» »

Muslimani protestirajo...

Muslimani protestirajo...

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 10
»»

mr_chai ::

In glej ga zlomka, ne zato, ker bi nek fanatik metal slabo luč na islam.

Čas je, da se tudi vi, ki se zavzemate za multikulturalnost, malo zamislite o islamu in če bi radi, da vaši potomci živijo v tako nazadnjaškem režimu.



arnecan1 ::

Islam ne gre skupaj z Zahodnim sistemom življenja. Celo zmerni islam ne, kaj šele konservativni, da ne omenimo fundamentalistično verzijo.

Pravzaprav kjerkoli po svetu pogledaš, se islam krvavo spopada ali z tujimi verami, ateisti in celo med samimi muslimanskimi ločinami. Pa naj bo to Tajska, Sudan, Egipt, Pakistan, Nigerija, Bosna, Kosovo, Kavkaz, Filipini, Indonezija, Kitajska, Burma, Indija ..... zadnje čase celo v Zahodni Evropi, ker muslimanske manjšine nezadržno naraščajo in pridobivajo na moči.

Turčija se postavlja za zaščitnika muslimanov v Evropi, Savdska Arabija to dela bolj na skrivaj.

Evropa bo gorela. Ne danes, ne jutri, ampak nekoč v prihodnosti.

P.S.: Japonci že vedo, zakaj nočejo islamskih inženirjev.

A110 ::

arnecan1 je izjavil:

Islam ne gre skupaj z Zahodnim sistemom življenja. Celo zmerni islam ne, kaj šele konservativni, da ne omenimo fundamentalistično verzijo.

Pravzaprav kjerkoli po svetu pogledaš, se islam krvavo spopada ali z tujimi verami, ateisti in celo med samimi muslimanskimi ločinami. Pa naj bo to Tajska, Sudan, Egipt, Pakistan, Nigerija, Bosna, Kosovo, Kavkaz, Filipini, Indonezija, Kitajska, Burma, Indija ..... zadnje čase celo v Zahodni Evropi, ker muslimanske manjšine nezadržno naraščajo in pridobivajo na moči.

Turčija se postavlja za zaščitnika muslimanov v Evropi, Savdska Arabija to dela bolj na skrivaj.

Evropa bo gorela. Ne danes, ne jutri, ampak nekoč v prihodnosti.

P.S.: Japonci že vedo, zakaj nočejo islamskih inženirjev.


to ni res. islam v osnovi ne želi slabega (kot vsaka vera ne). poznam dosti muslimanov ki so "normalni". pač verjamejo svoje. dokler tega ne vsiljujes drugim ni problema. Imaš pa povsod ekstremiste (mogoce jih je v islamu malenkost vec kot drugje). glede nazadnjaštva pa, meni je tudi krščanska vera nazadnjaška (način razmišljanja) in večina slovencev (vsaj polovica) še vedno živi oz verjame v te ideje. ali jih je zato treba izgnati?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

kuglvinkl ::

Jaz vidim ženičke pred LJ porodnišnico enako kot vse ostale ektremiste, te so pač iz RKC.

na konc dneva bomo pa temo zaklenili, ko boste spucali frustracije.

Če ne prej.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

Danes so v Nici lepo demonstrirali vso svojo zagretost in vnemo. Je pa res žalostno, da bo ta tema hitro brisana, kot nek sovražni govor. Ravno tako na drugih portalih in forumih, medtem, ko je v njihovi kulturi sovraštvo do nas že privzgojeno. Ne sme se obsojati napadov, rezanja glav, posiljevanja. Vsaj na glas ne. Nič ni dovoljeno, saj je še tipkovnica prepovedana. Kako sploh lahko kdo pomisli, da lahko v tem "boju" zmagamo? Pravijo, da se moramo navadit in biti strpni.
Evo, še preden sem napisal, se grozi z zaklepom...odlično

A110 ::

lahko in mora se obsojati vse to. ampak nemores zaradi dejanj par idiotov posploševati tega na celotno populacijo

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

kuglvinkl ::

A110 je izjavil:

lahko in mora se obsojati vse to. ampak nemores zaradi dejanj par idiotov posploševati tega na celotno populacijo


zaradi tega bo zaklenjena.
Your focus determines your reallity

AmokRun ::

kuglvinkl je izjavil:

Jaz vidim ženičke pred LJ porodnišnico enako kot vse ostale ektremiste, te so pač iz RKC.

na konc dneva bomo pa temo zaklenili, ko boste spucali frustracije.

Če ne prej.


Kar samo potrjuje, da ste levičarji problem, ne pa islam.
Hitro briši. :D

kuglvinkl ::

AmokRun je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Jaz vidim ženičke pred LJ porodnišnico enako kot vse ostale ektremiste, te so pač iz RKC.

na konc dneva bomo pa temo zaklenili, ko boste spucali frustracije.

Če ne prej.


