» »

Nakup Avtomobila KIA

Nakup Avtomobila KIA

«
1
2 3
...
5

miha696 ::

Pozdravljeni,

prvič kupujem novi avtomobil in se nekako najbolj nagiban k novemu KIA avtomobilu. Trenutno imam nagledanega KIA Ceed SW 2023 Lx Champion 160KM. Cena tega avtomobila na kredit naj bi znašala cca 23500€. Zanima me, če bi mi lahko kdo povedal kakšne izkušnje s KIO, predvsem pa me zanima ali je realno pričakovati kakšne 2000€ popusta pri tako "malo" vrednem novem avtu? Seveda bi bil vesel, če kdo pozna kakšno enako/boljšo alternativo za ta denar.

Hvala za pomoč in lep pozdrav

black ice ::

Da, je realno pricakovati tak popust. Samo moras biti malo vztrajen, pa iti tja s proti ponudbo, npr. Mazdo, ki last I checked pokrije obresti kredita.

Pro-tip: preveri cenovno politiko pri vecih trgovcih iste znamke.

Zgodovina sprememb…

2dark ::

miha696 je izjavil:

Pozdravljeni,

prvič kupujem novi avtomobil in se nekako najbolj nagiban k novemu KIA avtomobilu. Trenutno imam nagledanega KIA Ceed SW 2023 Lx Champion 160KM. Cena tega avtomobila na kredit naj bi znašala cca 23500€.
predvsem pa me zanima ali je realno pričakovati kakšne 2000€ popusta pri tako "malo" vrednem novem avtu?



pogled na avtonet za točno ta model z opremo champion nov, kaže, da je cena na 20 tisočakih.

Se pravi, da se ti ne znaš pogajat, če bi kar vzel ponujeno ceno. Pri avtomobilih se pogajaš, ker ne za majhne zneske, kot si ti zapisla.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

MadMax ::

Kredit ti hitro nabije 2÷3k, v kolikor prodajalec praktcira najnižjo ceno na takojšnje plačilo pač avtonet ni toliko cenejši...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

mugen999 ::

Čimprej kupi, predno gre še kia samo na hibride. Potem avto ne bo 23k, ampak vsaj 33k.

Karen ::

Mogoče je naslov napačen, Kia ni avto, ampak dvosledno vozilo>:D (beri ZPRCP); če hočeš avto moraš kupit nemca, kot vsak pravi slo-techovec:D.
Šalo na stran: imel službeno Kio 3 leta, Ceed karavan, 1,5 dizel, prednodnik tega ki ga omenjaš. V 3 letih samo redni servisi (90kkm) pa spredaj ene 3-4 žarnice (predvsem tiste spodnje spredaj, ki se v ovinku prižigajo in ugašajo so bile na udaru zaradi tega žmiganja) - beri nič izrednih stroškov. Vzemi s čim več opreme, jaz sem imel tudi Champion, pa je kar zadovoljiva količina elektronike notri. Za tako ceno primerljivo top avto glede na konkurenco. Probaj se še malo pogajat, če so ti zaradi kredita toliko dvignili ceno pa pojdi na svojo banko pa vzemi kredit če bo cenenje in plačaj avto, pa plačuj kredit direktno. Saj si boš znal izračunat kaj se ti splača, vprašaj koliko brez kredita pa s kreditom pa kalkulator v roke...

mugen999 ::

Več kot je opreme, več jo lahko crkne ali nagaja. Sploh razni glupi asistenčni sistemi. Se spomnim 20 let nazaj, kako je bilo mus in pomembno da ima avto tempomat. Danes imam v avtu radarski tempomat, pa ga ne uporabljam nikoli, ker prvič je neuporaben za slovenske avtoceste, drugic me pa moti da avto vozi in bremza namesto mene. Enako slišim od drugih.
Da bi se dons dalo kupit avto brez vse te navlake, razn klime, serva in el šip bi jih razprodal takoj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mugen999 ()

OneYellow ::

Poglej še Ford Focus, imho boljša izbora glede vožnje v tem rangu.

mugen999 ::

Ford focus je v redu dokler nima od kosilnice motorja pod havbo.

Kitajc01 ::

Hyundai-KIA zadnji trije avti. Garancija 7 let za kakršnokoli napako. Servis na 30K km.
Napak pa zelooo malo.
Priporočam, le vzemi si čas za pogajanja.

