» »

a so pršl na luno

a so pršl na luno

«
1
2 3

LukaVi ::

oprostite ker ni računalniška tema sam zanima me pod kaj nej na kazi iščem pristenk na luni v obliki filma ka je bil posnet takat

aja pa še to a vi mogoče veste a so pršl bušmani na luno al ne ka so eni drgačenga mnenja mislm ameršk bušmane:D
  • zaklenil: Sergio ()

Jakka ::

mam jest en hud film :D
Mogoče ta k ga ti hočš, k kamera snema kako stopi na luni, pol se pa scena sesuje :D

Če hočš...
:D

Matek ::

Če misliš na tisto foro z plapolanjem zastave, je le še ena dobro narejena zgodbica.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

V-i-p ::

Prestavljam v Ložo, pa se menite tam naprej...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Thomas ::

To lansirajo eno takole zgodbico, da preštejejo in naredijo seznam naivcev.

Ti se potem sami javijo in vpišejo gor! >:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Jakka ::

jest sm najdu en film, črnobel, kako neil stopi na luno in izgovori čarobne besede :D, pol se pa sesuje "viseče stojalo za luči" :D pa se začnejo dret cut, cut,... pa začnejo snemat še enkrat. :D

Tr0n ::

Prišli res niso. So pa poleteli.

undefined ::

Hahah, hundey. Mogoče pa je le res vse zrežirano v Hollywoodu? >:D

AlienGT ::

hundey: Dej no link da si še ostali malo ogledamo :D

Imortales ::

Če so rekli da so pristali te so sigurno pristali. Kot da so se Američani kdaj zlagali.
To sporočilo se bo samo uničilo čez 5 sekund.

Marjan ::

Ma ne že spet :'(

Obstajajo dve vrsti ljudi:
- tisti, ki mislijo, da nismo bili na luni
- tisti, ki mislijo, da smo zdele tud na luni


(no, pol smo pa še tretja vrsta :D)

jetam ::

In se cetrti - tisti, ki so za luno - Marjan...
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

Elemen_T ::

Jest menim, da smo bili na luno.

Resno menim to.:\

Super Sonic ::

americani so bli naluni... to je 100%. samo tisti posnetki so vsi fake. nikol niso snemal pristanka na luni in ga predvajal na tv-ju. bli so tam 100% in samo oni vedo (nasa, itd.) kaj so vidl, kaj so najdl in zakaj vec ne (upajo) letiti na luno.

vsi posnetki-taksni in drugacni pa so fake

Zavo ::

kaj so vidl, kaj so najdl in zakaj vec ne (upajo) letiti na luno.


Ne misliš resno Radeon. Da ne upajo. Jaz bi prej rekel, zakaj se jim ne splača denarja ven metat, da pristajajo na skali in par kamnov s seboj vzamejo.
Ni zanimivo!

Vsi, ki pa mislite, da res niso bili na luni, se mi pa smilite, oz. ste isti modeli, ki verjamete da je CIA zrežirala 11/9!

Bedno!

Thomas ::

Kdorkoli misli, da uradna verzija dogodkov NI v glavnem resnična - je zrel za temeljito (samo)spraševanje svojih pogledov. Ker so - nekoliko čudni. Vsaj nekoliko.

To je čisto dobronameren nasvet, ki ga ni treba jemati kot zajebancijo. Čisto friendly je.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Super Sonic ::

ja relativa ja... resno.
ti misls da se jim ne splaca dnarja ven metat.. ja se strinjam-cist cist mozn. samo ce tko pogledas zakaksne bedarije so zmozni metat dnar.. se mi zdi da bi za to tud, samo da jih neki ovira-ok to je moje menje, k je lahko cist zgresen, samo zdi se mi, da bi zelel letet na luno prevec vec kot to dejansko pocnejo.

Super Sonic ::

tomi, misls da bodo americani kazal miljonske zadeve navadnmu folku po tv? kaj vse so naglumili? kaksna je resnica bomo zvedl sele kasnej. jest mocno dvom da bi sploh kdo bil tako neumen da bi kazu to po tv-razn komerciale ki bi mocno zasluzila? itak da naglumili pristank na luni po tv. zakaj bi verjel v neki k je tko sprozorn in luknast k svicarski sir? poleg tega alijeni- misls da jih ni, al da so? zakaj jih ni po tv-ju?
pa se neki? najbl me moti to da ne letijo vec na luno/ zakaj ne? ve Thomas spet vec?