Kar samo potrjuje, da ste levičarji problem, ne pa islam.
Hitro briši. :D


problem so te uboge ženičke in RK, ki jim je opral glavo.

kuglvinkl je izjavil:

AmokRun je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Jaz vidim ženičke pred LJ porodnišnico enako kot vse ostale ektremiste, te so pač iz RKC.

na konc dneva bomo pa temo zaklenili, ko boste spucali frustracije.

Če ne prej.


Kar samo potrjuje, da ste levičarji problem, ne pa islam.
Hitro briši. :D


problem so te uboge ženičke in RKC, ki jim je opral glavo.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

tega pravzaprav nihče ne počne. Obsoja kar vseh muslimanov. Problem je pa večina teh muslimanov, ki pridejo iz držav, kot je tista zgoraj. Meni zgleda kar dobra demonstracija večine. Ne bi tvegal, z uvozom delovne sile, iz takih koncev sveta.
Zanimivo, kako mod ja priliva na ogenj in prispeva k debati.

In bolje zate da ne. Kar naj delajo...pa preberi kaj sem napisal...provokator

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

kuglvinkl ::

Slopek je izjavil:

tega pravzaprav nihče ne počne. Obsoja kar vseh muslimanov. Problem je pa večina teh muslimanov, ki pridejo iz držav, kot je tista zgoraj. Meni zgleda kar dobra demonstracija večine. Ne bi tvegal, z uvozom delovne sile, iz takih koncev sveta.


jaz s teboj ne bi tvegal. Dela pa nekaj muslimanov zame. Več kot odlično.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

A110 ::

Slopek je izjavil:

tega pravzaprav nihče ne počne. Obsoja kar vseh muslimanov. Problem je pa večina teh muslimanov, ki pridejo iz držav, kot je tista zgoraj. Meni zgleda kar dobra demonstracija večine. Ne bi tvegal, z uvozom delovne sile, iz takih koncev sveta.


te bi se to zdi ker jih osebno ne poznaš (oz nočeš poznati) in potem o njih izveš šele iz medijev kjer pač taki iztopajo. jaz jih poznam kar dosti (nekateri so bili sošolci v oš, potem nekateri v sš,..., starši teh) in z redkimi izjemami so vsi zelo vredu ljudje. izjemen se pa najdejo povsod. tudi v sloveniji je dosti alkoholikov (in vsi problemi ki pridejo s tem) pa zato nemoremo posploševati da so vsi slovenci pijanci in problematiki

Slopek ::

A110 je izjavil:

Slopek je izjavil:

tega pravzaprav nihče ne počne. Obsoja kar vseh muslimanov. Problem je pa večina teh muslimanov, ki pridejo iz držav, kot je tista zgoraj. Meni zgleda kar dobra demonstracija večine. Ne bi tvegal, z uvozom delovne sile, iz takih koncev sveta.


te bi se to zdi ker jih osebno ne poznaš (oz nočeš poznati) in potem o njih izveš šele iz medijev kjer pač taki iztopajo. jaz jih poznam kar dosti (nekateri so bili sošolci v oš, potem nekateri v sš,..., starši teh) in z redkimi izjemami so vsi zelo vredu ljudje. izjemen se pa najdejo povsod. tudi v sloveniji je dosti alkoholikov (in vsi problemi ki pridejo s tem) pa zato nemoremo posploševati da so vsi slovenci pijanci in problematiki

stari, živim med muslimani...jugo muslimani. V kraju, kjer jih je verjetno več, kot v tvojem. Preberi kaj sem napisal in poglej video demonstracij. Seveda so tudi moji prijatelji muslimani. Od malena

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

HotBurek ::

Treba je ločit vero in ljudi.

Niso probelm ljudje, sami po sebi. Ampak vera kot taka, in njene (negativne) posledice.

V zgornjem primeru je negativna posledica vere umor učitelja. Vera miru, ali kako ji že pravijo.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

kuglvinkl ::

čist enako naslina kot RKC. Jaz ne prepoznam razlike med tem ostudnim rezanjem glave in 99,9% prepovedjo splava na Poljskem.
Your focus determines your reallity

mahoni ::

Dejmo najprej definirati pojme kot so "musliman", "islamist", "islam", "fundamentalisti" in podobno.

Oseba, ki se striktno drzi korana in hadisov je tapravi musliman, vernik. Vernik, ki veruje, da je Koran popolna Bozja besed ter da je vse kar je Mohamed pocel bodisi javno, bodisi privat o od Boga naroceno.

Tole zgoraj privede ljudi v tisto kar smo bili prica posnetkom tako imenovane Islamske drzave. Brezveze je sploh iti v "dvoboj" z islamskimi teologi, ki bodo stvari, ki niso njim v vedno zanikali.

