» »

Kdo je tuki s kom??

Kdo je tuki s kom??

smash ::

zadnje čase se na forumu ne ve več kdo je s kom...:D vrstijo se pritožbe, spopadi ter divja žaljenja....zato prosim vse uporabnike naj v svoj podpis napišejo v kateri "klub" spadajo ter ta podpis tudi vklopijo v prikazu

podpis naj poleg standardnega prikaza uporabnika vsebuje še dodatno pojasnilo (izberite izmed spodnjih treh):

1) ANTI JANEZ
2) WITH MICKA
3) UNITED NATIONS

tako bomo uporabiki takoj vedeli, ali gre za thomasovega podložnika ali za nekoga, ki zagovarja svoje lastno mnenje:D

Matek ::

Jaz sem WITH THOMAS, ampak ne striktno. Ponavadi (ne vedno, ampak pogosto) me pač prepriča z argumenti, drugih razlogov nimam.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

undefined ::

1,2,3. :)

Ziga Dolhar ::

Probleme resujte na private.

Sem spremenil tista ciljna imena tam zgoraj.
https://dolhar.si/

Mercier ::

Kdo da več, a ne?

budi ::

jez sm z ice manom pa z thomasam,dobri argumenti.delujeta mi
kot intelektualca.

smash ::

zigga tis nesposobni moderator.....lohk zaklenes post in ga izbrises ker po tvojem spreminjanju imen post nima vec nobenega pomena....

ali3n ::

smash: zigga tis nesposobni moderator.....lohk zaklenes post in ga izbrises ker po tvojem spreminjanju imen post nima vec nobenega pomena....


razsvetli me, kak je namen te teme? vrednost...

IMHO je njen namen tratenje prostora na ST forumu... totalna bedarija in flejmanje.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Ziga Dolhar ::

Smash: verjetno veš, da tovrstne teme _NISO_ zaželjene in so že bile zaklepanje v preteklosti.
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zdaj bi še YouTube rad, da se podpišete s polnim imenom (razen če ste iz Južne Koreje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
5621483 (17357) Jupito
»

Nov oddelek - Anonimni eksperiment (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
929585 (5702) R33D3M33R

Pritožbe (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Slo-Tech
96844216 (23729) kuglvinkl
»

moderatorji ne razumejo nekega stavka!! kako ga vi???

Oddelek: Loža
351865 (1089) iso2000

Več podobnih tem