena samo še the elder scrools 4 oblivion nabijam ampak vseeno me zanimajo vsi odgovori sej za večino sm skor zihr da so prou samo tazadn me najbl zajebava.
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

muzičar ::

Ja napiš uprašanja... na pamet se pa spila ne spomnm

macgajver ::

1.Who once protected the people of jharkendar from enemy atacks?
2.Who can give quarhodron a direct order?
3.Who is to blame for the evil that befell the people of jharkendar?
4.Who has the last word in the council of five?
5.Who alleviates suffering ang cares for the sick in jharkendar?
6.Who closed the portal to protect the world from evil?
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

ovdje kokoš ::

o matr, zamesu sm vprasanja z enimi od UR-SHAKA, na tole ti ne znam na pamt ogovort, sam sm 100% da nek v spilu najdes odgovore, v ksni knjigi al pa clo v notepadu
jebi ga

muzičar ::

Mislm da gre takole : Guardians of the Dead, warriors,
priests, warriors, scholars, healers in zadnji I couldn't possibly know.

elasto_mania ::

a ve kdo kako se s krampom skopa luknja za it po neke zakopane stvari od grega

muzičar ::

tko da se približaš križu in stisneš "use" tipko (jaz imam ctrl) in čakasš da trikrat udari in nato se ti nad križom pokaže vsebina, ki jo pobereš in neseš gregu

elasto_mania ::

js stisnem ctrl in nič.
S kombinacijo katere tipke to narediš ctrl+?

Chronoboy ::

Ni kombinacija in ni nujno da je tipka ctrl. Use stisni. CE ne ves pod katero tipko imas, poglej v optionse.

muzičar ::

Lej a ves kaj je tipka "use" - to je tipka s katero aktiviras elemente (uzames, spustis, odpres vrata etc.). No to tipko stisnes, mozno pa da moras stisnit v komb. s tipko naprej.

elasto_mania ::

a action to sem probal samo gre naprej in grem se pa nic se ne zgodi

mi345 ::

ko se postaviš tja pred križ pritisni tipko use in model ti bo 3x-4x udaru in potem se ti bo prikazu zaklad....seveda pa ko to počneš ne smeš imet unga kladiva na sebi;)..ampak ga mej pač not v inventoriju..kokr maš hrano pa te zadeve..;)

aj aj

njok ::

Ker se nisem prisel do konca, me vedno bolj me mika, da bi se ponovno lotil NOTR - ampak ker se zdalec nimam dovolj casa, da bi preigral celega, me zanima ce se najde dobra dusa, ki se vedno hrani sejvano igro iz ± 5. chapterja. Podrobnosti sploh niso vazne, samo par orkov bi rad usekal in koncal zgodbo. :)

Outsajder ::

Jst mam pa težavo tam k gres ze v tempel ravenu sledit k so pol une pasti k so narisane ene slike gor kok tam sm ze vse sprobu pa nic.

A komu dela g2+nor na win 7?!meni ne:8)

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Guild Wars 2 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Igre
2107230590 (9495) mi345
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67259535 (12565) kr?en
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915131435 (61146) ahac
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46634005 (13034) stražar
»

Novice o XGLju

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
133572 (2781) G-man

Več podobnih tem