Temelj hadisov je Buharijeva zbirka hadisa, v kateri je toliko grozot navedenih, da kar glava boli ko se to bere. Kot je seziganje ljudi, sekanje udov, kamenjanje, bicevanje ipd. zlocini.

Tu se tudi razbere kako je dovoljeno imeti zenske suznje, ce se dve stvari najdeta v vojni. Tudi zenske, za katere se striktno ve, da so porocene se po Islamu lahko vzamejo kot suznje. To je bil tudi veliko presenecenje za Arabce, ko jim je to Mohamed dovolil, oziroma Mohamedu Allah.

Toliko na kratko. To so tapravi muslimani in sedaj se vprasajte ali bi jih imeli radi za sodelavce?

Govoriti vsaka vera uci miru in medsebojnemu pomganju in dobroti zagotovo NE DRZI. Posebej ne za Islam, kaj vec Islam je svetlobna leta dalec, da bi bila vera miru.

In ne, nisem si jaz izmisil. Vsak ima moznost vzeti Koran v roke, posebej kapitel stevilka 9 in si sam ustvariti svoje mnenje. Si se kdo zeli imeti bozjega odposlanca, ki natepava krscansko suzenj, katero je seveda Allah dovolil?

Sedaj pa na tiste "zmerne muslimane". Tudi te se lahko deli na podzvrsti. In sicer zmerni, ki to svojo zmernost sicer izkazujejo, a v sebi si globoko mislijo, kako bi te kot "kafirja" pod sekiro dali.
Potem pa imas tiste "zmerne muslimane", ki pac so po imenu muslimani, recimo to so tisti iz Bosne, ki eto malo gredo v dzamijo, sem pa tja zvrnejo kaksen pircek, ce ga povabi komsija kristjan na bozic, se temu odzove in skupaj ruknejo se kaksen snopcek in se najedo se rebrc...

Ti nimajo veze z Islamom.
Vec si lahko na tem kanalu ogledate...

https://www.youtube.com/channel/UCzREuc...

pirat ::

kuglvinkl je izjavil:

čist enako naslina kot RKC. Jaz ne prepoznam razlike med tem ostudnim rezanjem glave in 99,9% prepovedjo splava na Poljskem.

Lahko da ne prepoznas razlike.
Lahko da zato ker si mozgansko slabo razvit?
P.s. Lahko mi das naziv, ampak da gres rezanje glave primerjati s cimerkoli je preprosto bolano.

HotBurek ::

kuglvinkl, reševanje problema na tak način, da druge notri vlečeš in praviš "sej drugi so tudi slabi", ni produktivno, in tud rezultat je slab (obmetavanje kira vira je slapša...).

Dogodek, kot se je zgodil v franciji, ni primeren za evropo in te odnose je potrebo izboljšat, spremenit in popravit.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

mahoni ::

HotBurek je izjavil:

kuglvinkl, reševanje problema na tak način, da druge notri vlečeš in praviš "sej drugi so tudi slabi", ni produktivno, in tud rezultat je slab (obmetavanje kira vira je slapša...).

Dogodek, kot se je zgodil v franciji, ni primeren za evropo in te odnose je potrebo izboljšat, spremenit in popravit.

Je treba, je treba, je treba.

Konkretno pob moj, kaj je potrebno narediti? Kaksne odnose izboljsati? S tapravimi muslimani, katere sem prejle v svojem postu definiral in oznacil? Ja good luck.

kuglvinkl ::

pirat je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

čist enako naslina kot RKC. Jaz ne prepoznam razlike med tem ostudnim rezanjem glave in 99,9% prepovedjo splava na Poljskem.

Lahko da ne prepoznas razlike.
Lahko da zato ker si mozgansko slabo razvit?
P.s. Lahko mi das naziv, ampak da gres rezanje glave primerjati s cimerkoli je preprosto bolano.


200.000 splavov naredijo Poljakinje v tujini, 2000 so jih doma. Zdej jih bodo 20. Imaš prav, tisto rezanje glave je pičkin dim v v primerjvi s tem. In jasno je rezanje glave grozljivo, nepredstavljivo tako rekoč.

HotBurek je izjavil:

kuglvinkl, reševanje problema na tak način, da druge notri vlečeš in praviš "sej drugi so tudi slabi", ni produktivno, in tud rezultat je slab (obmetavanje kira vira je slapša...).

Dogodek, kot se je zgodil v franciji, ni primeren za evropo in te odnose je potrebo izboljšat, spremenit in popravit.


Enako kot ni primerno zajebavat in si lastit ženske v Evropi.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Yossarian ::

kuglvinkl je izjavil:

čist enako naslina kot RKC. Jaz ne prepoznam razlike med tem ostudnim rezanjem glave in 99,9% prepovedjo splava na Poljskem.

Ekstremisti, levi ali desni, vsi ste isti.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

pirat ::

kuglvinkl je izjavil:

pirat je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

čist enako naslina kot RKC. Jaz ne prepoznam razlike med tem ostudnim rezanjem glave in 99,9% prepovedjo splava na Poljskem.

