» »

Priklop Telekom v Ljubljani

Priklop Telekom v Ljubljani

MarkoMan ::

Pozdravljeni,

danes sem izvedel, da Telekom sredi Ljubljane, za bežigradom, ne more priklopiti fiksnega priključka. Sedaj imam t2 na optiki, že zelo dolgo nazaj sem imel ISDN pri Telekomu. Ne razumem, ob razvoju optičnega omrežja, da ni prostih bakrenih paric... Mal že sumim, na kartelno dogovarjenje.
Sicer so mi ponudili priklop brezicne (nevem kaj je ze), ki pa stane 50eu.
Par vprašanj:

Kaksne so vase izkusnje s priklopom Trio na brezicni povezavi do hise?
A Telekom ne priklopi na t2 optiki?

Ima se kdo izkusnjo, da ga ne morejo priklopiti sredi Ljubljane?
vsak zacetek in zacetnik je tezek

Mavrik ::

Brezžična je verjetno LTE in bo bistveno slabša opcija kot kakršnakoli optika. Ne, Telekom ne more priklopiti svojih storitev na T-2jev optični kabel. Sploh mi sicer ni jasno zakaj bi kdo pri zdravi pameti rinil na Telekomov baker dol z optike. Na bakru je bistveno dražja in bistveno slabša storitev.
The truth is rarely pure and never simple.

MarkoMan ::

Šment, nekak sem mislil, da v Ljubljani ni teh problemov, ki so bili včasih na podeželju.
Telekom, če prav razumem, ima ugoden paket, 12 mesecev 20eu, nato polna cena, kar me pride isto kot pri t2, imam pa več programov. Kakor razumem, je cena enaka na ADSL in optiki. Prišparam pa pri nakupu TVja, ki ga ravno kopujem in ti dajo 65 inch za 750eu na obroke, kjer bi prihranil vsaj 350eu, tako da se splača, vsaj meni.
vsak zacetek in zacetnik je tezek

MarkoMan ::

Popravek, ko sem klical drugič in vtrajal, da dajo poizvedbo za priključek tehnikom in mi sporočijo nazaj, da je možen VDSL.
vsak zacetek in zacetnik je tezek

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MarkoMan ()

...:TOMI:... ::

Škoda živcev. TV vmesnik je bistveno bolj enostaven, kot pri telekomu. Prav tako, ne vem zakaj bi peljal po makedamu, namesto po avtocesti. Skratka, zaklal se boš s telekomom in navideznim prihrankom. Ostani na T-2 in kupi TV kje v tujini.
Tomi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1923593654 (731) Trubar
»

Telekom začenja z FTTH (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Omrežja in internet
52963270 (10654) morosito
»

Gradnje optike, VDSL central.... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
30663094 (29153) Lonsarg
»

Sredi Ljubljane ni mogoče do interneta prek bakra (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5414184 (11547) x.sci
»

SiOL ZELO poizveduje za T-2jevci ! Jim teče voda v grlo? :) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
19118068 (10146) pizdindim

Več podobnih tem