» »

Nakup Avtomobila KIA

Nakup Avtomobila KIA

1
...
3 4
5
»

LeQuack ::

Nič, čakaš na boljše čase.
Quack !

Matheus ::

Če kupuješ nov avto je itak vseeno. V roku enega leta cene tudi ne bodo strmoglavile. V kolikor ga želiš kupiti na keš, je pa vseeno, če avto "preplačaš" ali pa ti na banki požira inflacija. Avto, ki danes stane 25.000 EUR, čez eno leto ne bo magično 15.000 EUR (nov, isti model).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matheus ()

MadMax ::

LeQuack je izjavil:

Kaj pa da vzamem rabljenega npr. 2 ali 3 leta, pa da je še v tovarniški garanciji. Je še vedno kak rizik da npr. ne bi upoštevali te garancije?

Odvisno za koliko ga dobiš. Kako kozolčarsko popravilo ti že lahko zagreni garancijo, morda tudi čipiranje.
Ker par let ne rabiš tehničnega tudi km težje preveriš.
Dvomim pa da bo poleg navedenega razlika pokrila nove gume (z novim avtom zdaj povečini dobiš še zimske za 1€), pa bremze, pol življenja amortizerjev, pa morda že kak mičkeno večji servis je pred vrati, pa kak kos pleha že popravljan, pa... malce zlobno, ampak morda boš sedel na spermi 8-) (pač nikoli ne veš...).

Sicer zgolj moje mnenje, ampak glede na to, da so se rabljeni dejansko bolj podražali kot novi, bi treba dooobro pretehtat, razen če res nabašeš na nekaj ugodnega...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

LeQuack ::

Po moje so Ceed in XCeed podražili za veliko več, da so jih "umetno" dvignili v kao svoj razred, ker pred tem ni bile tako velike razlike med Rio, Stonic, Ceed ter XCeed. Zdaj pa je ogromna razlika, ampak zdaj pa imata Ceed in XCeed posledično konkurenco vse bolj priznane znamke kot so VW, Mazda, Toyota itd. Te
ko bodo konkurirali pri teh cenah.
Quack !

Horas ::

riota so zdaj ukinili v eu in avstealiji, ostaja picanto, namest riota bo stonic.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

LeQuack ::

Horas je izjavil:

riota so zdaj ukinili v eu in avstealiji, ostaja picanto, namest riota bo stonic.


To sem bral. Tudi Picanto bodo slej ko prej, tako da bo "vstopni" model postal SUV za 20k+.
Quack !

Mato989 ::

LeQuack je izjavil:

Horas je izjavil:

riota so zdaj ukinili v eu in avstealiji, ostaja picanto, namest riota bo stonic.


To sem bral. Tudi Picanto bodo slej ko prej, tako da bo "vstopni" model postal SUV za 20k+.


Ceed ni SUV...

Sicer pa Picanto je itak nikakvi... Rio je bil ok... Stonic je tudi Ok... Stonica naj pustijo pa je... ostalo pa ukinit itak je preveč modelov...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

LeQuack ::

Mato989 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Horas je izjavil:

riota so zdaj ukinili v eu in avstealiji, ostaja picanto, namest riota bo stonic.


To sem bral. Tudi Picanto bodo slej ko prej, tako da bo "vstopni" model postal SUV za 20k+.


Ceed ni SUV...

Sicer pa Picanto je itak nikakvi... Rio je bil ok... Stonic je tudi Ok... Stonica naj pustijo pa je... ostalo pa ukinit itak je preveč modelov...


Saj Stonic je Rio, samo da ima plastične blatnike okrog.
Quack !
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KIA in Hyundai (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21139939 (9819) LeQuack
»

Kia Ceed - redni pooblaščeni servis (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9530244 (6500) LeQuack
»

Najcenejša avtomobilska znamka za vzdrževanje.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8218216 (14798) starfotr
»

Karavan do 13.000€ - kaj predlagate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8111760 (8679) Utk

KIA - mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
290110851 (63786) Mavrik

Več podobnih tem