» »

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave

««
32 / 45
»»

tai ::

Nije ništa posebno, tek je alfa verzija, nisam još niti Hrvatski do kraja upisao, ako netko hoce slovenski
u menijima neka mi poslaje prevedeni meni, slobodno stavljate čćžđđš slova jer sam sredio da se pokazuju u meniju bez problema.

Ah da evo i slikice iako nisu ništa posebno (snimljene web kamerom)

LexLuthor ::

@tai:

S katerim programom in po kakšnem postopku spreminjaš te napise? Kaj si storil s fonti za podnapise? Ali lahko zamenjaš tako, da bi bili napisi beli in obrobljeni s črno? za kaj se sploh uporablja font 3?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LexLuthor ()

tai ::

Oprosti Lex pisao sam na više foruma pa nisam pojasnio do kraja, stvar je u firmwareu koji ima negdje bug,
evo probat cu pojasniti ono sto sam do sad shvatio, iako sam stavio dva u bajt jednaka fonta oni ne izgledaju isto,
iako bi trebali stvarno ne izgledaju isto, dakle

font1 titlovi u filmu plus glavni izbornik (ali onaj glavni izbornik gdje mjenjas postavke playera)
.- prozirno
* bijelo

font 3 (izbornik gdje biras datoteke, ili ti mp3-ce ili filmove ili slike sta god vec, mislim da si skuzio)
.prozirno
-bijelo
*crno

E sad ono bitno znakovi bi trebali značiti isto ali ne znače, koliko sam ja shvatio font 1 uvijek je inverzan fontu 3 i obrnuto, sto bi reklo postavis li nesto u fontu bijelo i taj font stavis za font 1 i 3,
tada je to u fontu 1 bijelo a u 3 crno, e sad slijedi ono bitno, izgleda da sve samo stima u fontu 3, a pogadjas taj nije za titlove, e sad negdje je netko nesto zeznuo pri izradi firwarea pa je nekako
u fontu 1 i . i - prozirno, točka bi trebala biti prozirna dok bi - trebao biti crn ali nije već je proziran, e sad probao sam i sve znakove na tastaturi i vjeruj u fontu 1 koji nam služi za titlove poradi
tog bug-a ne postoji crno, i ono što kod mene je trenutno prozirno trebalo bi postati crno ....
Mislim da si shvatio netko je negdje u firmwareu napravio grešku i sad mi svi redom ispaštamo a nikako da je popravi, stvarno su nemarni do sad su to mogli ispraviti, cak su i oni znali da obrub ne radi,
pošto su sami obrubili slova za titlove, ja sam namjerno napravio inverzno od onoga njihovoga tako da svi vide gdje bi obrub trebao bit, a tamo gdje je sad prozirno trebalo bi biti crno kad bi sve radilo
kako treba, ali zbog nečijeg nemara to nije slučaj.

Pozdrav

boko34 ::

Lastniki Kiss Dp-1000

Na TEJI STRANI boste nasli firmware 2.8.5 Slovenian.
Firmware je popravljen,ima vecje fonte podnapisov,manjse presledke med njimi,slovenske fonte...
Fant je zelo vredu,saj je na mojo prosnjo dodal crko Č,ki je prej ni bilo (ostali sumniki so delali).Ce ima se kdo kakrsna koli vprasanja ali predloge mu samo pisite,je vedno pripravljen pomagat.

Lep pozdrav

CaqKa ::

lex in tai a bi to debato prestavili v firm specific temo? pač tolko da nebo zmešnjave.. ker se pač specifično o enem modelu pogovarjata. mata v prvem postu linke do firm specifik tem.

LexLuthor ::

@tai

Sem že pisal na Elto...

tai ::

@CaqKa

Ma nije bas specifično samo za amstrad, specifično je za sve što je bazirano na mtk1389, dakle yamada,irradio, amstrad, elta, fuego, 4tech, rimax, gericom ad2020, pioneer, philips, .....
i još mnogo mnogo njih, tako da ako mi skužimo zašto nešto radi na de chipsetu i kako, lako ćemo to znanje primjeniti i na ee,fe,se,ge,de, i još koji chipset ako sam zaboravio,
znači vrijedi za sve MEDIATEK 1389 bazirane uređaje, ne samo za Amstrad.
Oprosti ako si pomislio da se to tiče samo jednog uređaja, tiče se cijele linije.

