» »

hardwareversand.de

hardwareversand.de

««
2 / 39
»»

Er333 ::

Mitch je izjavil:

Zdaj vidim, da če kupujem preko idealo.de na HW Versand je vse skupaj cenejše za evro, dva na komponento. Sem morda kaj spregledal ali so razlike res tako minimalne?

Odvisno kaj gledaš. So razlike tudi po 15€, ponavadi pri cenah nad 300€ kjer so večje marže.

zee1 je izjavil:

Nameravam kupit mobitel preko te strani. A kdo ve, ce je moznost, da ti izdajo racun na firmo. In kako to uredis?

Poslal sem jim sicer ze mejl pred enim tednom, pa mi se niso odgovorili...

Nimam pojma, priporočam da odpreš stran v Chrome, kjer ti avtomatsko prevede vsako stran v angleščino in si prebereš. (prevodi v ang so boljši kot v slo)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Er333 ()

LukaTCE ::

A na majle sploh odgovarjajo ? prosil sem jih naj spreminijo izdelke na predračunu pa ni nobenga odgovora že en dan.

cinkaCR7 ::

Zanima koga naročilo iz trgovine iz Ljubljane, Murske Sobote, da si delimo poštnino?

Er333 ::

cinkaCR7 je izjavil:

Zanima koga naročilo iz trgovine iz Ljubljane, Murske Sobote, da si delimo poštnino?

Kaj boš delil, saj je napol zastonj.
Za ohišje in matično skupaj sem plačal 11€ pa ohišje tehta 10kg.
Pomojem se nima smisla zafrkavat za tistih par €...

cinkaCR7 ::

Na strani imajo napisano za Slovenijo 19.99 zato vprašam.

Er333 ::

cinkaCR7 je izjavil:

Na strani imajo napisano za Slovenijo 19.99 zato vprašam.

Ja, to je bilo že meni čudno. Mogoče je odvisno prek katere firme ti pošljejo. Meni je dostavil DHL.
Daj vse v košarico in klikaj naprej, dokler ne boš prišel do zadnjega koraka kjer dejansko naročiš. Tam pomojem vidiš dejansko ceno poštnine.

klkkkkkkkkkk ::

Jaz sem imel prvi nakup tud 20€ sedaj imam po 10€ poštnino

Aljaz1980 ::

LukaTCE je izjavil:

A na majle sploh odgovarjajo ? prosil sem jih naj spreminijo izdelke na predračunu pa ni nobenga odgovora že en dan.

Si pisal v nemscini ali anglescini?

Sem jim pisal ze pred novim letom in imam isti problem.

DeeJay ::

Na emaile odgovarjajo zelooooo počasi.
Najboljš, da se jih pokliče in reče da bi z nekom govoru, ki zna angleško in te potem pokličejo nazaj v roku 10 minut.
Mi v firmi vedno tko nardimo, ker rabmo račun na davčno številko brez njihovega DDV in mormo pri vsakem naročilu to popravljat, ker nimajo tega avtomatiziranga.

cinkaCR7 ::

Sem mislil, da so približno na istem s poštnino kot hoh.de. Drugače vidim, da je tukaj 10.99eur :)

yayo ::

Aljaz1980 je izjavil:

LukaTCE je izjavil:

A na majle sploh odgovarjajo ? prosil sem jih naj spreminijo izdelke na predračunu pa ni nobenga odgovora že en dan.

Si pisal v nemscini ali anglescini?

Sem jim pisal ze pred novim letom in imam isti problem.

Isto pri meni, reklamiral ram že 20.12, dobil avtomatski odgovor, znova preposlal mail včeraj pa še nič. Razumem, da so imeli dežurni kader na minimumu čez praznike ampak sedaj bi moralo že začet laufat. Če mi v par dneh ne odgovorijo bom kontaktiral kar proizvajalca rama (Corsair), ampak potem me pri tejle trgovini ne vidijo več. Zanimivo, da me v medčasu spamajo s kuponi za popust...

LukaTCE ::

Aljaz1980 je izjavil:

LukaTCE je izjavil:

A na majle sploh odgovarjajo ? prosil sem jih naj spreminijo izdelke na predračunu pa ni nobenga odgovora že en dan.

Si pisal v nemscini ali anglescini?

Sem jim pisal ze pred novim letom in imam isti problem.


V angleščini sm jim napisu. Bom raje pri jacob kupu, če so toliko "nesposobni" da ne morjo še na maile odgovort.
http://direkt.jacob-computer.de/_artnr_...

Auba ::

http://www.computeruniverse.net/product...

