» »

hardwareversand.de

hardwareversand.de

««
4 / 39
»»

Machete ::

Hans se šola in hodi k zdravniku v Narniji, Janez pa v Butalah. Ogled Potočke zijalke pa ni primerljiv, ker ga oba opravita na istem mestu.
Se mi zdi. Se pa vdam.

mgermo ::

Ko sem naročil zadevo z predplačilom (nisem takoj plačal), je zadeva bila še na zalogi. Sedaj je več ni. A se je zadeva za mene rezervirala za čas plačila kupnine, ali bom moral čakat na novo pošiljko kartic? Suppport ne odgovori.

georgeus ::

Zanima me, če trik z http://www.idealo.de/ velja samo za posamezne izdelke ali lahko tudi sestaviš cel PC po znižanih cenah? Pa še glede garancije me zanima, kako je pri njih (če sestavijo oni PC oz. če kupim po delih in sestavim sam)? Hvala.

M-XXXX ::

mgermo je izjavil:

Ko sem naročil zadevo z predplačilom (nisem takoj plačal), je zadeva bila še na zalogi. Sedaj je več ni. A se je zadeva za mene rezervirala za čas plačila kupnine, ali bom moral čakat na novo pošiljko kartic? Suppport ne odgovori.

Jaz sem naročil 280x, plačal sicer v roku dveh ur, vendar potem 3 dni brez odgovora, grafična pa je šla iz zaloge. 4. dan (vmes je bil vikend) sem dobil sporočilo, da je bila grafična odposlana. Ne vem ali vedno delajo tako, ali sem imel zgolj srečo...

Magic1 ::

Ne bodo ti sestavili računalnika, garancija velja na vsako komponento. Problem zna bit, če je kaj narobe in je lahko kar problem določit izvor problema. A je plata, ram, procesor, mogoče grafična, ali celo star napajalnik ;((
Magic

Er333 ::

Decembra so hardwareversand imeli akcijo in so ti pc sestavili za 10€. Kakšna je pa redna cena pa ne vem.

georgeus ::

Pod PC Configurator lahko sestaviš komponente potem pa je pod Service > Assembly za 5€. Torej dobiš domov sestavljen PC in ti velja garancija?

fireX88 ::

georgeus je izjavil:

Pod PC Configurator lahko sestaviš komponente potem pa je pod Service > Assembly za 5€. Torej dobiš domov sestavljen PC in ti velja garancija?


Er333 je izjavil:

Decembra so hardwareversand imeli akcijo in so ti pc sestavili za 10€. Kakšna je pa redna cena pa ne vem.


dobra je bila tale akcija!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

georgeus ::

Mogoče je bil zraven vključen še test komponent? Se to splača, ker je dodatno 50€ ali je to brezvezen nateg?

Er333 ::

oops nekaj sem zamešal. sem zdaj šel gledat njihove reklame v mail. 10€ se je dalo prišparat, če si uporabil njihov božični kupon, sestavili so ga za 5€. Očitno bodo sestavljali za 5€ do 2.2.2014.
 HV

HV

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Er333 ()

fireX88 ::

se mi je zdel, da si mel kot kupon za nekaj..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Jan987 ::

Meni so sestavljanje računalni 20€, toliko je tudi na ceniku, sestavijo pa tudi komponente s popustom iz idealo.de, če le imaš v košarici pri nakupu tudi to storitev.

georgeus ::

Zanima me, če si zakupil tudi test komponent ko si sestavil? Garancija pri njih? Kako je s tem, nič ne zasledim pri artiklih!

Peaceful ::

Mene pa zanimle kk zveš ko bojo izdelek nazaj na zalogi imeli. npr vse r9 280x grafe so razprodane.. pa pr nobeni ne pise datuma ko bojo na zalogi.. torej kaj lahko naredim da pospesim to da bojo nekej na zalogo dobili?

worteleven ::

Ponavad sploh nimajo nikol na zalogi ker majo vnaprej naročenih ogromno število r9 280x kartic in so prodane takoj, ko pridejo "na zalogo". Na tvojem mestu bi čimprej naročil, da si zagotoviš krajšo čakalno vrsto.

amacar ::

mickjagger ::

Zelo me zanima, kateri davek upošteva omenjena trgovina pri nabavi komponent iz tujine?