Pozdrav

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tai ()

sergejp ::

@tai


lahko povečaš podnapise (fonte) na eltinem firmwareju za 8883: tukaj ?

zajebavajo te samo še obrobe ali ne?


dober si, ni kaj!


lp

sergej

CaqKa ::

tai: ok nisem vedo da gre za več playerjev.
če hočete si lahko naredite eno temo o hackanju teh FWjev. pač da boste meli vse na enem mestu da nebo kdo prišel vprašat vmes kak se FW naloži :)
pač samo da bo manj zmede. zaj se pa sami odločte.

edo ::

boko34

Novi firmware za Kiss DP 1000 je v redu, čeprav so presledki med besedami morda nekoliko premajhni, navaditi pa se je teba tudi na drugačen font. Ker pa je ponudba hrvaških in srbskih podnapisov precej bogatejša in hitrejša kot pri slovenskih, bi morda fanta veljalo vprašati, če lahko v frimware vključi še črki Ć in Đ. Kaj misliš?
Lep pozdrav

boko34 ::

Crka Đ je ze notri (vsaj meni deluje),medtem pa ko za crko Ć pa sem mu prav danes javil.
Ce ima kdorkoli kaksen nasvet naj kar brez strahu pise fantu in povprasa za pomoc.

LexLuthor ::

@sergejp:

Fonte povečat sploh ni tak problem, samo za mudno je drkat znak po znak v editorju. Da se pa, ampak samo do ene mere. Meni osebno se ne ljubi tega počet.:P Mogoče, če mi bo kak dan dolgčas, pa če tai še ne bo utegnil. On je entuziast, se je spravil še menije prevajat v hrvaščino. Kar tudi ni tak problem BTW.

e-marko ::

Ja, očitno bo moral nekdo malo porihtati še FW za Elto, ker uradni FW naj ne bi več izhajali. Vsaj tako so mi odgovorili pri Elti, ko sem jih pobaral kdaj bo novi fw...

Točen odgovor se je glasil:

Dear customer,

a new update is not planned.

Mit freundlichen Grüßen / Kind Regards

Mirko Auer

Kja naj rečem? Res super podpora, ni kaj...

LP
E-marko
...somebody, somewhere...

Frame ::

Ok morda je glupo vprašanje ampak vseeneo:
@Tai.Lex
Torej pojavil se je novi player YAKUMO DX4 cena zelo ugodna:D
Naprava bazira na MEDIATEK chipsetu DE!Ima podnapise ampak isto kot pri ostalih,
poravnava v levo itd...

Mislita da bi ta firmware od Tai deloval na tej napravi?Če bi bi bilo super,mislim chipset je enak!Ah pilot je enak kot pri Yamadi,a ima morda AMstrad enakega in kakšnega ima Elta?
Namreč to vprašujem zato da vidim če bi pilot deloval.

Lp Frame

tai ::

@Frame

Vjerojatno bi išlo ako su izgledom potpuno isti, i daljinski je isti inače ne pokušavaj bez prerade.
A ako nisu isti prerada i nije tako teška, skineš moj fw, i skineš fw za svoj uređaj.
zatim Iz MTK.BIN od Yakume odpakiraš 8032 dio, otvoris moj fw i taj 8032 prepises preko mog 8032 dijela firmwarea, i trebalo bi raditi.

@Bilo tko

Trebam verziju firmwarea za Amstrada 05.00.01.07. pošto je nema više na njihovoj stranici i nigdje se neda skinuti,
ima li možda netko od vas tu verziju na forumu da je pošalje, treba mi radi usporedbe 8032 dijela fw-a 05.00.01.07 i 05.00.03.06.
kako je sve u ta dva isto osim servo dijela možda ukapiram koji je dio servo u 8032 dijelu firmwarea, to bi mi jako dobro došlo, tada bi
mogao cijeli 4tune fw iskoristiti sa malo izmjenjenim njegovim 8032 dijelom, tako da ako je ikad imao podršku za mp3idtag ili obrublejne natpise,
možda bi otkrio gdje su to aktivirali u 8032 dijelu, sumnjam na taj dio jer sam 4tune fw stavio na amstrada sa eltinim 8032 dijelom i nije bilo niti centrirani ili obrubljenih
subtitlova niti mp3 idtag-ova, dakle negdje je nešto još i u 8032, a kako ja baš i nisam najjači sa hex editorom bas nemogu samo tako naći na ćoravo taj dio koda,
dakle netko trebam 05.00.01.07. fw i bas taj ne eltin ili ičiji drugi.