Kawhi ::

mugen999 je izjavil:

Več kot je opreme, več jo lahko crkne ali nagaja. Sploh razni glupi asistenčni sistemi. Se spomnim 20 let nazaj, kako je bilo mus in pomembno da ima avto tempomat. Danes imam v avtu radarski tempomat, pa ga ne uporabljam nikoli, ker prvič je neuporaben za slovenske avtoceste, drugic me pa moti da avto vozi in bremza namesto mene. Enako slišim od drugih.
Da bi se dons dalo kupit avto brez vse te navlake, razn klime, serva in el šip bi jih razprodal takoj.


Ok, boomer

miha696 ::

2dark je izjavil:

miha696 je izjavil:

Pozdravljeni,

prvič kupujem novi avtomobil in se nekako najbolj nagiban k novemu KIA avtomobilu. Trenutno imam nagledanega KIA Ceed SW 2023 Lx Champion 160KM. Cena tega avtomobila na kredit naj bi znašala cca 23500€.
predvsem pa me zanima ali je realno pričakovati kakšne 2000€ popusta pri tako "malo" vrednem novem avtu?



pogled na avtonet za točno ta model z opremo champion nov, kaže, da je cena na 20 tisočakih.

Se pravi, da se ti ne znaš pogajat, če bi kar vzel ponujeno ceno. Pri avtomobilih se pogajaš, ker ne za majhne zneske, kot si ti zapisla.


Cena, ki jo omenjaš je cena če avto vzameš na leasing, ki pa ga v primeru manjšega pologa odsvetujejo zaradi visokih obrestnih mer. V tem primeru se menda bolj splača kredit ki pa avtu doda 3000€ vrednosti.

SambaShare ::

A je govora o temu: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Mi zna kdo povedati, koliko je polna cena s skritimi stroški? Mislim ti KIA kekci, se pa res ničesar ne naučijo.

https://www.soz.si/oglasevalsko_razsodi...

miha696 ::

SambaShare je izjavil:

A je govora o temu: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Mi zna kdo povedati, koliko je polna cena s skritimi stroški? Mislim ti KIA kekci, se pa res ničesar ne naučijo.

https://www.soz.si/oglasevalsko_razsodi...


Da govor je o tem avtomobilu, le da gre za enega z malo več opreme (LX Champion). Ta je Urban, ki je čisto oskubljen z opremo, sepravi nima parkirnih senzorjev, kamere,... Če sem pravilno naštudiral njihov cenik je za tale avto, ki si ga poslal stvar taka:
- če vzameš avto na njihov leasing (kia bonus financiranje), je cena enaka 19.599€, se pravi taka kot v oglasu,
- če vzameš avto pri njih na kredit, je cena tega avtomobila dražja in sicer 22.499€
- če vzameš avto na brezobrestno financiranje, ki ga prav tako oglašujejo pa bi tale avto prišel 26.199€

Se pravi odvisno kakšno financiranje izbereš in sepravi cena tega avtomobila je med 19.599€ - 26.199€. Katero financiranje pa se ti splača pa je odvisno od višine tvojega pologa. Če boš dal visok polog se ti splača vzeti leasing, če boš dal majhen polog pa po vsej vrjetnosti kredit, saj najbi bile nižje obresti.

SambaShare ::

miha696 je izjavil:

- če vzameš avto na njihov leasing (kia bonus financiranje), je cena enaka 19.599EUR, se pravi taka kot v oglasu,


Še nisem videl financiranja, kjer ne bi posebaj plačal stroškov financiranja. Samo tu jih niso navedli, ker pač Kia.

Torej, če ni jasno kaj želim, zanima me gotovinska cena.

Zgodovina sprememb…

miha696 ::

SambaShare je izjavil:

miha696 je izjavil:

- če vzameš avto na njihov leasing (kia bonus financiranje), je cena enaka 19.599EUR, se pravi taka kot v oglasu,


Še nisem videl financiranja, kjer ne bi posebaj plačal stroškov financiranja. Samo tu jih niso navedli, ker pač Kia.

Torej, če ni jasno kaj želim, zanima me gotovinska cena.