Lahko da ne prepoznas razlike.
Lahko da zato ker si mozgansko slabo razvit?
P.s. Lahko mi das naziv, ampak da gres rezanje glave primerjati s cimerkoli je preprosto bolano.


200.000 splavov naredijo Poljakinje v tujini, 2000 so jih doma. Zdej jih bodo 20. Imaš prav, tisto rezanje glave je pičkin dim v v primerjvi s tem. In jasno je rezanje glave grozljivo, nepredstavljivo tako rekoč.

Da sva si na jasnem: na forumu, kjer si moderator zagovarjaš / relativiziraš rezanje glav. Sorry, nisi vreden naziva človek, in me ne zanimajo številke, ki si jih potegnil iz riti. Kdor s katerimokoli razlogom zagovarja / relativizira rezanje glav, ni vreden da svojo nosi okrog.

kuglvinkl ::

So. Jaz ne režem glav in ne nosim sveče pred leoniščem.

Vse kar sem hotu rečt, da se je super simple ukvarjat z rezanjem glave, ker ga razumejo tut tisti na najbolj poceni stolih ali stojiščih, kot pa z nasiljem, ki ga npr. izvaja RKC glede žensk.

pirat je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

pirat je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

čist enako naslina kot RKC. Jaz ne prepoznam razlike med tem ostudnim rezanjem glave in 99,9% prepovedjo splava na Poljskem.

Lahko da ne prepoznas razlike.
Lahko da zato ker si mozgansko slabo razvit?
P.s. Lahko mi das naziv, ampak da gres rezanje glave primerjati s cimerkoli je preprosto bolano.


200.000 splavov naredijo Poljakinje v tujini, 2000 so jih doma. Zdej jih bodo 20. Imaš prav, tisto rezanje glave je pičkin dim v v primerjvi s tem. In jasno je rezanje glave grozljivo, nepredstavljivo tako rekoč.

Da sva si na jasnem: na forumu, kjer si moderator zagovarjaš / relativiziraš rezanje glav. Sorry, nisi vreden naziva človek, in me ne zanimajo številke, ki si jih potegnil iz riti. Kdor s katerimokoli razlogom zagovarja / relativizira rezanje glav, ni vreden da svojo nosi okrog.


ne, ne relativiziram. Pravim samo, da si slep. PA zelo med ta počasnimi. Relativiziraš pa ti žensko svobodo.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Kvinta ::

Evropa bo gorela. Ne danes, ne jutri, ampak nekoč v prihodnosti.


Spet pravljica za lahko noč :))
A.C.A.B

mr_chai ::

A110 je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Islam ne gre skupaj z Zahodnim sistemom življenja. Celo zmerni islam ne, kaj šele konservativni, da ne omenimo fundamentalistično verzijo.

Pravzaprav kjerkoli po svetu pogledaš, se islam krvavo spopada ali z tujimi verami, ateisti in celo med samimi muslimanskimi ločinami. Pa naj bo to Tajska, Sudan, Egipt, Pakistan, Nigerija, Bosna, Kosovo, Kavkaz, Filipini, Indonezija, Kitajska, Burma, Indija ..... zadnje čase celo v Zahodni Evropi, ker muslimanske manjšine nezadržno naraščajo in pridobivajo na moči.

Turčija se postavlja za zaščitnika muslimanov v Evropi, Savdska Arabija to dela bolj na skrivaj.

Evropa bo gorela. Ne danes, ne jutri, ampak nekoč v prihodnosti.

P.S.: Japonci že vedo, zakaj nočejo islamskih inženirjev.


to ni res. islam v osnovi ne želi slabega (kot vsaka vera ne). poznam dosti muslimanov ki so "normalni". pač verjamejo svoje. dokler tega ne vsiljujes drugim ni problema. Imaš pa povsod ekstremiste (mogoce jih je v islamu malenkost vec kot drugje). glede nazadnjaštva pa, meni je tudi krščanska vera nazadnjaška (način razmišljanja) in večina slovencev (vsaj polovica) še vedno živi oz verjame v te ideje. ali jih je zato treba izgnati?


Krščanstvo je del naše kulturne dediščine. In kulturno se še nekako ujemamo z to religijo, pa če si veren ali ne. Če praviš, da Islam v osnovi ne želi slabega, potem ne poznaš Korana.

mojter ::

kuglvinkl je izjavil:

Jaz vidim ženičke pred LJ porodnišnico enako kot vse ostale ektremiste, te so pač iz RKC.

na konc dneva bomo pa temo zaklenili, ko boste spucali frustracije.

Če ne prej.

Koliko ljudem so te zenicke odrezale glavo?

arnecan1 ::

kuglvinkl je izjavil:

A110 je izjavil:

lahko in mora se obsojati vse to. ampak nemores zaradi dejanj par idiotov posploševati tega na celotno populacijo


zaradi tega bo zaklenjena.