Pozdrav

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tai ()

tai ::

Frame ::

@Tai

Ej to je pa bilo hitro!!1:D
Hm torej ne vem točno kak zgleda Amstrad ampak evo linka do DX4 Yakumo pa če se ti da ga poglej pa mi prosim napiši tvoje mnenje!!!

Frame

http://www.yakumo.de/produkte/index.php...

sergejp ::

@tai

kaj pa firmware na tej ruski strani ti lahko pomaga? predvesem pri povečavi podnapisov, obrobe in sredinskega pomika.

mislim da bi moral preučit ta firmware, ker je najboljši glede podnapisov!


lp

sergej

tai ::

@Frame
Izgleda slično ali ne i isto, daljinski ima dosta manje tipki, ja bih ipak izmijenio 8032 dio koda da sam na tvome mjestu, e sad kako oni nemaju nikakav firmware za sada
na svojoj stranici trebat ćeš otvoriti dvd player, napraviti interface kako bi izvukao firmware iz uređaja za svaki slučaj i možda za potrebu 8032 dijela koda.
I onda bi sigurno radilo.

@sergejp

Ma ja sam prvi i postavio link na taj fw i sve sam više siguran da se netko tamo pravi jako pamenta, tj. ništa od titlova u centru, ništa od obruba, ništa od idtagova,
osim ako sve to nije u 8032 dijelu koda ali ovi me na stranici amstrad3016.altervista.org uvjeravaju da mora biti u arm dijelu koda, ako je tako onda rusi lažu, jer
sam njihov fw izmjenjen samo za 8032 dio koda stavio već u svoj uređaj i nema ništa od navedenog (osim ako stvarno negdje nije uključeno u 8032 dijelu kojeg zasad nitko nije uspio
skužiti kako radi), i još nešto da pročitaš koji post unazad ili otvoriš fw od svog uređaja sa mtkviewerom i pogledaš font 1 ili te onaj za titlove vidjet ćeš da već jest obrubljen, ali
stvar ne radi kako treba znači negdje je bug u firmwareu i lopovi to ne žele ispraviti, a mi soure code od fw-a nemamo pa kopanje sa hex editorom, mtkremakerom, i ostalima bas i
neide najbrže, tako da neznam.

Povećati podnatpise možeš i sam kao što je LexLuthor rekao, ali posao je dugotrajan jer to moraš činiti znak po zanak pa ako imaš volje samo napijed prokram koji trebaš ti je MTKRemaker da izvučeš
titlove, a fontool (mislim da se tako zove) da ih odpakiras i zapakiraš, pa u Wordpad i mijenjaj redom sve, za tjedan dana možda i završiš :-))))))))
Obrubiti ih možeš isto ali obrub nećeš vidjeti, negdje je bug u fw-u, i izgleda da ga je jako teško naći :-((((
Centriranje ???? nebih znao , zasad još ništa (stavi ruski fw i vidjet ćeš da ništa od toga ne funkcionira, samo moraš izmijeniti 8032 inače nećeš pročitati niti jedan cd/DVD)
Dakle šta da ti kažem zasad ništa traži dalje

Curyman ::

Fantje lep pozdrav!

Spreljam te vaše debate že lep čas in sedaj sem se odločil da se registriram in dodam še kako svojo.
Prvo CaqKi, moderatorju: Naslov nove teme bi bil lahko Firmware MTK 1389xx, kjer bi lahko na začetku za vse MTK bazirane predvajalnike naredili bazo najnovejših (pa tudi starih) firmwarov. :D

Drugo pa kot napotek tai-ju. Zdi se mi, da bi lahko uporabil tudi firmware za Phillipsa DVP720 sa. Zna predvajati tudi *.sub podnapise, seveda z nekaterimi omejitvami. Še najbolj v oči bode dejstvo, da jih dekodira le z 25 sličicami na sekundo, kar pri filmih z manjšim framerate-om pomeni prehitevanje podnapisov in pa omejitev na 60 znakov. Vendarle pa je omogočeno predvajanje! Nisem sicer neki mojstrski programer, a par vrstic kode, kjer bi lahko izbiral med 23.9x in 25 sličic na sekundo, pa bi zadeva delovala (kakih bistveno drugačnih frameratov za filme nisem zasledil).:\

Drugače pa podpiram tai-a pri njegovih prizadevanjih. Drži, firmwari so različni za različne predvajalnike, ker načeloma uporabljajo poleg istega chipseta različen hardver (DVD enoto ipd...). Prikaz podnapisov je menda izključno stvar chipseta! Kljub svojim neštetim izpeljankam ne bi smelo povzročati preveč težav, če bi modificirali izključno del firmwara, ki je namenjen prikazovanju podnapisov!

