» »

Depozit - katera banka ima najvišje obresti?

Depozit - katera banka ima najvišje obresti?

««
2 / 15
»»

ducky ::

gruntfürmich je izjavil:


ne vem kam bi lahko uvrstil ponudbo banke celje za 13 mesecev vezave in 4,2% OM. zdi se mi veliko boljĹĄe kot pri 1 letu (sparkasse 3,50%), ampak vseeno veliko krajĹĄe kot 3 leta z 4,6% OM. ugodna ali ne tako zelo? imho je ugodna...

da ne bo pomote; ne delam tam, samo sem dal vezat denar za 13 mesecev in imam 3,85% obresti, zdaj pa so Ĺže 4,2%. kar se mi zdi veliko bolje od vse konkurence na vaĹĄem portalu.


mislim da si ti napacno gledal, ker 4,2% imajo za od 25 mescev naprej in ne za 13.. za 10.000EUR pa je se vedno 3,65% obresti pri banki celje..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ducky ()

gruntfürmich ::

"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Tilen ::

dronyx je izjavil:

Ali kdo ve, kaj je v primeru dolgoročne vezave sredstev (recimo za pet let) in se vmes zgodi visoka inflacija ali kaj podobnega, kar dvigne obrestno mero. Ali je kje v pogodbah o vezavi klavzula, da se potem uskladi OM, ali tebi lepo mirno izplačujejo pogodbeni znesek 4%, čeprav bi recimo inflacija na leto odnesla 20% vrednosti.


A so oni krivi, da je inflacija? Izplačujejo lepo po pogodbi. Če je inflacija 5% in ti dobiš obresti 4%, si pač samo 1% v minusu, namesto 5%, če bi imel denar v nogavici. Tudi ohranjanje vrednosti ni enostavno!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

fosil ::

dronyx je izjavil:

Ali kdo ve, kaj je v primeru dolgoročne vezave sredstev (recimo za pet let) in se vmes zgodi visoka inflacija ali kaj podobnega, kar dvigne obrestno mero. Ali je kje v pogodbah o vezavi klavzula, da se potem uskladi OM, ali tebi lepo mirno izplačujejo pogodbeni znesek 4%, čeprav bi recimo inflacija na leto odnesla 20% vrednosti.

Pri sklenitvi lahko izbereš spremenljivo ali nespremenljivo obrestno mero.
Če te skrbijo taki ekstremni primeri, pa se pozanimaj kakšni so pogoji če prekineš vezavo.
Tako je!

ducky ::

gruntfürmich je izjavil:

mislim da ne bo držalo.
http://www.banka-celje.si/osebne-financ...


ja mas prav, to posebno ponudbo sem spregledal. jaz sem gledal pod redno ponudbo depozitov, kjer imajo stare podatke.

Gjurisic ::

5-KA DEPOZIT
od Banke Koper
a mi ga lahko kdo razloži?
Mislim na obrestovanje?
Je to najbolj ugoden depozit ta čas?

fosil ::

Zelo zavajajoča stvar za ljudi, ki ne preberejo drobnega tiska.
Tako je!

shadowfax ::

Kako je potem s temi kuponi, je kdo sprobal volksbank? 3,90 je res najvišja obrestna mera kar mi jih je uspelo najti (za 181dni). Za nekomitente naj bi bil depozitni račun brez stroškov, ima kdo izkušnje ali je še kje kak trik? Že nekaj časa spremljam njihovo ponudbo pa se mi zdi še najboljša zato razmišljam, da bi preusmeril depoziti na njihovo banko.

McHusch ::

Na Factor banki imaš enoletni depozit, ki ga lahko brez stroškov razvežeš vsake tri mesece = efektivno tromesečni depozit z avtomatskim podaljšanjem 4,25 % p. a.

shadowfax ::

Tole se sliši zanimivo. Ima kdo izkušnje s to banko? Kot vidim imajo samo eno poslovalnico v sloveniji. Je pa to trenutno res najboljša obrestna mera. Mi je pa malo sumljiv stavek: Za sklenitev depozita vam ni potrebno odpreti transakcijskega računa pri Factor banki. Nakazilo izvedete na račun Factor banke. Mnenja?

