» »

hardwareversand.de

hardwareversand.de

««
38 / 39
»»

DarwiN ::

Griffin123, ta dotični izdelek je razstavni model s sledmi uporabe.. Nov je ~580€.

Pa pri teh monitorjih je še adaptive sync v igri (free sync / g-sync), tko da pazi.. Katero grafično kartico imaš?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Griffin123 ::

DarwiN je izjavil:

Griffin123, ta dotični izdelek je razstavni model s sledmi uporabe.. Nov je ~580€.

Pa pri teh monitorjih je še adaptive sync v igri (free sync / g-sync), tko da pazi.. Katero grafično kartico imaš?

Aha ok. DarwiN hvala za opozorilo :) Zdaj ga pa definitivno ne kupim.

Ja se zavedam tega. Imam GTX 980, free sync ne pride v poštev ampak 1440p monitorji z 144Hz pa še z g-syncom so dražji, mogoče enkrat v prihodnosti prešaltam na AMD. Ogledujem si Asusa MG279Q, Asusa MG278Q in pa tistega Acerja. Nisem pa zasledil nobenega monitorja 1440p z 144Hz brez free synca oz g-synca. Seveda je tu še IPS pa TN...
Core i5-3570k 4.8 GHz | ASUS P8Z77-V | 8 GB G.SKILL Ripjaws X 1600 MHz |
MSI GTX 980 GAMING 4G | WIN 10 64-bit | Samsung 840 EVO 250 GB |
WD Blue 1 TB | Corsair GS700 | Cooler Master HAF X | Custom water loop

Enron x86 ::

Tole mi je uspelo spackat za enkrat ...
A je kdo že poslal obrazec? Ali razen kraja/datuma/podpisa še kaj manjka? Prosim za nasvet.

 stran1

stran1

 stran2

stran2



Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

Xxxzilla ::

Živjo. Torej, a kdo morda ve kakšno je trenutno stanje te trgovine. A se še splača kupovati pri njih za v SLO? A pozna kdo kakšno optimalno alternativo v kolikor ne? Hvala vnaprej.

darkolord ::

Computeruniverse.com

Alien123 ::

Griffin123 je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Griffin123, ta dotični izdelek je razstavni model s sledmi uporabe.. Nov je ~580€.

Pa pri teh monitorjih je še adaptive sync v igri (free sync / g-sync), tko da pazi.. Katero grafično kartico imaš?

Aha ok. DarwiN hvala za opozorilo :) Zdaj ga pa definitivno ne kupim.

Ja se zavedam tega. Imam GTX 980, free sync ne pride v poštev ampak 1440p monitorji z 144Hz pa še z g-syncom so dražji, mogoče enkrat v prihodnosti prešaltam na AMD. Ogledujem si Asusa MG279Q, Asusa MG278Q in pa tistega Acerja. Nisem pa zasledil nobenega monitorja 1440p z 144Hz brez free synca oz g-synca. Seveda je tu še IPS pa TN...


glej da ma ekran 120/144hz, 1440p, ips, free/g-sync.. verjemi da je slika kar lepša na ips

Griffin123 ::

Alien123 je izjavil:

Griffin123 je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Griffin123, ta dotični izdelek je razstavni model s sledmi uporabe.. Nov je ~580€.

Pa pri teh monitorjih je še adaptive sync v igri (free sync / g-sync), tko da pazi.. Katero grafično kartico imaš?

Aha ok. DarwiN hvala za opozorilo :) Zdaj ga pa definitivno ne kupim.

Ja se zavedam tega. Imam GTX 980, free sync ne pride v poštev ampak 1440p monitorji z 144Hz pa še z g-syncom so dražji, mogoče enkrat v prihodnosti prešaltam na AMD. Ogledujem si Asusa MG279Q, Asusa MG278Q in pa tistega Acerja. Nisem pa zasledil nobenega monitorja 1440p z 144Hz brez free synca oz g-synca. Seveda je tu še IPS pa TN...


glej da ma ekran 120/144hz, 1440p, ips, free/g-sync.. verjemi da je slika kar lepša na ips


Naročil sem Asusa MG279Q, ki je 144Hz, 1440p, IPS matrika in z free syncom
Core i5-3570k 4.8 GHz | ASUS P8Z77-V | 8 GB G.SKILL Ripjaws X 1600 MHz |
MSI GTX 980 GAMING 4G | WIN 10 64-bit | Samsung 840 EVO 250 GB |
WD Blue 1 TB | Corsair GS700 | Cooler Master HAF X | Custom water loop

VLCREAPER ::

2 meseca nazaj sem pri njih kupil gtx 970 msi. Zdaj imam težavo,da ob večji obremenitvi(naprimer ko zaženem firestrike) nastane črn ekran in moram računalnik resetirati.