Islam je islamo-fašizem. Sicer obstajajo bolj mehke variante, npr. bosanski islam, katerega je ukrotil Tito. Tudi tukaj se stvari spreminjajo, islam v Bosni se fundamentalizira. Sedaj to primerjati z Bosancem, rojem v Sloveniji, katerega oče je jedel svinjino, pil pivo in se oženil s Srbkinjo in na podlagi tega sklepati, da je islam miroljubna in strpna vera, je žaljivo za normalno mislečega človeka,

Turčija, Egipt, Tunizija, Alžirija.... na pohodu je kalifat in šarija, mehki islam tam se je držal samo z vojsko in diktatorji.

Nekateri so popuščali nacizmu vse od Čehoslovaške, tako popuščajo danes tudi agresivnemu islamu. Nekoč bo potrebno reči dovolj, dalje se ne gre. In če so to karikature, potem naj bo tako. Smisel Zahodne civilizacije je, da lahko objaviš za nekoga žaljivo karikaturo, pa ti ne bo potrebno v zapor. Tako je bilo do sedaj. Po novem tudi ne boš šel v zapor, samo glavo ti bodo odrezali.

In nekateri bedaki to minimalizirajo in začnejo "z what about", npr križarske vojne in bombardiranje ZDA v muslimanskem svetu (čeprav so bile križarske vojne samo odgovor na islamsko osvajanje, ZDA pa bombardirajo zaradi nafte in ne v imenu vere, katera je v Zahodnem svetu ločena od oblasti, ampak kako to objasniti kozjerejcem z miselnostjo 8. stoletja)

49106 ::

kuglvinkl je izjavil:

Jaz vidim ženičke pred LJ porodnišnico enako kot vse ostale ektremiste, te so pač iz RKC.



Odpri temo, kjer se bomo pritoževali čez katolibane (za razliko od drugih ksenofobij je to tukaj sprejemljiv izraz). Za whataboutism tukaj v tej temi ni prostora.


mojter je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Jaz vidim ženičke pred LJ porodnišnico enako kot vse ostale ektremiste, te so pač iz RKC.

na konc dneva bomo pa temo zaklenili, ko boste spucali frustracije.

Če ne prej.

Koliko ljudem so te zenicke odrezale glavo?


Nikomur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

vostok_1 ::

kuglvinkl je izjavil:

Jaz vidim ženičke pred LJ porodnišnico enako kot vse ostale ektremiste, te so pač iz RKC.

na konc dneva bomo pa temo zaklenili, ko boste spucali frustracije.

Če ne prej.


Koliko teh ženičk te je obglavilo zaradi ker si nekaj narisal, dosedaj?

Vem, da se ti zdi kul zagovarjat "underdoge", ampak Islam ni underdog. Islam je ne tako zelo daleč nazaj pustošil po naših krajih.
Kako ti to opravičuješ. Ne vem. Mislim, vem, ampak o temu ni dovoljeno diskutirati.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

kuglvinkl ::

mojter je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Jaz vidim ženičke pred LJ porodnišnico enako kot vse ostale ektremiste, te so pač iz RKC.

na konc dneva bomo pa temo zaklenili, ko boste spucali frustracije.

Če ne prej.

Koliko ljudem so te zenicke odrezale glavo?


Ti tut nisi brihten? te ženičke so posledica, uboge sirote.

Ker desničarji tko radi "rihtate" pa "resretirate", RKC je za "zrihrat" bistveno prej glede na omejena sredstva, kot pa radikalizirani muslimani. Sam to je dost težje, ne?
Your focus determines your reallity

49106 ::

kuglvinkl je izjavil:



Ker desničarji tko radi "rihtate" pa "resretirate", RKC je za "zrihrat" bistveno prej glede na omejena sredstva, kot pa radikalizirani muslimani. Sam to je dost težje, ne?


Srsrly? A nimaš drugega argumenta kot whataboutism?

Ja, nasilje je, če ti odrežejo glavo, ker si kazal karikature.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

kuglvinkl ::

49106 je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:



Ker desničarji tko radi "rihtate" pa "resretirate", RKC je za "zrihrat" bistveno prej glede na omejena sredstva, kot pa radikalizirani muslimani. Sam to je dost težje, ne?


Srsrly? A nimaš drugega argumenta kot whataboutism?

Ja, nasilje je, če ti odrežejo glavo, ker si kazal karikature.


A sem trdil drugače?
Your focus determines your reallity

mr_chai ::

kuglvinkl je izjavil:

čist enako naslina kot RKC. Jaz ne prepoznam razlike med tem ostudnim rezanjem glave in 99,9% prepovedjo splava na Poljskem.


Razloži mi kako sta ta dva dejanja enaka. Če v ženski prebiva otrok, zakaj ta otrok ne bi smel imeti pravic ?

