» »

Izkušnje s trgovino computer universe

Izkušnje s trgovino computer universe

««
9 / 17
»»

mtosev ::

mtosev je izjavil:


v nemčiji danes očitno ni praznik, ker so mi danes poslali paket:))
paket je rabil samo 3dni, da pride do mene. pri cu so zelo hitri:)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

opeter ::

Če je na zalogi, ne vem, zakaj ne bi prišlo hitro? Saj nismo 5000 km proč.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Mato989 ::

Sem pričakoval hitrejše pošiljanje od computeruniversa... naročilo oddal v torek 16. 8. reda en artikel je pisalo 4-6 dni čakanje, ampak so mi v soboto poslali mail zjutraj da so vsi artikli nazalogi oz. zbrani, poslali so pa "komaj" danes zjutraj (mail)....

Ni sicer zanič, apak ni pa nič kaj boljše kot večina slovenskih spletnih strani :) Da ne bo kakih besed o oh in sploh nemških hitrostih.

shadeX ::

Ko sem jaz naročeval prek CU, sem čakal 14 dni na pošiljanje. Ko sem jih klical, so rekli da neki z zalogo ni štimalo, medtem ko na spletni strani je pisalo da je vse na zalogi.

mailer ::

Imajo ogromno dela, zato zammude.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Machete ::

Ne vem, verjetno se vse sorte zgodi. Jaz sem nazadnje imel plačano v petek (nakazilo), v ponedeljek mail, da je plačano/prejeto, v sredo robo pri meni. Tudi ponavadi je pri meni v treh delovnih dneh.
Glede zaloge je pa tako. Če plačujete z bančnimi nakazili, oni to zadevo odklikajo s skladišča, ko registrijajo, da je plačano, ne ko vi oddate naročilo. Ta čas pa se zaloga lahko spremeni ali zmanjka, če je samo še par kosov, ali gre za popularno robo. To z dobavljivostjo 4-5 dni, pa je res bolj zavajajoče, saj lahko dobijo, lahko pa ne dobijo še dva tedna..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Mato989 ::

Saj drugače je daleč od slabega, samo pač, ni nobena ekstra hitrost, napram slovenskim dobaviteljem... zdaj glede na to da je blo danes odposlano, robo pričakujem v četrtek oz. najkasneje petek.

Sem pa plačal s paypalom, tako da izgovor da niso vidli takoj pač tu ne vzdrži :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

darkolord ::

Pričakuješ na podlagi česa?

Ne vem kje živite, ampak naročanje iz Nemčije ni bilo nikoli hitrejše, kvečjemu morda cenejše.

Pri mimovrste naročim robo ob 16h in jo imam naslednje jutro že doma.

Mato989 ::

darkolord je izjavil:

Pričakuješ na podlagi česa?

Ne vem kje živite, ampak naročanje iz Nemčije ni bilo nikoli hitrejše, kvečjemu morda cenejše.

Pri mimovrste naročim robo ob 16h in jo imam naslednje jutro že doma.


Gre se bolj za to hitrejše v smislu odzivnega časa, recimo če mi pošljejo mail v soboto (očitno so delali, morda je avtomatizirano, nevem, samo če so robo v soboto prejeli in mi poslali mail je nekdo moral to delat tam, morda se motim) potem bi skoraj pričakoval da bo poslano v ponedeljek in ne "šele" v torek.

Čeprav daleč od tega da se mi mudi in da sem nezadovoljen, povem pač izkušnjo :)

Morenov ::

Se pa vleče to uveljavljanje garancije. Poslal skoraj dva tedna nazaj in še vedno ni odgovora, da mi bodo poslali nov ssd. V takšnih primerih se človek vpraša, če ima vse skupaj smisel...

mtosev ::

100% boš dobil nov ssd, če je ta crknil. niso nateguni
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Morenov ::

mtosev je izjavil:

100% boš dobil nov ssd, če je ta crknil. niso nateguni

O tem sem prepričan, ampak to traja in traja...

tikitoki ::

Mato989 je izjavil:

Sem pričakoval hitrejše pošiljanje od computeruniversa... naročilo oddal v torek 16. 8. reda en artikel je pisalo 4-6 dni čakanje, ampak so mi v soboto poslali mail zjutraj da so vsi artikli nazalogi oz. zbrani, poslali so pa "komaj" danes zjutraj (mail)....

Ni sicer zanič, apak ni pa nič kaj boljše kot večina slovenskih spletnih strani :) Da ne bo kakih besed o oh in sploh nemških hitrostih.


