» »

Asus RTN66U (tomato shibby) - dela vse, razen WIFI

Asus RTN66U (tomato shibby) - dela vse, razen WIFI

t0mekk ::

Opis, delovalo vse (imam nalozen shibby da mi lepo in video in data vleče skupaj), wifi deloval ni da ni. Kličem na Siol da mi mal dvignejo linijo. Linija se ''pohitri''. Od takrat naprej mi ne uspe več usposobit wi fi. Vse ostalo dela. Nekaj mi ni jasno. Ko gledam siol tv + brskam na pc (lan) mi vse deluje. Ko gledam siol tv in hočem it na wi fi , se mi nikakor ne poveže. SSID najde, vpisujem geslo, geslo sprejme potem pa mi vrže ven. Ampak to samo ko siol tv laufa. Prej je delovalo vse. Kaj je za postorit? hvala

Še to: poizkusil na treh telefonih, 4ih tablicah. Povsod identičen problem.
  • spremenil: t0mekk ()

konspirator ::

Na siol škatli (v bridge mode) je wifi off, asus router priklopljen v wan port ?
--

Zgodovina sprememb…

t0mekk ::

iz video porta na siol modemu v wan na ruterju, iz data na siol modemu v enko na ruterju. Delovalo prej vse. Zdaj edino kar mi ne deluje je sinhrono gledanje siol tv+ z wifi uporaba na pc ali tel ali tablica, vse ostalo mi deluje (torej brskanje po netu-pc(lan) in gledanje siol tvja) problem je edin v WI FI. Nevem če se dobro razumeva, kje je wi-fi off?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: t0mekk ()

konspirator ::

Podobna situacija in odgovor:
https://slo-tech.com/forum/t509478/p566...
--

Zgodovina sprememb…

MonkeyHead ::

Pa kako si zadovoljen nasploh s tem routerjem?

Jaz sem naložil merlin firmware gor, ker je delal katastrofalno. Obešanje linije itd itd. Sedaj s tem firmwareom je malo boljše ampak vseeno ne kaj preveč....

t0mekk ::

Ni mi jasno, z enakimi nastavitvami mi je pred ''pohitritvijo'' linije vse delovalo brez P.

@monkeyhead, nalozi si flashaj si ga z tomato shibby firmwerom. Delalo bo vse..no skoraj vse:P:D

Han ::

Kaj pa DD-WRT?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

t0mekk ::

@konspirator, poizkusil, ne deluje. Kako je mozno da mi internet brskanje na pc + gledanje siol tv deluje brez problema, wireless pa nikakor ni mogoče usposobiti? wifi sicer mi zazna, ampak povezat na njega ne gre nikakor.

konspirator ::

Tudi brez gesla, mac filtra, viden ssid (z imenom test) se ne poveže ?
--

Highlag ::

Kaj pa je narobe z Asusovim FW?
Never trust a computer you can't throw out a window

MonkeyHead ::

hvala bom poskusil z WRTjem.

@highlag sami problemi. Ta router je bila menjava za WRT54 in je bil slednji dosti boljši. Izguba povezave, reset dvakrat na dan in manjše hitrosti kot jih linija omogoča that is just the tip of the iceberg.

Han ::

Zadnja verzija Asusovega WRT je v glavnem OK. Preveri...

t0mekk ::

Highlag, z asusovim fw ni nič narobe problem je edin če zelis siol box priklopit gor. na tomato teče vse. No razen wifija (pri meni:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol priključek in 2 omrežji

Oddelek: Omrežja in internet
122169 (1768) Jakka
»

Xtreamer - IPTV predvajanje (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Zvok in slika
1019233240 (100912) telexdell
»

Linksys WRT54G In Tomato Firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7418640 (11577) Hayabusa
»

Internet + IPTV preko WLAN omrežja

Oddelek: Omrežja in internet
2822987 (13814) umexteacher
»

Novi SIOL-ovi "komunikacijski prehodi" (gateway-i) SAGEM F@st™3344 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
15543930 (19470) imallears

Več podobnih tem