» »

TradeRepublic

TradeRepublic

««
10 / 14
»»

dev ::

Jaz sem že dvignil nekaj s TR računa. Prišlo naslednji dan (mislim da imajo napisano, da lahko traja do 3 dni).
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

GupeM ::

BlaY0 je izjavil:

alešhojs je izjavil:

Že osem (8) dni čakam na odgovor njihovega supporta, v bistvu bi lahko rekel, da me že ignorirajo. In taki firmi naj bi zaupal lep del svojega premoženja?

Počasi se imam že za bedaka, ker na nek način silim, da bi položil denar na njihov račun. Mogoče mi vesolje sporoča, da to ni pametna ideja:8)

Pa saj niso edini na tem svetu, imaš cel kup alternativ. Piši ene 10-im in kdor ti prvi odgovori, tistemu zaupaj svoj denar :D

Tako. Lahko tudi meni pišeš.

V-i-p ::

Saj vem, da bo amatersko vprašanje, pa jebiga: v TR vidim, da lahko kupim Bitcoin. Ok, dam jurja in pozabim nanj v upanju, da bo čez xy let to vredno xy jurjev :). Bo treba kaj davčni poročat (ne vem, vsako leto) ali se to dela samo, ko bom želel "prodat" in "pobrat" dobiček? Thx.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

GupeM ::

Zaenkrat sploh še ne rabiš poročat davčni, če vlagaš v kripto. Niti takrat ne, ko prodaš.

alešhojs ::

No ja, jaz sem se odločil, da se s Trade Republic raje ne grem poslov. Sploh po prebiranju tegale: https://www.trustpilot.com/review/www.t.... Izkusil zadeve tudi na svoji koži, tako da jim povsem verjamem.

Zgodovina sprememb…

dev ::

Zakaj potem uporabljaš Revolut? https://www.trustpilot.com/review/www.r... :)
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

tony1 ::

Tukaj je problem v novodobnih storitvah (kjer dejansko nimaš dostopa do supporta) kot v ljudeh, ki so:
-nepismeni in ne zmorejo slediti navodilom,
-neizkušeni, ker če bi probali delati s petimi drugimi Fintech platformami, bi videli, da vse delajo na podoben način tako registracijo, kot nalaganje denarja in jemanje iz računa,
-informacijsko nepismeni (ne, drkanje telefona on 2. leta dalje jih - očitno - ni naučilo kaj dosti),
-bančno nepismeni, ker jim ni jasno, kako delujejo nakazila denarja in da ta ne more kar izpuhteti v zrak med prenosom. Potem imaš pa še genije, ki dajo 1*, ker je transfer denarja nazaj na TRR trajal 4 dni. O, groza!

Se pa strinjam, da ni dobro, da support ne deluje (ne deluje pa, ker je drag in ker so na drugi strani pač nemogoče stranke z zgoraj opisanimi težavami, nad katerimi bi še AI obupal).

Res pa je, da niso vsi taki. Za zgled postavim Fintech servis XTRM.com, kjer sem dobil kompetenten odgovor iz supporta od živega človeka isti dan v nekaj urah (in ker se nisem potrudil odgovoriti istega dne, sem naslednji dan dobil follow up, naj se javim), in kjer ti znajo povedati (in imajo na veliko objavljeno) tudi proceduro, kako zapreti račun (česar menda Revolut nima, kot piše nekdo v zg. reviewu)...

bajsibajsi ::

Ze sam TR app je zmeda. Pri 4kk uporabnikih in miljardah bi lahko skupah spacali bolj pregleden app, kateri ne deluje kot, da ge je dizajniral srednjesolec.

tony1 ::

Se strinjam, lahko bi bil še boljši. Mene, kot starca, ki tuli v veter, npr. moti, da nimajo tudi Desktop aplikacije. Vsega pač ne moreš imeti, če je "zastonj" je to to...

gansta ::

Počakte malo, da odprejo TRR račune, bo sigurno kmalu še preostalo...

m0LN4r ::

Jaz nisem imel niti enega problema pri identifikaciji ali odprtju racuna. Slo je en dva tri.
Imel sem pa tezavo z renaultbank, ker imam se staro osebno in sem moral osebno na posto PostIdent, pa je to to.

dev je izjavil:

Jaz sem že dvignil nekaj s TR računa. Prišlo naslednji dan (mislim da imajo napisano, da lahko traja do 3 dni).