McHusch ::

Poslujem z njimi že tri leta. Prvič greš tja osebno (v Eurocenter na Tivolski), da se identificiraš. Nadaljnje poslovanje poteka po telefonu ali mailu, lahko pa tudi osebno. Banka posluje predvsem s pravnimi osebami, zato nimajo poslovalnic in bankomatov.

Konkretno za depozit. Greš tja, poveš kaj bi in kdo si. Dobiš položnico, ki jo plačaš prek klika. Čez dva dni dobiš domov podpisano pogodbo, ki jo podpišeš in pošlješ nazaj. Vse korektno.

Blindeye ::

Tudi sam imam v Factor banki sklenjen depozit. Vse ok, na isti način, kot opisuje McHusch.

matilda113 ::

jaz imam sklenjene naslednje depozite:
na factor 4x3,
na factor za eno leto s kuponom ki ne smem povedati kakšnim kuponom ker me takoj brišejo s foruma za 4,45
na volksbank za 6 mesecev s kuponom tudi za ta kupon ne smem pisat ker me takoj kenslajo za 3,9
imam tudi na nlb za 13 mesecev po 3,9 brez kuponov
na unicreditu mam za 3 mesece pa je bol svoh 2,8
moras skos brskat ker banke mesečno spreminjajo OM

matilda113 ::

za depozit pri banki nikoli ne rabiš odpirat tekošega računa razen če je depozit vezan na produkt kot je odpiranje tekočega računa. pri nekaterih bankah se odpre depozitni račun, ki je ponavadi brezplačen pri nekaterih kot je v tvojem primeru factor pa nakažeš na njihov prehodnji račun, znesek ročnost in obresti pa definiraš v pogodbi kot ti je že nekdo odgovoril

McHusch ::

ja matilda113, zelo top secret kupone imaš.

vsak jih lahko najde na www.depoziti.si

gruntfürmich ::

tele strani so bulšit. še vedno ni posebne ponudbe od banke celje gor. za 5 let ima boljše obresti kot factor...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Furbo ::

lol 5 let depozit. Tisti grki, ki imajo 5letne depozite morajo zdajle skakati od sreče. :D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

matilda113 ::

se strinjam s tabo furbo.

Golden eye ::

Tud sam sem se odločil, da ne bom več varčeval denarja na NLB in bom zelo vrjetno presedljal na hranilnico LON oz. še bolj vrjetno na Faktor Banko: (zelo dobr depozit -> Dobra obrestna mera + vsake 3 mesce lahko dnar dol uzameš)

Mogoče kakšen negativen razlog zakaj ne zaupat Faktor banki?

Zgodovina sprememb…

shadowfax ::

Tudi sam imam pri faktor banki že drugi depozit, zaenkrat še nobenih slabih izkušenj. Po novem ponujajo tudi vodenje osebnih računov. Mogoče še to menjam enkrat v prihodnje oz. ko ne bom več imel študentskega računa pri NLB.

Goody ::

Golden eye je izjavil:

Tud sam sem se odločil, da ne bom več varčeval denarja na NLB in bom zelo vrjetno presedljal na hranilnico LON oz. še bolj vrjetno na Faktor Banko: (zelo dobr depozit -> Dobra obrestna mera + vsake 3 mesce lahko dnar dol uzameš)

Mogoče kakšen negativen razlog zakaj ne zaupat Faktor banki?


Če imaš do 100k (do tolk garantira zaenkrat združenje bank) zaenkrat nič. Je pa kljub temu mogoče dobro vedeti, da je Faktor banka približno tolk v k... kot NLB, pa da ni sistemska banka (in jo kamot lahko poženejo v bankrot). Ampak kot sem rekel do 100k vlog garantirajo vse banke, ki delujejo v Sloveniji.