Ma kdo izkušnjo s to trgovino?
Živjo :)

PugPlug ::

Te grafične iz linka nimajo na zalogi, in je najverjetneje pred 18.1 tudi ne bodo imeli.
Sicer pa jaz pri njih še nisem kupoval in najverjetneje tudi ne bom ker težijo s slo ddv - s tem postanejo dražji od konkurenčnih trgovim.
Drugače pa so ok trgovina.
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PugPlug ()

Skyman ::

od kdaj pa oni tezijo za slo davek? ne trolaj! jz sm nazadnje kupil pri njih cca 1 mesec nazaj pa mi na racunu pise 19% ddv-ja (nemski)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

NightHawk ::

PugPlug je izjavil:

Te grafične iz linka nimajo na zalogi, in je najverjetneje pred 18.1 tudi ne bodo imeli.
Sicer pa jaz pri njih še nisem kupoval in najverjetneje tudi ne bom ker težijo s slo ddv - s tem postanejo dražji od konkurenčnih trgovim.
Drugače pa so ok trgovina.
LP


Za to pa nimajo pravne podlage. In kaj sploh rečejo? Da ti bodo zaračunali dodatnih 3% in jih nato dali naši državi? Kaj točno so ti rekli, da si tole napisal?

Leprechaun ::

HDW ima enoten ddv
*************************************************************

Zgodovina sprememb…

PugPlug ::

Auba je izjavil:

http://www.computeruniverse.net/product...

Ma kdo izkušnjo s to trgovino?


Moj odgovor se je nanašal na ta post.

darkolord ::

Auba je izjavil:

http://www.computeruniverse.net/product...

Ma kdo izkušnjo s to trgovino?
Computeruniverse je super, brez pripomb.

Blazz ::

evo sm še jaz reku da preverim tole stran, k se tolk piše, da so poceni... očitno temu ni tako pri vseh izdelkih:

http://www.hardwareversand.de/5.1/89440...

http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ko...

pa še retail:

http://www.hardwareversand.de/5.1/84307...

http://www.mlacom.si/zvocne-kartice/cre...


poleg tega jih tudi nikoli ne vidim na geizhals-u oz. sem preveril par plat in procov in se na geizhalsu najde vsaj 20 cenejših štacun...OP mi deluje njihov referent

Er333 ::

Blazz je izjavil:

OP mi deluje njihov referent

Ja, hvala lepa. Z lastnimi izkušnjami pomagam ljudem da prišparajo, pa dobim prst v rit. Tipično slovensko.
Kaj naj zdaj naredim, če imajo nekaj izdelkov dražjih? A se ti moram opravičit ker se počutiš nategnjenega?

darkolord ::

očitno temu ni tako pri vseh izdelkih:
Lahko priporočiš ti kakšno štacuno, ki je cenejša pri vseh izdelkih?

NightHawk ::

Blazz je izjavil:

evo sm še jaz reku da preverim tole stran, k se tolk piše, da so poceni... očitno temu ni tako pri vseh izdelkih:

http://www.hardwareversand.de/5.1/89440...

http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ko...

pa še retail:

http://www.hardwareversand.de/5.1/84307...

http://www.mlacom.si/zvocne-kartice/cre...


poleg tega jih tudi nikoli ne vidim na geizhals-u oz. sem preveril par plat in procov in se na geizhalsu najde vsaj 20 cenejših štacun...OP mi deluje njihov referent


In potem potegneš 1 artikel kot dokaz :)
In še to Soundblaster. V koliko računalnikih sploh domuje takle item?

Sicer ne vem ali so najcenejši ali ne, ampak vsi 4 računalniki, ki sem jih sestavil so bili v tej trgovini cenejši kot na hoh.de ali computeruniverse. Da Mlacom, dinokomp ali funtech ne omenjam...

swar ::

Da še sam podam odlično oceno o www.hardwareversand.de

31.12.2013 sem se odločil za nakup zadnjega kosa Gigabyte Radeon R9 270X WindForce 3X OC Battlefield 4 Edition, 4GB GDDR5, 2x DVI, HDMI, DisplayPort, ki so jo imeli na zalogi... in takoj tudi nakazal denar,ki so ga prejeli 2.1.2014 in tudi poslali preko dhla,ki je paket nato dostavil pošti Slovenije in mi dostavili paket 9.1.2014 dopoldne.Vse ok. Cena pa dosti nižja od naših trgovin...