Ma jaz sem enkrat zajebal, sem hotel 10k nakazati na CB pa sem po pomoti na TR, sem se isti dan nakazal nazaj in vseskup 3 dni pa je blo ze vse nazaj.

tony1 je izjavil:

Se strinjam, lahko bi bil še boljši. Mene, kot starca, ki tuli v veter, npr. moti, da nimajo tudi Desktop aplikacije. Vsega pač ne moreš imeti, če je "zastonj" je to to...

Ja App je malo kontraintuitiven za nas malce starejse, sem jim tudi napisal na feedback, ampak recimo mlajsa generacija, k sem se znjimi mal izmenjal, samo tipkajo gor dol levo desno, vse najdejo takoj.
Tak, da bo hiba verjetno v nas.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Kiwix ::

V-i-p je izjavil:

Saj vem, da bo amatersko vprašanje, pa jebiga: v TR vidim, da lahko kupim Bitcoin. Ok, dam jurja in pozabim nanj v upanju, da bo čez xy let to vredno xy jurjev :). Bo treba kaj davčni poročat (ne vem, vsako leto) ali se to dela samo, ko bom želel "prodat" in "pobrat" dobiček? Thx.


Načeloma je tako kot je napisal GupeM, ampak, jaz mislim, da je vseeno "treba" poročati oz plačati davek, če presežeš vrednost 1000€. TR je načeloma kot banka. Ti že vlagaš v kripto, ki za enkrat ni obdavčen, ampak ob prodaji ti prejmeš sredstva na račun kot "obresti", zato mislim, da bi to FURS lahko vzel kot dobiček od obresti... Ne vem, če je dejansko tako :).

dunda ::

tony1 je izjavil:

Se strinjam, lahko bi bil še boljši. Mene, kot starca, ki tuli v veter, npr. moti, da nimajo tudi Desktop aplikacije. Vsega pač ne moreš imeti, če je "zastonj" je to to...

Prav aplikacije za deskotop nimajo, je pa na voljo na spletu (recimo na računalniku). Si mogoče mislil to? Ker kolega tega ni vedel.
https://www.kacnje.eu

tony1 ::

Vsa čast, evo, informacijska nepismenost me je počakala :))

Pri registraciji me je zavedlo, da so precej hitro zahtevali inštalacijo mobilne aplikacije. Torej, I stand corrected: ko si enkrat registriran se da s TRjem delati tudi normalno na Desktopu.

dunda ::

Zanimivo, da mnogo ljudi tega ne ve. Marsikaj je lažje delati na računalnik (sploh, ko recimo vnašaš številke za davke). Sicer pa sam s TR nimam nobenih težav. Vse teče kot po maslu.
https://www.kacnje.eu

tony1 ::

Ja, kolikor se spomnim npr. Degira (dolgo je že tega), si lahko večji del registracije naredil na desktopu v browserju, na telefonu si moral samo odpreti en link/QR kodo, kjer si s s kamero posnel samega sebe. Degiro appa na telefonu sploh nimam, 2FA se dela z Google avtentikatorjem...

TR pa ti ob poskusu registracije na desktopu lepo reče, da potegni dol mobilni app in v njem narediš registracijo. Po mojem od tod zmota.

Ampak, pazi zdaj Gen-Z, ki ti bodo razložili, da je UI mobilne aplikacije itak apriori boljši od Desktopa :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

klemenSLO ::

dev je izjavil:

Jaz sem že dvignil nekaj s TR računa. Prišlo naslednji dan (mislim da imajo napisano, da lahko traja do 3 dni).

Koliko pa vzamejo za nakazilo?
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

V-i-p ::

Nič ne vzamejo.

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

jocoj ::

Kiwix je izjavil:

V-i-p je izjavil:

Saj vem, da bo amatersko vprašanje, pa jebiga: v TR vidim, da lahko kupim Bitcoin. Ok, dam jurja in pozabim nanj v upanju, da bo čez xy let to vredno xy jurjev :). Bo treba kaj davčni poročat (ne vem, vsako leto) ali se to dela samo, ko bom želel "prodat" in "pobrat" dobiček? Thx.


