» »

World of Warcraft vs Guild wars

World of Warcraft vs Guild wars

««
13 / 14
»»

Rotaidal ::

Kaj je to meeting stone in kako se aktivira?

Z meeting stone lahko dva igralca summirata ostale igralce. Pri locku morajo bit trije. Aktiviraš pa ga tako da klikneš na njega, drugi igralec pa na portal.

DOOM_er ::

hm. nasploh informacije od kvestov in ket se kej dobi maš na http://thottbot.com/ .

glede metting stonov pa, z desno klikneš nanj pol pa tadrug klikne na stone al nekam kjer pač kaže un zobnik, sej vidš. Drgač pa FOR THE HORDE!!! FORSAKEN ARE METAL!!! :D
Robots will steal your job. But that's OK

strictom ::

Prejle se trije Undead/Tauren warriorji nebi strinjali z "For the Horde". Je blo like "Alliance wipes out Horde like pussypuffs!"

:D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

DOOM_er ::

kakšn ownage je zanč horda nardila u stvju, bliz grom gola... pol pa en lvl 67 ally pussy pride pa ns pobije... itak ownamo allyije, sprjaznte se ;)
Robots will steal your job. But that's OK

Rokomah ::

Mam probleme v Dungeonih...
Nekaj delam narobe? Kakšna so pravila v grupi? Zgleda, da ne smem vse itemse pobrat ali kako to gre? Sem Warrior, so načelno kakšne taktike v grupi?
Nsploh, dajte mi kakšne nasvete za igranje v Dungeonih.

Rotaidal ::

Zakaj si nisi prebral Game manual? Tam vse piše....:\

Ker si warrior, to pomeni da si tank. Moraš imet ščit in pa 1h sword/axe/mace. Vse mobe moreš na sebi držat (aggro) da ne napadejo healerja in dps. Če rabiš kakšno pomoč glede tankanja mi piši na zs.

Nekaj delam narobe? Kakšna so pravila v grupi? Zgleda, da ne smem vse itemse pobrat ali kako to gre?

Če neke stvari ne rabiš nea pritiskaj "Need". Ker te bodo imeli za ninjo. Ko boš nekaj časa igral boš skapiral.
Torej, Need pritisni samo takrat ko tisto stvar dejansko rabiš. To so vsa orožja razn staff in wanda.
Kot worrior needaj na mail (brez int) tisti so za paladine. Cloth in leather pusti drugim.

Nekateri igralci (skoraj večina) s katerimi zdaj igraš imajo vsaj enaga lika lvl 70. Zato nekateri dobesedno ponorijo, ko kdaj kateri nov igralec pritisne need, ker ne ve v čem je finta.
Primer: Mage pritisne Need na shield:D Ali pa na mace z shadow dmg in healing.

Preberi si Game manual in poglej katera klassa lahko kaj uporablja. Opazil boš da lahko warrior uporablja kot edini polek paladina vse vrste armorja. Vendar uporablja samo Mail, od lvl 40 naprej Plate.

Paladini enako, vendar če so Holy lahko imajo tudi Cloth armor zaradi več mane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Rotaidal ::

Mam en problem z WoW... Namestil sem nove gonilnike Catalyst iz novembra. Vse dela lepo in prav. Ampak ko pa hočem zagnat igro WoW, mi napiše to: " World of Warcraft was unable to start up 3D acceleration. please make sure DirectX 9.0c is intalled and your video drivers are up-to-date"

Pol, še namestim nov Dx 9.0c iz novembra, ampak enako. Nato sem namestil stare Catalyst gonilnike iz 2006 in igra deluje.

V čem je problem teh novih gonilnikov?

MTm2H37rqt7B ::

Nimam problema z WoW in 7.11 catalyst gonilniki.

Eikal ::

Ne bi rad odpiral nove teme, zato bom kar tukaj napisal nekaj kar je dobro.

Na slovenskem wow portalu www.wow.si se je pred kratkim zacelo sirjenje ideje o novem slovenskem guildu. Tega bi naredili na cisto enem tretjem serverju in vsi bi spet zaceli od levela 1. Ce bi se kdo rad udelezil tega, si lahko ogleda 'nas' forum, se prijavi (ce ze bo kdo za to) itd.