Skratka, če povzamem najlepše bi bilo pokombinirati več firmwarov in pobrati najlepše iz vsakega:
- podpora sub, srt, smi... povzeto iz firmware za Philips
- odprava bugov: 60 znakov, izginjanje podnapisov pri zahtevnih prikazih (xvid +AC3), čudni prvi znaki... povzeto po Elti, Yamadi, Amstradu, nisem čist prepričan no
- večji, centrirani, obrobljeni in slovensko/hrvaški znaki (morda bi jih bilo potrebno prestaviti čisto na dno ekrana -
nisem seznanjen ali se lahko prikazujejo samo na podlago filma ali ne; vedeti je potrebno, da lahko potem povsem prekrijejo film!)

Če bi v začetku odpravili vsaj to, bi bil že lep napredek, kajne?|O
Il grande podesta

Frame ::

@Tai
Hvala za odgovor!
Torej firmware imam ne vprašaj kako ampak ga imam direktno od njih!!!
Težava je v tem da nimam pojma kak naj to naredim?:\
Nisem še delal kaj podobnega.A bi tebe lahko prosil za pomoč?
Mogoče je v tem firmwaru tudi kaj za tebe koristnega?

Frame

gpavlo ::

Lep pozdrav!

Mene pa zanima, če kdo mogoče ve ime programa, ki iz filma na dveh CD-jih naredi enega (združi) in obratno.
Rabim za predvajanje enega filma, ki je vlki 1,4GB in bi ga rad dal na 2 CD-ja za Yamado.

HVALA!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gpavlo ()

CaqKa ::

virtual dub.
v video opcijah naštelaš direct stream copy.
za združenje uporabiš funkcijo append za rezanje pa cut oziroma delete...

tai ::

@Frame

Može šalji na tai@vip.hr ali ništa ne obećavam i ja sam u tome novi,
preporučio bih ti da si za svaki slučaj bez obzira na sve napraviš interface za spajanje
dvd-a na pc, ja sam svoj platio nešto više od 2€ tako da nije skup, pogledaj slike na
http://www.geocities.com/tai001hr/dx3016/
datoteka ti je trurl_pagecontent.html , nije baš najbolje prevedeno ali ja sam se snašao i radi mi bez problema
A slikice kako mi je moj interface izgledao nakon što sam ga složio su na http://www.geocities.com/tai001hr/max232/ iako nisu najkvalitetnije jer su snimljene web kamerom sve se vidi dosta dobro.

@Curyman
Tražio sam već taj 720SA fw ali ga nigdje nema, a tražio sam i Pioneer DV-575 fw, ali ni njega nigdje,
ako imas negdje slobodno mi posalji na mail, u tekstu iznad.

Pozdrav

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tai ()

Frame ::

@Tai

evo poslano!

Javi mi prosim kakšen se ti zdi:))

Frame

tai ::

@Frame

Dobro da nisi probao moj fw nebi ti radio, evo ovako, tvoj fw na mojem stroju, na daljinskom rade 2 ili 3 tipke, cd/dvd se ne čita, i imam neku čudnu crtu na dnu ekrana, šta dalje reći.
E sad čini mi se da je ovaj tvoj sličan yamadi, imaš veću memoriju nego mi na eltama i amstradima, sad meni se učinilo da nemaš šđžćč znakove, sad ću ti reći kako to lako ispraviš.
1. Skineš http://amstrad3016.altervista.org/Files/MTK%20ReMaker%20(beta3).rar
odeš na http://www.geocities.com/tai001hr/mtk/ skineš i otpakiraš mtk.zip
unutra imaš
MTKv2 (Font 1).bin umjesto tvog fonta 1
MTKv2 (Font 3).bin umjesto tvog fonta 5 (kod mene je 3 al kod tebe 5)
i imaš još 2 za izmjenu pozadine ako poželiš
____________________________________________________________
Jedna stvar u mailu što si mi poslao imaš 2 bin filea, koji je za tvoj uređaj?
Ako staviš krivi fw u uređaj nebude vjerojatno čitao cd-e dvd-e a to nije dobro.
____________________________________________________________
Svakako izradi onaj uređaj za oživljavanje vjeruj jako dobro dođe kad player ne radi.
____________________________________________________________
8032 nisam bio uspio premjestiti pa sam ti zato napisao ono gore
Zasad još sve stvari u MTKRemakeru kod prepisivanja 8032 arm ili dsp djela
ne rade najbolje, tj. još je beta.
____________________________________________________________

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tai ()

Frame ::

@Tai
Hvala!!!
Torej zbral bom hrabrost pa bom tole naredil!

