» »

Izzivljanje Izraela nad Gazo

Izzivljanje Izraela nad Gazo

mahoni ::

Obstajajo neke teme Izrael in Gaza, ampak ce si tale novica zasluzi biti na 24ur.com, si zasluzi tudi biti tu.

https://www.24ur.com/novice/tujina/oce-...

Meni, kot ocetu je tole zelo tezko brati in si tezko predstavljam kako je ocetu.

Tisto kar me zanima je kako so lahko Izrelci postali taksne posasti in dejansko uzivajo ob ubijanju zensk in otrok? Kaj se dogaja v njihovih perfidnih glavah? Prosim ne govoriti, da se samo branijo, ker s tako tehnologijo, ki jo Izraelci posedujejo bi lahko do sedaj iskoreninili Hamas ze n-let nazaj.

Zakaj mislim, da Izraelci dejansko uzivajo ob taksnih podvigih? Na youtube je nesteto video posnetkov, kjer Izraelci plesejo in pojejo in vriskajo od srece, ko dobijo podatek, da je Izraelska vojska zadela ta in ta cilj.

Pa tudi kaj se dogaja z ljudmi po svetu, ki samo "obsojajo" oz. niti to vec. Smo res ratali ljudje take picke, da se bojimo stopiti na stran ljudi, zrtev te vojne, ce se lahko to kot vojna sploh oznaci.

Tudi ta tema bo najbrz izbrisana, ker se ljudje bojijo, da bodo oznaceni kot antisemisti, ker si upajo kaj napisati proti Izraelu.

Meni se Izraelska politika gabi, gabijo mi se posnetki izzivaljanja nad prebivalci Palestinskega ozemlja, gabi mi se to, da sem vceraj hotel pogledati na youtube svoje kanale in kar naenkrat sem dobil pod recommended kanal, kjer se spremlja dogajanje, vojna, napadi v zivo na Gazo.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.
  • zaklenil: bluefish ()

c3p0 ::

but, but, but.. holocaust!

AndrejS ::

24ur ne glej sploh - je ful enostransko poročanje - kaj na izraelski strani ni ostal noben brez familije, ko so jih raketirali ?

Lonsarg ::

Hamas in Izraelska resisticna vlada dejansko drug drugemu pomagata ostati na oblasti. Konflikti vsakih 10 let ohranjajo to sovrastvo pri ljudeh in potem seveda ni nikoli miru.

Igrael je tu v poziciji moci in bi lahko v teh 10 letih ko je bil mir, kaj naredil. Proti rasizmu in razdoru med judi in arabsko manjsino. Ampak raje sprejemajo diskriminatorne zakone in delajo proti manjsini in spodbujajo sovrastvo, rezultat je tu. Ce nekoga leta in leta dol tunkas se mu pac utrga.

fikus_ ::

Že obstaja tema, tako da je ta nepotrebna

scipascapa ::

Izraelci so bili in bodo vedno taki, pa geografsko sploh niso v Evropi.

Ben Dover ::

To je pa grozno! Ti teroristi so zelo nevarni!

bluefish ::

fikus_ je izjavil:

Že obstaja tema, tako da je ta nepotrebna


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izrael uspešno ubranil svoj narod pred terorističnim konvojem (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23346173 (41256) Gregor P
»

Izrael mora uničiti Islam, drugače bo Islam uničil Izrael (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
140462567 (37395) poweroff

Izrael vs. Palestina (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Problemi človeštva
85244528 (28097) Stepni Volk

Več podobnih tem