» »

Opis DFI LANParty nF3 250Gb in pa test 754 plat...

Opis DFI LANParty nF3 250Gb in pa test 754 plat...

Boki_ ::

Fora je v tem k morm js dat na 4 že pr 221 oz na 3 pr 240, če je sreča boota ampak pol reboota in morm dat na 3 oz znižat FSB...
I'm back

GUFY ::

Jest mam lohk na 3 tudi pri 300 pa mi brez problema dela, glede temperature pa tudi sam opažam kar precejšnja nihanja.

_Dejan_ ::

ma sej me temperature ne motjo tolk sam da se navija:D :D
Glede HTT sem bral naj bo naštiman na cca. 600-800 sej če je na 1100 nima bit kej narobe ne?
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

GUFY ::

Ti moraš vedeti da boš na tej plati zelo težko dosegel 1100 HTT-ja.

Boki_ ::

Js upam da bom obdržal HTT tm okol 800-1000MHz... Več pa mislim da ni bi šlo, mogoče vdd če bi naredu, sam težko...

Pa še neki. Gledam folk ma 3,2V+ na ramih, a ne bi MORAL bit proc že mrtev? Js se mal bojim it prek 3V... Sicer pa bi blo ql, če bi fliknu ram na 4V, napajač seveda ni problem...
I'm back

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boki_ ()

_Dejan_ ::

Hm a ni tko da je HTT=fsb x Množilnik(recimo4)
no zdele mam 270mhz x 4 kar znese 1080mhz HTT-ja pa fsb bo verjetno šel še vsaj za 5mhz gor saj je na njem samo 1,7V pa mislim da plata nč ne spremeni HTTja če ga fiksno nastavim.
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Boki_ ::

Hm... 2800+ C0 @ 255*9 *3HTT 1,55 vid +- 110% 3,1V vdimm 2-3-3-10 corsair 3200LL 1,8V vdd
Škoda da nimam vodnega, k NB se precej greje... Mislim da ko bo pod vodo, da bom probal pridet do 280FSB, sam s kakimi boljšimi rami. Pa proc pride drug, upam da se bo navil kar precej, mislim da bi blo treba ene TCCD rame... Kaki OCZ 4400 me mikajo, sm vidu da so šli do 300 FSB... Zdej me pa bega to, al je varno it z vdimm naprej, da se res ne pokadi s proca... Če je varno, zmodam napajalnik in grem na 4V k tej rami, več ko jim daš soka, več volje do OCja majo... Mislim da bi se dalo dosežt 300 FSB z vsaj 2,5-3-3-10...
I'm back

Spajky ::

_Dejan_ , če to naredi (8°C) v eni sekundi v Win, pol pa ni normalno ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

CCfly ::

100% Japanese Capacitors

Ti se kar smej jaz imam že dva rahlo napihnjena kondenzatorja na 8RDA+.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

lopov ::

Danes dobil 3400+, zal pa imam no-name rame in sicer 2x 512Mb.
Nista enaka:

@ 200 MHz 3.0-3-3-8 (CL-RCD-RP-RAS)
@ 200 MHz 2.5-4-4-8 (CL-RCD-RP-RAS)

Se da tko na slepo ugibati, koliko bi se to dalo naviti?
Plata pa seveda DFI :D

b.

CCfly ::

Brez kristalne krogle ne.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

_Dejan_ ::

Spajky:
Ja temp je 32°C pa zaženem toast ki obremeni proc in je po 1s tem 40°C pol ga ugasnem pa pade na 32°C pa spet zaženem in gre spet na 40°C ...
Mal mi je čudno:\ nevem al je plata defekt k mam še čas jo nazaj nest pa zamenjat za drugo sam po drug strani pa je nebi menjov k gre fsb dost visoko dons bom testirov 280Mhz(1120HTT) pr Vdd 1,7V(realno1,68V)

P.S. V čem je fora japonskih kondenzatorjev? Pa a je kdo probu z UV žarnico če se socket in ostale stvari res svetijo?

P.P.S. Zdele probu 280FSB pa rač posta windowsov pa noče botat. Pa zanima me neki SATA:baje se ful bl da navijat če nimaš gor SATA diskov kaj to pomeni da mora bit kontroler disablan al je lahko enablan pa ni nič gor priklopljeno?