Dej ne joki, so ti lepo napisali 4 do 6 dni. Ce nabavis artikle, kjer pise, da ni na zalogi, pol si se zavestno odlocil, da ti tisti dodatni dnevi ne bodo predstavljali problema.

tikitoki ::

darkolord je izjavil:

Pričakuješ na podlagi česa?

Ne vem kje živite, ampak naročanje iz Nemčije ni bilo nikoli hitrejše, kvečjemu morda cenejše.

Pri mimovrste naročim robo ob 16h in jo imam naslednje jutro že doma.


Meh, dej ne hvali jih prevec. Sem hotel kupiti USB kljucek, pred odhodom. Je bil na zalogi. Narocim in se odlocim za prevzem v poslovalnici v BTC. Cez 2 dni ga se vedno ni bilo in sem kupil drugje.
Konec koncev pa cudezev ne moremo pricakovati, vcasih je naslednji dan, vcasih traja par dni. Problem je sam, ce se ti zares mudi.

Mato989 ::

tikitoki je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Sem pričakoval hitrejše pošiljanje od computeruniversa... naročilo oddal v torek 16. 8. reda en artikel je pisalo 4-6 dni čakanje, ampak so mi v soboto poslali mail zjutraj da so vsi artikli nazalogi oz. zbrani, poslali so pa "komaj" danes zjutraj (mail)....

Ni sicer zanič, apak ni pa nič kaj boljše kot večina slovenskih spletnih strani :) Da ne bo kakih besed o oh in sploh nemških hitrostih.


Dej ne joki, so ti lepo napisali 4 do 6 dni. Ce nabavis artikle, kjer pise, da ni na zalogi, pol si se zavestno odlocil, da ti tisti dodatni dnevi ne bodo predstavljali problema.


Saj to ni težava, to sem vzel v zakup, ampak v soboto so mi poslali mailda je vsa roba zbrana, poslali so jo pa "šele" včeraj (v torek).... glede na hvalo teh Nemških strani bi pričakoval pošiljanje kar v soboto če ne pa 100% v ponedeljek :) To je vse, saj ne pravim da nisem nezadovoljen al pa karkoli, samo kot zanimivost povem.

shadeX ::

tikitoki je izjavil:

darkolord je izjavil:

Pričakuješ na podlagi česa?

Ne vem kje živite, ampak naročanje iz Nemčije ni bilo nikoli hitrejše, kvečjemu morda cenejše.

Pri mimovrste naročim robo ob 16h in jo imam naslednje jutro že doma.


Meh, dej ne hvali jih prevec. Sem hotel kupiti USB kljucek, pred odhodom. Je bil na zalogi. Narocim in se odlocim za prevzem v poslovalnici v BTC. Cez 2 dni ga se vedno ni bilo in sem kupil drugje.
Konec koncev pa cudezev ne moremo pricakovati, vcasih je naslednji dan, vcasih traja par dni. Problem je sam, ce se ti zares mudi.


Kar se tiče hitrosti, so mimovrste ena izmed najbolj hitrih spletnih trgovin (govorimo če artikel na zalogi).

Imam realno preko 60 naročil, kar sem naročil pred 15 uro (in da je bilo na zalogi), so odposlali isti dan, dobil sem naslednji dan. Mogoče sem imel srečo, ampak nikoli, res nikoli še nisem dobil paketa po 2 dneh (razen če sem naročil v soboto, dobil pa sem v torek).

Blazz ::

hej,

mi zna kdo svetovati? Pred 1 mesecem so prejeli nazaj pokvarjeno grafično. Oni so jo poslali naprej k proizvajalcu, sedaj pa oni ne dobijo nobenega odgovora in meni ne znajo nič povedati... kako je z zakoni z garancijo v DE? ali je isto 45 dni servisa in nato lahko zahtevam refund? ker oni trdijo da ni nobene omejitve in lahko dejansko zadevo popravljajo mesece in mesece če hočejo... kaj naj naredim? meni je vseeno a dobim drugo grafo, al keš nazaj al pa uno popravljeno, samo trenutno vse stoji....

Machete ::

oooops Gainward. Dobro vedeti. Škoda zame, ki jo imam, še večja zate :(
Pokliči in vprašaj mogoče še osebno, veliko več se tako zmeni. Glede zakonodaje pa bo kdo drug mogoče kaj vedel.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Blazz ::

sem klical osebno na computeruniverse, nič se ne da zmenit. na Gainward pa mi nočejo dati RMA zahtevka in številke, ker je to interno.

