» »

MindFactory mnenje

MindFactory mnenje

««
«
1 / 55
»»

Mexican ::

Pozdravljeni,
Zanima me, kakšne izkušnje imate z MindFactory.DE, saj mislim iz tam naročiti računalnik, kar je pa še bolj stresno, ker je za prijatelja, in bo on plačeval, tako da moram izbrati stran, ki ima poceni dele in DA JE TUDI ZANESLJIVA. Prosim, če mi povest izkušnje iz tega leta, saj kot primer, je AGT deloval super pred par leti, nato pa sem čakal 4 mesece za naročilo, ki ga na koncu nisem niti dobil... Kakorkoli, Kaj se vam zdi kot trgovina? Posebno me zanima čas pošiljanja v Slovenijo, garancija, ker po ceni je izjemno ugodna stran. Jaz sem samo na HoH.de in Amazon.DE naročeval kar se tiče Nemčije.

Najlepša hvala za odgovore.

Drugače pa je tukaj računalnik, ki mu ga bom sestavil:


Prebiral sem na nekih forumih (http://www.trustpilot.de/review/www.min... in nekateri pravijo, da slabo ravnajo z opremo... Kaj pravite vi?
  • spremenil: bluefish ()

theBill ::

A sploh pošiljajo v Slovenijo? Ko sem sam kupoval računalnik cca. leto in pol nazaj niso ponujali pošiljanja v Slovenijo, cene so bile pa bolj ugodne od Hoh.de

Sergio4 ::

tudi jaz imam namen naročit pri njih. pošiljajo v slovenijo ampak moraš preko maila naročit. poštnina je 30evrov

Mexican ::

Problem pri HOH.de je, da nimajo še R7 in R9 AMD kartic...

Sergio4 ::

jap. jaz bom naročal naslednji teden in če še nebojo imeli bom pač naročil pri mindfactory

Mexican ::

Sergio4 je izjavil:

jap. jaz bom naročal naslednji teden in če še nebojo imeli bom pač naročil pri mindfactory


Super, jaz nebom ta mesec še naročeval, zato bi samo prosil, če boš delil povratne informacije o svojih izkušnjah, ker po tem kar je bilo z AGTjem ne zaupam več nobenemu..

Pa hvala :)

Skyman ::

pa nebi rajse pocakali se kaki tedn da vse nemske stacune dobijo robo? ter poslednicno cenejse graficne karitice (konkurenca)

Mexican ::

Skyman je izjavil:

pa nebi rajse pocakali se kaki tedn da vse nemske stacune dobijo robo? ter poslednicno cenejse graficne karitice (konkurenca)


ČE dobijo... Nekatere že imajo, druge ne.... Tako al tako naročim pred počitnicami.

Skyman ::

takrat bi ze mogle imet vem da hardwareversand ima ko dobi zadevo na zalogo kar dost stvari ceneje od midfactory pa se preko DHL posiljajo.. Vem da caseking preko GLS dostavlja nikoli vec sicer sm imel sreco v nesreci ampak ok kupil tam corsair obisidian 900d prisel zbit bocno in celno pac vdrta skatla k sreci sm dobil cisto ohisje ko novo.Sedaj se kar rajse drugam usmerim ko imajo DHL posiljanje + s tem da traja cca 3 dni da dobis preko GLS 1 tedn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Sergio4 ::

Kaj pa computeruniverse? Je kdo naročal tam?

Mexican ::

Sergio4 je izjavil:

Kaj pa computeruniverse? Je kdo naročal tam?


Moj prijatelj naročuje iz tm in vedno dobi vse....

Skyman ::

ja postena trgovina.Jz vem da sm neke kable naroceval pa je pisalo 2-3 dni da hod zadeva v skladisce poslal jim mail,dobil odg v 1h da bodo pogledal.Nasledni dan zgodaj zutri dobil mail da je poslano pa da se opravicujejo.Je pa dobr ko imajo 11.59€ postnino edino kar placas dodatno je paypal transakcija.

Mexican ::

Skyman je izjavil:

ja postena trgovina.Jz vem da sm neke kable naroceval pa je pisalo 2-3 dni da hod zadeva v skladisce poslal jim mail,dobil odg v 1h da bodo pogledal.Nasledni dan zgodaj zutri dobil mail da je poslano pa da se opravicujejo.Je pa dobr ko imajo 11.59€ postnino edino kar placas dodatno je paypal transakcija.


