» »

Izkušnje s trgovino computer universe

Izkušnje s trgovino computer universe

««
8 / 17
»»

mtosev ::

Dvomim, da propadajo. Pošlji jim še enkrat mail. Mogoče so pozabili in še na facebook jim napiši.
Jaz do zdaj nisem imel problemov. Mi pa ni nič crknilo v garancijskem obdobju.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

mat11 ::

Sem jim že posla 2x mail pa še danes na faceebok. Bomo videli.
mat

mat11 ::

Facebook se je splačal, sem dobil brezplačno poštnino, ko sem poslal paket k njim.
mat

mtosev ::

Vidiš pa se je rešilo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

amacar ::

Čeprav vseeno spominja na hardwareversand, kjer so začeli na maile počasi odgovarjati, na fb pa so takoj ukrepali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

mat11 ::

Rešilo se bo ko dobim nazaj. ;)
mat

mtosev ::

amacar je izjavil:

Čeprav vseeno spominja na hardwareversand, kjer so začeli na maile počasi odgovarjati, na fb pa so takoj ukrepali.
bomo vidli. Ne bi pa rad, da propadejo, ker so oni moja top trgovina, če kupujem kakšen hardware iz nemčije.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Lonsarg ::

Pa saj hitrost supporta nikoli ni bila njihova svetla točka.

Njihove svetle točke so zanesljivost ter cene. Vse trgovine v istem cenovnem rangu so veliko manj zanesljive. Pa hitrost pošiljanja je tudi kar svetla točka, malo manj svetla je recimo še informacija o zalogi, ampak tudi to je marsikje slabše.
Skratka suma sumarun unbeatable v svojem cenovnem rangu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Machete ::

Pomoje imajo premalo kadra za vse maile odgovarjat v 'realnem času'.
Če se mi je kdaj mudilo sem jih poklical, to je 100% način da zadevo razjasniš v 5. minutah.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

scipascapa ::

Premalo kadra pa zato, da ni stroškov in preusmerijo "prihranek" v ugodne cene. To je jasno. Zaposleni so "strošek".

Hydros ::

Imam eno vprašanje glede plačila z nakazilom ali lahko plačaš direktno na banki in kako to približno poteka?

Machete ::

Da. Samo ko končuješ nakup označiš Bank Transfer. Plačaš pa preko UPNja ali z online banko, na pošti, banki itd. Obična SEPA transakcija. Samo podatke vneseš prave, ki jih dobiš na mail in to je to.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Hydros ::

katere podatke pa rabim pač svoje al to ni nč potrebno

Machete ::

Ti bom dal screenshot čez pol ure. Svoje in od trgovine seveda.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Machete ::



S črno so tvoji podatki, z rdečo podatki CU (ki jih vpišeš kot vidiš).
Lahko da boš imel rahlo drugačen nalog/položnico, ker tole je NLB online nalog, ampak izpolni ustrezna polja, neglede da je rahlo drugačna položnica. To je vse.

(BIC = S.W.I.F.T)
Pod namen lahko daš samo ordernumber. Jaz dam vseeno še številko stranke (tvojeba accounta pri trgovini).
To vse vidiš in dobiš na mail, ko potrdiš naročilo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Hydros ::

še nekaj ali je tak način plačila varen?

Machete ::

Najbolj od vsega. Razen če trgovina propade vmes :]
Pomembneje je tudi - da je najcenejše. Pri PayPalu in Kartičnem plačilu se mi zdi ti še par % dodatka nabijejo, zaradi provizij, ki jih morajo potem plačati.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Machete ::

A je kdo opazil ali ve zakaj se gre? Parkrat sem naročil na firmo in očitno nisem bil pozoren ali pa je sedaj prvič.
Po odbitku davka od cene (oziroma loginanju s službenim accountom (Kunde-Firma), cena ni 22% nižja, ampak 18,15%. ?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

darkolord ::

Ne, pri meni je OK. Pa ti piše pri cenah Incl. 22% VAT, ko nisi prijavljen?