Golden eye ::

Goody je izjavil:

Golden eye je izjavil:

Tud sam sem se odločil, da ne bom več varčeval denarja na NLB in bom zelo vrjetno presedljal na hranilnico LON oz. še bolj vrjetno na Faktor Banko: (zelo dobr depozit -> Dobra obrestna mera + vsake 3 mesce lahko dnar dol uzameš)

Mogoče kakšen negativen razlog zakaj ne zaupat Faktor banki?


Če imaš do 100k (do tolk garantira zaenkrat združenje bank) zaenkrat nič. Je pa kljub temu mogoče dobro vedeti, da je Faktor banka približno tolk v k... kot NLB, pa da ni sistemska banka (in jo kamot lahko poženejo v bankrot). Ampak kot sem rekel do 100k vlog garantirajo vse banke, ki delujejo v Sloveniji.

In po čem sklepaš, da je tolk v kurcu kot NLB? A potem veš tud kakšno je stranje v hranilnici Lon?

Goody ::

Golden eye je izjavil:

Goody je izjavil:

Golden eye je izjavil:

Tud sam sem se odločil, da ne bom več varčeval denarja na NLB in bom zelo vrjetno presedljal na hranilnico LON oz. še bolj vrjetno na Faktor Banko: (zelo dobr depozit -> Dobra obrestna mera + vsake 3 mesce lahko dnar dol uzameš)

Mogoče kakšen negativen razlog zakaj ne zaupat Faktor banki?


Če imaš do 100k (do tolk garantira zaenkrat združenje bank) zaenkrat nič. Je pa kljub temu mogoče dobro vedeti, da je Faktor banka približno tolk v k... kot NLB, pa da ni sistemska banka (in jo kamot lahko poženejo v bankrot). Ampak kot sem rekel do 100k vlog garantirajo vse banke, ki delujejo v Sloveniji.

In po čem sklepaš, da je tolk v kurcu kot NLB? A potem veš tud kakšno je stranje v hranilnici Lon?


Na osnovi javno objavljenih podatkov o slabih kreditih (kreditih podjetjem, ki so v stečaju) in bilančni vsoti Factor banke. No da je tako v k... kot NLB ne vem sigurno - zaradi pomanjkanja verodostojnih podatkov o NLB. Da pa je v k.... je pa dejstvo. Ne glede Lona nisem gledal. Pa da ne bo pomote, sam imam depozit na Factor banki ampak se držim meje 100k (in upam, da te garantirane meje v doglednem času ne bodo spremenili)

Poglej tale grafikon recimo;

http://blogi.finance.si/1262

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goody ()

marceb ::

Je kdo v zadnjem času kaj vezal daner na depozite? Sam imam namen cca 20.000€ pa vidim da imajo bolj kot ne vsi 2% obresstne mere.

Tilen ::

Koliko bi pa ti imel? Ne vidiš, da smo iz krize? Ravno to je dokaz. ;)

http://www.investing.com/rates-bonds/sl...

To je največ, kar lahko teoretično dobiš na depozit.

Za višje donose boš moral podpreti gospodarstvo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

marceb ::

Kakšnih 3% se nebi branil :)

bluefish ::

Za 3% bo potrebno pa že kak večji znesek prinesti na banko.

technolog ::

Saj je napisal, da ima 20.000€.

Furbo ::

Obresti bodo še padle, najdi kak drug domek za svoj denar, kot pa banko.

http://www.siol.net/novice/svet/2014/05...
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Kaboom ::

uh... kere obrestne mere... sam sem vezal za eno leto pri nkbm leta 2012 s 4,20% ... leta 2013 s 3,30% ... vidim da letos ne bom vec podaljsal

dobis piclih 2,85% ce vezes za 5 let vec kot 20.000 EUR ... torej gremo na sklade
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Tilen ::

Samo previdno in počasi, ker do 20.000 EUR verjetno nisi prišel kar čez noč.

http://www.depoziti.si/preracun.php#tab...