Oprosti, govoriš o ComputerUniverse, ne?

Mexican ::

Ola, Computer Universe je dodal r7 in r9 karte na zalogo!!!

:D http://www.computeruniverse.net/list.as...

Sergio4 ::

Cena toxica la še zmeraj smeh

6151 ::

Kaj je z toxicom tako posebnega?
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Sergio4 ::

Kot kartico? Ali ceno nje na computerunoverse?

Mexican ::

6151 je izjavil:

Kaj je z toxicom tako posebnega?


Hlajenje in clock speed. Ima 3 ventilatorje...

Sergio4 je izjavil:

Cena toxica la še zmeraj smeh


Na ameriškem marketu je 270€ oz okol 320$ haha :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mexican ()

Mexican ::

Skyman je izjavil:

takrat bi ze mogle imet vem da hardwareversand ima ko dobi zadevo na zalogo kar dost stvari ceneje od midfactory pa se preko DHL posiljajo.. Vem da caseking preko GLS dostavlja nikoli vec sicer sm imel sreco v nesreci ampak ok kupil tam corsair obisidian 900d prisel zbit bocno in celno pac vdrta skatla k sreci sm dobil cisto ohisje ko novo.Sedaj se kar rajse drugam usmerim ko imajo DHL posiljanje + s tem da traja cca 3 dni da dobis preko GLS 1 tedn!


A pole priporočaš Caseking.De? Sm lih tam sestavu komp za 2 prijatelja, pa me zanima al je uredi in kolko je pošnina? Pač za 2 cela kompa ;)

Aja pa pr enem sm mogu bolj poceni nrdit in me zanima. Namesto FX 8350 sm daw 6300. Mislis da bi 6300 bil bottleneck za msi R9 280X?

Sergio4 ::

Ne jemli msi r9 280x. Zelo slabo hlajenje.

Mexican ::

Sergio4 je izjavil:

Ne jemli msi r9 280x. Zelo slabo hlajenje.


Res? Kje si to vidu? Sam prašam ker pravjijo, da Twinfrozr je dobro hlajenje...

EDIT: sem gledal po forumih da Msi dela doloživeče karte. Poglej na TechOfTommorow youtube kanalu kjer so benchmarki od MSI 280X in pride 32 idle pa 66 load *C. Edina k je hladnejša je HIS 7950 :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mexican ()

Sergio4 ::

Jaz sem vidu da v load-u pride preko 80 stopinj.

Skyman ::

Mexican je izjavil:

Skyman je izjavil:

takrat bi ze mogle imet vem da hardwareversand ima ko dobi zadevo na zalogo kar dost stvari ceneje od midfactory pa se preko DHL posiljajo.. Vem da caseking preko GLS dostavlja nikoli vec sicer sm imel sreco v nesreci ampak ok kupil tam corsair obisidian 900d prisel zbit bocno in celno pac vdrta skatla k sreci sm dobil cisto ohisje ko novo.Sedaj se kar rajse drugam usmerim ko imajo DHL posiljanje + s tem da traja cca 3 dni da dobis preko GLS 1 tedn!


A pole priporočaš Caseking.De? Sm lih tam sestavu komp za 2 prijatelja, pa me zanima al je uredi in kolko je pošnina? Pač za 2 cela kompa ;)

Aja pa pr enem sm mogu bolj poceni nrdit in me zanima. Namesto FX 8350 sm daw 6300. Mislis da bi 6300 bil bottleneck za msi R9 280X?


Odvisn..Ce gledas glede dostave definitivno ne jz se izogbibam stacunam ko imajo DPD iz GLS dostavo.(po domace šalabajzerji kurirji).Jz narocam preko hoh.de computerversand.de hardwarevresand.de do sedaj hardwareversand ter hoh.de imel pozitivne izkusnje glede vracila blaga! pri computeruniverse pa mi ni bilo treba vracat nekih stvari! imajo pa kar poceni postnino 11.59€ Pac vsaka nemska trgovina ima svoje scene pri racunanju koncnega zneska ter postnine!

Jz sm na strani sapphire glede amd graficnih,slisal sm pa da MSI tud ni slab

DarwiN ::

S kolegom naročava robo preko podjetja in noče nihče odgovorit na mail.. Hardwareversand, hoh.de, playit.de in computer universe... Naravnost neverjetno!
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Hayabusa ::

Kako dolgo čakaš ?