49106 ::

Kako je potem RKC bistveno prej za zrihtat, če tega tam ne počnejo.




Razloži mi kako sta ta dva dejanja enaka. Če v ženski prebiva otrok, zakaj ta otrok ne bi smel imeti pravic ?


nepovezani temi, sorry.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

kuglvinkl ::

mr_chai je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

čist enako naslina kot RKC. Jaz ne prepoznam razlike med tem ostudnim rezanjem glave in 99,9% prepovedjo splava na Poljskem.


Razloži mi kako sta ta dva dejanja enaka. Če v ženski prebiva otrok, zakaj ta otrok ne bi smel imeti pravic ?


mama ima do 10 tedna vse pravice. Ne fotr, ne cerkev, ne nazi vlada ne naci ustavno sodišče. zarodek tudi ni otrok. Se pravi, se lahko identificiraš s tistimi, ki džrijo svečo pred leoniščem in probaš "opozort" na "dejstvo", da bodo ubili otroka. In ti boš solil pamet o nasilju?

49106 je izjavil:

Kako je potem RKC bistveno prej za zrihtat, če tega tam ne počnejo.




Razloži mi kako sta ta dva dejanja enaka. Če v ženski prebiva otrok, zakaj ta otrok ne bi smel imeti pravic ?


nepovezani temi, sorry.


RKC počne veliko hujše nasilje. Nič ne de, če ne razumeš.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

49106 ::

kuglvinkl je izjavil:



RKC počne veliko hujše nasilje. Nič ne de, če ne razumeš.


Hujše nasilje kto rezanje glave zaradi kazanja karikatur? Argumentiraj.

Samael ::

Slopek je izjavil:

Problem je pa večina teh muslimanov, ki pridejo iz držav, kot je tista zgoraj. Meni zgleda kar dobra demonstracija večine.

Tudi to je problem. Ko si se za voljo argumenta pripravljen nekaj gladko zlagati, interpretirati kot ti, patološkemu lažnivcu, ustreza in nato to predstavljati kot dejstvo. Problem je večina iz teh držav praviš? Kakšne probleme pa imamo z njimi? V mojem bloku na Ilirski živita dva. Najbrž jih je v celi LJ še nekaj več, kot zgolj ta dva. Kakšne probleme pa imamo z njimi - razen tvojih namišljenih, kjer del esktremistov z youtube videa predstavljaš kot večino njih, ki živi tudi v našem okolju.
Da ni v tebi tudi en malo ekstremista? Mislim ekstemističnega lažnivca, ki si na osnovi lastnih predsodkov ustvarja lastno realnost.
Samael != Samuel

49106 ::

Seveda je tudi to problem, drhal je na vseh straneh vseh spektrov. Muslimanski prijatelji mi priznajo, da ko je človek v nevolji, se ne more zanešati na "brata". Človek je človek, ne glede na vero.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

AmokRun ::

49106 je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:



RKC počne veliko hujše nasilje. Nič ne de, če ne razumeš.


Hujše nasilje kto rezanje glave zaradi kazanja karikatur? Argumentiraj.

Leve Poljakinje so v tujini ubile 200.000 ljudi. RKC je proti temu, zato je veliko hujša - za kuglvinklna.

Samael ::

49106 je izjavil:

Seveda je tudi to problem, drhal je na vseh straneh vseh spektrov

Točno to. Drhal je na vseh straneh vseh spektrov. To ti skuša pojasniti tudi @kuglvinkl, nekateri se pa obešajo na to, kot da človek podpira to in ono, ker za zahojence, ki jim pokažeš na probleme, ki so dejansko med nami to po defaultu pomeni, da podpira težave, ki jih vidimo na youtubu. Mislim, next level shit no ...
Samael != Samuel

49106 ::

AmokRun je izjavil:

49106 je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:



RKC počne veliko hujše nasilje. Nič ne de, če ne razumeš.


Hujše nasilje kto rezanje glave zaradi kazanja karikatur? Argumentiraj.

Leve Poljakinje so v tujini ubile 200.000 ljudi. RKC je proti temu, zato je veliko hujša - za kuglvinklna.


Še enkrat, čisto druga tema, poleg tega pa stvar družbenega dogovora oz siva cona. Rezanje glave pa to nikakor ni(siva cona).

kuglvinkl ::

49106 je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:



RKC počne veliko hujše nasilje. Nič ne de, če ne razumeš.


Hujše nasilje kto rezanje glave zaradi kazanja karikatur? Argumentiraj.


A zajebavanje 200.000 Poljakinj letno, da morjo it splavit v tujino? To imava na tehtnici? :)

Tega muslimana ker je preživel bo zrihral kazenski sistem. Poljakinje, ker imajo dovolj "muslimanov" v olbiki odločevalcev, če boš tako lažje razumel, pa bodo zrihtale same. Vsak večer pržgem svečo, da odfukajo PiS.
Your focus determines your reallity

mr_chai ::

Samael je izjavil:

Slopek je izjavil:

Problem je pa večina teh muslimanov, ki pridejo iz držav, kot je tista zgoraj. Meni zgleda kar dobra demonstracija večine.