Tole je pa res slabo, ja. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

marceb ::

mah klinc gleda sklade, grem pol rajš v delnice, tuje seveda, z visokimi dividendami.

technolog ::

Ko je kriza, centralna banka zniža obresti, zato da bi si folk več sposojal. To je eden izmed načinov uravnavanja gospodarstva.

@marceb86, a to, da se boš opekel, te pa ne skrbi?

marceb ::

normalno da me skrbi hehe.
samo ko gledam nekatere tuje delnice velikih gignatskih podjetij imajo vsi stabilno rast od 2010 naprej in vsako leto dividende po 3%, tako da bi dal sam v par podjetij - P&G, Nestle itd. vsi so lepo zrastli in vsi čez 3% dividend.
Za špekuliranje pa nekako nisem, čeprav bi bilo pa fino kupit delnice od Tesle 2 leti nazaj, bi si lahko danes eno stanovanje kupil :D mater so zrastle :)

urli ::

marceb je izjavil:

normalno da me skrbi hehe.
samo ko gledam nekatere tuje delnice velikih gignatskih podjetij imajo vsi stabilno rast od 2010 naprej in vsako leto dividende po 3%, tako da bi dal sam v par podjetij - P&G, Nestle itd. vsi so lepo zrastli in vsi čez 3% dividend.
Za špekuliranje pa nekako nisem, čeprav bi bilo pa fino kupit delnice od Tesle 2 leti nazaj, bi si lahko danes eno stanovanje kupil :D mater so zrastle :)


Lahko bi pa kupil delnice kakšnega drugega podjetja in bi imel danes od 20.000€ samo za en burek. Jaz bi v delnice investiral samo toliko denarja kot sem ga pripravljen izgubiti. Si ti pripravljen izgubiti 20.000€? Ne? Ja pa to se lahko zgodi, veš? Ne biti preveč požrešen in naiven, ker se boš lahko hitro opekel. Par let nazaj so ljudje stali v vrstah za nakup delnic NKBM, danse od tistih delnic nimajo več nič. V NLB so ne vem kakšne delničarje po dokapitalizaciji celo razlastili. Ni se tu ravno za igrati.

Jaz sem hvala Bogu pred leti raje investiral v nakup nepremičnine in če bi danes tisti znesek vezal v depozi (pa verjetno bi ga tako ali tako del že zapravil) po 2% obrestni meri, bi z depozitom dobil 3x manj kot dobim sedaj z najemnino. Je riziko z najemniki ampak zaenkrat imam srečo.

marceb ::

Ne sej pravim, da jaz nisem človek, za neke wannabe hitre zaslužke, pač kolikor se le da probam delat z glavo. Seveda se pa zavedam, da je riziko pa pri vsaki stvari, tudi ko greš čez cesto :)

Drugače se tudi sam včasih malo poigram z mislijo glede nakupa nepremičnine, vendar je vedno protiutež zafrkancija z najemniki. Mogoče lahko ti poveš na kaj si pazil? Sam razmišljam da pač nekako študenti so najboljša izbira iz komplikacijskega vidika?
Fajn da ti je uspelo maximizirat dobiček na ta način, ampak je vredno živcev? Jaz osebno raje dobim pač manj denarja čisto na račun od dividend ali obresti depozita, kot pa popravljat stanovanje in pobirat najemnino :)

Spajky ::

Če bi rad ohranil vrednost na daljši rok, glej zlato/srebro ...
Dokler je pod 1k€ za unčo, se ga še splača nabavljat ... nabava je cca 3% nad borzno, prodaja pa 1% pod njo; spreminja se stalno ... za tvoje šolde dobiš dobrih 6x 100g naložbenega zlata, pa še ostane malo trenutno ... http://www.kovine.si/index.php?option=c... .. 1 unča je 31,16g ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Johnny76 ::

Tudi mene zanima nekaj podobnega. V naslednjih dneh se mi sprosti depozit, ki sem ga imel vezanega 13 mesecev. Vidim, da so v tem času obrestne mere precej padle. Gre za ~10k€, ki bi jih rad vezal za max leto in pol.

