» »

World of Warcraft vs Guild wars

World of Warcraft vs Guild wars

««
12 / 14
»»

Rokomah ::

Hja.........tukaj v Accound managment, pa ne spozna moj accound.
Zgleda, da sem si trial accound naredil na worldofwarcraft.com (tukaj me tudi spozna na Accound managment), na EU portalu pa ne!

Kaj pa naj sedaj naredim????
Moram iti znova ali pa lahko na EU portalu prenesem moj caracter iz triala?

galimim ::

Mislm da moreš od začetka.
Born To Bleed, Fighting To Succeed, Built To Endure What This World Throws At Me

pingec ::

Torej zgleda da si ti naredil trial account na US strani in ga lahko uporabljaš na US realmih. Tukaj se mi zdi malo čudno, da ti je kar tako ratalo se povezat na US realme brez spreminjanja configa od WoWa saj je ta nastavljen na EU realme in te ne spusti skozi če imaš odprt US account.

Imaš 2 možnosti:

Če imaš US trial account (odprt na strani www.worldofwarcraft.com), ki si ga že 10 dni igral in bi ga rad obdržal, lahko kupiš preko interneta (ali od mene) US cdkey in ga s tem nadgradiš, pri tem pa moraš vedet, da ne boš mogel igrati na EU realmih in da bo ping malo višji (tam ene 250ms).

Če ti je vseeno za trial oz. še nisi pričel igrat pa lahko komot odsurfaš na www.wow-europe.com tam odpreš trial in ga lahko kar takoj tudi nadgradiš s cdkeyem, ki si ga kupil in imaš tako 40 dni igranja že plačanega.

P.S.
Kakršenkoli prenos accountov/characterjev iz US na EU realme ali obratno ni nikakor izvedljiv(heh, I wish...), če se je kdo spraševal...
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingec ()

Rokomah ::

Naj mi prosim nekdo razložo bistvo Realmov.

Mavrik ::

Realmi so dejansko serverji, isto kot pri drugih igrah. Ko ustvariš lik na enem realmu pa igraš z njim, vidiš ter srečuješ samo druge ljudi, ki igrajo na tistem realmu.
The truth is rarely pure and never simple.

ahac ::

Recimo, da boš enkrat max. lvl in boš v raiding guildu... raidi bodo zvečer po lokalnem času. Torej, če igraš na US serverjih bo to zate enkrat v jutranjih urah. ;)
Najboljš, da si lepo na naložiš EU verzijo igre in začneš na novo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Rokomah ::

Sem pred tem, da si kreiram nov caracter.
Prosim za (še) malo pomoči.
Je kaj pomembnega, kar moram vedeti pri tem?
Nisem največji ljubitel raznih spellov in čarov tako, da bo mogoče najboljši izbor Human?
Kaj pa glede izbora Alience ali Horde? Nagibam se k izboru prve.
Kateri realm mi predlagate (mislim za EU verzijo)?
Kje je največ igralcev in slovenskih igralcev?

Rotaidal ::

"Nisem največji ljubitel raznih spellov in čarov tako, da bo mogoče najboljši izbor Human?
Kaj pa glede izbora Alience ali Horde? Nagibam se k izboru prve.
Kateri realm mi predlagate (mislim za EU verzijo)?
Kje je največ igralcev in slovenskih igralcev?"


Če ti niso všeč spelli in podobnega igraj z warriorom, hunterjem ali roguom.

Večina ljudi igra Allianco, ker so pač kao "dobri". Sam igram na Horde, ker se mi alliance zdi preveč "pussy" Izbira je tvoja, dobena stran nima neke
prednosti, razen Alliance v AV:D

Največ ljudi igra na PvP serverjih. Na teh serverjih si varen dokler igraš na svojih ozemljih (horda, alliance). Potem pa ko greš na ozemlja, ko ne pripadajo dobeni od strani, si lahko napaden od sovražnika. Višji lvl za zabavo koljejo male lvl>:D

Normal realm, tu te nasprotni igralec ne more ubit, razen če si nastaviš "pvp on" ali "pvp off" se mi zdi.