LP

Eikal ::

Khm, pardon, pozabil sem dati link do foruma...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Eikal ()

fiat10 ::

a mi loh en pove kuko najhitrej zbirat honor pointse:D :D

Rotaidal ::

Igraj AV.

fiat10 ::

KVA JE TO AV:D

Rotaidal ::

Igraš WoW in verjetno si lvl 70? :)

AV - Alterac Valley
WSG-Warsong Gulch
EOTS - Eye of the Storm
AB-Arathi Basin

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

fiat10 ::

ja sm lvl 70 pa vem d so to batlle grounds sam mene zanima če še ket loh dobim honor pointse:D

Rotaidal ::

lvl 70 si in si vprašal kaj je to AV? :)

In kot lvl 70 bi lahko vedel, da je igranje battlegroundov edini možni način kako dobit neko veliko količino honor points.

V AV lahko dobiš recimo po 600 hp na eno rundo. Pa delaj dnevne pvp queste. dobiš 500 hp + gold.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

fiat10 ::

ja dobr sam tko sm uprašu:D

ahac ::

Pa vsak dan naredi daily battlegrounds quest.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Rotaidal ::

10 milijonov wombijev

No, pa je padel še en zgodovinski mejnik v igričarstvu. V debelo knjižico poprej podrtih rekordov si ga je zapisal kdo drug kot Blizzard. Bradači so včeraj veselo oznanili, da je število naročnikov na World of Warcraft preseglo magično mejo desetih milijonov. Koliko bo cifra zrasla po predstavitvi druge razširitve, Wrath of the Lich King, lahko le ugibamo. Gotovo je le, da bo WOW v 2008 vnovič najbolje prodajani špil za PC. Mimogrede, ta rekord neprenehoma držijo že tri leta, z lanskim vrhuncem, ko se je razširitev The Burning Crusade v prvem mesecu prodala v 3,5 mil kosih, medtem ko je osnovni špil na končni razpredelnici zasedel drugo mesto. Toliko o tem, v katero smer gre igričarstvo na peceju :). Največ wombijev je drugače doma iz Azije, kjer dnevno raida vsaj 5,5 milijonov ljudi, sledijo ZDA z 2,5 milijoni ter Evropa z dvema miljama obsedencev. Naslov je preveden v sedem jezikov, na poti pa je še osma, ruska inačica. Rezistns iz fjutajl.

http://www.joker.si/novica.php?novicaid=4584#4584

Tr0n ::

Good Guy ::

a kdo sploh še igra GW?

zdej ko sm probu obe zadevi in me je wow zlo potegnu notr, morm rečt da je wow 100x bolši.

Gw-ja se zlo hitr naveličaš..

wow bi lahko tut brez dodatka preigral nešteto ur medtem ko pri gw-ju z dodatkom ne prinesejo0 nič... vsaj pr men je blo tko

to se prav moj glas gre za wow

mam pa lvl 35 fury(dps) wariorja (če ma kdo kšn pametn slovenski guold nej prosm piše v špilu..) igram pa na mazrigosu
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Good Guy ()

Tr0n ::

IRCNet, #guildwars.si, www.guildwars.si

Horsechoker ::

Je kak pameten slo guild, sem jih do sedaj zamenjal že par saj mi nobeden ne ustrezal. Bili so ali premalo aktivni ali premalo ljudi mojega lvl-a. Trenutno sem lvl69 Lock(jutri bom verjetno 70 :D).
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

Rotaidal ::

Odvisno na katerem serverju si.

Horsechoker ::

Hellscream.
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

Rotaidal ::

Dobrih Slo guild, razn na Mazrigosu in Kazzaku ni. Sicer pa niti nea rabiš Slo guilde.

DOOM_er ::

eh slovenske guilde na kazzaku so bl tko tko, so dobre sam ne prideš not. Sicer pa zdej mam lvl 70 maga undead :D :D :D :D :D :D and i pwn you all
Robots will steal your job. But that's OK

EznA ::

yo
a mi lahko nekdo transfera moj charakter? , seveda placam(30eurov)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EznA ()

strictom ::

Doomer, bi te rad videl pwnat mojga face melterja. Mam kr dobro toleranco na Ice Mage :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

strictom ::

Za razno kvestanje je zelo uporaben addon, Questhelper v navezi z Lightheaded.