Načeloma je tako kot je napisal GupeM, ampak, jaz mislim, da je vseeno "treba" poročati oz plačati davek, če presežeš vrednost 1000€. TR je načeloma kot banka. Ti že vlagaš v kripto, ki za enkrat ni obdavčen, ampak ob prodaji ti prejmeš sredstva na račun kot "obresti", zato mislim, da bi to FURS lahko vzel kot dobiček od obresti... Ne vem, če je dejansko tako :).
Kakšne pa ti mlatiš. Kripto ni obdavčen (če ne gre za dejavnost) in ob prodaji gre za dobiček/izgubo napram nakupni vrednosti in ne za obresti. Obresti na denarna sredstva so druga stvar in za njih dobiš od TR ločeno poročilo, ki ga uporabiš za prijavo Fursu.
Trade Republic - bonus povabilo - https://ref.trade.re/3qxk3pzb

Hribr ::

Res ste se razgovorili na tole temo...ravno prebral vseh 10 strani in moram reči, da ste me prepričali, da tudi sam odprem račun na TR. A kaj vemo, kakšen je trenutno bonus za "refer a friend" (random delnica, pribitki k obrestim,...), če sploh kak? Seveda to pomeni, da bi bil hvaležen, če mi lahko nekdo na ZS pošlje svojo kodo/link...hvala:D

tony1 ::

Hribr je izjavil:

Res ste se razgovorili na tole temo...ravno prebral vseh 10 strani in moram reči, da ste me prepričali, da tudi sam odprem račun na TR. A kaj vemo, kakšen je trenutno bonus za "refer a friend" (random delnica, pribitki k obrestim,...), če sploh kak? Seveda to pomeni, da bi bil hvaležen, če mi lahko nekdo na ZS pošlje svojo kodo/link...hvala:D


Po moje za tistih 10 EUR referall feeja ni vredno, ker ga boš moral pravilno prijaviti FURSu... Preberi nekaj strani nazaj, ko se je pisalo o tem.

GupeM ::

Ni treba nič prijavljat. Do 42 v enkratnem znesku, ali do 84 eur skupno v dveh zneskih od istega podjetja ni treba prijavljat.

delavec44 ::

Če podarjeno delnico prodaš, moraš prijaviti.
Jaz imam sicer 30€ na povabilu. Ne vem zakaj imate eni le 10€. Mogoče ste jih že preveč povabili :D

GupeM ::

Ja, v tem primeru pa ja. Ampak se šteje profit/izguba samo kot razlika vrednosti delnice od dneva ko si jo prejel in dneva, ko si jo prodal. Torej, če dobiš airdropano delnico, ko je ta vredna 30 eur, pa jo čez eno leto prodaš za 40 eur, boš davek plačal le od 10ih eurov profita. Če jo prodaš čez 15 let, pa davka ne boš plačal, še vedno pa je treba prodajo prijavit.

buttcrack ::

delavec44 je izjavil:

Če podarjeno delnico prodaš, moraš prijaviti.
Jaz imam sicer 30€ na povabilu. Ne vem zakaj imate eni le 10€. Mogoče ste jih že preveč povabili :D

se mi zdi, da je odvisno od dneva regsitracije.

sam sem bil refferan z 30€, jaz imam na voljo samo z 10 :(

zato se sploh ne trudim koga povabit, naj ima narod vsaj po 30 od tega :)

Netrunner ::

Mi lahko kdo na hitro podda povzetek te teme... zanima me sledeče:
1. Če naredim račun na TR, ga moram prijavit na furs?
2. Če pravilno razumem ponujajo 4% letno obrestno mero na denar ki ga imaš?
3. Kaj je treba vse zaslužene obresti prijavlat na furs in plačevati davek na dobiček?
4. Je ves denar zavarovan do 100k?
5. Je treba denar vezati ali lahko kadarkoli razpolagaš z njim?
6. Če potrebuješ denar moraš nakazati na svojo banko ali so še kakšne druge opcije?

hvala
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

tony1 ::

GupeM je izjavil:

Ni treba nič prijavljat. Do 42 v enkratnem znesku, ali do 84 eur skupno v dveh zneskih od istega podjetja ni treba prijavljat.