Potem še imaš Roleplaying realme, tu pa moreš spoštovat določena pravila. Igralec se dejansko "uživi" v svojega lika.

In še RPPVP ( Roleplaying player vs player) To pa je mešanica PvP realma in pa RP realma.

Veliko slovencov igra na Kazzak (alliance) in pa Mazigros (horde). Vendar ti teh realmov ne priporočam ker so polni in bodo nekateri igralci počasi z svojimi guildami odšli na majn zasedene realme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Evil mind ::

Meni se zdi alliance vseeno nekilko bolj začetnikom prijazna, sploh pa humani. Od classov pa itak gre warriora 50% začetnikov u vseh MMORPGjih:D. Paladin tudi ni slab sicer ima magije ampak meni se je zdel bolj zabaven za igrat kot warrior. Itak pa ni najbolšega classa...

Rokomah ::

Naj mi nekdo prosim malo bolj razloži Realm style.
Ne vem točno za kaj se nej odločim.

Kaj natančno omogoča Roleplaying realme?
In kaj PvP?
Kaj priporočate, da bo nek optimum (v manualih o tem nič ne piše).
Sem bolj kot ne nedeljski igralec, noben fanatik, vendar mi vseeno gre za realnost in manj za čarovnije in neverjetne pravljice.
V trialu sem imel Normal realm (po defoultu), pa nisem sigurn če je to najboljše.
Kateri so tisti manj zasedeni realmi?
Se lahko kasneje prestavljaš iz enega realma v drugega (brezplačno)?

Rokomah ::

Kolikor mi je razumljivo v Normal Realmu lahko sprejmeš ali zavrneš PvP.
Tudi če sprejmeš in si premagan, nisi mrtev ampak si....kaj?
V ostalih realmih, te pa lahko vedno kdorkoli napada in če te premaga si mrtev, a je tako?
Torej v vseh drugih realmih je zelo nezdravo hoditi naokoli, če nimaš visok lvl.
Kaj pa potem sploh lahko počneš?

pingec ::

Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

BladE_ ::

Jst igram na PvP realmu in je dost bl zanimiv kot pa na navadnem... Sj ni fora v tem da lahko samo drugi tebe ubijejo tut ti lahko njih ubijes oz gresta pac dva skupi in koleta nasprotno stran... pa ne misl ce bos enga iz nasprotne strani srecu da te bo 100% ubou, eni majo cjt pa te bojo probal drugim sepa sploh ne da ukvarjat in te bojo pr mer pustl...

Jst ti priporocam PvP!


LP

Rotaidal ::

V PvP realmu te lahko napade vsak kjerkoli kadarkoli! Razen na začetnih območjih ne.

Na normal, če maš nastavljeno PvP off, te ne more nihče ubit, če pa maš PvP on pa te lahko napade.

Torej v vseh drugih realmih je zelo nezdravo hoditi naokoli, če nimaš visok lvl.

Ni, saj se braniš če je enak lvl oz 3 lvl + ali - Pač eni noobi lvl 70 radi koljejo majhne lvl. Za zabavo.

Ko te premaga umreš ja. Nič hudega ni to, pol samo nazaj letiš do svojega trupla in se oživiš.

Na Roleplaying realmih pa moreš spoštovat določena pravila. Več ti piše na WoW Eu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Dami ::

Cannibal Corpse Interview
F*** the alliance!>:D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

strictom ::

Ja valda. The days of the passive paladin are over, here comes the overpowered shaman!
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tr0n ::

Rokomah ::

Naj mi nekdo pomaga pri Wow, prosim.
Sem bolj na začetku in še ne poznam vse finte.
Kako spraznim "Payback"???
Sem usnjar po poklicu in naredim veliko izdelkov, vendar sem omejen s prodajo, ker se mi Payback hitro napolne in ne morem prodati vse kar izdelam.
Ali lahko še kako drugače prodajam (razen pri trgovcih in na dražbi)?