Kot si videl sta 2 file-a.Ko sem napravo updetal sem imel oba dva na CD-u!!!
Naprava iz škatle ni podpirala podnapisov zato sem ga nadgradil.
Torej kateri file je pravi nimam pojma!Kaj meniš ti kateri je pravi?
Toraj katerega naj spremenim ali naj ker oba?

Frame

LexLuthor ::

@frame

Če se ne motim je tvoja mašina podobna Yamadi. Zakaj bi sploh rad updejatal FW? Zaradi šumnikov? Rabiš dve orodji: MTKViewer in MTKremaker. Vzami FW s šumniki npr. od Yamade, ekstrahiraj šumnike, z njimi nadomesti tiste v tojem FW pa bo!

@tai:
Komaj čakam, če ti bo kaj uspelo z ruskim FW. Držim pesti! Za FW pa vprašajna altervisto, ali pa primerja FW od Elte, za katerega pa imaš na supportu več verzij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LexLuthor ()

tai ::

Ma uspio sam ja taj fw zavrtiti, samo nema ničega što su rusi napisali pa sam im mail poslao da vidim šta imaju za reč. ;(

Frame ::

@TAI,LEx

Se opravičujem za pozen odgovor.Moj cilj je sledeči:


Šumniki in centriranje podnapisov na sredino!

Aha pa trenutno bere samo .srt.

Toraj menita da bi lahko to porihtal?

Frame

LexLuthor ::

@frame:

centriranje in obroba podnapisov je sedaj glavni projekt. Mislim pa, da podpora kakšnemu dodatemu formatu niti ne pride v poštev, ker bi bilo preveč komplikacij. SRT format je zelo v redu, ker deluje na časovno kodo in je zato univerzalen za kateri koli framerate. Če imaš večino podnapisov v SUB, vzemi kak program za konvertiranje npr Subtitle Converter, pa jih spremeni v SRT, samo pazi, da boš pri SUB navedel pravi framerate.

CaqKa ::

temo o hackanju FWjev nemudoma prestavite sem: [DivXviD] Firmware za predvajalnik (peka in uporaba),
ta tema pa naj bo namenjena splošnim vprašanjem z divx predvajalniki kot so ta:

Dilema KiSS DP-1000 ali Elta 8883 ali Yamada DVX-6600
PHILIPS LX 3900
Gran Prix 504 (Hofer) Firmware

lp moderator.

GrMar ::

Ali je že kdo poskušal flashati Gran Prix 504 player? Čip je Mediatek 1389GE.

Hammer ::

Ker je bila moja prejšnja tema zaklenjena bom kar tukaj vprašal:

Ne morem se odločit kerega od tem 3 naj vzamem:

KiSS DP-1000
Elta 8883
Yamada DVX-6600

Predvajalnik naj bi bil zmožen:

- Obroba podnapisov (po možnosti siva)
-Sredinska poravnava podnapisov
-Previjanje divx
-Slika čez cel ekran (imamo 4:3 televizor, ki nima možnosti zooma)
- Možnost priklopa 5.1 zvočnikov

Predvsem me zanimajo iskušnje uporabnikov dotičnih predvajalnikov.


Vsaka pomoč je dobrodošla.

lp, hammer

tai ::

@Frame
u onom postu gdje sam ti rekao da skines one gluposti i onaj file sa moje stranice ti se nalazi rješenje za čćžđš i ine znakove,
a koji je file od ta dva pravi ???? pojma it nemam, probaj pitati proizvođača možda saznaš, a ako fulaš file i uređaj nebude radio,
pitaj slobodno mene ja ću ti reći kako da ga staviš u pogon, vjeruj nije tako teško, uz lemilicu slobodno vrijeme i 2€ čovjek čuda napravi.
Centrirane subtitlove još nitko od nas nije uspio dobiti da rade, kao što kaže LexLuthor bude, ali ja ti iskreno neznam kad.