Zgodovina sprememb…

Thomas ::

Thomas ve, da kdor dvomi v pristanek na Luni - je zelo neveden človek.

Najmanj to.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Super Sonic ::

potem pa nej tomi bere kaj radeon pise

Zavo ::

poleg tega alijeni- misls da jih ni, al da so?

Ni jih, samo toliko! Če pa kaj več veš pa povej.:D

Super Sonic ::

mislm da so plod clovekove domisljije

Polde ::

smo edina rasa v vesolju:\
Ni da ni!!!

MadMicka ::

Če ZDA ne bi pristali na Luni, bi to zagotovo že tedaj na velik zvonec obesla ZSSR. Tako da bo kar treba verjeti, bomo lažje dočakali mirno starost. :))

Buggy ::

Sicer se ne bom spuscal v debato, ker se tako nikamor ne pride, saj mislim da se razpolaga z premalo resnicnimi argument s katerimi bi lahko utemeljiv eno ali drugo razlago.
Sem pa ravno vceraj dobil po majlu naslednji clanek, ce koga zanima tako malo za sprostitev :D KLIK

Thomas ::

Kdor misli, "da se to ne da odločiti" - je tudi neveden.

Fact.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

IceIceBaby ::

hmmm...zanimiv članek :) Sploh tisto z footprintom in kraterjem.

Kako to Thomas razlaga ?

globoko grlo ::

kaj nej rečem, sodeč po tej fotki so to res v studiu posnel

Thomas ::

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

globoko grlo ::

mislm, tomas, to je pa še večji bullshit

več senc nej bi blo zato, ker se svetloba odbija od lunine površine, wtf, krneki

naprej se mi pa ni dal brat

Zavo ::

Jaz sem prebral, da se svetloba odbija od zlate folije na lunarnem modulu!

Elemen_T ::

Thomas ti si pa res nemogoče. Poznaš pluralizem? Tovrstno filozofiranje?

Najraje bi negiral svojo izjavo o dejanskem pristanku na luni.
Ker,
Le iz kakšnega in kako resničnega (če ta sploh je) vira lahko trdiš o neumnosti ljudi, ki trdijo, da človeške noge na luni nikoli ni bilo.
To je nemogoče.

Si morda tajni agent? Ali celo aktualen obiskovalec lune?

Glede vnovičnega obiska lune ...
Tudi sam nevem zakaj se to ne ponovi. Ameriška atronomija je trenutno v hudi krizi in je načrtovana omejitev denarnih sredstev v tovrstne namene. En polet na luno bi vse to rešil.
Ne zato, ker bi nekaj odkrili ampak povsem zaradi družbenih (+) posledic. kot turizem, isti ku***.

Thomas ::

Zakaj nisi tako pluralističen Element, da bi dopustil označevanje tistih, ki ne verjamejo v okroglost Zemlje s tepci?

Ali pa označevane tistih, ki dvomijo v pristanek na Luni z nevedneži?

Kje ti vlečeš mejo?

:\

p.s.

Jest vem samo nekaj. Ta je pol sveta strapanega in da se mu stanje slabša. V tej luči vidim tudi zanikanje pristankov na Luni. Totalni iracionalizem.

Po vašem mnenju, lažejo naprej?

Obup!

;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tarzan ::

Nč bat, Kitajci bojo šli na luno. Bog ve, če ne bodo nazadnje Kitajci prvi gor>:D .

Elemen_T ::

vlečem mejo pri tem, da niti za zemljo ne morem 100% trditi da je okrogla, dragi Thomas.
Neumno je, če to prav s tako verjetnostjo trdiš ti.

Binji ::

Hehe..Thomas spet predstavlja svoje dogme:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

IceIceBaby ::

in nas obenem prepričuje kakšni tepci smo da verjamemo temu in temu.