Rotaidal ::

Kako spraznim "Payback"???

Kaj je Payback? Misliš torbe ali kaj? Kaj bi spraznil?

Sem usnjar po poklicu in naredim veliko izdelkov, vendar sem omejen s prodajo, ker se mi Payback hitro napolne in ne morem prodati vse kar izdelam.


Kako omejen? Kaj mislis z Payback? Misliš Backpack?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

DOOM_er ::

sem kupu wow en tedn nazaj in morm rečt da je špil totalno zakon... preh sm špilu GW in je WW dost dblši od GWja čeprov ma GW tut ene par hudih stvari.

hail WoW
Robots will steal your job. But that's OK

ahac ::

Rokomah: Lahko v trade chat napišeš kaj prodajaš vsake tolk časa. Lahko si pa narediš še en lik, ki bo enchanter in bo disenchantal stvari, ki jih ne moreš prodat (opremo za nizke lvle... kasneje ne bo mogel več) tako, da potem prodaš enchanting materiale.
Za dražbo si pa lahko naložiš addon "auctioneer" z katerim nekajkrat skeniraš auction house in potem boš videl kakšne so cene in konkurenca za določene iteme... glede na to se odločiš kaj in kdaj prodat za maksimalni dobiček. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Rokomah ::

Očitno me niste razumeli ;)
Pri upravljanju svojega poklica v WOW, naredim precej izdelkov (npr. Leather vest), ki pa jih znam prodajati samo preko Merchant-a. Vendar ima on omejeno število "oken" v predelu Buyback. Ko vse to napolnem s svojimi izdelki, ne morem več prodajati. Ker gre za izdelke nizke vrednosti, se mi ne izplača vedno hoditi v mesto v aukcijsko hišo. Takšnih izdelkov naredim naenkrat tudi po 50 kosov.
Če se vmes odlogiram in se nazaj logiram na WOW čez nekaj časa, potem lahko zopet prodam (12) kosov Merchant-u. Veliko itemsov tudi najdem ali oduzamem od ubitih nasprotnikov in z njimi imam enako velike težave s prodajo. Ne z doseganjem cene ampak, kje jih naj prodajam?

strictom ::

Amm... Malo me na smeh vleče. Buyback okno je za vse tisto kar si ti prodal lahko odkupiš po isti ceni nazaj. Prodaš pa lahko neomejeno itemov. Ti samo rightklikaj po unih leather vestih.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Rotaidal ::

Nima omejeno število oken, ti lahko prodaš koliko stvari želiš.1 ali 1000. Oni buyback pa je da lahko kaj nazaj kupiš, če se recimo zmotiš.

pingec ::

Prvic sem se lotil melee classe in sicer warriorja. A je kdo kaj izkusen s fury DW warriorji? Predvsem me trenutno zanima katere abilitije uporabljat in v kasnem vrstnem redu med grindanjem (sm lvl 54 orc warrior).

Trenutno mam eno bl pocasno skirco v Main Hand pa en hitrejsi slabsi sword v off hand. Fajt zacnem v Battle Stance, chargam in menjam na berserker stance, pocakam na bloodthirst in ga sprozim, ko je na cooldownu in ce imam precej rage-a ga dumpam v kak heroic strike ali sunder armor. Death Wish, Berserker Rage in Blood Fury(racial) tudi skos uporabljam, ko niso na cooldown. V bistvu me samo zanima kako je z Whirlwindom, kdaj ga uporabit in pa ce je kaka kritika na nacin mojga fajtanja :)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Rotaidal ::

Whirlwind je uporabn če imaš ko imaš do 4 mobe na sebi. Drugače je tudi fajn :) Jaz sicer igram z hybrid arms/fury warriorjom za areno.