CENIK:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miha696 ()

SambaShare ::

miha696 je izjavil:

SambaShare je izjavil:

miha696 je izjavil:

- če vzameš avto na njihov leasing (kia bonus financiranje), je cena enaka 19.599EUR, se pravi taka kot v oglasu,


Še nisem videl financiranja, kjer ne bi posebaj plačal stroškov financiranja. Samo tu jih niso navedli, ker pač Kia.

Torej, če ni jasno kaj želim, zanima me gotovinska cena.


CENIK:



Pa še opombe:
https://prnt.sc/UPd4R2T3hz-r

Gotovinska cena je torej 23499€. Za ostalo moraš skleniti financiranje, stroški katerega niso navedeni. Daj si preberi razsodbo višje.

karafeka ::

SambaShare je izjavil:


Še nisem videl financiranja, kjer ne bi posebaj plačal stroškov financiranja. Samo tu jih niso navedli, ker pač Kia.


No, sem bil enkrat v VW salonu in mi (sicer fletna punca, mela tatoo na roku če se prepoznaš :P) pripravi ponudbo za leasing, ki je bila seveda cenejša od ponudbe za gotovino. In sem jo 2x vprašal, če so za leasing ceno vsi stroški navedeni, pa mi je kazala stroške odobritve in zavarovanja itd. Obresti sploh omenjala ni. To je to, ko te dandanes hoče vsak okrog prenest.

Bolibri ::

miha696 je izjavil:

[
- če vzameš avto na njihov leasing (kia bonus financiranje), je cena enaka 19.599€, se pravi taka kot v oglasu,
- če vzameš avto pri njih na kredit, je cena tega avtomobila dražja in sicer 22.499€
- če vzameš avto na brezobrestno financiranje, ki ga prav tako oglašujejo pa bi tale avto prišel 26.199€

Se pravi odvisno kakšno financiranje izbereš in sepravi cena tega avtomobila je med 19.599€ - 26.199€. Katero financiranje pa se ti splača pa je odvisno od višine tvojega pologa. Če boš dal visok polog se ti splača vzeti leasing, če boš dal majhen polog pa po vsej vrjetnosti kredit, saj najbi bile nižje obresti.

Zna biti, da je končni znesek enak v vseh treh primerih.

karafeka ::

Ja, bi tudi jaz tako rekel, 19kEUR je sumljivo malo v teh časih. Samo 4kEUR več kot pred 3 leti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karafeka ()

Miha 333 ::

miha696 je izjavil:

Pozdravljeni,

prvič kupujem novi avtomobil in se nekako najbolj nagiban k novemu KIA avtomobilu. Trenutno imam nagledanega KIA Ceed SW 2023 Lx Champion 160KM. Cena tega avtomobila na kredit naj bi znašala cca 23500€. Zanima me, če bi mi lahko kdo povedal kakšne izkušnje s KIO, predvsem pa me zanima ali je realno pričakovati kakšne 2000€ popusta pri tako "malo" vrednem novem avtu? Seveda bi bil vesel, če kdo pozna kakšno enako/boljšo alternativo za ta denar.

Hvala za pomoč in lep pozdrav

Sem bil lani na istem, sicer brez kredita. Na koncu je bil z enako opremo in motorjem dobrega tisočaka cenejši Hyundai i30 Wagon, preveri še tega, saj je takorekoč enak avto z enakimi motorji. Se pa takrat (lani spomladi) ni dalo čisto nič dogovoriti glede dodatnih popustov, niti za zimske gume, saj so se ljudje takrat malodane tepli za avtomobile. Cena je bila enaka "akcijski ceni" iz uradnega cenika. Rok dobave je bil 3 mesece. Drugače pa sem tako z avtom kot celotno izkušnjo pri Hyundaiu zadovoljen.

sonar1 ::

miha696 je izjavil:

2dark je izjavil:

miha696 je izjavil:

Pozdravljeni,

prvič kupujem novi avtomobil in se nekako najbolj nagiban k novemu KIA avtomobilu. Trenutno imam nagledanega KIA Ceed SW 2023 Lx Champion 160KM. Cena tega avtomobila na kredit naj bi znašala cca 23500€.
predvsem pa me zanima ali je realno pričakovati kakšne 2000€ popusta pri tako "malo" vrednem novem avtu?



pogled na avtonet za točno ta model z opremo champion nov, kaže, da je cena na 20 tisočakih.

Se pravi, da se ti ne znaš pogajat, če bi kar vzel ponujeno ceno. Pri avtomobilih se pogajaš, ker ne za majhne zneske, kot si ti zapisla.