To pomeni, da si nato šenkanih 10 EUR direkt iz TRja nakažeš na svoj bačni TRR, in ne prijavljaš ničesar? Nice.

Netrunner je izjavil:

Mi lahko kdo na hitro podda povzetek te teme... zanima me sledeče:
1. Če naredim račun na TR, ga moram prijavit na furs? O:NE, ker to ni bačni računa, ampak internetna denarnica
2. Če pravilno razumem ponujajo 4% letno obrestno mero na denar ki ga imaš? O:JA
3. Kaj je treba vse zaslužene obresti prijavlat na furs in plačevati davek na dobiček? O:JA, prijaviš v začetku nasl. leta, plačaš samo davek od obresti, prvih 1000 EUR obresti iz vseh bank skupaj je neobdavčenih.
4. Je ves denar zavarovan do 100k? O:JA
5. Je treba denar vezati ali lahko kadarkoli razpolagaš z njim? O:Ni vezave, prosto razpol.
6. Če potrebuješ denar moraš nakazati na svojo banko ali so še kakšne druge opcije? O:Na svoj TRR, morda še kam.

hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

jocoj ::

Netrunner je izjavil:

Mi lahko kdo na hitro podda povzetek te teme... zanima me sledeče:
1. Če naredim račun na TR, ga moram prijavit na furs?
2. Če pravilno razumem ponujajo 4% letno obrestno mero na denar ki ga imaš?
3. Kaj je treba vse zaslužene obresti prijavlat na furs in plačevati davek na dobiček?
4. Je ves denar zavarovan do 100k?
5. Je treba denar vezati ali lahko kadarkoli razpolagaš z njim?
6. Če potrebuješ denar moraš nakazati na svojo banko ali so še kakšne druge opcije?

hvala

1. Zaenkrat ne, kar pa se lahko spremeni v prihodnosti, če bo račun postal plačilni oziroma ob naročilu TR kartice. Preko e-davkov je to pet minut dela.
2. 4% obrestna mera je samo do 50k EUR, nad tem je 0%. Obresti se pripisujejo vsak konec meseca. Obrestna mera se lahko kadarkoli spremeni.
3. Do 28.2.2025 je potrebno prijaviti obresti na Furs v primeru, da se je obresti nabralo več kot 1000 EUR. Davek se plača samo nad 1000 EUR zasluženih obresti po stopnji 25%. V to mejo 1000 EUR se štejejo vse obresti, tudi za depozite pri slovenskih bankah npr.
4. Denar je zavarovan do 100k
5. Denar ni potrebno vezati. Z njim zaenkrat ne moreš kadarkoli razpolagati, ampak ga moraš prenakazati na račun pri svoji referenčni banki (traja lahko tudi 2-3 delavne dni, odvisno od banke).
6. Trenutno nakazilo na banko ali v bližnji prihodnosti TR kartica za katero je čakalna vrsta.
Trade Republic - bonus povabilo - https://ref.trade.re/3qxk3pzb

delavec44 ::

Ko bo izpolnjena točka 1, točka 3 ne drži več. Ker gre za plačilni račun in avista obresti, davka več ni. Nekateri kartice že imajo, tako da ne vem kaj je presečni datum. Čisto mogoče, da za celo leto 2024 ne bomo prijavljali nič.

jocoj ::

Res je, ampak tole bomo še videli, kako bo. Meni se je sedaj, ko sem na 10k mestu zelo upočasnil napredek. Poročam takoj, ko bo na voljo.
Trade Republic - bonus povabilo - https://ref.trade.re/3qxk3pzb

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jocoj ()

GupeM ::

tony1 je izjavil:

To pomeni, da si nato šenkanih 10 EUR direkt iz TRja nakažeš na svoj bačni TRR, in ne prijavljaš ničesar? Nice.

Da, če so v obliki denarja. Če so v obliki delnic, moraš delnice prodat, nato si lahko nakažeš. Prodajo delnic moraš nato prijaviti FURSu, nakazila na svoj račun pa ne.

gansta ::

Če še kdo rabi bonus me naj kontaktira na ZS.