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Morenov ::

11. avgusta sem jim poslal pokvarjen SSD in šele danes mi javijo, da so ga poslali proizvajalcu na pregled. Če bi ga poslal na kitajsko, bi ga prej dobil nazaj...

tiborrr ::

Teh 45 delovnih dni velja pri nas, pri Švabih (tudi Avstrijcih) ni nobene omejitve. Pač, cena za 'poceni' nakup, ki naenkrat ni več poceni, ko crkne hardver...

Določene trgovine imajo celo pri nakupu možnost 'zavarovanja', t.j. da ti v zameno za nekaj % vrednosti nakupa v obdobju pol leta od nakupa dovolijo instantno (no ja, če je na zalogi) zamenjavo fizično nepoškodovanega, a nedelujočega izdelka za novega. V praksi to seveda ni instantno, že sprobano.

Vsak se naj sam odloči, koga bo podpiral.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

Morenov ::

Mah če oni ne bi bili šalabajzerji, bi mi poslali nov SSD in se potem sami menili s proizvajalcem, tako pa so šalabajzeri!

darkolord ::

To je zelo pogosto pri Nemcih. Dokler gre vse po ustaljenem postopku, so lahko zelo učinkoviti, karkoli izven tega se pa stvari hitro zakomplicirajo.

mtosev ::

jaz očitno imam srečo ali nesrečo, da mi kupljen stuff v tujini ne ckrne med garancijskim rokom. z CU sem zelo zadovoljen.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Morenov ::

A kdo ve kje je najlbižji servis za znamko Crucial?

matobeli ::

Kje v opisu izdelka na CU piše koliko garancije ima? Sem jim tudi poslal vprašanje ampak jim v parih dneh še ni uspelo odgovorit.

Morenov ::

38 dni že čakam ta klinčev SSD... res bi bilo boljše, če bi dal 15€ več in kupil pri Mimovrste.

fireX88 ::

ja kaj si pa naročil?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

amacar ::

Sej ti pise, da je dal ssd v popravilo.

Morenov ::

amacar je izjavil:

Sej ti pise, da je dal ssd v popravilo.

Ja in kaj, če so ga dali v popravilo?! Prodajo defektno robo, za katero vem, da je nima smisla popravljat in potem, čakaš dva meseca, da ti pošljejo novo. Potem se pa jaz sekiram kako bi bilo z uveljavljanjem garancije, če bi kupil kitajsko tablico. Same shit as CompUniverse.

amacar ::

Ne vem kaj se uzigas, js sem odgovarjal fireX88.

fireX88 ::

amacar je izjavil:

Sej ti pise, da je dal ssd v popravilo.


uh, nisem spremljal teme. jaz sem prenosnik poslal na mediom servis... 15.9 je bilo tri tedne, očitno si te Nemci vzamejo čas.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

Morenov ::

amacar je izjavil:

Ne vem kaj se uzigas, js sem odgovarjal fireX88.


:D moreš me razumet, ker so me nemci pošteno razpizdili.

shadeX ::

Mja po vseh teh komentarjih, sem Apple TV raje naročil na mimovrste, čeprav bi 64GB dobil za isto kot na mimovrste 32GB, ampak se tud men ne da ukvarjat z potenicalnimi problemi. Zaradi tistih 40EUR ki bi jih prihranil na CU, bi verjetno bil več v minusu zaradi pošiljanja robe sem ter tja in porabljenega časa , ki bi bil v popravilu.

Sem pa sicer že naročeval preko CU in nisem imel z robo nobenih problemov. Ampak verjetno če pride do njih pa ni lepa .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Machete ::

shadeX je izjavil:

Mja po vseh teh komentarjih, sem Apple TV raje naročil na mimovrste, čeprav bi 64GB dobil za isto kot na mimovrste 32GB, ampak se tud men ne da ukvarjat z potenicalnimi problemi.


'Previdnost je mati modrsoti' VS 'Kdor ne reskira ne profitira'.

Pri novi elektroniki sem vedno za drugo izbirio ;)
Škoda preplačat zadevo za neke potencialne scenarije, ker statistično je odločitev jasna. Vzeti iz cenejše trgovine.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Morenov ::

shadeX je izjavil:

Mja po vseh teh komentarjih, sem Apple TV raje naročil na mimovrste, čeprav bi 64GB dobil za isto kot na mimovrste 32GB, ampak se tud men ne da ukvarjat z potenicalnimi problemi. Zaradi tistih 40EUR ki bi jih prihranil na CU, bi verjetno bil več v minusu zaradi pošiljanja robe sem ter tja in porabljenega časa , ki bi bil v popravilu.