Pa hvala vsem za pomoč in odgovore.
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _Dejan_ ()

Boki_ ::

Socket in ostale stvari se svetijo UV, probal takoj ko sm dobil. Ja če nimaš SATA diskov je logično da ga lah disablaš...
I'm back

_Dejan_ ::

Sam če se ne pozna na preformancah pol so lahko tut enajblani:)
drudač pa zdej dela na 280Mhz x 3
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Caligula ::

Kar disablajte sata porte. Pa ce pa ze mata sata disk pa ga dajte na 4 prikljucek, ce mate dva pa na 3,4.
Ker je tako baje najbolj stabilno. Pa z sata se slabse navija ponavadi.

Dr_M ::

na anandu pise, da se tale DFI nc slabs ne navija s sata diskom.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

CCfly ::

P.S. V čem je fora japonskih kondenzatorjev? Pa a je kdo probu z UV žarnico če se socket in ostale stvari res svetijo?

V času čipovij KT133 je bilo ogromno zanič plat, ker so se tajvanska podjetja šla industrijsko vohunjenje, pa niso celotnega recepta za kondenzatorje dobila. Od takrat naprej so japonski kondenzatorji postali precej popularni.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

Dr_M ::

se dobr da mam KT133A chipset :D :) :\

drugac pa je blo v tistem casu najvec crknjenih plat na racun MSIja...pa potem kasnej na racun slavne Elite plate. sej veste...sis 735 >:D :D :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

CCfly ::

Hm jaz imam izkušnje tudi s Soltekom, ECS in Abitom.
Zgodba gre nekako takole. Uslužbenec v japonskem podjetju ukrade recept za novi uber kondenzator in ga proda nekaj največjim proizvajalcem kondenzatorjev na Taiwanu. Problem je v tem, da recept ni bil popoln in so se kondenzatorji po toliko in toliko urah delovanja napihnili. Mgooeč celo najdem kakšen članek.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

Caligula ::

OK, na Anandu ne pise, na unih forumih pa userji vecinoma pravijo da se pozna. Torej komu zaupat?

Dr_M ::

iz ananda....

It is significant that these record 1:1 overclocks were achieved with a SATA hard drive, since SATA drives are often an issue when overclocking Intel 775 boards. The SATA lock certainly appears to be working very well on this production DFI nVidia nF3 250Gb board.

Maximum FSB:
(Lower Ratio) 308 x 8 {1:1 Memory, 1 DIMM)
270 x 9 at (1:1 Memory, 2 DIMMs)

visok FSB s SATA diskom.... mar ne??
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Caligula ::

Ja, in si dokazal kaj kar nisem jaz ze sam napisal?
In 270 za to plato se ni nek vrhunski FSB.

In folk dosti pise, da recimo niso prebili 250 FSBja dokler niso dali sata v 4 prikljucek ali pa z IDE diskom,..

Skratka enim rata do 270 pridt, vecina ma pa z SATA probleme. Poglej pa malo tiste z FSBji z 300 in vec.

SATA je se vedno problem. Manjsi kot vcasih ampak se vedno folk ovira. In preberi poste userjev na linkih. Kaj pomaga en test, ce mas cel forum userjev.

Dr_M ::

Caligula: a ti slucajno znas brat???:\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Caligula ::

Zgleda da ne jaz ne tistih precej lastnikov te plate ne? :\

Dr_M ::

FSB CEZ 300MHz s SATA diskom. z ENIM pomnilniskim modulom.
z DVEMA moduloma 270MHz.
tako gre.

kaj tuki ni jasn??

ce komu ne gre vec, ma pac slab ram,slab napajalnik (ksn LC) in podobne stvari.

ce pa bi res SATA diski delal probleme, pa to pomeni samo eno stvar. PCI lock NE dela.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Caligula ::

Pa bravo-enmu rata, dvema, zakaj pa folk pravi ,da tresci ob zid dokler ne premakne ali zamenja SATA?
žA pol je RAM kriv?

Daj beri tam tisti forum namesto da na osnovi enegta tersta sitnaris.
Kaj me briga en test, ce ma tam ful folka specificne izkusnje.

IN, ce je splosni tip, da naj se da SATA, ce ze je, v 4 slot potem je ze avtomatsko jasno ,da je ze zaradi SATA vse specificno.