ajt zacnem v Battle Stance, chargam in menjam na berserker stance

Ne menjaj takoj stanca, ker zgubiš rage. Menjaj ga takrat ko porabiš ves rage, razen če imaš v talentah, da ob menjavi stanca dobiš dodatn rage. Sunder armor je uporabn samo za tankanje:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

pingec ::

Am ko jst chargam, pa menjam stanco ne zgubim nic rage-a, nasprotno, od charganja ga imam kar precej :D
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Rokomah ::

Jest se opravičujem za mojo nevednost, vendar v manualu za WOW piše, da lahko prodajaš itemse na tak način, kot jest zgoraj opisujem (pri Merchantu).
Res da sem še tapravi noob in skrajno neroden, vendar mi še vedno ni jasno, kje prodajam od 1-1000 itemsov, na najbolj enostaven način. Aukcijska hiša je moalo nerodna, ker mora iti potem vedno v glavno mesto, v torbi pa nimam toliko prostora, da bi vse prenašal tja.
Ostane še potem trejdanje z ostalimi igralci, vendar ni za računati, da mi bo kdo kupil npr. 50 leather suits.
Malo pomoči prosim ;)

Rokomah ::

Pa še eno vprašanje;
Ali obstaja kakšna vnaprej nastavljiva pot do nekega mesta, v smislu avtomatičnega potovanja po naprej nastavljenih waypointih.
Če potuješ nekam daleč je rahlo duhomorno ročno voditi svoj lik po vseh tistih cestah, ki si jih že 10x prehodil.

ahac ::

Jest se opravičujem za mojo nevednost, vendar v manualu za WOW piše, da lahko prodajaš itemse na tak način, kot jest zgoraj opisujem (pri Merchantu).

Ja, ampak buyback pri tem nima veze.

Ali obstaja kakšna vnaprej nastavljiva pot do nekega mesta, v smislu avtomatičnega potovanja po naprej nastavljenih waypointih.

Flight pointi. ;)
Pa hearthstone si nastavi v inn mesta, kjer največ questaš.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Rotaidal ::

Am ko jst chargam, pa menjam stanco ne zgubim nic rage-a, nasprotno, od charganja ga imam kar precej :D

Ja od charga dobiš rage. Vendar če ga takoj po njem menjaš stance, izgubiš ta rage na 10 se mi zdi.

Res da sem še tapravi noob in skrajno neroden, vendar mi še vedno ni jasno, kje prodajam od 1-1000 itemsov, na najbolj enostaven način

Hehe...skoraj vseposod lahko prodajaš stvari. Torej vseposod kje se ti zraven NPCja pokaže majhna "vrečka", ko z miško na njega pogledaš.
Takšnih NPCjev je ogromno. Pri skoraj vsakem lahko prodajaš.

Ali obstaja kakšna vnaprej nastavljiva pot do nekega mesta, v smislu avtomatičnega potovanja po naprej nastavljenih waypointih

V vsako mesto ko prideš, prvo poišči NPC ko ima nad sabo zeleni klicaj. Pri njem odkriješ nov flight point. Ko imaš odkrita v vsaj dveh mestih se lahko med njima voziš na mountih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Rokomah ::

...hvala, vaši komentarji so pomagali.

pingec ::

Rokomah, čimprej našparaj pa si nabavi na AH kakšne večje vreče. Sive itemse prodaj merchantu, kaksne bolj zanimive pa se splača pošiljat na enga drugega junaka, ki ga narediš samo za uporabo AH, se pravi ta drugi junak je lahko lvl 1, pripelješ ga v glavno mesto in ga tam pustiš. Ko hočeš dat kaj na AH stvar pošlješ temu lvl 1 altu in preko njega daš na AH. Dobi si še addon "Auctioneer", ki skenira AH in ti potem nastavi primerne cene temu kar prodajas.

Kaj na AH prodajat pa se bos naucil pocasi. Lahko si tud preberes kaksen vodic za uporabo AHja in Auctioneerja, ki jih je na googlu na tone.