Kolikor sem brskal po internetu, ima najboljšo obrestno mero Hranilnica Lon - 2,05% za vezave daljše od 12 mesecev. To pa je še vedno več kot 1% manj kot sem imel vezano do sedaj.

Odprt sem za vse ponudbe, vendar mi bolj ležijo tiste sigurne. :)

Steinkauz ::

Mene tut zanima kam kej vlagat.
Imam par 1000 eur vezanih, pa na mesec mi okoli 500eur ostane.

Za 1.5% na leto se mi zdi kar mal glupo vezat.

Tilen ::

Delnice največjih svetovnih korporacij.

Npr:

Mcdonalds, Microsoft, Nestle, BMW, BASF, Allianz, IBM, Exxon, Siemens, ...

Dividenda v povprečju več kot 3%.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Johnny76 ::

Tilen je izjavil:

Delnice največjih svetovnih korporacij.

Npr:

Mcdonalds, Microsoft, Nestle, BMW, BASF, Allianz, IBM, Exxon, Siemens, ...

Dividenda v povprečju več kot 3%.


Pa imaš ti (ali pa kdo drug) dejanske izkušnje s tem? Kako vse skupaj poteka od nakupa delnic, pa do končne prodaje?

Tilen ::

Pa imaš ti (ali pa kdo drug) dejanske izkušnje s tem?

Da.

Kako vse skupaj poteka od nakupa delnic, pa do končne prodaje?

Lahko v kateri drugi temi. Tukaj bi bili preveč offtopic.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Kaboom ::

Sam razbiješ med več delnic ali pa plačaš provizijo in izbereš kak sklad (v katerem upravitelj razbije med več delnic)

10.000€ v enem letu pri vstopni proviziji 3%, 20% donosu, 2% upravljavske provizije, 25% davku na dobiček in brez izstopne provizije ti prinese skoraj 12.8% dobiček

edino izberi enega, ki bo imel donos ;) : http://www.denarnisupermarket.com/tecaj...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

telexdell ::

Kaboom je izjavil:

Sam razbiješ med več delnic ali pa plačaš provizijo in izbereš kak sklad (v katerem upravitelj razbije med več delnic)

10.000EUR v enem letu pri vstopni proviziji 3%, 20% donosu, 2% upravljavske provizije, 25% davku na dobiček in brez izstopne provizije ti prinese skoraj 12.8% dobiček

edino izberi enega, ki bo imel donos ;) : http://www.denarnisupermarket.com/tecaj...

Se dogovoriva, da jaz tebi posodim denar, ti pa meni daš 12% obresti. Sam pa ga lahko naložiš za tisti 20% pa sva oba zadovoljna>:D
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

Zgodovina sprememb…

Bellzmet ::

Hm po moje nista. Ker on ne dobi 20% in ti ne vrne denarja :)

@telexdell: a imaš kakšen link kjer ti na tvoje vhodne parametre sam izračuna dons sklada?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

Kaboom ::

telexdell je izjavil:

Se dogovoriva, da jaz tebi posodim denar, ti pa meni daš 12% obresti. Sam pa ga lahko naložiš za tisti 20% pa sva oba zadovoljna>:D

zakaj bi pa jaz pral tvoj denar?
če nekateri ne najdete v stolpcu "1-letni (%)" zelene številke večje od 20, pa ni moj problem
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Johnny76 ::

Kaboom je izjavil:

uh... kere obrestne mere... sam sem vezal za eno leto pri nkbm leta 2012 s 4,20% ... leta 2013 s 3,30% ... vidim da letos ne bom vec podaljsal

dobis piclih 2,85% ce vezes za 5 let vec kot 20.000 EUR ... torej gremo na sklade



Pa povej konkreten primer in številke, kako in kaj si kupil/vezal itd.?

Da ne bomo le mlatili prazne slame in popali linke borznih družb. :)

Kaboom ::

Johnny76 je izjavil:

Kaboom je izjavil:

uh... kere obrestne mere... sam sem vezal za eno leto pri nkbm leta 2012 s 4,20% ... leta 2013 s 3,30% ... vidim da letos ne bom vec podaljsal

dobis piclih 2,85% ce vezes za 5 let vec kot 20.000 EUR ... torej gremo na sklade

Pa povej konkreten primer in številke, kako in kaj si kupil/vezal itd.?