Machete ::

Ne saj je vse kul. Sem pol takoj videl da sem bedak od cene odračunal ddv, namesto prištel k osnovi. Nazaj v 5. razred moram.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Kenpachi ::

To ni fer, da sam sebi reces bedak in se posiljas v OŠ, pol mi ne mormo :D
Zaraki Kenpachi.

shadeX ::

To je tko kot je eminem zdisal samega sebe v 8mile. Pol ga nasprotnik ni upal :)

lexy23_ ::

Glede vračila.. 12.5. sem jim poslal nazaj tablični računalnik; 18.5. so paket prevzeli, 19.5 sem dobil email da so dobili paket in ga bodo poslali naprej k Trekstorju za garancijo. Dva tedna kasneje sem jim poslal mail za update in so mi čez en teden odpisali da ga bodo poslali naprej k proizvajalcu. Ker več kot dva tedna še vedno ni bilo nič, sem jim 23.6. poslal nov email na katerega še sploh nisem dobil odgovora. Včeraj sem pa kontaktiral direktno proizvajalca in so rekli da nimajo nobenega primera s številko, katero sem dobil od computeruniversa (možno tudi da je druga).

Kaj je zdaj najboljše narediti?

Lp

Hydros ::

Napiši še en mail mogoče so ga spregledali ali pa jih pokliči in vprašaj kaj je narobe oziroma kaj delajo tako dolgo

Machete ::

Pokliči. Definitivno najboljša opcija, kot te maile čakat.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

XKEKAX ::

Pozdravljeni,
bi mi znal odgovoriti kdo na to vprašanje, kaj jih sedaj muči?
Ne samo da sem na spremembo statusa čakal že od četrtka, ko grem pod status naročila mi piše naslednje "Wareneingang bei uns voraussichtlich erwartet am 29.07.2016 (Aktuelle unverbindliche Angabe unseres Lieferanten)"

Gre se pa za te RAM-e: https://www.computeruniverse.net/en/pro...
Čudi me da je sedaj cena 79€, medtem ko je moja bila prejšnji teden 68€ (ni bilo nobene akcije).

Kaj se dogaja?

LP

darkolord ::

Saj ti piše. Ni na zalogi, po podatkih dobavitelja pričakujejo, da bo na zalogi 29.7.2016.

XKEKAX ::

darkolord je izjavil:

Saj ti piše. Ni na zalogi, po podatkih dobavitelja pričakujejo, da bo na zalogi 29.7.2016.

čudno, saj na strani artikla piše drugače... "in stock, ready for immediate shipping"

je pa zanimivo da so v enem tednu podražili zadevo za 10€, bi bilo kaj s tem povezano?

mat11 ::

Da poročam, zadevo ki sem jo poslal v popravilo, so mi zamenjali za novo. Zadovoljen.
mat

lexy23_ ::

Hydros je izjavil:

Napiši še en mail mogoče so ga spregledali ali pa jih pokliči in vprašaj kaj je narobe oziroma kaj delajo tako dolgo

Machete je izjavil:

Pokliči. Definitivno najboljša opcija, kot te maile čakat.


Hvala obema. Sem poklical in so poklicali naprej in mi povedali da ga pravkar popravljajo - to je bilo pred tremi tedni in spet nič od nič... :) Jaz vsekakor nikoli več ne bom naročeval pr njih, prvič in zadnjič torej.

Morenov ::

Uveljavljati moram garancijo pri izdelku kupljenemu pri ComputerUniverse. Izdelek ima 3letno garancijo ter 2letno ComputerUniverse garancijo. Kaj se mi bolj splača, poslati njim ali na servis?

Morenov ::

Imam eno leto star SSD, ki se mi je pokvaril, torej lahko uveljavim njihovo 24 months implied warranty by computeruniverse.
Na njihovi spletni strani sem izpolnil obrazec za vračilo izdelka, vendar so stvari v nemščini in nisem prišel do željenih rezultatov.

- Widerruf: Sie möchten Ihren Kaufvertrag widerrufen

- Ware ist defekt oder beschädigt: An dem bei uns erworbenen Artikel befinden sich Gebrauchsspuren, dieser ist beschädigt oder es ist ein Defekt aufgetreten (auch: fehlende Ware auf Grund eines beschädigten Paketes)

- Falschlieferung: Sie haben einen falschen Artikel erhalten

- Lieferung oder Lieferumfang unvollständig

- Ihre Sendung ist bisher noch nicht eingetroffen

- Alle anderen Fälle, welche zu keiner der o.g. Optionen passen, melden Sie bitte direkt an einen unserer Mitarbeiter


Zgoraj sem izbral drugo opcijo, ker je izdelek pokvarjen.

