» »

Zjutraj se noče zbudit, pol pa je vse uredu...

Zjutraj se noče zbudit, pol pa je vse uredu...

twosocks ::

Večkrat se mi zgodi, da ko zjutraj prižgem računalnik, mi naloži w2k do modrega ozadja za logiranje, toda tam obstane. Ne prikeže se nič, ne kurzor, ne log window, nič.



Zamenjal sem že disk, na novo inštaliral OS, kaj je problem? A je kdo imel kaj podobnega?



Zgleda kot, da se mora neki segret, da lahko dela...napajalnik? matherboard, procesor?



hvala za pomoč



P.s.: Spet nudim DivX film v zameno za uspešno rešitev
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*
  • spremenil: twosocks ()

R@C@ ::

Če maš navit CPU z FSBjem, ga navij tako da znižaš frekcenco PCI Clocka! Se pravi prestavi FSB nižje ali višje!

Jolando ::

morde je kriva klima
probi v kasnem drugem prostoru

Han ::

Jaz imam na sumu plato in spomin. Prijatelju npr. na Abit KT7 ni delal spomin, če je bil prostor hladen, medtem ko je na ASUS P2B vedno delal... Ko je dobil Microna, je mašina začela delovati brezhibno.

Rott-von-weiler ::

jas ne vem zakaj ti spoh izklaplaš comp:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Tomi ::

Vsaj po moje je krivda temperature, čeprav ne bi smela ta imeti preveč upliva na delo.
Poskusi ga dati na toplejši kraj, preden ga zeženeš, in potem poglej, kaj bo...
Rottweiler: nekateri pač tudi spimo v isto sobi, kot je računalnik in naše glasne navite mašine motijo spanec..
metrodusa.blogspot.com

DscS ::

grafika sigurno - lahko zaradi fsb ali pa je jebena
meni je delalo isto in to samo v w2k
potem sem pa kar grafiko zamenjal!!

ChiefThunder ::

V glavnem; napiš če maš zadevo kj navit, pomoje temperatura takoj po zagonu ne more doseči tako kritične mere. Kva pa drugače, ti programi normalno laufajo, ali kje naletiš na težave. Možnosti je več...(plata, ram, grafična, tko kj je že folk napisu).
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

goranTNT ::

Zjutri je zaspan!

twosocks ::

Sistem sem mel navit na 600@900, toda tale težko zbujanje se dogaja če mam navitga lai tudi ne. Vse je delal brez problemov veče mesecev (tko da navitje izključujem), disk ni problem, ker je nov, delal je brez problemov celo zimo, pa tko altko ni nkol pretirano mrzlo v sobi (klet). Tko da ne vem, mogoče je sam softwersko, sam ne vem zakaj kr naenkrat.

Sicer sem zamenjal disk, postavu na prim slave cdrom, na sec master CDRW, na sec slave pa rack...zadnje 2 tedna mi je pa začel crkavat...a je možno da po 1 letu crkuje napajalnik?

ne vem, ne verjamem da je grafična ali matherboard, ker delata že 1 leto in že pri nižji temparaturah...

lp
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

MadMax ::

Probaj s kakim kolegom manjse komponente zacasno zamenjat (RAM, grafikulja, proc, napajalc...)-eno po eno- mogoce bos tako lazje nasu napako.

Ce ne, mu pa se vedno zjutraj lahko kavo skuhas, da se prej zbudi:D

twosocks ::

Sem ga probal spet navit nazaj, pa nč ne pomaga. Ne vem, zakaj bi se kr naenkrat spomnu pa se ne hotu naložit...zmeraj, ampak čisto zmeraj v drugo vžge pa brez problema...sam pa če pozim je delal, ne vem zakaj nebi tut zdej...
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

element ::

Jest sm meu isti problem, dokler nisem šel v dos in vpisal "format c:" in nanovo vse naložil. Potem je delalo BP do zdej, k so drugi problemi. :))

twosocks ::

Disk je ČIST svež 40 Gb direkt iz štacune. To mi je delal tut na starem disku. Tko da software dvomim da je...
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

Boško ::

Mogoč bi mu pa mal kofeina pomagal! Men pomaga!!!>:D:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje Tbred-ov A in B (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Navijanje
168063591 (26014) GaS
»

Opis DFI LANParty nF3 250Gb in pa test 754 plat... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
38219931 (10472) mzidy
»

Pentium 4 2600 BOX ali AMD Barton 2800+BOX

Oddelek: Kaj kupiti
381660 (956) Dr_M
»

Problem pri navijanju NF7-S 2.0 plate (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
974868 (3328) Fury
»

May the nforce2 be with you :) (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Navijanje
73232269 (19096) OwcA

Več podobnih tem