Raje beri tam namesto, da na pamet pises tu.
Sem prebral tam vse, ker bom nabavil to plato in to glede SATA je zelo ocitna zadeva.

In presek vseh namigov je, da se pri FSBjih nad 250 fura asinhrono, da se HT multi premakne na 3 ali 4, da se da SATA v 4 slot ipd...

Pa ne vem, ce si opazil nekje tu en link, ko tip z LC power 550 lepo fura na FSBju 308.
Pravzaprav je LC power v edinih testih kjer so uporabili isto kisto in racunalnik tudi za test Tagana dosegel enake ali celo malo boljse rezultate od Tagana. Saj je Bond 007 enkrat limal test. Ne bit siten, ker Tagan pac ni boljsi pa ga ze ves cas zagovarjas kot utrgan brez da bi ga sploh imel.

In nasploh ne sitnari. Povedal sem kaj pise v tistih forumih. Sam izkusenj s to plato se nimam ti pa tudi ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

Dr_M ::

Caligula: no, da ne bos kr neki na pamet kle govoru, mal ksne dokaze prlimi kle. se jih ne branim.

aja. pa ti ful zagovarjas LC, ampak se zdej nobenga dokaza, da je boljsi kot ksn noname napajalnik. na plan z njimi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Caligula ::

DR M, tvoje lenobe pa skrhanega spomina pa res ne bomo podpirali. Milijon linkov je ze bilo limanih na teste LCja, pa tudi v tej temi mas linke do forumov o tej plati.

Beri. Skodilo ti ne bo. Pa se na pamet ti ne bo treba govoriti.

Je pa ena stvar smesna. Nisem se bral testa o LCju, kjer nebi bil izbor urednistva oz nebi dobil ekvivalentnega naziva.

Dr_M ::

ubistvu sm hotu linke od DFI plate, ampak vidm da jih nimas.
se prav spet neki bluzis ocitno, ker drugac bi dau linke, za katere sm te prej prosu.

glede LCja...ja seveda da se izkase za dobr napajalnik, ce ga primerjas z najcenejco kitajsko robo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

GUFY ::

Meni se zdi da je naslov te teme Opis DFI LANParty nF3 250Gb in pa test 754 plat..., ne pa prepiranje med Dr_M in Celigulo kdo ima bolj prav.8-O

Dr_M ::

GUFY: stfu :)

Caligula...lej...dost mam jest tebe pocas.cist en brezvezen pocar si kle. neki vids napol kot ena stara baba, pol pa neki kle razlagas, sicer mas prov, ampak tut sanja se ti ne zakaj je tko ker nimas popolnoma nobenga tehnicnega znanga glede racunalnikov (ampak govoris pa tko, kot da si inzinir z najmn 20 letnimi izkusnjami). ce ze neki trdis, si DOBR PREBER in potem povej kako pa kaj.
ne pa neki lajat v luno, kot je to v tvoji navadi. pa tut vedu sm da nimas linkov, zato sm si sam mal poisku.

no, iz anandovega foruma.

My only instability is due to problems relating to a WD Raptor and the 1-2 SATA channels not being locked. 3-4, however, are.


upam, da smo si zdej na jasnem in da ne bo vec nepotrebnega pregovarjanja.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Caligula ::

DR M v TEJ TEMI sem linikal forume o tej plati. Ce ti to ,da ti to napisem enkrat ni dovolj je nekaj narobe s tabo. Tudi ostale stvari so bile linkane in sedaj si to pac najdi ,ce ne zmores pa pac ne.

In ti nisi vedu ,da ni linkov ampak si jih nesposoben najt. In to v temi v kateri kozlarije postas. V tej isti temi.

Vidim, pa da te bo prej pobralo preden bos sprejel ,da SATA se povzroca tezave. Ne vem zakaj si tako custveno navezan na ta SATA ampak to je tvoja stvar.