Kako naj uveljavljam garancijo?

worteleven ::

Zdravo.

Mene zanima če je ta trgovina še OK? Pred letom in pol sem naročil vse komponente za računalnik in sem bil z nakupom pri njih zelo zadovoljen. Sedaj sem slišal, da naj bi firma šla v stečaj in me zanima kako je z naročilom pri njih? Je kdo v zadnjem času kaj naročeval iz hardwareversand.de?

Zgodovina sprememb…

Magic1 ::

VLCREAPER je izjavil:

2 meseca nazaj sem pri njih kupil gtx 970 msi. Zdaj imam težavo,da ob večji obremenitvi(naprimer ko zaženem firestrike) nastane črn ekran in moram računalnik resetirati.

Kako naj uveljavljam garancijo?

Kontaktiraj Msi RMA.

worteleven je izjavil:

Zdravo.

Mene zanima če je ta trgovina še OK? Pred letom in pol sem naročil vse komponente za računalnik in sem bil z nakupom pri njih zelo zadovoljen. Sedaj sem slišal, da naj bi firma šla v stečaj in me zanima kako je z naročilom pri njih? Je kdo v zadnjem času kaj naročeval iz hardwareversand.de?

Trgovina je v stečaju...
Magic

DarwiN ::

Niso v stečaju. Od avgusta naprej poslujejo "povsem normalno", vsaj po njihovih besedah...Ampak po odzivih potrošnikov žal trenutno niso zanesljivi... Na spletni strani imajo večino stvari "na zalogi", potem ob naročilu pa se pogosto zatakne in čakaš par tednov.. Na maile ne odgovarjajo.

Naroči raje pri MindFactory.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

darkolord ::

Naroči raje pri MindFactory.
Ali Computeruniverse.

D3m0r4l1z3d ::

Ja, 8 eur pri poštnini mogoče ravno zgliha z computeruniverse
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

m0LN4r ::

Po zadnjih dveh nerazčiščenih naročilih, močno ODSVETUJEM nadaljna naročila oz. nakup !!!
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

D3m0r4l1z3d ::

m0LN4r je izjavil:

Po zadnjih dveh nerazčiščenih naročilih, močno ODSVETUJEM nadaljna naročila oz. nakup !!!

Hwv ali cu
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

m0LN4r ::

HWV, prišlo je do komplikacij (pravi račun, napačni artikli ipd.) pa še po 10 dnevih ni videti konca oz. rešitev.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

dolenc ::

Jaz sem pred kratkim nekaj naročil, rokov so se držali, dobil sem tudi pravilno. Vmes sem mel eno vprašanje, oz popravek računa in so tudi v roku enega dneva reagirali.

Xxxzilla ::

A morda kdo ve kako bi glede na trenutno stanje lahko uveljavil garancijo?

neverjetni99 ::

Čez vikend sem nekaj naročil pri njih, v torek sem plačal in še vedno samo to piše pod statusom naročila; Due to your payment the order was cleared for delivery.

ve kdo kaj to pomeni?

SuperVeloce ::

Čakaš na dobavo, pakiranje in pošiljanje.
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

DarwiN ::

Xxxzilla je izjavil:

A morda kdo ve kako bi glede na trenutno stanje lahko uveljavil garancijo?

Poskusi direkt pri proizvajalcu oziroma zastopniku.. HWV-ju ne pošiljaj robe, ker je kaj hitro ne boš nikoli več videl. Na področju garancije so namreč še najbolj sumljivi.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Xxxzilla ::

DarwiN je izjavil:

Xxxzilla je izjavil:

A morda kdo ve kako bi glede na trenutno stanje lahko uveljavil garancijo?

Poskusi direkt pri proizvajalcu oziroma zastopniku.. HWV-ju ne pošiljaj robe, ker je kaj hitro ne boš nikoli več videl. Na področju garancije so namreč še najbolj sumljivi.

Če imam amd procesor in asrock maticno, kak je pol postopek, nisem se nikol nazaj posilal..

Xxxzilla ::

Xxxzilla je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Xxxzilla je izjavil:

A morda kdo ve kako bi glede na trenutno stanje lahko uveljavil garancijo?

Poskusi direkt pri proizvajalcu oziroma zastopniku.. HWV-ju ne pošiljaj robe, ker je kaj hitro ne boš nikoli več videl. Na področju garancije so namreč še najbolj sumljivi.

Če imam amd procesor in asrock maticno, kak je pol postopek, nisem se nikol nazaj posilal..

