» »

hardwareversand.de

hardwareversand.de

««
«
1 / 39
»»

Er333 ::

http://www.hardwareversand.de

Kako to, da obstaja posebna tema za hoh.de, za hardwareversand pa ne?
Ker je Hoh na smrtni postelji, bo prav prišla tema za njihovo konkurenco.

V glavnem, kar že vsi veste, to je znana nemška trgovina z računalniško opremo. So hitri in zanesljivi, njihove cene so pa bistveno nižje kot v sloveniji. Za razliko od nekatere konkurence, imajo spletno stran tudi v angleščini.

Če poiščete izdelek na http://www.idealo.de/ in kliknete na link do hardwareversand, bo cena še bistveno nižja. Idealo ni nateg, vse point tega je, da se primerja cene in dobi boljšo ponudbo. Da bi hardwareversand ostal v konkurenci, prilagodijo cene tako, da so ponavadi med top 3 trgovci z najnižjo ceno. Podobna slovenska stran se imenuje ceneje.si, tako da princip verjetno že poznate.

Vem, da nekateri že vse veste, novim kupcem bo pa to prav prišlo.
  • spremenil: Er333 ()

Er333 ::

A kdo ve v čem je fora "Trusted Shops Guarantee"?
A to naj bi bila neka garancija, da me ne bodo nategnili?
Do 500€ stane 0,98€ in ker to ravno ni nek denar, me zanima kje je hec.

shadeX ::

Ojej..kakšna stran je tole.

- Neprijazna na pogled ( amaterska izdelava )
- Slaba funkcionalnost ( Kje izbiraš, kriterije za komponente računalnika na primer ?? )
- Nepreglednost

To so utrinki iz prvih 2 minut ko sem bil na strani. Všeč mi pa je ker ne posiljujejo z nemškim jezikom ( tako kot pri veliko nemških spletnih trgovinah ), ampak imaš na izbiro par jezikov.

_IKE_ ::

Er333 je izjavil:

http://www.hardwareversand.de

Kako to, da obstaja posebna tema za hoh.de, za hardwareversand pa ne?
Ker je Hoh na smrtni postelji, bo prav prišla tema za njihovo konkurenco.

V glavnem, kar že vsi veste, to je znana nemška trgovina z računalniško opremo. So hitri in zanesljivi, njihove cene so pa bistveno nižje kot v sloveniji. Za razliko od nekatere konkurence, imajo spletno stran tudi v angleščini.

Če poiščete izdelek na http://www.idealo.de/ in kliknete na link do hardwareversand, bo cena še bistveno nižja. Idealo ni nateg, vse point tega je, da se primerja cene in dobi boljšo ponudbo. Da bi hardwareversand ostal v konkurenci, prilagodijo cene tako, da so ponavadi med top 3 trgovci z najnižjo ceno. Podobna slovenska stran se imenuje ceneje.si, tako da princip verjetno že poznate.

Vem, da nekateri že vse veste, novim kupcem bo pa to prav prišlo.



???

Ajnstajn` ::

Mene zanima, kako je z vraćanjem izdelkov pri tej trgovini ?
moraš poštnino kriti sam ?
//

Skyman ::

Oni krijejo! tako da je kar dobro,ce se ti kaka zadeva pokvari jz sm vracal regulator obratov je nehal delovati,sm jih obvestil da ne deluje dobil obrazec in oddal na posto!

Ajnstajn` ::

kje pa si dobil obrazec ?
so ti ga poslali na email ?
kdaj približno pa je blo to ?
//

MaterVola ::

Je razlika med vračanjem zaradi garancijskega zahtevka in tistim, ko vrneš, ker ti izdelek ni všeč, ne?

r3dkv1c4 ::

shadeX je izjavil:

Ojej..kakšna stran je tole.