Tudi to je problem. Ko si se za voljo argumenta pripravljen nekaj gladko zlagati, interpretirati kot ti, patološkemu lažnivcu, ustreza in nato to predstavljati kot dejstvo. Problem je večina iz teh držav praviš? Kakšne probleme pa imamo z njimi? V mojem bloku na Ilirski živita dva. Najbrž jih je v celi LJ še nekaj več, kot zgolj ta dva. Kakšne probleme pa imamo z njimi - razen tvojih namišljenih, kjer del esktremistov z youtube videa predstavljaš kot večino njih, ki živi tudi v našem okolju.
Da ni v tebi tudi en malo ekstremista? Mislim ekstemističnega lažnivca, ki si na osnovi lastnih predsodkov ustvarja lastno realnost.


Naivno razmišljaš. Kaj bo pa potem, ko jih bo kar naenkrat več. Poglej si npr Švedsko ali Belgijo, kjer imaš dejansko no-go cone zaradi pritiska muslimanske kulture. A misliš, da bosta ta dva, ki sta v vašem bloku potem s teboj potegnila, ko bodo muslimani enkrat v večini. Njihova vera uči, da si ti samo izrodek, ki se bo uklonil njim ali pa si zaslužiš smrt v imenu alaha.

arnecan1 ::

kuglvinkl je izjavil:

čist enako naslina kot RKC. Jaz ne prepoznam razlike med tem ostudnim rezanjem glave in 99,9% prepovedjo splava na Poljskem.

Pa kdo je tebe postavil za moderatorja? Nimate nekih testov ali spremljanja pred imenovanjem na kateri stopnji razvoja je človek?

Kot prvo je že sama primerjava popolnoma neumna. Primerjaš dve med seboj neprimerljivi stvari in ko ti bo kdo poskusil ugovarjati bo takoj veljal za podpornika poljskih konzervativcev?

Bom jaz postavil vprašanje, katero bo imelo rep in glavo ter ne bo na ravni petletnika. Npr. teoretično bi lahko primerjal krščanske fundamentaliste, kateri ubijajo zdravnike, ki opravljajo splave. Si mislil podati podobno primerjavo? Joj joj, kaj moramo vse čitati tukaj.

A110 ::

mr_chai je izjavil:

A110 je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Islam ne gre skupaj z Zahodnim sistemom življenja. Celo zmerni islam ne, kaj šele konservativni, da ne omenimo fundamentalistično verzijo.

Pravzaprav kjerkoli po svetu pogledaš, se islam krvavo spopada ali z tujimi verami, ateisti in celo med samimi muslimanskimi ločinami. Pa naj bo to Tajska, Sudan, Egipt, Pakistan, Nigerija, Bosna, Kosovo, Kavkaz, Filipini, Indonezija, Kitajska, Burma, Indija ..... zadnje čase celo v Zahodni Evropi, ker muslimanske manjšine nezadržno naraščajo in pridobivajo na moči.

Turčija se postavlja za zaščitnika muslimanov v Evropi, Savdska Arabija to dela bolj na skrivaj.

Evropa bo gorela. Ne danes, ne jutri, ampak nekoč v prihodnosti.

P.S.: Japonci že vedo, zakaj nočejo islamskih inženirjev.


to ni res. islam v osnovi ne želi slabega (kot vsaka vera ne). poznam dosti muslimanov ki so "normalni". pač verjamejo svoje. dokler tega ne vsiljujes drugim ni problema. Imaš pa povsod ekstremiste (mogoce jih je v islamu malenkost vec kot drugje). glede nazadnjaštva pa, meni je tudi krščanska vera nazadnjaška (način razmišljanja) in večina slovencev (vsaj polovica) še vedno živi oz verjame v te ideje. ali jih je zato treba izgnati?


Krščanstvo je del naše kulturne dediščine. In kulturno se še nekako ujemamo z to religijo, pa če si veren ali ne. Če praviš, da Islam v osnovi ne želi slabega, potem ne poznaš Korana.


Ne jaz se z enako ekstremistični pogledi svetega pisma (če ga bereš dobesedno) nikakor ne strinjam. Tudi tam govorijo o tem kako bi ženske morale ubogati moškega, kako bi morali kamenjati marsikoga za drugačna prepričanja,... Enako lahko rečem da če misliš da krščanstvo ne želi slabega ne poznaš svetega pisma. Edina razlika med nami in nekaterimi ekstremisti islama je da smo kot družba v povprečju toliko naprednejši in razumevajoči da si skoraj nihče ne implementira svetega pisma dobesedno. Če pa pogledamo skozi zgodovino pa mislim da nobena vera po preliti krvi ne pride niti blizu krščanski. Križarske vojne, pokoli domorodcev v Ameriki, zaziganje "čarovnic", preganjanje znanstvenikov,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

IL_DIAVOLO ::

Takšne teme bi mogle bit na tehničnem forumu kot je slotech, prepovedane.