Tincek ja imas prav, 10 rage-a zgubim, 10 ga ostane.
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Arzen ::

Eno vprašanje:

Koliko buffov/napitkov lahko imaš naenkrat aktivnih v WoW. Jaz jih več kot 3 ne vidim a zdej je to tak narejen da jih ne vidiš pa so vseen aktivni ali pa jih več nemoreš imet več naenkrat?

Hvala!

Rotaidal ::

Ja različnih lahko imaš kolko želiš. Včasih sem jih imel zgoraj po dve vrstici ko smo bli v raidu.:)

ahac ::

Lahko imaš hkrati samo 1 BATTLE ELIXIR in 1 GUARDIAN elixir (na vseh piše v katero kategorijo spadajo) ali pa 1 FLASK (ta zasede slot obeh elixirjev). POTION se tukaj ne šteje (ta ti da itak samo kratkotrajne buffe).
Pa samo 1 FOOD buff (od hrane, ki jo poješ) imaš lahko.

Drugje pa ni omejitev razen seveda buffi različnih classov. Recimo 1 paladin ti da lahko 1 buff... ampak drug ti da lahko drugega, itd...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Rokomah ::

Naslednja vprašanja:
Kako je z bojevanjem?
Je tukaj kaj taktike pri pristopu k samem boju z NPC likom ali human likom, ali se pa vse vrti okoli pritiskanja na Abilities/Spell gumbe zbranimi v Action Bar. Je pomembno koliko sem odaljen od tarče napada, vpliva na učinkovitost skakanje, premikanje, izmikanje(levo,desno,nazaj) in podobno?

Kaj v bistvu pomeni "Rage" (vrednost pod Health). Če je to neke vrste jeze ali biti besen, ne vem za kaj je pomemben in na kaj vpliva.

Hvala za odgovore.

Rotaidal ::

Je tukaj kaj taktike pri pristopu k samem boju z NPC likom ali human likom, ali se pa vse vrti okoli pritiskanja na Abilities/Spell gumbe zbranimi v Action Bar. Je pomembno koliko sem odaljen od tarče napada, vpliva na učinkovitost skakanje, premikanje, izmikanje(levo,desno,nazaj) in podobno?
Z Npc ni ravno nekih taktik, razen v instancah. Seveda pa se vsaka classa igra na drugačen način proti mobom. Seveda, vse se vrti okoli spellov ki jih imaš v action baru. Skakanje, izmikajnje v WoW ne pride do izraza.

Kaj v bistvu pomeni "Rage" (vrednost pod Health). Če je to neke vrste jeze ali biti besen, ne vem za kaj je pomemben in na kaj vpliva.

Rage je kot si že omenil jeza/bes. To imajo warriorji in druidi v bear form. Valda da ima vpliv in je pomemben. Ko nabiješ rage lahko z njim uporabiš spelle. Nekaj podobnega kot mana. Vendar se rage dobi samo v boju.

Rokomah ::

Torej je dobro, če nabiješ čim več "Rage-a". Seveda Rage se nabija v spopadih, vendar potem takoj pade. Kakšni nasveti okoli tega?

Rotaidal ::

Seveda, rage takoj pade, če nisi v spopadu.

Kakšni nasveti okoli tega?

Kakšen nasvet? Uporabi rage ko ga imaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

strictom ::

Premikanje levo in desno ima samo vpliv pri PVP (Player versus Player). Če ti uspe casterja zmest in mu prides za hrbet se mu prekine spellcast.

Pri PVE (Player versus Enviroment) pa nima nekega vpliva saj računalnik mavo bol skrbno sledi tvojim gibom.

Rage moraš porabljati takoj ko ga imaš dovolj za izvedbo skilla (skill != spell; spell potrebuje mano). S tem zvišuješ DPS (Damage per second).