Pa koga na svetu briga cesa mas ti dost? WTF. Kdo pa si ti, da bi blo to relevantno? 8-O

Gufy, si si ti prebral stvari na tistem forumu? Si zasledil nasvete glede SATA, slotov,.. tezav?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

GUFY ::

Glede SATA diskov se sam ne obremenjujem s tem saj jaz jih zaenkrat ne uporabljam. Je pa res da so ATA diski manj občutljivi na navijanje (visok FSB) kot SATA diski, vsaj tako pravijo ljudje ki imajo več izkušenj s SATA diski kot jih imam sam.
Se mi zdi pa mal hecno, da se vidva k sploh nimata te plate tok posvečata raznim testom in nastavitvam pa SATA diskom in še čemu. Caligulo že razumem saj namerava kupiti to plato, tebe Dr_M pa sploh ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GUFY ()

Caligula ::

Ma jaz bi jo ze vzel samo sem ta teden se cakal, ce bi mi jo lahko dobavil najljubsi trgovec, ker bi rad proc in plato vzel skupaj ce se da, da bi bilo kolegu, ki mi bo to na firmo jemal cimlazje. Ta teden bom verjetno pac vzel oboje loceno. Edino procesor me se malo bega. 2800+ ali 3000+.
Verjetno bom vzel 3000+, ker je razlika v c eni majhna samo ne vem ce je ta multiplier sploh kaka prednost. Saj se nic ne pozna asinhroni nacin v smislu neke izgube, ce prav razumem. RAM itak pac laufa na toliko na kolikor lahko, procesor pa loceno pac glede na svojo zmogljivost ne?

Pa se nekaj-a te verzije, ki jih ima PC-HAND-verjetno za nas trg gor ni firewire prikljucka ?

Tolk da vem.

orka ::

@caligula: jaz sem kupil to plato 14 dni nazaj pri pc-hand in moja ima firewire priključek.

Caligula ::

A, fajn. Naj mi zdej se en tist tadrug del razlozi:

Prednosti 3000+ procesorja proti 2800+ glede na to, da ma 3000+ visji multiplier.
A to dejansko pomen po navijanju kako prednost ali ne? Zakaj? Mislim glede na neproblematicnost nesinhronega laufanja.

orka ::

ej, caligula, ti si to preveč zakompliciral :)
kupi 3400+ pa bo!
3400+ ima 12x množilnik in laufa na 2411 MHz

GUFY ::

Prednost naj bi bila, da lahko pri isti napetosti na procu prideš do višje frekvence.

Caligula ::

A. Kul. Bom verjetno pol kar 3000 vzel. Odvisno tudi od tega, ce bo na zalogi.

_Dejan_ ::

Dr_M: Umer se mal pa če že hočš težit mu dej po ZS ne pa smetit tle po forumu.

Moderator prosim če zbrišeš vse neprimerne poste vključno z mojim:D
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

_Dejan_ ::

Zdele sem mel mojo kišto razmontirano pa sm se muču dat gor na NB vodni blok in mi je komej ratalo. Sam ne vem če blok sploh dobr stoji (ravno na NBju:8) ) Nevem zakaj niso mogl premaknt NB za 2mm nižje>:D zdej sm plexi od bloka zbrusu tok da je sam še 1mm stene.:D in je vse na knap(blok od NB tišči na Blok od GF4. Sm pa najdu doma hladilnik od Epox 8RDA (on k je NBju tak okrogu) in lepo paše gor pa me zanima kaj je bolš za hladit ta od 8RDA al Zalmanov(un zlat) če mu porešem tri vrste reber(upam da razumete- fleksarca pa tri vrstice palčk stran:D )?


Moja plata ki sem jo kupu v pon. ma tut firewire priključek gor.
Pa če koga zanimajo podatki z NBja
Q47408.1 0435A2
trenutno dela na 275Mhz x 4 pr 1,6Vdd

Aja pa zdej laufa vse še brez vode :8) k čakam da mi morphling predela blok za cpu :D
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Boki_ ::

Pheesda maš srečo, js morm laufat HTT na 255*3, oa še pr 1,9V8-O in še tako mam občutek, da mal jebe....
I'm back

lopov ::

Kako ste resili problem s hlajenjem cipa na plati?

Namontiral sem Zalman NBJ-47, a mi je grafika vseeno preglasna (Gigabyte 6800GT s heatpipe in 1 ventilatorjem), tko da sem narocil nvSilencer in bo treba pogruntat nekaj drugega. Me pa skrbi, ker se ze Zalman fino greje, place pa ne bo ravno veliko.

_Dejan_ ::

Jst mam trenutno gor vodni blok brez vode:D Drugače se mi pa tut z original hladilnikom ni dost grela(Vdd 1,65V) Mal so zavozil k so konstruiral to plato k bi lahko mal premaknili NB cca 1cm nižje.