- Der Artikel weist einen Defekt auf.

- Der Artikel ist beschädigt (z.B. Kratzer, kein Transportschaden) oder weist

- Gebrauchsspuren (z.B. Fingerabdrücke) auf, ist jedoch in funktionstüchtigem Zustand und ich möchte diesen behalten.

- Der Artikel ist beschädigt (z.B. Kratzer, kein Transportschaden) oder weist
Gebrauchsspuren (z.B. Fingerabdrücke) auf, ich möchte diesen zurückschicken.

- Es wurde Ware mit einem Transportschaden geliefert oder durch ein beschädigtes oder bereits geöffnetes Paket fehlt Ware.


Izbral prvo opcijo.

Potem mi izpiše sledeči roman, ki mi ne pomaga kaj dosti:
Service-Formular

Die Ware weist also einen Defekt auf. Wir bedauern, dass Sie Grund zur Reklamation eines bei uns erworbenen Produktes haben.

Bei defekten Geräten dieser Warengruppe haben wir leider die Erfahrung machen müssen, dass sich als defekt eingeschickte Geräte zu einem großen Teil nach ein paar Handgriffen unserer Mitarbeiter problemlos wieder in Betrieb nehmen ließen. Eventuell lassen sich einige dieser Verfahrensweisen auch auf Ihr Problem anwenden. Damit könnte eine Rücksendung, die damit verbundene Wartezeit und Unannehmlichkeiten vermieden und das Produkt vor Ort bei Ihnen sofort wieder seinem Verwendungszweck zugeführt werden.

Leider unterscheiden sich die Verfahrensweisen von Hersteller zu Hersteller, bzw. sogar von Produkt zu Produkt, daher können wir hier keine allgemein gültigen Informationen zur technischen Umsetzung präsentieren.

Gruppe: Solid State Drives (SSD)
Problem: wird nicht erkannt
Lösung: Anschlusskabel und Spannungsversorgung überprüft? Wird die Festplatte über das BIOS erkannt? Falls das BIOS, nicht jedoch das Betriebssystem die Festplattte erkennt, kann es sein, dass diese in der Datenträgerverwaltung (unter Start/Einstellungen/Systemsteuerung/Verwaltung/Computerverwaltung) aktiviert/signiert werden muss.
Gruppe: Solid State Drives (SSD)
Problem: Größe der Festplatte wird nicht richtig erkannt
Lösung: Dies kann zunächst einmal an der unterschiedlichen Berechnung und den verschiedenen Einheiten liegen. Als Faktor kann man sich hier 0,93132 merken, sprich: wenn man z.B. eine 80 GB Festplatte gekauft hat, wird diese mit 74,51 "GB" im Betriebssystem angezeigt (vgl. z.B. http://de.wikipedia.org/wiki/Festplatte). Ansonsten: Wurden alle Updates für das Betriebssystem installiert? Sind die Einstellungen im BIOS für dieses Gerät korrekt?

Wenn Ihnen die technische Umsetzung dieses Lösungsvorschlags nicht bekannt sein sollte, gibt es zwei Möglichkeiten. In der Regel finden Sie im Handbuch alle notwendigen Informationen. Alternativ wird Ihnen selbstverständlich die technische Support-Hotline des Herstellers weiterhelfen können.

Bei Feedback oder Problemen bezüglich dieser Informationen können Sie sich gerne an retoure@computeruniverse.net wenden.


Pisal sem jim na ta njihov mail (retoure@computeruniverse) a brez odgovora. Če kliknem na gumb lösung hat nicht weitergeholfen, mi izpiše tole:

Service-Formular

Die Ware weist also einen Defekt auf. Wir bedauern, dass Sie Grund zur Reklamation eines bei uns erworbenen Produktes haben.