Da ne bomo le mlatili prazne slame in popali linke borznih družb. :)

ahhh... vse ti je pretežko. sam ne bi nič raziskal in ko ti pokažem na primeru, koliko efektivnega donosa ima 20% rast sklada v enem letu pa še dvomiš in arogantno zahtevaš izpisek mojega finančnega stanja. ampak, da me ne boš obtožil še kakšnih anekdot in da ti bo lažje v življenju evo:
številke iz mojega prejšnjega posta so iz skladov v katere sem investiral in niso teoriziranje. torej "v enem letu pri vstopni proviziji 3%, 20% donosu, 2% upravljavske provizije, 25% davku na dobiček in brez izstopne provizije ti prinese skoraj 12.8% dobiček"

če boš pa kaj še sam raziskal, boš pa mogoče ujel kakšno ugodno ponudbo, ko investiraš v sklade brez vstopnih provizij. vse te sem vedno sam ujel. v razmišljanju, ki si ga citiral maja, sem ugotovil da ne bom ponovno vezal depozita za bogih 2,85% - danes je to 1,55% ... oktobra bo moj depozit potekel in ugani kam bom prenesel denar?

v sklade sem investiral že novembra 2012. zaradi enostavnosti v infondove, ker imam nkbm... investiral sem v več njihovih skladov. skupna donosnost do danes: 36,54%
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

GregiB ::

Spoštovani @ Kaboom... pač še nimaš negativne izkušnje...

Jaz sem "šparal" v skladih med obdobjem 1999 - 2010, enajst let. Vlagal sem različno, nekaj mesečno, če se je pojavilo več prihrankov, pač kakšen mesec več... Na začetku 2008 sem imel na vložena sredstva cca. 170% kapitalskih dobičkov, večino zaradi dolžine varčevanja že razbremenjeno davščin... No, pa je prišla kriza. Ob prodaji (prodal zaradi nakupa cilja varčevanja - nepremičnine) sem imel kapitalskih dobičkov na vložena sredstva za pizzo in dva pira. Torej, moj nasvet... vsekakor iščite ugodne možnosti donosnega varčevanja... ampak zavedajte se, da je višina izplena skoraj popolnoma sorazmerna z tveganjem, ki vedno in vekomaj v vaš prid...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Johnny76 ::

Ravno danes se mi je sprostil depozit. Odločil sem se, da denarna sredstva vežem na LON-u. Mika pa me, da bi 10, 15% denarja vložil v sklade. Na to se ne spoznam popolnoma nič. Ogledujem si Infondove sklade.

http://www.infond.si/ponudba/skladi/pri...

Vse lepo in prav, super številke, ampak v roku enega leta bom težko dosegel kaj profita. To se verjetno bolj splača za nekaj let. V stolpcu "3-letni donos" je vse obarvano zeleno, skoraj da ne bi mogel zgrešiti z vlaganjem, medtem ko v "5-letnem donosu" temu ni tako.

Kaboom je izjavil:

10.000€ v enem letu pri vstopni proviziji 3%, 20% donosu, 2% upravljavske provizije, 25% davku na dobiček in brez izstopne provizije ti prinese skoraj 12.8% dobiče


Ali mi lahko napišeš kako se tole izračuna, da vidim, kakšen donos moram doseči, da se mi bo sploh splačalo? 3% vstopne provozije od 10k€????
««
2 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TradeRepublic (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
56444347 (442) Ribicija
»

kje čim višja obrestna mera za vloge na vplogled (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8011068 (3319) Horas
»

Varčevanje

Oddelek: Loža
344359 (2604) Lonsarg
»

Kam ta trenutek s 30K EUR na daljsi rok? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15956124 (14877) Buggy
»

Kaj narediti s prihranki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11123038 (19746) M.B.

Več podobnih tem