2013-12-31 at 10:17 Online-Order
2014-1-02 at 08:26 We received your payment amounting to 213,88 EUR .
2014-1-02 at 10:40 Due to your payment the order was cleared for delivery.
2014-1-02 at 18:49 The goods are ready for collection or assembling.
2014-1-02 at 18:49 The invoice was made.
2014-1-02 at 20:01 The goods were dispatched. - 1 package(s). Identcode(s): [334989937088] -
2014-1-09 paket prejet na domu....

m1o9h9o9r ::

Hardwere versand je partner z stranjo idealo.de . Na tej strani poisces zeljen artikel in preko te strani dostopis na Hardwere versand. Artikel je nato cenejsi celo do 15€. Se zelo splaca. Za redne kupce pa imam 1 vprasanje. Ali ste kdaj narocali artikel ki ni bil na zalogi oziroma je pisalo Pickup store Münster: delivery more than 7 days. V koliko casa ste v takem primeu dobili zeljen artikel?

Jan987 ::

Ima kdo kakšno idejo, kako dobiti račun na podjetje brez DDV, ker meni ko jih kličem vedno povedo, da bo poslano v roku 1 ure, pa že nekaj dni ni nič prišlo po elektronski pošti.

DeeJay ::

Mi v firmi ponavad napišemo email, tam dobimo autoresponse z številko Ticketa, pokličemo na telefon, itak pokličejo nazaj, ko dobijo nekoga, ki zna anglešk :), jim povemo številko ticketa in je zadeva urejena najkasnej v enem dnevu.

darkolord ::

Čisto mimogrede, če se komu bolj mudi s takimi nakupi na firmo, pri computeruniverse ti kar takoj izpišejo znesek brez DDV, tako da lahko tudi s paypalom ali kartico plačaš takoj in gre naročilo enako hitro skozi.

Zurbum ::

Pri hardwareversand.de sem naročil nov motherboard, čez 2 dni dobil rabljenega in z manjkajočim podnožjem za cooler.
Sem jim pisal 22.12.2013, dobil ticket number, vendar njihovega odgovora še vedno nisem prejel. Kasneje sem jim pisal še 2x (v nemščini in angleščini) pa nič.

worteleven ::

Zdaj sem zmeden, nekateri pišete o dobrih izkušnjah z hardwareverstand.de, drugi o slabih :D

Hayabusa ::

Pri hardwareversand.de sem naročil nov motherboard, čez 2 dni dobil rabljenega in z manjkajočim podnožjem za cooler.

Tvoj odg. se mora začeti z "Was ist das eine Scheiße ?" 8-).

Mitch ::

Nikjer na predračunu ne piše rok plačila zato me zanima, koliko časa imam za plačilo preden ne stornirajo naročila?

Er333 ::

Mitch je izjavil:

Nikjer na predračunu ne piše rok plačila zato me zanima, koliko časa imam za plačilo preden ne stornirajo naročila?

Če se prav spomnim, so mi po enem tednu poslali opozorilo, da naročilo ni plačano. Čez ene dva tedna so stornirali.

Machete ::

Za paypal ob naročilu piše, da če v 5ih dneh ni plačano, skenslajo order.
Za plačilo po predračunu pa nevem.

Bolj me jezi, ker še vedno ni nič novega o novih zalogah in datumih pošiljanja.
Bedno je ker bi kupil drugje, če ne bi imeli napisanega ship datuma 15.1...
bastards

Peaceful ::

Torej je več tistih ki hvalijo to stran kot tistih ki ne? mene to rez zanima, ker si mislim vse komponente od njih narocit, zdaj pa nvm ce bo res vse ok, ali ce dobim kako rabljeno zadevo, kar je ze eden izmed zgornjih omenil ( ceprav mi negre v glavo zakaj bi dobra trgovina kako tako zadevo izpeljala )

m0LN4r ::

Tisto so vrnjeni izdelki označeni kot, Special item: (spodaj pa piše zakaj/ oz. kaj manjka).
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zurbum ::

Jaz sem dobil vse komponente nove razen motherboard-a, ki je bil kupljen kot nov in ne kot special/2nd hand item, prišel pa je z manjkajočim podnožjem za cooler + vidi se, da je bil rabljen. Poslal sem jim že več kot 3 email-e in mi še niso odgovorili.

Aljaz1980 ::

Ne se trudit z email-i, ker ne odgovarjajo.
Pokličite na: +491805711117

Do zdaj klical 2x. Se da vse zmenit in v obeh primerih je prodajalec znal angleško, ker mein deutch nicht gut :p

Magic1 ::

Zurbum je izjavil:

Jaz sem dobil vse komponente nove razen motherboard-a, ki je bil kupljen kot nov in ne kot special/2nd hand item, prišel pa je z manjkajočim podnožjem za cooler + vidi se, da je bil rabljen. Poslal sem jim že več kot 3 email-e in mi še niso odgovorili.