Sem pa sicer že naročeval preko CU in nisem imel z robo nobenih problemov. Ampak verjetno če pride do njih pa ni lepa .


Poštnina niti ni tako visoka, razen če pošiljaš večji/težji paket. Če plačaš s PayPalom ti ta mogoče celo vrne stroške poštnine - ne vem če je to samo v primeru, ko vrneš robo ali tudi ko uveljavljaš garancijo.

Ali se bolj splača kupit ceneje iz tujine ali ne je odvisno od sreče. Komur se ni še nič pokvarilo, bo brez premislekov kupoval iz tujine, ko pa se enkrat kaj zalomi pa se zamisliš. Če maš dovolj denarja na TRRju in malo časa za se ukvarjat s takimi rečmi, potem boš tujino raje odpisal, ker znajo biti alternativni stroški, ki nastanejo, ko se roba iz tujine pokvari, večji kot prišparan denar.

Machete ::

Jaz sem imel tudi z garancijo v Nemčiji super izkušnjo. Isti teden od pošiljanja nazaj, novo zadevo že doma. Očitno je sreča odvisna tudi od kosa oz. proizvajalca.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Morenov ::

Machete je izjavil:

Jaz sem imel tudi z garancijo v Nemčiji super izkušnjo. Isti teden od pošiljanja nazaj, novo zadevo že doma. Očitno je sreča odvisna tudi od kosa oz. proizvajalca.

Tudi sam sem si zamišljal, da bo tako: pošljem na CU, po dveh dneh dobijo ssd in ga pošljejo proizvajalcu/serviserju, ki ugotovi, da ssdju ni pomoči in to javi CU, ki mi pošlje nov ssd. 7 dni in je to to oz. nekaj dni več, če CU čaka na no ssd s strani proizvajalca (kao nima drugega na zalogi za mi poslat). 10 dni vrh glave. Optimist.

Morenov ::

Danes sem dobil nazaj SSD, 46 dni odkar sem jim ga poslal. Premislite 10x preden se odločite za nakup.

Machete ::

V kakšnem času misliš, da bi dobil nov SSD nazaj v Sloveniji? 8-)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

darkolord ::

Precej hitreje.

Ne vem od kje ideja, da so Nemci od boga poslani ali ne vem kaj. Cene imajo nižje zaradi količine, to je pa tudi vse.

Ko zadeva gre po njihovem ustaljenem procesu, gre tudi vse brez težav. Ko se pa kar koli spremeni, je pa čisto običajno, da komunikacija pade na nulo in da traja zelo dolgo, da se karkoli reši.

Machete ::

darkolord je izjavil:

Precej hitreje.


Itak da niso naši odrešitelji iz neba, ampak tole precej hitreje.. ne vem no. Kar beremo tu že leta, so smešnice, včasih tragedije, ko gre za reklamacijske postopke pri nas.
Seveda pa je komplet debata okoli tega posploševanje.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Morenov ::

Kdo je rekel, da so mi poslali novega?

Machete ::

Aja tisto prvo je bil domišljiski scenarij..
Jah kakorkoli. Glede na to kakšen procent robe se dejansko okvari, je razmišljati brezveze. Če pa zadeva ni ravno grafa za 500eur, pa kupi nov kos, in kasneje tistega iz garancije prodaš, če se tako mudi.
Jaz od vsaj enih 8ih pcjev po kosih, plus kar nekaj delov, ki so se menjali kasneje nisem pošiljal nazaj še ničesar. Ob taki statistiki, še avta ne bi zavaroval :D kaj šele kupoval dražje, zaradi morebitnih parih dni v garancijskem postopku.
(Razen napajalnik, ki sem ga napačno določil da je fuč in je bila dejansko kriva moja stara matična).
Res da nisem vzorčen primer, ampak tudi ti s svojo težavo nisi. Glede na statistiko, se kupovati pri nas še vedno ne izplača. Za razliko v ceni, če več kupuješ, si lahko takoj nov kos privoščiš in tistega iz garancije kasneje prodaš.
Na koncu pa postopek itak traja približno enako, s tem, da morajo naši še pošiljati v DE ali nekam v EU in še dobiti zadevo nazaj, kar pomeni še kar nekaj dodatnih dni, kot če ti pošlješ direkt. Popravlja itak nihče več, razen tovarne same.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Morenov ::