Če recimo pošljem preko amd rma, kaj potem izberem za njihov naslov. Menda se to ja ne posilja v USA? Poštnino pri rma jaz placam al se vedno oni? Nisem se imel tega problema zato tolko vprasanj, bi pa fajn blo komp spet spravit v delujoce stanje. ;)

DarwiN ::

Hmm. Procesor boš moral sam testirat v drugi mašini, ker je v 99% primerih pokvarjena matična... In ko procesor tako izločiš iz enačbe, potem se pozanimaj pri Asrocku kako in kaj s pokvarjeno plato. To pot bi jaz ubral.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Dr_M ::

A je zdej varno kupovat v tej stacuni? Imam namen nabavit nekaj malenkosti za malo manj kot 100€.
Pa vidim, da se da placat s kartico, ne pa tudi s PP.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

DarwiN ::

Nič se ni spremenilo.. Pri dostavi se včasih zavleče in pri garanciji niso zanesljivi. Ampak za malenkosti naročit so dobri, in če lahko počakaš ~2 tedna v primeru, ko te dajo na ignore... Njihov odgovor na tiste nezadovoljne kupce je vedno isti, in sicer; V trenutku nakupa je bil izdelek na zalogi, ampak naslednji dan, ko smo obravnavali vaše naročilo in posodobili zaloge, izdelka več ni, zato bo potrebno počakat. :S

Imaš MindFactory, ampak je poštnina 20€.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Dr_M ::

Kar jest rabim, imajo samo v hardwareversand in na amazonu, ampak prodajalci iz amazona seveda, kako presenetljivo, ne posiljajo k nam.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Pesimist ::

paypal so ukinli? poštnina je pol nizja ko na bednem mindfactory!

neverjetni99 ::

Pesimist je izjavil:

paypal so ukinli? poštnina je pol nizja ko na bednem mindfactory!


ampak beden mindfactory ima nižje cene pa da ne omenjam da ti dejansko odgovorijo na mail/klic in so 200% bolj zanesljivi in resni kot pri hardwareversand.

Zgodovina sprememb…

zunno ::

Paypal so najbrž ukinili zato, ker ima kupec pri njem dobro zaščito, in hitro dobi nazaj svoj denar.

petron ::

Naročil včeraj tri artikle od tega dva nista bila na zalogi (pri enem pisalo Delivery date unknown).
Danes mi javijo da je bilo poslano (The goods were dispatched)
Možno da samo artikel ki je bil na zalogi? Čeprav po dosedanjih izkušnjah iz drugih trgovin čakajo da naberejo vse.
Druga možnost je da njihova stran ni ažurna.

Machete ::

Vse je možno, vemo pa toliko kot ti :]
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

neverjetni99 ::

petron je izjavil:

Naročil včeraj tri artikle od tega dva nista bila na zalogi (pri enem pisalo Delivery date unknown).
Danes mi javijo da je bilo poslano (The goods were dispatched)
Možno da samo artikel ki je bil na zalogi? Čeprav po dosedanjih izkušnjah iz drugih trgovin čakajo da naberejo vse.
Druga možnost je da njihova stran ni ažurna.


Možno da boš dobo ka druga kot si naročo:)) se je že zgodilo...

petron ::

Lol poslali artikel na zalogi vnaprej. Prvi moj tak primer.
Svašta.

Mitch ::

Kaj je zdaj to!? A je hardwareversand.de šel zu grunt? Ko v brskalnik vpišem http://www.hardwareversand.de me vrže na nek Bora Computer spletno trgovino!

Kaj kdo ve kaj bo z garancijo za tiste, ki smo tam kupovali?

SuperVeloce ::

Garancija direkt pri proizvajalcu...
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Zgodovina sprememb…

mailer ::

Zanimivo, kolikor vem je včeraj stran še vedno delovala kot hwversand.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Dr_M ::

Men stran se vedno dela, ampak z enim dolgim obvestilom.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

DarwiN ::

K&M Computer übernimmt Atelco-Filialen und Website leitet um

Atelco, torej starševsko podjetje od HWV, je odstopil svoje podružnice svojemu starševskemu podjetju Bora. Najbrž to pomeni konec.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Aphanisis ::

Nikoli nisem razumel tistih, ki še vedno vztrajajo pri tem prodajalcu po juliju 2015.

darkolord ::

Ja, pol evra je pol evra :))

Šparal bomo pa nej stane kukr hoče!

Mitch ::

Ugodne cene, nizka poštnina in ena redkih nemških spletnih trgovin, ki je še pošiljala v Slovenijo... Ne vem, kaj je tukaj težko za razumet?

locke ::

Hmm imam problem. Nisem vedel za dogajanje na hardwareversand in sem zato proti koncu februarja tam naročil nekaj artiklov. Zadeva je plačana in obdelana (mejli od hardwareversand so bili popolnoma normalni), nikoli pa poslana. Sedaj ko jih je pa kupil kmcomputer, pa mi ne odgovarja več noben, kaj bo z mojim naročilom. Kaj naj naredim - naj kar probam nekako zahtevati denar nazaj preko banke?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: locke ()

petron ::

Meni so še dolžani podlogo za miško (10e).
Tipkovnico (cm storm TK) in wireless xbone controller adapter sem na srečo dobil takoj ko je bilo na zalogi.
Tudi meni niso odgovorili na mejl.