Kako si pa plačal? Dispute na paypalu ponavadi zelo hitro reši zadeve ;)
Magic

Peaceful ::

m0LN4r je izjavil:

Tisto so vrnjeni izdelki označeni kot, Special item: (spodaj pa piše zakaj/ oz. kaj manjka).


pa ti special itemi so razvrščeni med normalnimi ? hvala ker si mi povedal to, bom zdaj 3x preveru ce je ker v mojem vozicku special item

m0LN4r ::

Ja so, recimo takole primer:



Prvi je special item:
spodaj pa piše: sledi uporabe, odprta embalaža, tuji lepilni trak

Recimo pri matičnih piše včasih: manjka embalaža in priloženi cdji itd.

Je pa zato še ceneje. Seveda garancijo glih tak dobiš, kot na nov izdelek.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Peaceful ::

m0LN4r je izjavil:

Ja so, recimo takole primer:



Prvi je special item:
spodaj pa piše: sledi uporabe, odprta embalaža, tuji lepilni trak

Recimo pri matičnih piše včasih: manjka embalaža in priloženi cdji itd.

Je pa zato še ceneje. Seveda garancijo glih tak dobiš, kot na nov izdelek.


hvala.

vger ::

Še moje izkušnje. 13. naročil ohišje z rokom odpošijanja 15. 15. se datum odpošiljanja spremeni v "Neznano". Ker mi na mail nekaj dni ne odgovorijo, zahtevam prekinitev naročila in sprožim zahtevek za vračilo denarja preko Paypal. Po parih dneh in nekaj (neodgovorjenih) mailih vračilo na koncu izvedejo. Zelo dvomim, da bom pri njih še kdaj naročal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vger ()

Machete ::

Nevem kaj se grejo. 'The order was cancelled.' Plačano že pred enim tednom. Samovoljno skenslali, brez obvestila in brez refunda (ca 300€)
Drugo naročilo par dni nazaj, ne bev ne mev. Označeno je bilo da je na zalogi, danes ni več. Upam da je pač samo zmanjkalo po mojem plačilu in ne da pišejo zalogo tja na pamet..

kos1 ::

v taksnih in podobnih primereih obstaja elegantna resitev:

poklices jih po telefonu, voila:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kos1 ()

Machete ::

Se kličemo že cel dan. Še nič zrihtal razen drugi order je šel naprej. Prvi ostaja skanslan brez refunda. Kao da PP nima naslov verificiran. S tem da imam že 6 let verificiran naslov, sploh pa če je drugi order šel očitno bp naprej.. grr

vger ::

Machete je izjavil:

Se kličemo že cel dan. Še nič zrihtal razen drugi order je šel naprej. Prvi ostaja skanslan brez refunda. Kao da PP nima naslov verificiran. S tem da imam že 6 let verificiran naslov, sploh pa če je drugi order šel očitno bp naprej.. grr


Sproži dispute na PP, če ne vrnejo povišaj v Paypal Claim. Simple. Good luck.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vger ()

klkkkkkkkkkk ::

Zanimivo...
Jaz nisem imel problemov :) Čeprav ni bilo izdelkov na zalogi...

glajda ::

Ko tole berem, imam malo mešane občutke, če naj naročim tam (cca 1200€).

Kolega je sicer prejšnji teden pri njih naročil in ni bilo težav, ampak očitno če se karkoli zakomplicira zna biti problem. Podobne izkušnje berem pri tujih komentarjih na njihovi strani.

Leprechaun ::

Z njimi sem do sedaj imel dobre izkušnje,
imam pa trenutno težavo, ker mi ne želijo (vsaj tako izgleda) zamenjati 7970 XFX (v okviru garancije - grafična je sicer delovala, sta pa ventilatorja pri hitrosti nad 30% ropotala - vibrirala) za karkoli drugega kot XFX 7970 (za katero so mi napisali, da je nedobavljiva)- poslal sem jim jo pred 4 tedni in še danes nisem dobil zamenjave. So mi ponudli 200EUR vračila, ampak ker sem zanjo pred 5 meseci plačal 270EUR na to nisem pristal... Nisem prepričan ali je vse skupaj njihova krivda ali pa so krivci XFX.
Če bi vedel, da bodo tako komplicirali, bi ventilatorje ali pa hladilnik kupil in zamenjal sam...
*************************************************************

Zgodovina sprememb…

««
2 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733465466 (2108) darkolord
»

Izkušnje s trgovino computer universe (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
829179273 (2361) mtosev
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806386849 (53446) Nwanko
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507274623 (109409) darkolord
»

Grafična kartica R9 280x

Oddelek: Kaj kupiti
255454 (4815) PeroM3

Več podobnih tem