» »

Guild Wars

Guild Wars

««
9 / 10
»»

Slo-One ::

Gremo party naret v Heroes Ascent >:D rad bi UNDERWORLD >:D

tsatthoggua ::

Kaj sem ze vse probal....

Resetiral comp, modem, zbrisal stuff povezan z gw v fw da me je ponovno vprašal če dovolim dostop, 3x reistaliral celo igro, ugasnil firewall, antivirus, brskal po googlu kje bi lahko bil problem, klical siol če so mogoče kej ušpičil,...

Na fw imam trenutno 3x tcp out connected na ip:6112. Ko dam login mi naredi še nekaj tcp conneting out na IP:6112 vendar enostavno ne vzpostavi zveze. Bi rekel da je problem na njihovi strani, vendar zakaj potem samo jest??!!
Igra naj bi uporabljala tudi port 80 .... mogoče kasneje ko se že logiraš?

Ne se bat sej če do jutri ne bo bolš bom na support direkt pisal, zanimal me je samo če ima še kdo iste probleme in če jih je mogoče rešil.

Tr0n ::

Ja, eden je imel podoben problem, ampak je pomagal ADSL redial. V tvojem primeru je problem z dostopom do accounts.guildwars.com na portu 6112 (v primeru da ta ni odprt pa GW uporabi 80).

Najboljse, da pregledas Guild Wars Support ce so ze kaj podobnega objavli ali pa jim pisi takoj. Ponavadi kr hitro odgovorijo.

Tr0n ::

-------
We're sorry that you are experiencing network difficulties. The error you are reporting, NetErr=58, is indicative of a mis-configured network setting or network interference. Please use the following information in order to assist you in troubleshooting this issue:

1. Make sure GW.EXE or GWSETUP.EXE is added to your firewall's exception list. If you have already allowed Guild Wars in the past, please double check the exceptions. Often times firewalls will decide to block Guild Wars after it has patched. If adding an exception does not help, please try completely uninstalling the firewall software.

2. If you are using a router, please open and/or forward both TCP port 6112 and TCP port 80 within their settings. If you are connecting to Guild Wars while on a campus or business network, please consult your network's administrator to verify that these ports are available. If you are using a Netgear router please review the following article:
-------

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Mavrik ::

Jaz imam enak login problem (err. 58). In mešetarjenje s firewallom nič ne pomaga (6112 je itak forwardani, 80 pa ne nameravam ker mi na routerju laufa HTTP server).

Fora pa je da mi je igra prej že delala, tudi po tistem ko so dali ven patch za preview (v četrtek zvečer se mi je zadeva spatchala in normalno loginala, samo je pač pisalo da se še event ni začel), v petek pa se več ne morem ne loginat v trial account, niti na moj normalen Guild Wars account.
The truth is rarely pure and never simple.

Tr0n ::

Imata oba SiOL staticni IP? Ce ja, potem vas je ze kr nekaj, ki jim danes ne dela GW. :)

strictom ::

Sem včeraj sprobal malo ritualista/monk. Se kr dobro obnese za healerja.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

tsatthoggua ::

Jep statičnega imam ja. Siol.

Vse je lepo delal včerej okol 15h, zvečer ob 19h pa enostavno nehal. Nisem sicer kak expert samo probal sem skoraj vse kar mi je na pamet padlo in nekako sem skoraj siguren da napaka ni na moji strani.

Jeba je pa to ker jest hočem probat nove like in to je to. Drugače pa itak niti ne igram kej preveč te igre torej mi ne bo skoraj nič pomagal če mi bojo zadevo ustimal ko bo tega eventa konec.

Tr0n ::

Si probal DNS cache zbrisat?

Cucek ::

jaz mam tudi ta problem.;(( meni je včeraj še delalo ob 19h.

strictom ::

Evo vam za poslastico. Par slikic iz Heros Ascenta (Tomb of Primevil Kings) + Fissure of Woe armor. Zmagali smo tri runde nato pa pušili proti nekem britanskem guildu.