Zdaj opažam, da so dali +spell dmg na čist low level opremo. Lahko imaš lvl 19 twink casterja z +300 spell dmg.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Rotaidal ::


Zdaj opažam, da so dali +spell dmg na čist low level opremo. Lahko imaš lvl 19 twink casterja z +300 spell dmg


To je že od predzadnjega patcha. Tudi ves green gear so zamenjali v modrega v low lvl instancah. Tudi v RFCu.8-)

DOOM_er ::

jebeš twinke. idin za enchante prodajat so dobri ;(( ;(
Robots will steal your job. But that's OK

Kebab11 ::

A je komu uspel pridit preko 2400 personal ratinga na 2v2? :p
Tok slabga dne kot donc pa še ne, mi je manjkal 7 ratinga do 2400... Prjavim se za areno in pol internet vrže vn... Ko pridem nazaj not je moj partner zgubu in posledično sva oba zgubila 21 ratinga =(((((

Rotaidal ::

To je veliko odvisno v katerem Battlegroupo igraš... v našem ni možno prit preko 2200;(

Kebab11 ::

Blackout sem jaz, ti?

bloo ::

Mene sam zanima če mi lahka kdo predlaga kake fajne talente za Death Knighta? Unholy se mi zdijo vredu (Ghoula nadziraš kot Warlock Miniona etc.) me zanima če je še kakšna druga alternativa? thx za vnaprej:)

Rotaidal ::

Vsi talenti so dobri. Blood ima dosti self healinga, frost je dual wep, unholy pa aoe.

Z vsemi si lahko dps in tank.

Tr0n ::

Guild Wars bo 28. aprila star 4 leta. GG ArenaNet! :)


Znane so tudi nove stevilke prodaje, ki je sedaj dosegla 6 milijonov kopij.

Guild Wars Series Breaks Through 6 Million Sold

ahac ::

Pa ga kdo sploh še igra? :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tr0n ::

Se, se. :)

Celo sam sem pred kratkim spet zacel spilat skozi story mode. Ogromno contenta so dodali med tem casom.

air15 ::

a se mi splača začet igrat????

Tr0n ::

Why not. :)

ahac ::

Če se hočeš mučit... potem sigurno.
Če hočeš uživat med igro potem se pa bolj splača WoW. ;)


ps.
Jaz sem tud GW spet začel. Pa pri lvl 2 tudi spet nehal. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Tr0n ::

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

air15 ::

WoW trial sem že igral, GW pa še ne. Tako, da ga bom poizkusil ;)
Warcraft mi je res odlična, ampak si ne morem privoščiti 15€/mesec za igro:|
Če mi bo GW ležala, nameravam kupiti Guild Wars Complete Collection.;)
Zanima me, kaj v GW lahko postoriš sam oz v party-ju s 3 člani.

strictom ::

Veliko začetnih coop misij se da nardit z boti :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Good Guy ::

sej bistvo gw-ja je predvsem coop igranje. boti kokr dost neumni in se ti pri težjih misijah ne splača z njimi okrog laufal..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Tr0n ::

Z heroti je potem veliko lazje. :)

ahac ::

sej bistvo gw-ja je predvsem coop igranje. boti kokr dost neumni in se ti pri težjih misijah ne splača z njimi okrog laufal..


To je glavni razlog zakaj sem nehal GW igrat.
Taglavne misije delat z folkom je kul. Tud enostavno je najdt grupo. To je OK.
Ni pa OK, da morm za čisto vsak quest vzet kretenske henchmene... najdt folk za navadne queste je pa tud 100x težje.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
««
13 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534217142 (7563) oo7
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487162 (4610) Denis6
»

Age of Conan (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
849384 (4686) Buggy
»

Resničnost - MMORPG (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
11311889 (7175) Pyr0Beast
»

Brezplačen Guild Wars Vikend

Oddelek: Novice / Igre
143683 (3198) Tr0n

Več podobnih tem