DarwiN ::

Različno.. Od enega tedna do enega dneva... Bom videl, kdo bo prvi odpisal. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Mexican ::

Nič... ta tedn moji prijatelji naročajo iz Caseking.de, zato me zanima, ali mi priporočate s caseking.de kupiti v slovenijo ali ne? Nasploh, če so zanesljiva firma me zanima.


Hvala :D

mickjagger ::

Vsi skupaj lepo pozdravljeni,

zanima me ali ima kdo od tukajšnjih uporabnikov foruma v zadnjem času kakšno izkušnjo z naročanjem komponent preko dotičnega internetnega trgovca?
Se že vnaprej zahvaljujem za kakršnekoli koristne napotke in informacije...

silence5 ::

 Nakup

Nakup


Da še sam malo ponecrojam tole tematiko.

Kupujem nov računalnik, in rabim mnenje na mindfactory.
Tudi kakšen komentar na sam računalnik je dobrodošel(napajalnik že imam 750w). Namen računalnika je primarno igranje iger in sekundarno adobe premiere in drugi editing programi iz adobove linije.

+ Če nimam paypal računa(izgubil geslo) in kliknem na paypal se mi pokaže tudi opcija za plačevanja z "Lastschrift oder Kreditkarte" torej lahko plačam tudi preko mastercarda ali sem kaj narobe razumel? Super zadeva da se ne rabim registrirat na njihovi strani ampak kar direktno plačam in dobim :)


Še vedno mi je neverjetno koliko denarja gre v žepe slovenskih prodajalcev. Ne glede kje sestavim računalnik pride okrog 200 EUR ceneje, zato sem se odločil da poiščem te iste komponente preko geizhalsa in to je moj rezultat.

PS: ne mi o bogih slovenskih prodajalcih ker sem se zadnjič do comshopa sprehodil in mi je hotel prodati 780ti za 700EUR, potem mu pa rečem da isto dobim za 500 EUR preko neta, je pa skor živčni zlom dobil in povzdigoval glas kot da sem neki 17 letni deček, vse zaradi tega ker sem si kot razgledan kupec dovolil vsaj malo poznati realni trg. Sem zgubil absolutno zadnjo kapljico upanja v slovenceljne in njihove "oh top" trgovine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: silence5 ()

Enron x86 ::

@silence5, tudi sam sem pred pribl. dvema tednoma naročil iz te trgovine. Priporočam, da ohišje odstraniš iz košarice in ga naročiš pri nas (ali kje drugje, kjer je cenejša poštnina), saj ti tukaj zaračunajo dva paketa (torej 2x poštnina po 30 EUR - enkrat za ohišje + enkrat za ostale komponente). Tako boš še malo prihranil.

Glede konfiguracije: morda lahko vzameš še SSD disk (vsaj za namestitev operacijskega sistema).

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

cvick ::

Pozdravljeni,

Na Mindfactory sm naroču eno tipkovnico, zdej mam pa roblem izpovnit ene podatke na upn nalogu.
A mi lahko kdo pomaga, kam nej napišem te podatke?

Konto-Nr:335633402
BLZ:28240023

Tole dvoje predvidevam, da je že zajeto v IBAN kodi
IBAN-Code:DE91 2824 0023 0335 6334 02

Verwendungszweck:ShopID 2119465
Je mogoče to namen plačila?

Verwendungszweck2:Vorgangsnummer 4189594
To dam pa pod referenco?

Lep pozdrav.

cvick ::

Evo sm včeraj spesnu UPN pa je očitno pršlo plačilo, k sm dons dubu mail, da so poslal robo.

Bomber7 ::

cvick je izjavil:



Verwendungszweck:ShopID 2119465
Je mogoče to namen plačila?
Verwendungszweck2:Vorgangsnummer 4189594
To dam pa pod referenco?



Tole tud mene zanima? Kam si ti pol izpolnu te 2 zadeve?

Vesoljc ::

Bomber7 je izjavil:

cvick je izjavil:



Verwendungszweck:ShopID 2119465
Je mogoče to namen plačila?
Verwendungszweck2:Vorgangsnummer 4189594
To dam pa pod referenco?