Isnt it ironic, dont u think :)

Thomas ::

To je tko ja. Zemlja je okrogla in na Luni so bili.

Kdor trdi drugače je tepec - ali pa sem jest kronan tepec.

To je jasno. Relativiziranje okrogloglosti Zemlje, obstoja Bolivije in pristanka na Luni ne vodi nikamor. Niti v imenu ene "liberalnosti" ne.

To je preprosto - sick.

:)

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

perci ::

Čeprav sem prepričan v to, da je človek na luno že stopil, me ima, da bi (zaradi Thomasovih arogantnih odgovorov) začel zastopati nasprotno tezo :D .

Pričakujem še kak aroganten odgovor meni in kak komentar o tem, kako slab tajni policaj sem :D .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Elemen_T ::

Thomas,

Bolano je torej negirati te božje zapovedi in božje dokaze ali po mojem izročilu - božje anekdote?

eno vprašanje, Thomas.
Meniš, da so množični mediji vplivali na tvoje prepričanje?
Ali pa je tvoje prepričanje podkovano na podlagi tvojih lastnih eksperimentov, proučevanj ali morda kar nadnaravnih oziroma nepovprečnih in neobičajnih sposobnosti?

Nevem kakšno je tvoje stališče do realizacije človeškega klona v prvotni, opa - končni in popolni obliki...in za koliko odstopa verodostojnost te trditve od trditve, da je Armstrong stopil na luno?

Prosim, bebavo, neumno in ... bolano je ti dve stvar v tem stališču razločevati, ker vsi vemo, da je pri obeh glavni dejavnik izobraženosti množična medijska mašina, kateri si ti očitno zelo podlegel.
Ali pa, Thomas, je morda tisto drugo?
...
ps - imaš v profilu označeno "Ženska", "Moški", ali "Alien"? :D

IceIceBaby ::

Perci, sej nimaš izbire. Thomas je povedu svoje in zdej si nikar ne drzni dvomit v njegove besede.

Btw...Thomas. Prebral sem tist link ki si ga dal pa se mi tisti text napisan z rdečo zdi ravno tolk neumen kot tisti napisan s črno. Tko da čakamo na kakšne boljše dokaze.

Thomas ::

Mah ... komur je treba dokazovati, da so na Luni bili, ga jest kar hitro označim za brezupen primer in se z njim ne ukvarjam več.


Obilo užitka v takem prepričanju.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

undefined ::

> vlečem mejo pri tem, da niti za zemljo ne morem 100% trditi da je okrogla

Jest se strinjam s tem. :)

Thomas ::

Če niti za Zemljo nisi ziher - blagor tebi, da si pa v svojo logiko zihr.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

frenk ::

Zemlja ni okrogla ima pa obliko geoida:D>:D...no pa šalo na stran...

Elemen_T ::

Thomas, res uživaš v tem, da se debata vije okoli tebe in tvojih izjav ter tvojih kvazi-trditev, kajne?

DarkSite ::

Link1

brb
:)

Thomas ::

Gnusi se mi tale tema. Ampak nočem biti tiho, ko vsemogoči tepci trdijo vsemogoče. Mislim tiste, ki so sprožili "niso bili na Luni" ali pa "CIA je 11. septembrom" in podobno.

To je čista norost, ki se ji je pa vseeno dobro zoperstaviti. Naj ciniki ne bodo povsem neovirani pri širjenju takih oslarij.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

perci ::

Thomas, res uživaš v tem, da se debata vije okoli tebe in tvojih izjav ter tvojih kvazi-trditev, kajne?


Element, vadiš retorična vprašanja, kaj ;).

Thomas ::

Vidva z Elementov pa cinizem.

Brez spoštovanja.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Umrl je zadnji človek z Lune (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
8320549 (16489) PrimozR

Ali je pristanek človeške posadke na luni prevara? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
24128364 (17917) bluefish

lažni posnetki pristanka na luni (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18418069 (13789) Barakuda1
»

Odtisi stopal na Luni

Oddelek: Znanost in tehnologija
455328 (4166) .:joco:.
»

Na Mars do 2010 (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
695814 (4660) Thomas

Več podobnih tem