Frame ::

@Tai

Ok hvala lepa za trud!!!!
Če boš rabil kaj mi sporoči ampak na mail!
Recimo da imam izvor HW tak da samo javi.
Kar se pa tiče tega pa bom spremljal topic pa se čujemo.

Lp Frame

mrTwelveTrees ::

Zakaj nobene za vraga ne omeni novega divx predvajalnika.....

Bellagio DIVX DVD ENOTA AD 2020



copy/paste from www.anni.si:

Downloadanje DivX filmov se je že tako razpaslo, da po tržišču že kar lep čas krožijo samostojne DivX/DVD enote.
Tudi mi vam predstavljamo najnovejšo Gericomovo pogruntavščino, ki spada v kategorijo visoko kvalitetnih multimedijskih produktov podjetja Gericom, ki sliši na ime BELLAGIO!
Predvajalnik DivX filmov je tako lahko vaš že za 19.500 sit (z davkom). Kvaliteta ni pod vprašanjem, saj podpira že 5.1 zvok, 4:3 in 16:9 sliko, podpira vse vrste medijev (CD, CD-R, DVD, DVD-R, DVD-RW........) in še bi lahko naštevali. Podrobnosti o tej enoti dobite na spodnjem linku, kjer je predstavljena tudi DVD enota BELLAGIO!
cena: cca 20.000 sit z ddv
-------------------------------------------------------------------------------

Mogoče kdo ve če se to splača kupit, in če PODPIRA podnapise ? (SLO) ?
ali si je še kdo to nabavil ?

hvala

Hammer ::

Copy paste iz njihove strani:

BELL AGIO Divx DVD PLAYER AD 2020 MPEG 4 - DVD Player Supported media: Audio CD, CD-R, CD-RW, DVD (DVD R(W), DVD+R(W) supported formats: MPEG4: DivX 3,11, DivX 4,12 and DivX 5.x inclusive pro features such as GMC, q-Pel, b-Frames, XviD (without GMC); MPEG 1/2; VCD, SCVD, DVCD, DSVCD, S/XVCD, XSVCD, MVCD, XCD of display formats: JPEG, KODAK PICTURE CD of clay/tone formats: AUDIO CD, MP3, MP3-PRO, WMA Connections: Coaxial Digitalausgang: DTS/DOLBY digital, PBEG, PCM, Scart, s-video exit, Composite video exit Detail: Zoom shot, safety device for children, 4:3/16:9 change-over, Frame by Frame slow motion, fishes function, VFD display,sub-title , ID tacks and random PAL/NTSC, Standby, MPEG Flashrom makes possible software update on screen Dislay, color: silver Accessories: Euro SCART cable, multi-IR remote maintenance (inclusive batteries) general: Mass: 430 x 50 x 250 mm (external)

Zgleda, kar v redu pa tudi podnapise predvaja.

spitavc ::

Daljinec je povsem enak kot pri yamadi, vsaj če sodim po sliki.

podtalje ::

Baziran je na MTK 1389DE in ko sem nazadnje bral na forumu od Yamade pred enim mesecem,
eden od uporabnikov poroča, da ne podpira podnapise.
http://www.my-yamada.co.uk/modules.php?...

karma ::

&Tai
če še rabiš firmware za Amstrada 05.00.01.07 ga lahko downloadaš TUKAJ....and keep on good work !:D :)) :\

cya
k.

tai ::

@karma

Hvala već sam našao na http://www.elisabi.com/modules.php?name...
tako da ne treba, ja sam taj fw trebao radi neke usporedbe što se tiče 8032 dijela koda, inače i
sam koristim prerađeni eltin 8883 fw (ja sam ga preradio), možeš naći najnoviju verziju na mojoj stranici
ima i hrvatski osd izbornik ako to ikome išta znači :)

Frame ::

OK!mogoče ste že razbrali al pa tudi ne.

Nova mašina YAKUMO DVD MASTER DX4:
Na kratko Mediatek 1389DE ,Firmware nadgardljiv,podpora za podnapise in delajo(Isto kot na Yamadi).

Chip Trade d.o.o. Mb

cena cc 20.500,00sit

Jo imam zadovoljen,ni diska da ga nebi predvjal,aha pa za mene zelo pomembno:
Je zelo tih in ne zaganja CD-jev.

