» »

Novi Net.Stik (Sparkasse web banka)

Novi Net.Stik (Sparkasse web banka)

««
8 / 12
»»

GupeM ::

Ja, tudi mene je v Flik Pay appu odjavilo, v M.stik appu mi pa sploh nič ne dela. Naj bi vpisal kontakt, ki ga želim uporabljati z flik, potem pa javi: napaka pri komunikaciji.

Prekleti šalabajzarji.

gansta ::

Evo za udobni pozitivni so že začeli obračunavati mesečno nadomestilo: 0.25€

amacar ::

Ja to ni nič novega, je pa čudno, da zaračunajo 0.25€ za udobni pozitivni, ker takrat ko so dali ven popravek cenika je pisalo 0.5€.



potem so pa očitno spremenili:

bastadu ::

Ali ni bilo rečeno, da se za obstoječe uporabnike ne bodo zaračunavali?

gansta ::

bastadu je izjavil:

Ali ni bilo rečeno, da se za obstoječe uporabnike ne bodo zaračunavali?


Kje si to slišal ? Obstoječi uporabniki imajo samo to prednost, da imajo ta paket katerega ni več možno skleniti. Ampak sedaj bodo pa postopamo uvajali raznorazne stroške, mastercard draga 20€+, nadomestila večina za plačilo npr položnic, mesečna nadomestila za uporabo netstik 0.25€ itd. in te bodo prisilili, da boš šel drugam ali pa njihov paket.

delavec44 ::

Drugače smo vse to v tej temi že odkrili in predebatirali.

jabe ::

Push sporočila za prilive delujejo, to je veseli. Ostalo pa... Upam, da cim hitreje zrihtano, če so se flik aplikacijo onemogočili. Mi je bolj všeč, če je vse v eni, se bolj pa, če dela.

MrStein ::

Če tapnem na eno od teh obvestil ob plačilu s kartico, se odpre app, vpraša za login (in to res počasi) nato pa pokaže "napaka na strežniku 404".
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Wolfie ::

Stiki še zmeraj ne delajo.

jabe ::

Delajo, ampak samo na najnovejši verziji 4.2. ne vem zakaj, meni ni hotelo z Google Playa posodobiti. je kazalo, kot da imam najnovejšo. Sem zbrisala, na novo naložila in prosila za nove kode. Drugače ni šlo...

gregyk ::

jabe je izjavil:

Delajo, ampak samo na najnovejši verziji 4.2. ne vem zakaj, meni ni hotelo z Google Playa posodobiti. je kazalo, kot da imam najnovejšo. Sem zbrisala, na novo naložila in prosila za nove kode. Drugače ni šlo...


Jaz sem imel isto težavo.

miko22 ::

Kaj je sparkasse začel zaračunavati v znesku 0,25€? Nič ne piše. spletno banko?

amacar ::

Že 100x omenjeno (še par komentarjev nazaj), zaračunana je uporaba spletne banke.

hbgqzR ::

Se da (Sparkasse) Maestro bankomat kartico dodati v Petrolov app Na poti?

Revolut sicer gre in na Revolut se da topupati s to Sparkasse bankomat kartico ampak bi direktno.

Sem vprašal tja - brez odgovora... Sem poskušal registrirati, pa pravi v tem smislu
"The card number isn't valid for the current payment selected. Try again."
Ni videti posebej optimistično, ali?

Je imel kdo več uspeha - torej direktno bankomat kartico vezati za plačila Na poti?

GupeM ::

Ne moreš, ker Na poti podpira samo Mastercard in Viso. Sparkasse ima pa Maestro.

MrStein ::

A kje v Net.Stik (torej spletna verzija) piše seznam SEPA direktnih bremenitev?

V edinem podobnem meniju mi piše le vnos za MasterCard. Za vsaj 5 stvari, ki jih plačujem z DB, pa jih ne omenja.

(v drugem meniju za trajnike pa imam en trajnik, pravilno).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

6bt9hmDwY ::

V net.stik bi skoraj moral imeti seznam direktnih bremenitev, tam nekje pri Storitvah, bom šel preverit po 8h, če ne bo kdo prej.

Če daš na drug telefon m.stik, kako to narediš, poleg dolpotega, je že nekaj časa, kar sem instaliral, iskati se mi ne da?
Nekje moraš aktivirati, ali? Rabiš oba, da se izogneš dodatnim stroškom ali moraš celo klicati na spk?

