» »

katera Banka

katera Banka

strani: 1 2 3 »

bosmla ::

To ti velja samo za leto dni... Sam sem dobil se nekaj ugodnejsi aranzma. Moras pa vzet v zakup na case ne prevec sposobne zaposlene pri BK. Ko resis zacetne tezave zadeve dobro tecejo. Bom pa po izteku ugodnosti zelo verjetno spet zamenjal banko.

Kato ::

Zdele kličem mal banke pa deluje BK čisto v redu. Sicer so dvigi in pa plačevanje preko spleta plačljivi ,ampak glede na to ,da je vodenje računa zastonj in pa da je spletna banka brezplačna so vseeno ugodni.

rajc123 ::

rajc123 je izjavil:

Lp zelim odpreti racun na eni banki zdaj ga imam na skb pa me moti to da je provizija za dvig na bankomatih odprl bi pa studentski racun trenutno se odlocam med temi 3 bankami
http://www.sparkasse.si/udobni-studenst...
http://www.delavska-hranilnica.si/DH,,o...
http://www.lon.si/LON_SI,,osebne_financ...

torej katerega izbrati oz. kaksen vas predlog kje odpreti racun me pa zanima tudi za nadljen ko nebi vec bil student katera banka je najboljsa oz. najceneje prides skozi. hvala za odgovore.

UP!

Invictus ::

Hranilnica LON
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

rajc123 ::

ostali ?

DeeJay ::

Faceless ::

Pozdravljeni,

Zanima me katera banka poleg NLB sploh še nudi VISO? In to ne VISO elektron ampak, kartico z odloženim plačilom (konec meseca). Odpiram firmo in tu je VISA bistvenega pomena (ne mastercard). Hotel sem odpreti pri delavski hranilnici pa nisem našel možnosti na internetu za viso...

Lp

83 Ogledov brez odgovora :)

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Faceless ()

barakus ::

Banka Koper jo ima.

MojsterLeo ::

vecina bank ima kreditno viso... nimajo je po mojih info zgolj pri hypo, sparkasse, delavski hranilnici in sperbank.

barakus ::

Ali kdo ve, ce delavska hranilnica ponuja kaksno debitno visa ali mastercard kartico?

Ganon ::

Za debetne ne vem (pokliči jih in boš takoj izvedel iz prve roke), stane pa letno nadomestilo za navadno Mastercard kartico samo 12 EUR. Pri NLB je na primer 21 EUR. Pa na obroke lahko kupuješ povsod, brez dodatnih stroškov. Meni se zdi veliko boljša izbira.

OZZY ::

barakus je izjavil:

Ali kdo ve, ce delavska hranilnica ponuja kaksno debitno visa ali mastercard kartico?

ne
Go with the flow.

cortez ::

NKBM Visa electron - 9€ za 4 leta + spletni pregled.

Če hočeš še upravljat z bankanet, plačaš 30€ za secure key - žal še nimajo podporo za Sigen-co ; ne vem zakaj ?!

fosil ::

cortez je izjavil:

NKBM Visa electron - 9€ za 4 leta + spletni pregled.
Če hočeš še upravljat z bankanet, plačaš 30€ za secure key - žal še nimajo podporo za Sigen-co ; ne vem zakaj ?!

Kako je s tem spletnim pregledom? Kako to zgleda, če sicer nisi njihov komitent?
Vidiš stanje, imaš mesečne izpiske, rabiš kaj za vstop razen gesla?
Tako je!

cortez ::

nkbm

rabis geslo/up. ime in vidis vse tisto, kar si naštev.

Ne moreš pa sprovajati SEPA placil, itd...

Taraa ::

Lep pozdrav.

Bom vprašala kar tukaj da ne odpiram nove teme.

Odločila sem se za menjavo banke. Nekaj let sem imela PBS ker mi je bila najblizje, ampak so totalno neprijazni in je čas za menjavo.

Iščem pa da odprem osebni račun, debetno kartico da imajo tudi na voljo, spletno bančništvo da imajo solidno...
Gledala sem Abanka,Unicredit,Gorenjska Banka

Pa pogoj je tudi da imajo na gorenskem (okolica KR) poslovalnico ce se le da..

Hvala za pomoč

Zgodovina sprememb…

• spremenila: Taraa ()

DeusB ::

Trenutno najbolj ugodna in prijazna banka naj bi bila Delavska. Poglej malo če ti ustreza. Je pa tako, da se hočejo malo v ospredje prerinit, zato so ugodni, kot pred časom NKBM. Čez čas pa je NKBM pričel dvigovati svoje cene, ko je dobil komitente.

BorutO ::

Jaz sem z Mariborsko banko zelo zadovoljen, predvsem z internetnim plačevanjem Bank@Net. Zdaj, kako pa je s krediti, lizingi ipd, če bi v prihodnje si rad pri njih kaj jemal, pa pojma nimam, ker si še na srečo nikoli nisem rabil vzeti kredita.

jusv ::

Imam Addiko in večino stvari lahko uredim preko spletne banke, tako da ne rabim vedno hodit do poslovalnice. So pa tudi tam precej prijazni in pripravljeni najti rešitev.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

DeusB ::

Spletno banko ima NBKM po mojem mnenju eno bolje urejenih. Sem imel prej NLB klik, pa tudi prek SKB sem že delal pa mi je NKBM najbolj pregledna, enostavna in po mojem mnenju tudi varna. NKBM je pa cene storitev skozi dvigoval po malem, niso to neki ogromni zneski za posameznika.
strani: 1 2 3 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbira banke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19432748 (9483) MrStein
»

Katera je najugodnješa banka v Sloveniji (strani: 1 2 )

9216733 (11098) šernk
»

Dobra izbira banke za spletno bančništvo

4610176 (8030) ...:TOMI:...
»

E-bančništvo?

343657 (2559) fosil

Več podobnih tem