Netrunner ::

jocoj je izjavil:


3. Do 28.2.2025 je potrebno prijaviti obresti na Furs v primeru, da se je obresti nabralo več kot 1000 EUR. Davek se plača samo nad 1000 EUR zasluženih obresti po stopnji 25%. V to mejo 1000 EUR se štejejo vse obresti, tudi za depozite pri slovenskih bankah npr.


Ta meja 1000€ velja na leto? ...ali takoj ko dosežeš / presežeš 1000€ moraš prijaviti, čepra je to šele npr. po 3 letih? Obresti naših bank so itak zanemarljive.

Drugače pa ni napačno vrečt gor ene 10.000€, tako da imaš 400€ bonusa na leto.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

dev ::

Ob predpostavki da bo 4% celo leto ja, ampak se pa že precej šušlja, da naj bi sredi leta FED znižal obresti, ECB bo najbrž sledila in potem bo pač toliko manj. Definitivno pa je za izkoristit dokler je.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

jocoj ::

Netrunner je izjavil:

jocoj je izjavil:


3. Do 28.2.2025 je potrebno prijaviti obresti na Furs v primeru, da se je obresti nabralo več kot 1000 EUR. Davek se plača samo nad 1000 EUR zasluženih obresti po stopnji 25%. V to mejo 1000 EUR se štejejo vse obresti, tudi za depozite pri slovenskih bankah npr.


Ta meja 1000€ velja na leto? ...ali takoj ko dosežeš / presežeš 1000€ moraš prijaviti, čepra je to šele npr. po 3 letih? Obresti naših bank so itak zanemarljive.

Drugače pa ni napačno vrečt gor ene 10.000€, tako da imaš 400€ bonusa na leto.
Meja je za vsako leto in če jo presežeš, moraš prijaviti do konca februarja naslednje leto. Obresti naših bank so solidne, vendar za vezavo -depozit. Za nove stranke dobiš 3% in tudi več, odvisno od banke.
Trade Republic - bonus povabilo - https://ref.trade.re/3qxk3pzb

V-i-p ::

Jocoj: jah, če ti naša banka (recimo) ponudi 3,5% na vezavo kjer ne moreš do denarja, TR ti pa ponudi 4% in ga lahko vzameš kadarkoli, to zame ni lih ugodno ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

delavec44 ::

Je pa precej ugodno, če lahko dobiš pri nas 3% za 5 let, TR ti bo pa čez pol leta spustil obresti na 1%.

Netrunner ::

delavec44 je izjavil:

Je pa precej ugodno, če lahko dobiš pri nas 3% za 5 let, TR ti bo pa čez pol leta spustil obresti na 1%.

Še vedno se bolj splača imeti na TR dokler ne spusti pod mejo banke, takrat preneseš in daš vezat če ne potrebuješ denarja
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

dev ::

Problem je samo v tem, da ti najbrž takrat tudi naša banka ne bo ponudila več kot je na TR. V primeru, da se pa danes vežeš za 3% za 5 let, pa boš imel vseh 5 let garantirano tiste 3%.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Kanban ::

Misliš da bo banka čakala z nespremenjeno OM, ko bodo začele padati?

pingme ::

delavec44 je izjavil:

Ko bo izpolnjena točka 1, točka 3 ne drži več. Ker gre za plačilni račun in avista obresti, davka več ni. Nekateri kartice že imajo, tako da ne vem kaj je presečni datum. Čisto mogoče, da za celo leto 2024 ne bomo prijavljali nič.

Niti slučajno. FURS je že podal mnenje, da pri TR ne gre za avista vloge (tudi sedaj, ko ima bančno licenco). Itak pa bo žal kmalu manj kot 4%.
Mimogrede - v splošnih pogojih je klavzula, da ti lahko ukinejo račun, če ga uporabljaš zgolj za “depozit” in ne za trgovanje, ampak se še ni nihče javil (reddit…), ki bo mu to res naredili.

dev ::

Kupiš in držiš tiste 3 delnice, ki si jih verjetno kupil zaradi bonusa in si safe :)
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

V-i-p ::

Pingme: kje točno pa pod mojimi dokumenti najdem tole o možni ukinitvi računa, če ne trgujem?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

jocoj ::

V-i-p je izjavil:

Jocoj: jah, če ti naša banka (recimo) ponudi 3,5% na vezavo kjer ne moreš do denarja, TR ti pa ponudi 4% in ga lahko vzameš kadarkoli, to zame ni lih ugodno ;).