Nasvet za warriorja: pri nizkih levelih se izogibajte mageov kolikor se le da :) Ravno včeraj sem ene 10x poklal istega warriorja. Ko se warrior resurecta nima nič ragea in je bolj kot ne pečen prot kakšnem bolj izkušenem mageom. V višjih levelih je drugače z fury stanceom pa tem.

Pa še en filmček mage powerja še iz časov, ko sem začel igrati WoW: Arcane Fury by Atmas
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

pingec ::

Sem naletel na en kul lvl 60 fury warrior clip enega najboljsih fury playerjev klik
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Rokomah ::

V čem je pravzaprav bistvo WOW?
Je to igranje questov, spopad Allianse vs. Hordi ali Arena?

Saj ne rečem, da ni zanimivo hoditi po virtualnem svetu in delati queste, vendar se po nekaj urah naveličaš. Nabijanje expirians levela tudi začne presedati po določenem času, v Areno pa itak nima smisla hoditi, če nimaš lvl70.

Kako izgleda spopad med Allianse in Horde?
Kje se to dogaja?
Pomeni to zavzemanje ozemlja ali samo raid napadi?
Predvidevam, da brez visokega lvl in velike skupine tvojih kolegov takšna početja niso uspešna.
Ali je možno enostavno prestavljati karakter v druge Realme?
Kaj zanimivega še lahko pričakujem od WOW?
Kaj počnete drugi, igrate samo queste ali še kaj drugega?

ahac ::

Do max. lvl pač delaš queste in mogoče kakšne battlegrounde (PvP instance). Outdoor PvP je beden... ampak ubit kakšnega blood elfa je vedno kul. :P
Pravega zavzemanja ozemlja ni razen enega mesta, ki se ga da zavzet (ampak je dost brezveze). Možno je tud ubit glavne bosse drugih ras v njihovih glavnih mestih, ampak tega skoraj nihče ne počne.
Zato se PvP v glavnem odvija v battlegroundih.

Ko imaš pri max. lvl nekaj opreme greš pa delat PvE raide z guildom. Zdaj so raidi za 10 ali 25 ljudi (pred expansionom so bili za 40). Od tam tudi dobiš najboljšo PvE opremo.
Arena je pa kakor en PvP tournament, kjer lahko dobiš PvP opremo.

Ali je možno enostavno prestavljati karakter v druge Realme?

Da (razen z PvE na PvP server), ampak samo 1x na 3 mesece in ni zastonj (to je pač omejitev za preprečevanje trgovanja med serverji in goldsellinga).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Rotaidal ::

V čem je pravzaprav bistvo WOW?
Kaj počnete drugi, igrate samo queste ali še kaj drugega?

Da prideš do lvl 70 in igraš end game instance. Do lvl 70 tudi imaš instance. Najt si moraš groupo 5 igralcev. Skupaj potem greste delat instance.

ahac ::

Bistvo je lahko kar si sam izbereš... lahko je pve raidanje, lahko je arena, lahko je roleplaying... obstajajo tud igralci, ki podirajo rekorde v hitrostnem lvlanju in obstaja celo nekdo, ki namerava čez par dni dingnit 70... tako, da je celo igro preigral čisto nag in brez orožja. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

reptilia ::

pozna tule kdo kakšen horde slo only guild na daggerspinu?
Forgive your enemies, but never forget their names.

Rokomah ::

Nekaj dodatnih vprašanj;
Če želim delati Doungeon, kako vem, kje se nahajajo zahtevane lokacije iz Doungeona?
Če sam zberem skupino za Doungeon preko Looking for group, kako kot vodja potem vse igralce prestavim na lokacijo za Doungeon (obstaja neka tipka, ko se vsi zberejo pred vhodom) ?

Katere Dungeone lahko delam za lvl 20-30 ?

Če zbiram Quest group, enako preko LFG, se nato igralci prijavljajo v grupo, vendar smo razporejeni po različnih zonah. Kako se grupa zbere skupaj na nekem mestu za začetek Questa? Mora vsak priti na določeno zbirno mesto ali obstaja enako kot za Dungeon kakšna tipka, ki avtomatično zbere člane grupe na nekem mestu?