Pa še Piken v Pre-Searingu:

Prva team-arena z novem guildu:
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tr0n ::

Cool. Daj ti to uploadaj na GW.si. Tukaj tak nobenega GW ne zanima. ;)

dolenc ::

Tud jst sem špilov zdele mal ko je blo za sprobat. Se mi kar dopade. V primerjavi z wow si tle malo bolj omejen. Ne moreš skakat(no ok lahko, sam ni posrečeno), ne moreš past s pečin, ne moreš plavat... Boji so pa velik bolši, sej je na istem principu, sam vse skup bol akcijsko deluje. Primerjavo svetov pa bol teško dam, ker se je dalo špilat sam PvP, tko da ga niti nisem tolk velik vidu :) (zaenkrat se mi zdi lepši v wow).

Pršu sem do Heros Ascenta(i think), tam smo zmagal 2 krat, pol pa ko je tista arena ko je velik obelixov za zavzet, tm smo pa zgubel :).
Uglavnem ql špil, bol ko sem špilu bolj mi je bil všeč, če bo kej dnarja ostal zdej, ga bom kr nabavu. Vsekakor pa bi se dal še par stvari popravt na špilu, recimo izbolšat občutek svobode, pa strički mi taki bol zategnjeni delujejo v primerjavi z wow.

strictom ::

Heh. Pri Guild Wars je tako. Prvo vsi večinoma sprobajo PvE, ko se tega naveličaš (ga igraš še samo zaradi skillov :P) greš na PvP ki je pa za moje pojme veliko bolj zanimiv :))

PS.: Edina stvar ki me moti je da ne omogočajo 1 vs 1 bitk.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

def0r ::

stricek tom a ne bo nekaj v guildu omogocalo baje 1on1? nism cisto preprican samo nekje sm slisal

Good Guy ::

ne 1 vs 1 ni možno


@stric mislim da je pve obvezen če hočeš bit dober v pvp-ju, zarad skillow!

To si sam jst mislem tko da me ne napadat!
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

reptilia ::

lepe slike stricek...
Forgive your enemies, but never forget their names.

reptilia ::

se še spomnem odyseje v "lepi" piken
Forgive your enemies, but never forget their names.

def0r ::

sem drugac napisal BO ker mislim da bo nekaj v guildu na voljo v chapter 2 nism cisto preprican.

asdfghj ::

ok. Problem isti... error 058... naredu sm use, ruterja nimm,ve kdo kaksno resitev ker do zdaj je use lepo delalo, ko mi ej danes patchalo pa ne dela vec.... ce je pa spet siol kaj zaf**** matr da jih res zazgem.... BTW Tr0n kako se zbrise dns cache?

gumby ::

meni tud ne dela vec po danasnjem patch-u... routerja pa sploh nimam

asdfghj ::

mas tud ti staticn IP?

gumby ::

ne, dinamicnega

asdfghj ::

ma ce ne hmal izide nou patch da to poprave jih ubujm....

gumby ::

klik

siol spet cara nekaj?

asdfghj ::

ja to sm prebrau ze 100x skozi
ne POMAGA NIC sm izklopu ta firewall,ruterja NIMM, netgear sploh nimm pojma ki je. Z DRUGIMI BESEDAMI BOM PONORU!!!!!!!!!! aja DNS CACHE sm tud zbrisal, modem resetiral.....ZMANJKALO IDEJ...!!!!

strictom ::

Par uric počaki pa bo delalo. Mel isti problem. Router je bil pa LevelOne in pa sevede naš vsemogočni monopolist SloveniaOnLine.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

asdfghj ::

sloveniaonline ja...! ce se ne poboljsa bo hmal SiolOnFire!!!! MOOO nesposobni kreteni k tam delajo!!!!

gumby ::

hmm... iz enega racunalnika lahk laufam (preko VNC), iz drugega pa ne...

oba sta preko switcha vezana na isti ADSL, nastavitve v firewallu iste (tudi brez firewall-a ne dela)

Tr0n ::

ipconfig /flushdns za izbris dns cacheja.

Ne vem, tole s SiOLom pa ze pocasi postaja motece. Kaj pravijo na supportu glede 6112 porta in accounts.guildwars.com?

gumby ::

flush sem probal ze prej, tud ne pomaga;(

Hux ::

Ne se trudit prevec ker je napaka spet pri siolu. Smo ze dali vse to skoz prejsni petek.
Glejga zlomka danes je spet petek in en rang opet banan. Coincident ali mogoce celo zarota! Siol namrec kasira 2500Sit za menjavo IPja.