Če ne bo nihče ničesar napisal, bom šel iskat sam :-)

amacar ::

V netstiku naročiš novo aktivacijo (je brezplačna), dobiš email + sms s kodami in vneseš v aplikacijo in je to to.

MrStein ::

6bt9hmDwY je izjavil:

V net.stik bi skoraj moral imeti seznam direktnih bremenitev, tam nekje pri Storitvah, bom šel preverit po 8h, če ne bo kdo prej.

Jaz sem še enkrat preveril in ni tam.

Noben ni našel? :)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MrStein ::

------------------------------

A v izpisu prometa ( https://netstik.sparkasse.si/eb/promet_... ) komu dela filtriranje po višini zneska?

Če dam "Večji od" recimo "200" , mi izpiše transakcije, ki so manj in tudi več. Kot da sploh ne upošteva.

Če izberem samo ta filter, potem dela. Če zraven omejim še po datumu, pa ne.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

jabe ::

Tkole je:
če dam filter od 1.12. do danes in zneski večji od 100€, potem dela.
če dam filter od 1.12. do danes in zneski večji od 100€, vendar samo odlivi (ali prilivi), potem ne dela.

miko22 ::

Od Sparkasse sem se poslovil. Najgrši uporabniški vmesnik, spremembe pogojev in cen računov, neprijaznost,...
intesa sanpaolo....vmesnik, da bi ga gledal, funkcijonalnosti primerljive z N26 in Revolut, za 3€ na mesec(digital).
Kredit prenesel, pa papa Sparkasse.

c0ck4m0u53 ::

A je možno zvišati limit dnevne porabe na maestro kartici?
If citizens cannot trust that laws will be enforced in an evenhanded
and honest fashion, they cannot be said to live under the rule of law.
Instead, they live under the rule of men corrupted by the law. - Dale Carpenter

eriCartman ::

Tudi meni je sparkasse iz spremembe v spremembo manj všeč, ...
enkrat bo naredilo klik...ampak ne k nlb klik :)

ytodf ::

miko22 je izjavil:

papa Sparkasse.

strinjam se, da bo res potrebno dvigniti sidro po ene 10-15 letih...

barakus ::

A še komu m.stik ne deluje danes? Dovivam napaka -900 ali pa nek čuden XML tekst nazaj

manic ::

Jaz dobim 404 napako
Techno inside!!!

bastadu ::

Jp, napaka.

GupeM ::

Sem dobil že dva notificationa, da me čakajo sporočila v nabiralniku. Ko jih hočem odpret pa napaka 404. Res so šalabajzerji tile ...

gwtlwesncw ::

Mogoče bo app postala biometrična? :-)

MrStein ::

Isto pri meni...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

jabe ::

Meni sedaj sicer dela, ampak ni ne duha ne sluha o tistih dveh push sporočilih, ko vmes ni delalo...

bastadu ::

Pri meni tudi ni več sporočil, je pa prvo sporočilo bilo nekaj o delovnem času med velikonočnimi prazniki...

J.McLane ::

Sem opazil da noče dati plačila UPN na datum 15.4.2022, na ta dan pri nas ni praznika
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

GupeM ::

Salabajzarji so, da ni večjih. Izredno razočaran sem nad njimi.

15. 4. je pa veliki petek. Po Evropi ima veliko držav takrat praznik. In ponavadi tudi SEPA poslovanje takrat ne dela.

fiction ::

Ste že opazili novi drobni tisk? Od junija 2022 naprej ti bodo lahko v roku 30 dni sami zamenjali paket. Kar mislim da pomeni, da ukinjajo Udobni pozitivni račun. Najprej so pakete uvedli kot najbolj ugodno varianto za potrošnika, zdej ko očitno ni dosti ljudi nasedlo, bodo pa kar sforsirali vse skupaj :) Mislim sej imajo vso pravico, samo jaz bom najbrž namesto da plačujem 5+ EUR za vodenje, raje začel uporabljati N26 kot primarno banko.

kuglvinkl ::

fiction je izjavil:

Ste že opazili novi drobni tisk? Od junija 2022 naprej ti bodo lahko v roku 30 dni sami zamenjali paket. Kar mislim da pomeni, da ukinjajo Udobni pozitivni račun. Najprej so pakete uvedli kot najbolj ugodno varianto za potrošnika, zdej ko očitno ni dosti ljudi nasedlo, bodo pa kar sforsirali vse skupaj :) Mislim sej imajo vso pravico, samo jaz bom najbrž namesto da plačujem 5+ EUR za vodenje, raje začel uporabljati N26 kot primarno banko.