Frame
http://www.yakumo.de/produkte/index.php...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Frame ()

Hammer ::

@Frame a predvaja ta predvajalnik sam
.srt ali tudi .sub ?

Pa sliko na TV lahko sliko raztegneš čez cel zaslon ?

boko34 ::

Lastniki DP-1000 AGAIN!

Na TEJI STRANI boste nasli novi firmware,narejen na podlagi 2.8.5 verzije.
Kot so nekateri omenili,sem fantu narocil naj naredi podporo tudi za Hrvaske fonte.
Tako je napravil firmware s SLO in CRO fonti.
Mislim,da bi to moralo biti vse kar potrebujete,sicer pa mu veselo pisite in povprasajte kako in kaj.

Sam sem tudi nekaj testiral in deluje zelo v redu.
Napisal mi je pa sledeci mail:

Do you use DVD with different coded movies on it (like divx3.11 and xvid) on your Dp1000 and when you do, does it hang itself after you jump forward and backwards though the movies by using the menu button (with my modified FW)?

Ker imam samo en taksen DVD doma (z razlicnimi kodeki),sem testiraj slednjega in stvar mi deluje normalno.Tako,da bi prosil ostale naj malo potestirajo,tako da nam lahko se kaj popravi,ce ne deluje pravilno.


Lepo pozdrav!

samobamo ::

Sem ponosni novi lastnik Gericom Bellagia AD - 2020. Heh, ko sem sel v Leclerca sem hotel testirati predvajalnik. Pa me je prodajalec vprasal ce imam originalne divxe 8-O . Sem rekel, no, ti so skopirani, ampak ja, imam originalne DVDje doma. Pa mi jih vseeno ni pustil dati v predvajalnik.

+
Pravzaprav sem zelo zadovoljen. Bal sem se namrec, da bo zaradi cene obolel za podobno boleznijo kot phillips od kolegice, ki divxov ne more predvajati v full-screen modu. Pa ni tako. Slika je lepa, ce nastavis hires dekodiranje. Poje ti DivX 3.11, 4 in 5 ter Xvid (nastetega se nisem dosledno pretestiral). Z DVD-R je tudi neslo.

-
Problem ima z AC3 zvokom in Ogg mu tudi ne gre cisto od rok.

Regijsko je zaklenjen na obmocje 2. Zdravila za to se nisem nasel, ceprav sem pisal Anniju, a se ni odgovora.

Podpore za podnapise se ni, vendar jo nestrpno pricakujemo.

Zakljucek:
Ni mi zal 18.000 SIT in bomo videli, kako hitro bo Bellagio ekipa podpirala svoj firmware.
Za branje svetujem
http://www.movie-player.de/modules.php?...

Naredimo svoj topic, posvecen Bellagiu?

lp, Sa.
Happiness is Earth in the rear-view mirror.

Frame ::

@Hammer

Zaenkrat predvaja samo .srt.Pravijo da je za mediatek chipset ta format najboljši in najlažji.(nadgradnja firmwarea bo verjetno omogočila tudi druge formate)

Kar se tiče slike pa odvisno kak si jo nastaviš,torej da.

Aha pa stvar je že iz škatle odklenjena-region free.

Frame

CaqKa ::

>>> Naredimo svoj topic, posvecen Bellagiu?
ne še :)

>>> Pa me je prodajalec vprasal ce imam originalne divxe 8-O .
...
>>> Regijsko je zaklenjen na obmocje 2.

trgovca vprašaj če so divxu tudi zaklenjeni samo na regijo 2 >:D

dëych ::

Folk mi lahko predlagate kaj naj kupim, v mislih imam DVD/DIVX player + en 5.1 ojačevalec z zvočniki. Torej, da bi blo oboje ločeno. :) Aja cena pa tm za +50kSIT max:8)

Najlepša Vam hvala.;)


Lp

Tilen ::

zanima me enako mam pa 15 min casa za razmislek ! :) mami se kr utrgalo ;) sem pa iz MB, please help.

tnx
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
««
32 / 45
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Elta predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
54858070 (14171) darexx
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724769 (9383) bizi72
»

[DivXviD] Firmware za predvajalnik (peka in uporaba)

Oddelek: Zvok in slika
1524658 (5156) JanezC
»

[divXvid] Amstrad predvajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15922628 (10437) timzl

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
1531412 (14665) Stepni Volk

Več podobnih tem