Nasploh me zanima delo preko vmesnika Looking for group. Za Dungeon misije deluje avtomatika, za ostale misije pa ne. Kako nato v slednjih oblikuješ grupe, itd?

Do sedaj sem ugotovil, da obstajata dva transportna sistem, ki te peljeta v sosednej cone.
Zračni premik z orlom in subway. Za sibway mi ni jasno ali je povezan tudi z drugimi mesti ali samo relacija StormwindCity- IronKakosežereče ?
Med celinami obstaja baje še prevoz s cepelini. Od kot to poteka in ali je priporočljivo potovati na druge celine z lvl 25 ?

Rotaidal ::

Če želim delati Doungeon, kako vem, kje se nahajajo zahtevane lokacije iz Doungeona?

Vprašaš folk kje je. Drugače mislim da ti v questah za posamezno instanco piše kje je.

Če sam zberem skupino za Doungeon preko Looking for group, kako kot vodja potem vse igralce prestavim na lokacijo za Doungeon (obstaja neka tipka, ko se vsi zberejo pred vhodom) ?

Tega ravno ne razumem kaj mišliš vprašat... Vsi morajo prit sami do instance. Če pa so predaleč, moreta bit vsaj 2 pred meeting stone, s katerim lahko summirate ostale člane grupe pred instanco.

Katere Dungeone lahko delam za lvl 20-30 ?

SFK, RFK, BFD.

Če zbiram Quest group, enako preko LFG, se nato igralci prijavljajo v grupo, vendar smo razporejeni po različnih zonah. Kako se grupa zbere skupaj na nekem mestu za začetek Questa? Mora vsak priti na določeno zbirno mesto ali obstaja enako kot za Dungeon kakšna tipka, ki avtomatično zbere člane grupe na nekem mestu?

Kje si videl to tipko? Tega ni, da bi se vsi zbrali na nekem mestu. Če delate group quest morajo vsi prit da tisto mesto po svoje.

Nasploh me zanima delo preko vmesnika Looking for group. Za Dungeon misije deluje avtomatika, za ostale misije pa ne. Kako nato v slednjih
oblikuješ grupe, itd?


Lahko si izbereš da ni na auto join. Tako se neboš avtomatično znašel v neki groupi. V LFG greš na looking for more in isklopi auto join. Tam potem lepo vidiš, kdo še išče groupo.

Do sedaj sem ugotovil, da obstajata dva transportna sistem, ki te peljeta v sosednej cone.
Zračni premik z orlom in subway. Za sibway mi ni jasno ali je povezan tudi z drugimi mesti ali samo relacija StormwindCity- IronKakosežereče ?Med celinami obstaja baje še prevoz s cepelini. Od kot to poteka in ali je priporočljivo potovati na druge celine z lvl 25 ?

Orle in subway ima samo alliance. Cepeline ima horda. Nasprotni frakciji se ne moreta peljat na nasprotnih prevoznih sredstvih.

Rokomah ::

Tega ravno ne razumem kaj mišliš vprašat... Vsi morajo prit sami do instance. Če pa so predaleč, moreta bit vsaj 2 pred meeting stone, s katerim lahko summirate ostale člane grupe pred instanco.


No to sem mislil.
Sem sam bil nekje drugje, pa sem se nato samodejno prestavil pred vhodom v instanco.
Nisem vedel kako in zakoj se je to zgodilo, zato sem vprašal.
Kaj je to meeting stone in kako se aktivira?
««
12 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534217542 (7963) oo7
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487179 (4627) Denis6
»

Age of Conan (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
849399 (4701) Buggy
»

Resničnost - MMORPG (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
11311931 (7217) Pyr0Beast
»

Brezplačen Guild Wars Vikend

Oddelek: Novice / Igre
143690 (3205) Tr0n

Več podobnih tem