Napisal je mizerne. 3% ali 3.5% ni glih takšna razlika. Samo zato sem omenil. Imaš tudi fleksi depozite, kjer so obdobja vezave krajša.

dev je izjavil:

Problem je samo v tem, da ti najbrž takrat tudi naša banka ne bo ponudila več kot je na TR. V primeru, da se pa danes vežeš za 3% za 5 let, pa boš imel vseh 5 let garantirano tiste 3%.
Odvisno od vrste depozita. Če je s podaljševanjem (fleksi), ti lahko spremenijo obrestno mero navzdol.
Trade Republic - bonus povabilo - https://ref.trade.re/3qxk3pzb

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jocoj ()

delavec44 ::

pingme je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Ko bo izpolnjena točka 1, točka 3 ne drži več. Ker gre za plačilni račun in avista obresti, davka več ni. Nekateri kartice že imajo, tako da ne vem kaj je presečni datum. Čisto mogoče, da za celo leto 2024 ne bomo prijavljali nič.

Niti slučajno. FURS je že podal mnenje, da pri TR ne gre za avista vloge (tudi sedaj, ko ima bančno licenco). Itak pa bo žal kmalu manj kot 4%.
Mimogrede - v splošnih pogojih je klavzula, da ti lahko ukinejo račun, če ga uporabljaš zgolj za “depozit” in ne za trgovanje, ampak se še ni nihče javil (reddit…), ki bo mu to res naredili.


Dokler ni plačilni. Kar pa postane s kartico. Saj je bilo v financah lepo razloženo.
Seveda to ne izključuje, da se ne spomnijo kaj novega ampak s sedanjimi zakoni ne bi smeli.

scorpio5 ::

Zdravo!

Je imel kdo podobno težavo - pred 2 tednoma sem uspešno nakazal na TR iz nlb računa
Včeraj sem ponovno poslal xx vsoto..Edina stvar, ki je bila drugačna; pod namen sem namesto "IPX: prenakazilo", napisal samo "prenakazilo"... IPX sem dodal pri prvem nakazilu, ker sem na tem forumu prebral, da je šlo tako čez brez problema (z nlb nakazili so včasih težave).
Mail od TR:

Hello,

we have registered a deposit to your cash account that does not meet our requirements for a valid deposit. The following conditions must be met for your deposit:

Your full name is specified as the recipient name.

It is a SEPA transfer.

You are the owner of the account from which you are making the transfer. This can also be a joint account.

Please note that we do not accept the following transfers, as we either do not support them or cannot clearly assign them to you:

Deposits from business accounts.

Deposits from non-SEPA accounts.

Deposits with a different recipient name.

Deposits via lightning transfers (e.g. Target2).

Deposits that cannot be clearly assigned to you (e.g. PayPal, Payback, Transferwise).

The payment will be transferred back to the sender account in the upcoming banking days.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: scorpio5 ()

bojsi ::

V namen napisi ime in priimek.

tony1 ::

Tako je. Saj ne da v navodilih TRja piše, kaj napisati kam, in da tudi druge Fintech platforme delujejo enako.

Tale Gen-Z generacija me spravlja v skrbi, če enega nakazila ne znajo narediti kot je navedeno, kako bodo poskrbeli za mojo penzijo?

Simplon ::

Sam nisem generacija Z, pa mi tudi nikakor ne uspe nakazati sredstev na Trade Republic preko NLB. A vsi v namen napišete ime in priimek (s šumniki ali brez)? Pa kaj omenjate neke PUK kode, za kaj se to rabi in kje jo dobiš?

delavec44 ::

Ne vem kaj bluzijo, nikjer (v aplikaciji) ne piše da moraš karkoli pisati v namen. Samo, da se mora ime in priimek ujemati.

Meni piše v namenu Sent from Revolut.

Zgodovina sprememb…

««
10 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trading212 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21142590 (1489) gansta
»

Izbira on-line brokerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
752181705 (4924) onka
»

Depozit - katera banka ima najvišje obresti? (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
722148205 (11263) kombinezon
»

Varčevanje

Oddelek: Loža
344688 (2933) Lonsarg

Več podobnih tem