Cena, ki jo omenjaš je cena če avto vzameš na leasing, ki pa ga v primeru manjšega pologa odsvetujejo zaradi visokih obrestnih mer. V tem primeru se menda bolj splača kredit ki pa avtu doda 3000€ vrednosti.

sploh ni tako hudo... sem gledal avto za 41.000€ in dolg moj bi bil 44.500€ ... Tko da ni tako hudo, plus tega če ga predčasno odplačaš plačaš dolg brez obresti oz. ti obresti brišejo. Torej plačaš kolko si dolžen od 41.000€ ne pa 44.500€

2dark ::

MadMax je izjavil:

Kredit ti hitro nabije 2÷3k, v kolikor prodajalec praktcira najnižjo ceno na takojšnje plačilo pač avtonet ni toliko cenejši...



Če se isti model dobi za 20 tisočakov, je problem v OP-ju, da se ne zna pogajat. Saj tisti avti na avtonetu niso za gotovinsko plačilo, ker skoraj nihče ne da toliko v enem kosu.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

sonar1 ::

2dark je izjavil:

MadMax je izjavil:

Kredit ti hitro nabije 2÷3k, v kolikor prodajalec praktcira najnižjo ceno na takojšnje plačilo pač avtonet ni toliko cenejši...



Če se isti model dobi za 20 tisočakov, je problem v OP-ju, da se ne zna pogajat. Saj tisti avti na avtonetu niso za gotovinsko plačilo, ker skoraj nihče ne da toliko v enem kosu.

js bom dal 50% pologa, če vzamem nov avto.

DePalmo ::

Kolega je spraševal za isti avto, le 1.0 motor. Cena, pod črto, leasing, gotovina ali kaj tretjega, je bila 24.990 EUR. Če bi hotel 1.5 motor, je cena še dva tisočaka več.

Karkoli manj je poizkus natega in "kreativno" oglaševanje, kot se ga gre kia uvoznik.

Toliko da veš koliko ga boš plačal. Vsi popusti so samo bombončki za neumno rajo, pa nič drugega.

Pa še to! Če ga misliš imet za kratke relacije, pozabi. Novi Kia bencinarji so slabši kot dizli, boš vsak mesec na servisu in delal prisilno regeneracijo. Ja, imajo GPT (gasoline particulate filter).

profii ::

Ko sem jaz kupoval pri Kii, so bile same mučke, končna cena spisana na pildku, nikjer direktne cene za keš,... Ponudbe na mail nikoli dobil. Želel opremo A, oni ponujali opremo B, itd...
Sama megla.

2dark ::

profii je izjavil:

Ko sem jaz kupoval pri Kii, so bile same mučke, končna cena spisana na pildku, nikjer direktne cene za keš,... Ponudbe na mail nikoli dobil. Želel opremo A, oni ponujali opremo B, itd...
Sama megla.



Kater avto si potem kupil?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

profii ::

Sosednji salon, čez cesto v BTCju. Diametralno drugačen odnos. Priporočam.

LeQuack ::

Torej Toyota.
Quack !

profii ::

Jp.

LeQuack ::

Tudi kolega ko se je zanimal za novo Kio je rekel da so mu v salonu kar neke čudne izračune delali, na obroke itd. Na vsak način pa ne neke končne cene koliko mora plačati.
Quack !

2dark ::

Men se zdi, da so prodajalcem Kia avomobilov zrastli pavji repi zaradi dobre prodaje.

A je kaj bolje v VW-jevih salonih? Še opazijo te ne. VSaj v primeru VW salona v Lj Porsche in A2S v celju. Katastrofalen odnos.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

profii ::

LeQuack je izjavil:

Tudi kolega ko se je zanimal za novo Kio je rekel da so mu v salonu kar neke čudne izračune delali, na obroke itd. Na vsak način pa ne neke končne cene koliko mora plačati.


Jaz sem tja prišel z simpl idejo, karavan, bencin, automatik, pa vsa varnostna oprema (blind spot, lane assist, kamera) + gretje riti (+volana).
(1. prodajalec tam pri avtomobilih): Gospot, pejte z mano do prodajalca.
(2. prodajalec za mizo): Gospot, imamo samo dizl, ročni menjalnik, srednja oprema. Bom uprašu šefa.
(3. pride šef čez 5 min): Gospot, imamo samo dizl, modre barve, srednja oprema, cena je 26.563€. (jaz): lahko dobim na mail ponudbo z končno ceno? (šef - vzame pildek pa napiše 26.563€): Gospot, tu je končna cena (brez modela, opreme, kaj je notri, kaj ni, a je to financiranje al keš, kaj so drugi stroški).