Kakšno mnenje katerega od uporabnikov, ki je nakupoval po 1. januarju, bi bilo več kot dobrodošlo!

Ali tu velja še vedno nemški DDV, ki znaša 19% ali se plača davek po slovenski stopnji, kot to prakticira trgovina computeruniverse.

Zgodovina sprememb…

Peaceful ::

amacar je izjavil:

http://www.hardwareversand.de/3072+MB/1... ta je na zalogi


jah zaj pa je spet tisto vprasanje.. ali kupim nekej za 12€ vec al cakam -.- hvala vseeno. sem jim pisal mail ce lahko kak dobim informacijo priblizno klko dni bi blo za cakat ce bi prednarocilo naredil.

worteleven ::

Sporoči kaj ti odgovorijo.

amacar ::

Peaceful je izjavil:

amacar je izjavil:

http://www.hardwareversand.de/3072+MB/1... ta je na zalogi


jah zaj pa je spet tisto vprasanje.. ali kupim nekej za 12€ vec al cakam -.- hvala vseeno. sem jim pisal mail ce lahko kak dobim informacijo priblizno klko dni bi blo za cakat ce bi prednarocilo naredil.


Js bi čimprej naročil, preden še to prodajo.

Mark3942 ::

Mene pa zanima kako je z nakupom po obrokih. Preko hardwareversand.de želim kupiti komponente za računalnik pa mi pride nekaj čez 640€, ker tok dnarja ne momr plačat na enkrt bi rd kupu na 6 obrokov, sm vidu da uspod kaže ene obroke pa nism najdu alpa ne znam :P Mi lahko gdo pomaga?

Peaceful ::

lahko kdo pove priblizno koliko bi bila postnina ce bi narocil komplet hardware-a za pc, ohisje in monitor? :o

DeeJay ::

Nared si account, zmeč v košarico in nared postopek naročila do zadnjega koraka, ko dejansko naročiš. Tm boš imel pol vse podatke.

Peaceful ::

You can let us carry your TFT/LED-articles in your basket through a Defective-pixel test easily. Therefor you should know, that there are specific classes for TFT-Displays (see Defective pixel) @ Wikipedia. Within these test, we detect all defective pixel on your ordered TFT-Item in brand new condition and prevent you from disappointments and returns.

kaj to se splaca nareti? mi kdo lahko razlozi kaj majo to ze fore ko kupis cisto nov zapakiran monitor? oO zakaj bi ga morali oni testirat?

drugace pa mi ne gre v glavo, imajo kako akcijo? ker sem vse skup monitor hardware pa ohisje dal narocit pa mi je samo 10.99 za postnino zaracunalo..
zadnjic okoli 14.1 ko sem sprobal ohisje + hardware pa mi je povedalo 2 posilki 1x 10.99 za hardware pa 1x 20 za ohisje.. kdo se razume v to ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Peaceful ()

klkkkkkkkkkk ::

Heh.. lahko je napaka(defekten pixel)... oni pač ti zagotovijo, da ti nebodo poslali monitorja z defektivni pixlom
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

elchupacabra ::

Kdaj je treba nakazati denar, če se odločiš za predplačilo? Takoj, ker sicer sploh ne začnejo sestavljati računalnika, ali pa preden pošljejo? Oz., ali sploh začnejo izpolnjevati naročilo preden plačaš?

Skrbi me, da bi jim nakazal, potem pa bi kar naenkrat kakšna komponenta ratala nedobavljiva (kot se pri njih dogaja recimo z grafičnimi karticami) in bi čakal par tednov. V tem primeru raje zamenjam komponento - so pa potem seveda problemi zaradi novega nakazila oz. vračila preplačanega...

MaterVola ::

Itak, da se zganejo šele, ko dobijo denar na račun ;)

diNero ::

glede nato, da je zelo težko dobiti tele 280x, in je cena MSI GTX770 v cent ista in da je vprašanje kdaj bodo Radeonke na zalogi..je smiseln nakup GTX770?

http://www.hardwareversand.de/articlede...

Hvala za odg.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: diNero ()

FlyingBee ::

če ne misliš "majnat" potem je 770 sigurno smiselen nakup

Brias ::

drzi, kar je rekel stojansto ...

Nekdo2 ::

Rad bi uveljavljal garancijo ker grafična kartica ne dela. Zanima me kakšen je pri njih postopek? Jim moram poslati mail, oni pa mi pošljejo podatke kam poslati, kako poslati itd.?