Tole tud mene zanima? Kam si ti pol izpolnu te 2 zadeve?



jest sem oboje dal pod namen
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

paramedic86 ::

Pozdravljeni,

rad bi naročil preko mindfactory vendar nikjer ne najdem možnosti plačila preko Paypal? Je že kdo naročil in plačal preko Paypal?

Lp

cvick ::

Sej je možnost.

Izbereš artikl, ga daš v košarco, greš v košarco in spodej izbereš dirkt PayPal.

paramedic86 ::

Ok, pol sem pa slep, sem v košarici pa nikjer ne vidm da je možnost Paypal. Če kliknem naprej mi da pa samo možnost Vorkasse, kar pa nočem....

V kolikšnem času se pa dobi, če majo na zalogi?

cvick ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cvick ()

paramedic86 ::

Razumem ja, ampak ko sem prijavljen mi ne da te možnosti.

Odjavil sem se, šel na geizhals.de, zbral artikel, dal v košarico, zdaj pa lahko zberem Paypal kot opcijo.
V čem je fora da je kot prijavljen uporabnik ne morem izbrat, če se pa odjavim pa lahko.

LP

cvick ::

Aja, pa poslal so takoj ko so dobil potrdilo o plačilu.
Po pošti je pa trajal mislm da 2-3 dni.

paramedic86 ::

Hvala cvick.

Torej se naroča pri njih kot neprijavljen uporabnik, da ti nudi možnost paypal? Si ti tudi naročil tako?
Pri mindfactory je 19% davek ane, ne 22% kot pri computerversand. Sam tok da vem, da ko plačam s paypal da mi ne bo nabil še več davka.

Lp

cvick ::

Ha, pa res ni možnosti PayPal-a če si prijavljen. Čudn.

Kolk je pa poštnina če plačaš prek PayPal-a.

Jest sm plaču prek nakazila. Cena je bila ista kot na njihovi strani + 20€ poštnina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cvick ()

paramedic86 ::

Ne vem, plačam njihovo ceno + 9,99€ za DHL dostavo, potem pa pomoje še 19,99€....nisem še potrdil.
V kolikšnem času so prejeli nakazilo na TRR ko si plačal preko bančnega nakazila?

Lp

cvick ::

Naslednji dan so poslal, da so dobil plačan in da bojo poslal.

paramedic86 ::

Ok, hvala za vse informacije, bom naročil preko Paypala ker hočem da že jutri pošljejo naprej, saj imajo na zalogi artikel.

Lp

paramedic86 ::

Eh, sploh nočejo sprejet plačila preko Paypal. Ma še kdo take probleme???

paramedic86 ::

Nevermind, po raziskovanju na njihovi strani sem ugotovil da za Slovenijo ni podprt PayPal.

Kaj ::

paramedic86 je izjavil:

Nevermind, po raziskovanju na njihovi strani sem ugotovil da za Slovenijo ni podprt PayPal.


Tudi pri meni je tako, da pokaže paypal gumb le če si neprijavljen. Ampak to lahko zbereš še preden določiš način dostave in lokacijo. Zato kar avtomatsko zaračuna 8EUR postnine, ker verjetno predvideva da si iz Nemcije. Za Slo torej ta varianta ne pride v poštev in tako ostane samo UPN bančno nakazilo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaj ()

Dr_M ::

Jest sem se tudi trudil placat preko paypala, pa vidim potem tole temo.
Ocitno nas denar smrdi ali nekaj.
Prov zmanjkalo mi je nemskih stacun. Computeruniverse ima pa take cene, kot da bi pri nas kupoval.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Kaj ::

Dr_M je izjavil:

Jest sem se tudi trudil placat preko paypala, pa vidim potem tole temo.
Ocitno nas denar smrdi ali nekaj.
Prov zmanjkalo mi je nemskih stacun. Computeruniverse ima pa take cene, kot da bi pri nas kupoval.

No ampak plačilo z UPNjem z izjemo tega, da je prava umetnost izpolniti vse potrebno, nima kakšnih minusov? Stane isto, denar prispe k njim v enem delovniku? Je tako?
««
«
1 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mailboxde.com (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30472810 (1552) issak
»

Caseking.de

Oddelek: Kaj kupiti
365497 (504) GrimReaper3
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806386854 (53451) Nwanko
»

Alternate.de izkušnje ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
242752 (1460) bastadu
»

vrednost Intel i7 setup

Oddelek: Kaj kupiti
352926 (2406) Han

Več podobnih tem