Grem čez cesto, dobrdan, karavan, benz, auto, vsa varnostna oprema. (Prodajalec1): Seveda, to je oprema ____, vsebuje vse kar želite, cena je xx.xxx€, popusta je a.aaa€, priprave vozila ne plačate, barva je bbb€ = končna cena yy.yyy€. (jaz): je kaj ceneje, dražje na financiranje? (prodajalec): Izberite banko, pripravim papirje in uredite sami ali pa mi, cena je ista. (jaz): hvala, roka. (prodajalec): Na ponudbi spodaj je trr, nakažete 10% v kolikor se strinjate, to je ara, šteje se v kupnino, številka ponudbe je sklic, jaz vam potem pošljem potrdilo o plačani ari na email. Lp

sparklyslo ::

Nategovalna prodajno cenovna politika.
Kupca zanima koliko bo končna cena vozila. Ce bo vzel financiranje se sem šteje polog, stroški odobrive in seštevek vseh anuitet.
Oni napisejo, da je cena za nov avto s financiranjem xx.xxx eur, pozabijo pa napisati, da bos to ceno preplacal z xxxx eur obresti.

MadMax ::

Hyundai pred slabega pol leta: cena znana brez mučkalic v vsaki kombinaciji. Po ceniku ob takojšnjem plačilu, minus 2.nekaj jurjev akcijskega popusta. Razne "priprave" in "prevozi" že v ceni.

Glede financiranja sem iz firbca dobil še izračun za 10 kombinacij, za 2 pologa in 1÷5 let odplačevanja, obroki, obresti, s stroški odobritve, zavarovanja, ..., ne vem če bi lahko bil bolj popoln.
Že pri 2/3 pologa in 12mesečnem odplačilu skoraj 2k gor, da ostalih ne naštevam...

En evro so bile še zimske gume ampak za ta evro res ne vem kdo bi kompliciral... Namesto kakega dodatnega popusta v evrih (tu so res bili nepopustljivi) pa sem za nadalnji evro dobil za slabih 200eur uporabnih dodatkov.

Očitno izkušnja neprimerljiva z do zdaj tu napisanim, ob praktično enaki vrednosti avta.
Ali je to razlika zgolj med določenimi prodajalci ali gre za splošno predpisano politiko firme/uvoznika pa ne vem.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Utk ::

Pri hyundaiju je tako kot si napisal, pri kiji pa tako kot so napisali drugi. Zato nisem niti zavil v kijin salon ko smo res kaj kupovali.

LeQuack ::

Kar je čudno ker Kia in Hyundai sta skoraj isti koncern praktično. Očitno jim je vseeno koliko avtov prodajo pri Kii.
Quack !

DePalmo ::

Kia se gre da so premium, vsaj tak občutek sem imel v Ljubljani. Imajo nov logotip pa nove cene, avti mi pa nič ne delujejo premium, a nosijo se kot da prodajajo audije za 100k.

Tako da Kie ne kupuješ v Ljubljani. Zgoraj omenjeni kolega se je šel zanimat na Vrhniko, sam se ga poslal v Medvode.

SoulMan ::

Jaz sem leta 2017 kupil Kio Ceed SW EX Vision, novo. Oglaševana cena je bila 17,200 pa še nekaj doplačila za barvo in pripravo avta. Na koncu je bila cena 17,700. Vzel sem balon financiranje. Torej brezobrestni leasing. Dal 3000€ pologa, 172€ obrok na 60 mesecev in pa zadnji obrok 4400€. Uglavnem, plačal avto brez 1 centa obresti. Avto zaenkrat dela brez težav, vozim na uradne servise zaradi garancije. Servis je med 100-200€. Kupil sicer pri Črešniku, kjer sem bil kot kupec lepo sprejet, kot stranka pa zelo grdo... Sedaj vozim že tretje leto na Vrhniko na AvtoTrade, kjer jih lahko samo pohvalim.