Gewährleistung
Für eine Abwicklung über die Gewährleistung muss der Mangel von Anfang an vorgelegen haben. Dies wird für Verbraucher innerhalb der ersten 6 Monate nach dem Kauf pauschal angenommen, danach müsste der Käufer dies jedoch nachweisen. Unternehmer sind verpflichtet, die Ware unverzüglich nach Eingang zu prüfen. Im vorliegenden Fall ließe sich die Gewährleistung daher nur schwer umsetzen.

Garantie
Sollte die Garantie, welche in der Regel länger ist als die Gewährleistung, noch nicht abgelaufen sein, kann dieser Vorgang als Garantiefall abgewickelt werden. Informationen zur Garantie(dauer) finden Sie - falls uns bekannt - unten.

In diesem Fall wäre der Hersteller Ihr Ansprech- und Vertragspartner.

Kontakt
Leider liegen zu dem von Ihnen ausgewählten Artikel keine Kontaktdaten zum Hersteller vor oder die entsprechende Zuordnung konnte nicht erfolgen. Schauen Sie daher bitte in die dem Produkt beiliegenden Unterlagen oder schreiben Sie eine Mail an retoure@computeruniverse.net.

Fehlerdiagnose
Wir haben leider die Erfahrung machen müssen, dass ein großer Anteil der als defekt eingeschickten Ware tatsächlich gar nicht defekt ist, sondern lediglich fehlerhaft konfiguriert wurde oder inkompatibel ist. Dies möchten wir in diesem Fall selbstverständlich nicht unterstellen, sondern nur auf diese Möglichkeit hinweisen.

Leider haben wir keine Techniker im Haus, die eine professionelle Diagnose oder Reparatur defekter Ware durchführen könnten. Da wir für unsere Kunden jedoch die bestmögliche Unterstützung gewährleisten möchten, arbeiten wir diesbezüglich mit der kompetenten Hilfe des Herstellers oder zertifizierter Repaircenter zusammen. Die Mitarbeiter der technischen Supporthotlines sind speziell geschult und werden eruieren können, ob ein Defekt, eine Inkompatibilität oder eine Fehleinstellung vorliegt. Dort kann man Ihnen auch mitteilen, wie am besten zu verfahren ist, um das Problem zu beheben. In sehr vielen Fällen kann die Ware dadurch ohne großen Zeitaufwand in Betrieb genommen werden. Weiterhin ist es sinnvoll, eine professionelle Fehlerdiagnose in dem Umfeld durchzuführen, in dem der Artikel eingesetzt werden soll. Bei vielen Artikeln kann eine Fehlerdiagnose bei computeruniverse.net nicht durchgeführt werden, da wir keine entsprechende Testumgebung haben/zur Verfügung stellen können.

Durch diese Verfahrensweise könnte eine Rücksendung - und damit für Sie verbundene Unannehmlichkeiten und Wartezeiten - vermieden werden.

Unterlagen
Fügen Sie der Rücksendung bitte in jedem Fall eine Rechnungskopie bei (wenn möglich, ansonsten bitte Kunden- oder Rechnungsnummer angeben). Bei der Einsendung von defekter Ware ist es sinnvoll, zusätzlich eine detaillierte Fehlerbeschreibung, den bereits erfolgten Schriftverkehr mit uns und/oder dem Hersteller und alle eventuell bereits vorhandenen Bearbeitungs- und/oder RMA-Nummern beizulegen, gerne auch in digitaler Form. Im Zweifelsfall müssten diese von uns nachgefordert werden, was die Bearbeitung der Rücksendung unnötig verzögern würde.

Verpackung
Bitte beachten Sie, dass die Ware zusätzlich umverpackt werden sollte, um eine (weitere) Beschädigung durch den Rücktransport zu vermeiden. Sollte die Ware bereits ohne zusätzliche Umverpackung geliefert worden sein, könnte die Originalverpackung für den Versand ausreichen.


Kje je smisel vsega tega, če me na koncu kakorkoli napoti na pisanje maila na katerega mimogrede ne odgovorijo.

Kaj naj storim? Na jetra mi gre to čakanje, ker rabim nujno nov SSD. Naj jim kar pošljem nazaj SSD pa se bodo končno zmigali?

greatdrakon ::

preberi tu kaj so meni napisali (in zamenjali)... odgovorijo v roku 2 tednov (zdej so pa še dopusti).. tukaj

stegl ::

kako je zdaj s computeruniverse?