Če jaz pošljem danes, dobijo oni robo pojutrišnjem. 3 dni od danes jo pošljejo proizvajalcu, ki jo dobi 4-5 dni od danes. 5-6-7. dan pošlje proizvajalec nov kos k njim in oni ga pošljejo k meni. V roku 10 dni bi morala bit zadeva rešena. Ok, tudi 15 dni ni panike, ampak da se zavleče za cel mesec, je pa druga pesem. Nov kos bi lahko kupil, če bi vedel, da bo tako, ampak enostavno ne moreš vedet koliko časa bo trajalo.
Bi blo fajn, če bi obstajala opcija, da kupiš isti kos od njih, plačaš, dobiš na dom in če se izkaže, da stari kos krije garancija kot v mojem primeru, ti vrnejo denar od nakupa novega kosa. V takem primeru bi jih hvalil in ne grajal.

sheldon ::

Koliko ste približno čakali na naročilo iz CU v Slovenijo in preko česa ste nakazali (PP, VA, MC, TRR)?

mtosev ::

3-4dni, plačano s paypalom
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mato989 ::

Morenov je izjavil:

Če jaz pošljem danes, dobijo oni robo pojutrišnjem. 3 dni od danes jo pošljejo proizvajalcu, ki jo dobi 4-5 dni od danes. 5-6-7. dan pošlje proizvajalec nov kos k njim in oni ga pošljejo k meni. V roku 10 dni bi morala bit zadeva rešena. Ok, tudi 15 dni ni panike, ampak da se zavleče za cel mesec, je pa druga pesem. Nov kos bi lahko kupil, če bi vedel, da bo tako, ampak enostavno ne moreš vedet koliko časa bo trajalo.
Bi blo fajn, če bi obstajala opcija, da kupiš isti kos od njih, plačaš, dobiš na dom in če se izkaže, da stari kos krije garancija kot v mojem primeru, ti vrnejo denar od nakupa novega kosa. V takem primeru bi jih hvalil in ne grajal.


Pa si ti pomislil morda kdaj, da prejemnik tega paketa nima časa TAKOJ skočit in odpret paketa? Delal sem na servisu ki je bil pooblaščen za neko robo in so me stranke klicale s točno takimi BUTASTIMI forami kot jo opisuješ ti.... zakon je jasen, 45 dni. Če ga 3 dan nisem že rihtal ko je prispel, to ne pomeni da se praskam po jajcih ampak rešujem DRUGE reklamacije....

tikitoki ::

shadeX je izjavil:

tikitoki je izjavil:

darkolord je izjavil:

Pričakuješ na podlagi česa?

Ne vem kje živite, ampak naročanje iz Nemčije ni bilo nikoli hitrejše, kvečjemu morda cenejše.

Pri mimovrste naročim robo ob 16h in jo imam naslednje jutro že doma.


Meh, dej ne hvali jih prevec. Sem hotel kupiti USB kljucek, pred odhodom. Je bil na zalogi. Narocim in se odlocim za prevzem v poslovalnici v BTC. Cez 2 dni ga se vedno ni bilo in sem kupil drugje.
Konec koncev pa cudezev ne moremo pricakovati, vcasih je naslednji dan, vcasih traja par dni. Problem je sam, ce se ti zares mudi.


Kar se tiče hitrosti, so mimovrste ena izmed najbolj hitrih spletnih trgovin (govorimo če artikel na zalogi).

Imam realno preko 60 naročil, kar sem naročil pred 15 uro (in da je bilo na zalogi), so odposlali isti dan, dobil sem naslednji dan. Mogoče sem imel srečo, ampak nikoli, res nikoli še nisem dobil paketa po 2 dneh (razen če sem naročil v soboto, dobil pa sem v torek).


Meni pa niso bili sposobni artikla na zalogi dostaviti v svojo poslovalnico v dveh delvnih dnevih.
««
9 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733466089 (2731) darkolord
»

Caseking.de

Oddelek: Kaj kupiti
365511 (518) GrimReaper3
»

hardwareversand.de (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Kaj kupiti
1912363044 (150159) integral15
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507274874 (109660) darkolord
»

computeruniverse.net - kako dolgo se čaka?

Oddelek: Kaj kupiti
425599 (3643) darkolord

Več podobnih tem