MWMW ::

Pri hw sem, še pred stečajem, kupil Dell-ov monitor. Pa če kdo ve, če je možno garancijo uveljavljati pri nas?
//

Stewie ::

Pred stečajem v hw poslan napajalnik, da ga garancijsko zamenjajo.. je kakšna možnost, da se napajalnik dobi nazaj glede na to da neobstajajo več? Potrdilo o poslanem paketu imam še prav tako račun.

kronos_10_ ::

Osebna moja izkušnja z njimi je ta, da pozitivna stran so bile zgolj nižje cene. Lani marca naročil pc malo bolj zmogljiv. Vse naročil in nato čakal in čakal. Kar naenkrat enega izdelka ni bilo na zalogi in mi po 14 dneh napišejo. Ga zamenjam nakažem še razliko in nato čakam. Po dodatnem tednu spet pišejo, da ohišja ni. Ni se mi dalo več menjat in sem reku naj, kar pošljejo in sem ohišje kupil v Sloveniji. Dele dobil po cca. enem mesecu lahko, da kak dan več. Lani decembra mi je šla matična, računalnik se je s težavo vklapljal. Jim pišem in mi odgovorijo s celim spisom, da so v stečaju in naj se obrnem na firmo z imenom alteco group ali nekaj takega. Jim pišem pa mi takoj odgovorijo, da ni problema in naj jim, kar pošljem. Zadevo poslal letos januarja in po enem mesecu nič. Začnem jim pisat na vse možne naslove, odgovora ni bilo do nikoder. Sedaj sem moral kupiti isto matično v Sloveniji, ter zapraviti dobrih 100€ tako, da sem sedaj na istem kot bi pc kupil že v začetku pri nas brez tako dolgega čakanja. Račun in emaile vse hranim. Ampak imam občutek, da je ta zgodba končana. Ali se motim?

Šola za naprej, da izdelke, ki so višjega cenovnega razreda raje kupit doma. Imajo vsaj časovno garancijo navedeno in hitro reševanje v primeru garancij oz. reklamacij. Iz tujine samo še kitajec za izdelke do 22€! :)

SuperVeloce ::

Proizvajalec osnovne plošče ne ponuja koriščenja garancije direkt pri njih? Ena slaba izkušnja še ne pomeni, da je nakup iz tujine slabša možnost kot pri nas. Dejansko imaš precej večje možnosti, da se "nasereš" pri nas. Pa še v štartu si plačal več. Jaz imam s tujino samo pozitivne izkušnje, tudi z garancijami, kar za slo niti približno ne morem reči. Res pa je, da na hwversand nisem ničesar reklamiral, imam pa na srečo za vse izdelke pri njih kupljene možnost koristiti pri proizvajalcu.
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Machete ::

Jaz imam tudi same dobre izkušnje. Iz tujine naročujem obleke, elektroniko, športne pripomočke, avdio/video vsebine, skratka skoraj vse razen hrane. Če pa razlika v ceni ni prevelika, dam prednost slovenski trgovini. Kakršne koli težave so bile vedno rešene prej, kot bi pri nas dobil odgovor na mail, kaj narest. V velikem loku se izogibam le naročilom iz Azije, pa tudi tam vzamem, če ni drugje. (Plata za 100 eur pa tudi ni višjega cenovnega razreda :D)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

kronos_10_ ::

Zdravo,

danes me kliče ups prevoznik, da ima paket zame. Rekel je, da neki hardware. Razmišljam kaj sem naročal, da še sam ne vem in potem pride paket in vidim naslov in kar ne morem verjet, da so mi jo poslali nazaj po 4 mesecih. Sedaj, ko sem jo bolje pogledal vidim, da plata je ista, kot sem jo poslal gor zraven je vse napisano v nemščini tako, da sedaj ne vem ali so jo popravili ali ne. Bi prosil nekoga, ki zna nemško naj se mi javi na zs pa mu pošljem sliko pa mi prevede :D

Lp.
««
38 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733465487 (2129) darkolord
»

Izkušnje s trgovino computer universe (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
829179281 (2369) mtosev
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806386858 (53455) Nwanko
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507274629 (109415) darkolord
»

Grafična kartica R9 280x

Oddelek: Kaj kupiti
255454 (4815) PeroM3

Več podobnih tem