Morenov ::

greatdrakon je izjavil:

preberi tu kaj so meni napisali (in zamenjali)... odgovorijo v roku 2 tednov (zdej so pa še dopusti).. tukaj

Tnx za to. Ne verjamem, da bodo meni krili poštnino, ker je minilo več kot 6 mesecev od nakupa (mogoče mi bo PayPal vrnil denar). Jim bom poslal z obrazložitvijo, tako da jim bo vse jasno, sem jim moral takoj poslat namesto, da sem čakal na njihov odgovor.

mat11 ::

Povprašaj preko njihovega Facebooka. Meni so krili poštnino do njih, artikel je bil star čez leto dni.
mat

lexy23_ ::

Pri meni so se vendarle tudi zmigali, po 4 mesecih in ~10 mailih so mi vendarle poslali tablico, in to novo.

Meni so prav obrazec za tiskanje poslali pri vračilu (4 mesece po nakupu), sem nalepil na škatlo in ni bilo treba nič plačati.

mtosev ::

a je bil v nemčiji kakšem praznik sedaj? v čet sem naročil laptop in na mail še nisem dobil, da so ga poslali, ker prej ko sn plačal je roba šla že naslednji dan
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Machete ::

Plačal s kartico ali nakazilom? V petek so švabi bolj na izi, veliko jih tudi prej konča, plus dopusti so.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

mtosev ::

kartica/paypal
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

darkolord ::

Kar poslovi se od denarja, glede na to, da ti v enem celem dnevu niso poslali robe ...

fireX88 ::

darkolord je izjavil:

Kar poslovi se od denarja, glede na to, da ti v enem celem dnevu niso poslali robe ...


a?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

amacar ::

Sarkazem

mtosev ::

vem, da je tisti odgovor bil sarkastičen. no malo sem razvajem, ker do zdaj so vedno poslali že naslednji delovni dan.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mancini ::

in zdaj pač niso

v čem je problem!!

včasih se čaka 3-5 dni da kdo pošlje paket, to je vse normalno

Sploh pa zdaj je vikend plus ponedeljek praznik tudi v Nemčiji in Avstriji, tako da neke razlike ne bo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mancini ()

stegl ::

@mtosev computeruniverse al mindfactory?

mtosev ::

stegl je izjavil:

@mtosev computeruniverse al mindfactory?
computeruniverse.
v nemčiji danes očitno ni praznik, ker so mi danes poslali paket:))
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

stegl ::

mi lahko nekdo pove kaj je razlika? drazje je ko sem prijavljen
 like wtf

like wtf

shadeX ::

Kadar nisi prijavljen, ti šteje Nemški davek (19%), medtem ko si prijavljen ti šteje slovenskega (22%) oz 3% razlike v ceni.

stegl ::

shadeX je izjavil:

Kadar nisi prijavljen, ti šteje Nemški davek (19%), medtem ko si prijavljen ti šteje slovenskega (22%) oz 3% razlike v ceni.


aha hvala..

Machete je izjavil:



S črno so tvoji podatki, z rdečo podatki CU (ki jih vpišeš kot vidiš).
Lahko da boš imel rahlo drugačen nalog/položnico, ker tole je NLB online nalog, ampak izpolni ustrezna polja, neglede da je rahlo drugačna položnica. To je vse.

(BIC = S.W.I.F.T)
Pod namen lahko daš samo ordernumber. Jaz dam vseeno še številko stranke (tvojeba accounta pri trgovini).
To vse vidiš in dobiš na mail, ko potrdiš naročilo.


torej pod referenco ne napisem nic? placujem preko banke koper/bankein

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: stegl ()
««
8 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733469125 (5767) darkolord
»

Caseking.de

Oddelek: Kaj kupiti
365557 (564) GrimReaper3
»

hardwareversand.de (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Kaj kupiti
1912365000 (152115) integral15
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507276353 (111139) darkolord
»

computeruniverse.net - kako dolgo se čaka?

Oddelek: Kaj kupiti
425634 (3678) darkolord

Več podobnih tem