Utk ::

LeQuack je izjavil:

Kar je čudno ker Kia in Hyundai sta skoraj isti koncern praktično. Očitno jim je vseeno koliko avtov prodajo pri Kii.

Je pa drug uvoznik.

Jaz sem leta 2017 kupil Kio Ceed SW EX Vision, novo. Oglaševana cena je bila 17,200 pa še nekaj doplačila za barvo in pripravo avta. Na koncu je bila cena 17,700. Vzel sem balon financiranje. Torej brezobrestni leasing.

Seveda seveda, če bi keširal, bi dal pa 15 jurjev, ali pa še kaj manj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

DePalmo ::

Ne, nebi. Kot sem že napisal, Kiini popusti so za neumno rajo in ko potegneš črto, dejansko ni popustov. Cena na gotovino ni tista ki jo vidiš na a.netu, je precej višja.

Kako si jo dobil tako poceni? Jaz sem se zanimal za 2017 1.6 CRDi LX Champion in so mi jo ponujali za slabih 18.000. Nato sem našel rabljeno 3 mesece in sem zanjo odkartal dobrih 14k. Sem pa takrat računal in se tudi zanimal, preplačila bi bila med 3.300 in 3.500. Eno je brezobrestno financiranje, drugo obrestno, oboje od Kie.

Mi je pa zanimivo da je več takih ki imate slabe izkušnje s Črešnikom. Jaz avta tam nisem kupil, ga pa tam servisiram in z njimi nimam slabe izkušnje.

mugen999 ::

SoulMan je izjavil:

Jaz sem leta 2017 kupil Kio Ceed SW EX Vision, novo.

S kakšnim motorjem?

Utk ::

Če ti nekdo na financiranje ponuja isto ceno kot na keš, pač odkorakaš ven. Bo že priletel za tabo. No, jaz zato nisem niti vkorakal v njihov salon, ker sem že prebral in razbral neke stvari o njenem uvozniku, ki se gre čudne fore po celem Balkanu, ne samo pri nas.

SoulMan ::

mugen999 je izjavil:

SoulMan je izjavil:

Jaz sem leta 2017 kupil Kio Ceed SW EX Vision, novo.

S kakšnim motorjem?


1.4 motor in 100 konjskih moči. V 5,5 letih narejeno 42k km.

2dark ::

Utk je izjavil:

Če ti nekdo na financiranje ponuja isto ceno kot na keš, pač odkorakaš ven. Bo že priletel za tabo.


Ne bo. Oni imajo dobro naštudirano.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Utk ::

Bi reku da ne, če marsikdo kupi hyundaija brez da bi kio sploh pogledu, pa so skoraj enaki avti, pa načeloma cenejši, ali pa vsak enako dragi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

MadMax ::

Hyundai pa kia modeli se prekrivajo nekako "na pol številke zamika", zato se še vedno najdejo kupci za oba.
Je pa pred časom kia bila cenejša od hyundaija, danes je obratno...
Posledično pomoje danes pri hyundaiju dobiš več avta za enak denar kot pa pri kiji.
Garancijski pogoji so pa pri obeh tako polni drobnega tiska, da je skoraj brez veze gledat na to, ker moraš imeti res kapitalno nesrečo da crkne kaj vitalnega. Na vse kar je realno pričakovati da crkne pa itak ni garancije...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

WizzardOfOZ ::

A ni hyundai v krizi 2008 reševal kio in je sedaj njen lastnik.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

MadMax ::

Je.
Ampak to ni pomembno. Lastniki dajejo poudarek na tisto kar več nosi oz. ima več potenciala. Niso čustveno navezani na hyundaija ampak na denar, torej komot "dvignejo" kio.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMax ()

WhiteAngel ::

OneYellow je izjavil:

Poglej še Ford Focus, imho boljša izbora glede vožnje v tem rangu.


Meni je bil Ford Focus premajhen. V Ceedu in i30 sem imel kot voznik bistveno več prostora pri nogah in glavi. Isti zadaj.
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KIA in Hyundai (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21139937 (9817) LeQuack
»

Kia Ceed - redni pooblaščeni servis (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9530244 (6500) LeQuack
»

Najcenejša avtomobilska znamka za vzdrževanje.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8218216 (14798) starfotr
»

Karavan do 13.000€ - kaj predlagate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8111758 (8677) Utk

KIA - mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
290110850 (63785) Mavrik

Več podobnih tem