Nic bat, samo zaklepat.

Lp

kuglvinkl ::

49106 je izjavil:

AmokRun je izjavil:

49106 je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:



RKC počne veliko hujše nasilje. Nič ne de, če ne razumeš.


Hujše nasilje kto rezanje glave zaradi kazanja karikatur? Argumentiraj.

Leve Poljakinje so v tujini ubile 200.000 ljudi. RKC je proti temu, zato je veliko hujša - za kuglvinklna.


Še enkrat, čisto druga tema, poleg tega pa stvar družbenega dogovora oz siva cona. Rezanje glave pa to nikakor ni(siva cona).


A zdej si pršel iz naci luknje :). Ženske so siva cona praviš. Ne niso, ženske niso nobena jebena siva cona. Tud vidim, da bi ti rad odločal glede žensk :).

Še enkrat, ker si na stojišču, rezanje glave je bilo teroristično dejanje. Vsota vseh rizikov, ki iz teg aizvira je manja od vsote riziko, ki ga predstavlja srednjeveška RKC.
Your focus determines your reallity

49106 ::

kuglvinkl je izjavil:


RKC počne veliko hujše nasilje. Nič ne de, če ne razumeš.


NE! (Po tvoje) RKC je odgovoren za več nasilja, ne pa tudi za hujšo obliko.


kuglvinkl je izjavil:

mr_chai je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

čist enako naslina kot RKC. Jaz ne prepoznam razlike med tem ostudnim rezanjem glave in 99,9% prepovedjo splava na Poljskem.


Razloži mi kako sta ta dva dejanja enaka. Če v ženski prebiva otrok, zakaj ta otrok ne bi smel imeti pravic ?


mama ima do 10 tedna vse pravice. Ne fotr, ne cerkev, ne nazi vlada ne naci ustavno sodišče. zarodek tudi ni otrok. Se pravi, se lahko identificiraš s tistimi, ki džrijo svečo pred leoniščem in probaš "opozort" na "dejstvo", da bodo ubili otroka. In ti boš solil pamet o nasilju?



In tako je prav.

arnecan1 je izjavil:



Kot prvo je že sama primerjava popolnoma neumna. Primerjaš dve med seboj neprimerljivi stvari in ko ti bo kdo poskusil ugovarjati bo takoj veljal za podpornika poljskih konzervativcev?


Če nisi z nami, si proti nam! In potem se čudimo, zakaj je svet polariziran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

mojter ::

kuglvinkl je izjavil:

mojter je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Jaz vidim ženičke pred LJ porodnišnico enako kot vse ostale ektremiste, te so pač iz RKC.

na konc dneva bomo pa temo zaklenili, ko boste spucali frustracije.

Če ne prej.

Koliko ljudem so te zenicke odrezale glavo?


Ti tut nisi brihten? te ženičke so posledica, uboge sirote.

Ker desničarji tko radi "rihtate" pa "resretirate", RKC je za "zrihrat" bistveno prej glede na omejena sredstva, kot pa radikalizirani muslimani. Sam to je dost težje, ne?

uh, tukaj si pa se posral v plenice, nisem niti desničar niti podpornik rkc :))

aviator ::

Mešate jabolke in hruske. Priznajmo si. Povprečnega muslimana se bojite, ker se najde veliko bolj pogosto najde tud kak takle fanatik z mačeto. Povprečni RKC vernik vas bo sicer grdo gledal, ne bo pa vam odrobil glave. S tem da zagovorniki splava prosto vdirajo v cerkve. Gre za klasično situacijo v šoli, ko slabici potegnejo z glavnim bullijem, misleč, da bodo s tem odvrnili pozornost od sebe. Zadnji čas je, da se sekularna družba loti tudi islamskega fanatizma. Če pokažemo risbice danes bo 30 mrtvih. Jutri bo genocid, če jih ne bomo pokazali danes. Hvala ljudem v časopisih kot je Charlie Hebdo, ki nastavlja ogledalo vsem estremizmom. Svet brez vseh religij bi bil veliko boljši, je pa v tem trenutku bistveno večja nevarnost radikalni islam.
««
«
1 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998145093 (130756) BigWhale

Islam v Evropi (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Problemi človeštva
1274230216 (207761) Truga

Glasna muslimanska molitev na fužinah (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47184059 (74526) Gandalfar
»

Kako se mora islam spremeniti, da ga bo zahod 'sprejel'? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22935772 (31173) guest #44
»

Ali koran res poziva k terorizmu/nasilju do nevernikov? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14930111 (27442) JanK

Več podobnih tem