A res? madona! KLinc jih gleda, to sem vzel v obzir, ko sem se pogovarjal o obrestni meri. Tko da jim bom najedal gotovo.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

karafeka ::

Gledam splošne pogoje, in če prav vidim, so dodali točko o zamenjavi vrste računa že 21.6.2021.
https://cdn0.erstegroup.com/content/dam...

Nove spremembe od 20.6.2022 naprej so pa tu:
https://cdn0.erstegroup.com/content/dam...

Kakorkoli, očitno se res lahko samovoljno odločijo za zamenjavo računa.

LeQuack ::

A je še kakšne banka v Sloveniji, ki ni nateg? Včasih je bila to Sparkasse, ampak zdaj s temi mikrotransakcijami so postali NLB2, brezveze.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

DePalmo ::

Hvala za tole opozorilo. S punco imava ravno udobni pozitivni račun in dovolj stanja da je vodenje praktično minimalno, če pa nama res zamenjajo paket, menjava banko. Očitno bo potrebno spet raziskat trg kaj se splača in kaj ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DePalmo ()

jabe ::

Pocaki najprej, da nas ukinejo. Potem pogledas za kok oni po novem kasirajonin koliko drugi na tisti dan. Ti nic ne pomagajo danasnje tarife drugih bank, ki se lahko tudi spremenijo

fiction ::

karafeka je izjavil:

Gledam splošne pogoje, in če prav vidim, so dodali točko o zamenjavi vrste računa že 21.6.2021.
https://cdn0.erstegroup.com/content/dam...

Nove spremembe od 20.6.2022 naprej so pa tu:
https://cdn0.erstegroup.com/content/dam...

Kakorkoli, očitno se res lahko samovoljno odločijo za zamenjavo računa.
Aja uf očitno imaš prav, sem mislil, da je tisto nova sprememba, je pa očitno v veljavi že od 2021. Sem si pogledal nove pogoje že takrat pa se ne spomnim, da bi bilo kaj takega notri. Samo opisi novih paketov, no lahko pa da sem zgrešil. Potem je še upanje, da ne bodo ukinili "pozitivnega računa". BTW kaj sploh pomeni, če "izpolnjuje pogoje"? Meni to deluje precej vague.

blink ::

Ali sparkasse ze izdaja debit mastercard kartice, ali se vedno debit maestro?

delavec44 ::

Ne še.

LeQuack ::

Zakaj bi ti dal zastonj mastercard če lahko računajo 20 ali 30€ na leto?
Quack !

blink ::

LeQuack je izjavil:

Zakaj bi ti dal zastonj mastercard če lahko računajo 20 ali 30€ na leto?


Bi bil ze cas za spremembo, glede na to da je ze vsa bancna konkurenca v SLO presaltala na debit mastercard/visa, pa tudi sparkasse/erste v A in HR.

delavec44 ::

LeQuack je izjavil:

Zakaj bi ti dal zastonj mastercard če lahko računajo 20 ali 30€ na leto?


Je kar razlika med debetno in kreditno mc.

c0ck4m0u53 ::

Počasi se premika, do poletja 2023 naj bi nehali izdajat nove Maestro kartice.

Vir: Maestro will become Mastercard Debit, VPAY is to be Visa Debit
If citizens cannot trust that laws will be enforced in an evenhanded
and honest fashion, they cannot be said to live under the rule of law.
Instead, they live under the rule of men corrupted by the law. - Dale Carpenter

delavec44 ::

In Sparkasse ne bi bil Sparkasse, če ne bi čakali čisto do zadnjega možnega roka. Zadnja banka v slo, ki še ima Maestro. Še pri NLB si lahko že zdavnaj na zahtevo brezplačno menjal na MC debit.

Upam, da kdo njihov to bere ;)

blink ::

delavec44 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Zakaj bi ti dal zastonj mastercard če lahko računajo 20 ali 30€ na leto?


Je kar razlika med debetno in kreditno mc.


Je se kaksna razlika razen odlozenega placila?
««
8 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi nlb klik je tukaj, kaj je novega? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23426362 (1004) dronyx
»

Katera banka? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
469140773 (4024) TrumpDonald
»

katera Banka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19053077 (2600) cortez
»

Izbira banke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19452260 (28995) MrStein
»

Dobra izbira banke za spletno bančništvo

Oddelek: Loža
4615691 (13545) ...:TOMI:...

Več podobnih tem