Peaceful ::

mene pa zanima kaj je fora, da ce placas z paypalom mores nekih dodatnih 3% placat... v mojem primeru je to cca +28 eur.. zaj me zanima ali je paypal bolj varen kot direktno nakazilo ali kaj sploh je to da mores doplacevat neke % ??
lahko kdo razlozi? + kako poteko to ce jim direktno prek banke nakazes in kako potem izvedes nakup ?

Aljaz1980 ::

Ti 3 % so provizija paypal-a.

Peaceful ::

hvala.. pol se bol splaca narocit z nakazilom preko banke?
drugace pa kaj majo to neke fore. vsak dan mi za drug izdelek pise da nevejo za datum dostave.. za procesor se mi je napisalo Delivery late, new date requested. -.-' kaj to zajebavajo nekaj.. je moznost da ce narocim da bom cakal vec ko mesec dni ? OO

Aljaz1980 ::

Sam sem naročeval 1x pa sem imel probleme z grafično in napajalnikom. Pri grafičnih jih niso imel na zalogi, dobijo kasneje in dobijo zame samo 1 kos :|, tako da sem ostale preklical.
Pri napajalcih je pa bilo tako, da danes so imeli vse tri napajalnike jutri pa že niso imeli enega na zalogi.
Tako da njihove zaloge so bolj tko-tko.

Nekako slišim bolj pozitivne stvari o computeruniverse, tudi oceno imajo boljšo.

Peaceful ::

tako da ce bi zaj komplet narocil, bi odposlali vse skupaj ko bi cist vse komponente meli na zalogi? ce je cena prek 900e bi dolgo cakal ? al bi se potrudli cimprej dobaviti ? Oo

computeruniverse pa je malo bolj drazji kot hardware :C mam pa zelo omejen bucket

Mark3942 ::

Ko pa je kj z nakupom po obrokih? Rečmo jst mislm kupt komponente k me pridejo 640€ pa jh ne morm z enkratnmu plačilm kupt :/

Peaceful ::

Hmmm kaj zdaj pr computeruniverse ti ze not vracunajo tisto taxo za slo, ki dostikdo govori o njej?
saj pr hardware bi naj bila 19% davka pr computer pa 22% al 24% ?

ker ce gledamo naslednji sliki, se mi zdi da se pr computeruniverse bolj splaca oO
 ComputeruniNakup

ComputeruniNakup



 HardwareverNakup

HardwareverNakup



V computeruniverse sem dal brezpaypala, je pa res da sem preveril da je ce placas z paypalom pr tej vosti dodatnih 10EUR za placat, medtem ko na hardwarversand placam 26EUR *
(v computeruni nisem dodal dvd drive-a ker ga nimaj, to je 14EUR.. )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Peaceful ()

fireX88 ::

malo si sliko preveč odrezal. veš kaj še probaj. pejt na spletno stran idelo.de in tam poišči komponente za hardwareversand in klikni na link. ko se ti odpre na hardwareversand zmeči v košarico. nekoliko cenejše bo.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Peaceful ::

fireX88 je izjavil:

malo si sliko preveč odrezal. veš kaj še probaj. pejt na spletno stran idelo.de in tam poišči komponente za hardwareversand in klikni na link. ko se ti odpre na hardwareversand zmeči v košarico. nekoliko cenejše bo.


vem da je cenejse z idealotom... pa to da sem odrezal sliko nic ne pomeni ker vem kere artikle mam.. glavno cene nimajo tak vlke razlike kot so vsi strasili z to spremembo davkov.. zaj me zanima ce ti ta davek nabijejo takoj ze v basket? oO - to sprasujem za comunivers ne za harware.. saj jaz bi narocil na hardware samo kaj ce nikoli zalog nimajo :c

elchupacabra ::

Peaceful je izjavil:

zaj me zanima ce ti ta davek nabijejo takoj ze v basket? oO - to sprasujem za comunivers ne za harware.. saj jaz bi narocil na hardware samo kaj ce nikoli zalog nimajo :c
Gesamtsumme inkl. 22% MwSt. = Skupni znesek z 22% DDV. Torej so ti obračunali DDV po slovenski stopnji.