Anyway ce res nemorte zdrzati brez GWja in nimate dinamicnega oz imate dinamicnega pa vam vseeno ne uspe. Ena warianta je igranje preko proxija z programom socks cap 2 ter pac delujocim proxijem.
Tak sem jaz igral prejsni celi teden ko je bil moj IP blockan. Kolega na trieri pa je proxi postavo za mene. Lepo slo vse gladko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

gumby ::

siol nagaja, definitivno

na dinamicnem IP se lahk poveze samo tisti racunalnik, ki prvi vzpostavi povezavo (od stirih, kolk jih dovoli siol na en prikljucek)

Hux ::

Ti pravis da mas 2 racunalnika prikljucenega na isti ADSL modem? Kolko vem je pri dinamicnem IPju mozno 2 racunalnika prikljuciti na 2 razlicna dinamicna IPja. To pri fixnem ni mogoce.
Tak da predvidevam da se ti je tisti drugi racunalnik prikljuco na delujoc IP. Vsi IPJi niso blokani.
Zato je najbolsa varianta ce mas dinamicnega parkrat diskonektat povezavo in sprobat dokler nedobis delujocega spet. Pri fixnem pa seveda to ni mozno sploh.

gumby ::

ja, na dinamicnem lahk prikljucis 4 masine in vsaka dobi svoj IP

imam en server, ki je gor 24/7, na tistem je delal GW...
nato sem ga disconnectal in se povezal masino v sobi (tako da je ta bil prvi prikljucen na net) in GW je delal iz prve

asdfghj ::

Glede proxijev, a se lahko povezem na public server? In se ce lahko, na katerega..

Tr0n ::

Mene zanima, kaj na to pravi support na SiOLu. Ste klicali?

Good Guy ::

jst bom popi*du

mater ko se hočeš loginat mi piše sam connecting.. pol pa po 10 min vrže error 058;(( ;(( ;(( ;((
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Tr0n ::

Baje da od prejsnega tedna naprej dela vsem, ki imajo SiOL ISP.

Good Guy ::

men je crknil 3 dni nazaj! mam pa siol! kva je zdej no da ti j.....
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

ahac ::

Hm... menda imajo podobne probleme tudi nekateri igralci Lineage 2 (prav tako od NCsoft), ki so na SiOLu.
Men sicer delata tako GW kot tudi Auto Assault beta (isto NCsoft).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Vesoljc ::

men že vseskozi dela bp na siolu...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

strictom ::

Je kdo za kako farmanje po "novih" tombsih? :-)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Good Guy ::

jst :D

sam qurc k ne dela :(
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Tr0n ::

Nov brezplacen Guild Wars: Factions dogodek @ 24. marec! :)

http://www.guildwars.si/modules/news/article.php?storyid=635

mojsterleo ::

Hm kul končno PVM demo to bo verjetno bolj zanimivo kot tisti PVP demo zadnjič.

SAmo kolikor berem bo to namenjeno samo za tiste ki špil že posedujejo. Ti bojo lahko potem povabili v igro še tri druge, se pravi tiste ki nimajo špila ali kako (ali bo client spet za dolpotegnit)?

Kako pa lahko pol dobim invite glede na to da nobenga ne poznam k bi špilov sploh GW? :P

Tr0n ::

Heh, ti lahko jaz enega dam.

Spil pa ne rabis se enkrat instalirat, ce ga se imas od prejsnega dogodka. Zastreamale se ti bodo samo spremembe, klient je pa vedno enak, ne glede na poglavje, dogodek, uporabnika, jezik itd...

mojsterleo ::

Aha to bi bilo kul samo nevem kako ta invite deluje (kakšne podatke splh moram dati). Pri meni je account ime isto kot email predvidevam da to?

izidor.suc(afna)guest.arnes.si

(afna) = @

Good Guy ::

a jebe*ti mater men še zmeri ne dela wtf je to ???!
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Tr0n ::

MojsterLeo: Sem ti poslal invite.

rovtar: Vecini sedaj dela zadeva. Za dodatne informacije poglej v tej temi ali tukaj.
««
9 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67259809 (12839) kr?en
»

Guild Wars Factions

Oddelek: Igre
322409 (1274) stražar

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313096 (1836) Tilen
»

Guild Wars Nightfall (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1007876 (5666) luukz
»

Brezplačen Guild Wars Vikend

Oddelek: Novice / Igre
143690 (3205) Tr0n

Več podobnih tem