Probej na zalmanu rebra porezat drugače pa ne vem kaj bi naredu.
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

kuglvinkl ::

Zmenta se na zasebno. Če bodo posti, najsibodo še tako poučni, okuženi z obračuni, bodo rdeči. Watch it!
Your focus determines your reallity

_Dejan_ ::

ja vodni blok brez vode je zdej na Nb-ju in na GF4:D :D
Kako to zgleda? lepo namontiraš blok na NB in to je to. Lahko pa vsake toliko mal pihneš v cev:D ) Ker se mi z originalnim hladilnikom ni grel sm dal gor kr NB blok v pon. pa dobim še za CPU pa bom vse prklopu.:D
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Caligula ::

Tolko,da se bo vedlo na kaj je Dejan prijazno odgovoril-ce izvstejemo DR_Move izpade:

Quote:
Skratka-kako je s tem North bridgeom. Se to ful greje? Do te mere, da ga je vredno zamenjat, aktivno hladit,...?
Je kdo kaj probaval recimo najprej z original zadevo navijat pa po, se z predelavo? Me res zanima kolk se kej na tej plati pozna temperatura Nbridga.

Dejan-vodni blok brez vode?

______

Hvala za odgovor.
Jz bom kar na zracnem hlajenju ostal bo pa fajn prepihana kar cela plata. Se komu kaj sanja-je odklep mnozilnika stvar biosa ali hardwera?
Je mozno, da se bo pojavil kak bios, ki bo omogocal odklep multiplierja ali je taka opcija povsem nemogoca zaradi kakih hardwerskih trikov?

Ker meni se malo dozdeva, da se zna zgodit, da bo kak tak bios padel cez par mesecev. ???

_Dejan_ ::

Glede množilnikov se jih da spreminjat ampak samo na nižje vrednosti od tovarniških na višje žal ne gre. mogoče bodo kdaj pogruntal sam bo verjetno treba posežt v procesor in dat dol heatspread(al kako se že reče)
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

_Dejan_ ::

je pa odklep množ. sigurno hardwarska blokada saj če bi bla v biosu bi že zrihtal tako da bi se dal spreminjat na višje.
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

_Dejan_ ::

Zdele sem delal mal teste in opazil če imam HTT delilnik 3 mi rezultat čisto malo pade napram delilniku 4
1.)
CPU: 2295Mhz(255 x9 1,5V)
Ram: 230Mhz 2/3/3/8/13/16 2,9V
HTT 255Mhz x 4 Vdd 1,7V

Super pi 1M 40s
SANDRA:
CPU Aritmetich bench. ALU 10543MIPS / FPU 3621 MFLOPS / iSSE2 4685 MFLOPS
CPU Multimedia bench. aEMMX-aSSE 21889it/s / iSSE2 23470it/s
Memory bandwidth bench. ALU 3512(3521*)MB/s / iSSE2 3522(3523)MB/s (Buff'd)
ALU 2003MB/s / FPU 2055MB/s (un Buff'd)


2.)
CPU: 2295Mhz(255 x9 1,5V)
Ram: 230Mhz 2/3/3/8/13/16 2,9V
HTT 255Mhz x 3 Vdd 1,7V

Super pi 1M 40s
SANDRA:
CPU Aritmetich bench. ALU 10541MIPS / FPU 3620 MFLOPS / iSSE2 4685 MFLOPS
CPU Multimedia bench. aEMMX-aSSE 21884it/s / iSSE2 23464it/s
Memory bandwidth bench. ALU 3512(3520*)MB/s / iSSE2 3519(3521*)MB/s (Buff'd)
ALU 2000MB/s / FPU 2054MB/s (un Buff'd)

* -rezultati ko sem šel še enkrat testirat

Razlike med 1020HTT in 765HTT ni oz. je zelo majhna tako da nima veze pri rezultatu(pomoje):D
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asrock 939 dual (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Kaj kupiti
72938778 (19337) igor0203
»

DFI NF 4 & Twinmos Speed Premium novosti (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Navijanje
75842358 (18035) sirotka
»

SiSoft Sandra 2004 Memory Bandwith Benchmark rezultati (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
10310684 (6593) GaS
»

Problem z navijanjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
604911 (3617) Tilen
»

MSI K8N NEO2 Platinum in A64 939 problemi... (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
854699 (3590) Moonman

Več podobnih tem