Kar se hardwareversand-ove zaloge tiče, se marsikateri artikel, ki je označen kot "Delivery date unknown", ob naročilu čudežno dobavi. Recimo HV20MI48DE je že tak - v ponedeljek ga ni bilo, v torek je bil, v sredo pa spet ne, čeprav so mi ga na ta dan zmontirali v računalnik in poslali vse skupaj naprej. Je pa res, da občutek ob nakazilu v tem primeru ni bil prijeten...

Peaceful ::

elchupacabra je izjavil:

Peaceful je izjavil:

zaj me zanima ce ti ta davek nabijejo takoj ze v basket? oO - to sprasujem za comunivers ne za harware.. saj jaz bi narocil na hardware samo kaj ce nikoli zalog nimajo :c
Gesamtsumme inkl. 22% MwSt. = Skupni znesek z 22% DDV. Torej so ti obračunali DDV po slovenski stopnji.

Kar se hardwareversand-ove zaloge tiče, se marsikateri artikel, ki je označen kot "Delivery date unknown", ob naročilu čudežno dobavi. Recimo HV20MI48DE je že tak - v ponedeljek ga ni bilo, v torek je bil, v sredo pa spet ne, čeprav so mi ga na ta dan zmontirali v računalnik in poslali vse skupaj naprej. Je pa res, da občutek ob nakazilu v tem primeru ni bil prijeten...


ker mislim placat z paypalom, pa mi ta 22% davek ne naredi tak vlke razlike kot bi mi jo naredil tisti 3% shit ki ti ga zaracunajo za placilo z paypalom na hardwersande.. torej ceprav me na hradwersand celi basket pride za cca 15€ manj, compuniverse nadoknadi to z tem da ti ob placilu z paypalom samo 10€ nabije..
nvm morem se odlocit.
kak pa kaj z monitorji? je ga ze kdo kupil pr hardware?

Peaceful ::

worteleven je izjavil:

Sporoči kaj ti odgovorijo.


napisal sem ga 2.2 odgovor sem dobil 6.2, glede na jokanje enih se mi zdi dokaj hitro odgovor :P
drugace pa ni zelo uporaben:
thank you for your enquiry. I'm sorry to tell you, that we unfornatualy don't have an delivery date, so we can't tell you how long yo've to wait if you place the order.

sem jih vprasal za dva izdelka. 280x in hdd wd 1tb

m0LN4r ::

Tak je to ko je trg 100x, 1000x večji. Lahko da majo danes 20 komadov na zalogi, jutri pa že 30 naročil.
Ni to tak, kot prinas ko majo po 1 komad na zalogi pa mogoče kdo kupi :D Za pravo ceno se splača počakat.

Rad bi še dodal, da se take stvari dogajajo tudi prinas. AGT (je cela tema o tem), mimovrste (naročil zunanje ohišje (na zalogi), čakal 3 tedne), enaa (naročil punci depilator, dobil brez nastavkov), bigbang (menjam brivnik, ker so ble vnjem dlake, dobim drugega z dlakami) itn
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

diNero ::

m0LN4r je izjavil:

bigbang (menjam brivnik, ker so ble vnjem dlake, dobim drugega z dlakami) itn


tale me je pa iz stola vrgla.. :)) :|
mogoče pa je prodajalec zamudu v službo in se je na brzino za pultom obril, ti pa tako nerazumevajoč..ccc... :)) :))

driver_x ::

v tem primeru je še dobro, da v bigbangu ne prodajajo wc papirja!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: driver_x ()

zan19 ::

Živjo!
ali lahko nekdo pove use podatke za plačilo računalnika za tole trgovino preko banke NE pay pala.
Hvala!

MaterVola ::

Lej, lahko ti navedem svoj račun! Njihove podatke pa dobiš na njihovi strani, ko naročilo izvedeš do konca ;)

zan19 ::

ja prosim, pa zanima me ali lahko to plačam tudi na pošti s položnico, ki jo napisem.

broken/link ::

plačaš lahko samo na banki. podatke dobiš ob naročilu oz so zapisani na spletni strani podjetja.
««
4 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733465449 (2091) darkolord
»

Izkušnje s trgovino computer universe (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
829179271 (2359) mtosev
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806386821 (53418) Nwanko
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507274602 (109388) darkolord
»

Grafična kartica R9 280x

Oddelek: Kaj kupiti
255454 (4815) PeroM3

Več podobnih tem