- Neprijazna na pogled ( amaterska izdelava )
- Slaba funkcionalnost ( Kje izbiraš, kriterije za komponente računalnika na primer ?? )
- Nepreglednost

To so utrinki iz prvih 2 minut ko sem bil na strani. Všeč mi pa je ker ne posiljujejo z nemškim jezikom ( tako kot pri veliko nemških spletnih trgovinah ), ampak imaš na izbiro par jezikov.

tipo s teboj je resnično nekaj narobe, mislim da bi moral k okulistu.

http://www.hardwareversand.de/439/PC-Co...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Er333 ::

A kdo ve, koliko časa povprečno traja pošiljanje prek DHL?
Danes ob 4h zjutraj se je status prek sledenja pošiljki spremenil na "pošiljanje v ciljno državo"
Ker mogoče jutri nikogar ne bo doma, me zanima kdaj lahko pričakujem paket, da pustim nekoga doma, da prevzame.

Hayabusa ::

Ko prispe na Brnik ponavadi traja 1 dan , da pošta dalje prevzame.

xxurban ::

Koliko pa stane poštnina v Slovenijo? Če sem prav videl je 20€?

Er333 ::

xxurban je izjavil:

Koliko pa stane poštnina v Slovenijo? Če sem prav videl je 20€?

Jaz sem za dva paketa (ohišje in matična) v skupni teži 13kg plačal 10€.
Včeraj so prejeli plačilo, danes preko tracking številke vidim, da je paket že v sloveniji. Noro :D

Hayabusa ::

Na emaile odgovarjajo bolj resno kot ex hoh.de ?

Er333 ::

Hayabusa je izjavil:

Na emaile odgovarjajo bolj resno kot ex hoh.de ?

V petek sem jim poslal mail, da hočem preklicat eno naročilo ker sem se zmotil.
Do danes mi niso odgovorili, v profilu mi pa na spisku mojih naročil še vedno piše, da čakajo na plačilo.
Ne vem, verjetno če jim postaviš konkretno vprašanje glede nekega izdelka, bodo bolj resni.
Mogoče so pa moj mail prebrali in so pustili, da naročilo avtomatsko zastara, kar je zelo verjetno.

Hayabusa ::

Potem so kar se tega tiče enaki kot hoh, npr na cool-pc, enaa ali funtech odgovorijo v max 24 urah (običajno v osmih med tednom seveda, vsaj take so moje izkušnje).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

m0LN4r ::

Ja sam tuje trgovine dobijo 100x več takih mejlov, kot pa tele mali slovenski butiki :D Me prav zanima kako hitro bi slo trgovine odpisovale na angleške mejle iz tujine od nepismenih srednješolcev :D
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

shadeX ::

r3dkv1c4 je izjavil:

shadeX je izjavil:

Ojej..kakšna stran je tole.

- Neprijazna na pogled ( amaterska izdelava )
- Slaba funkcionalnost ( Kje izbiraš, kriterije za komponente računalnika na primer ?? )
- Nepreglednost

To so utrinki iz prvih 2 minut ko sem bil na strani. Všeč mi pa je ker ne posiljujejo z nemškim jezikom ( tako kot pri veliko nemških spletnih trgovinah ), ampak imaš na izbiro par jezikov.

tipo s teboj je resnično nekaj narobe, mislim da bi moral k okulistu.

http://www.hardwareversand.de/439/PC-Co...



Nisem imel to v mislih. Recimo, hočem naslednje kriterije prenosnika:

-i7
-8GB RAM
-17" zaslon
- Vsaj 2.6GHZ processor clock..

itd. Kje zbiram to? Še mimovrste ima kriterije za izbirat. Še vedno se mi zdi stran "cheap" na pogled. Še posebno tisti logotip zgoraj. Kot bi dobil reklamo iz Bauhausa :D Sicer to je stvar okusa in lastne ocene. Nimam nič proti tej trgovini. Važno da so prijazni in ustrežljivi do strank. To je pomembno.

Er333 ::

Danes sem dobil naročeno. Od dneva ko so prejeli denar in do danes je minilo 3 dni. Impresivno :)
Sploh, če pomislim koliko cenejši so...

xxurban ::

Na kakšen način pa plačujete? Malo me moti, da moraš plačati 4€, če hočeš plačati preko PayPala.

Er333 ::

Jaz sem jim plačal v naprej na pošti prek posebnega obrazca, podobno kot položnica. Ampak baje da če nimaš odprtega računa na Poštni banki, ne moreš. Lahko pa potem na vsaki banki.

Hayabusa ::

Tole je dovolj...

Er333 ::

Hayabusa je izjavil:

Tole je dovolj...

Pri meni ni bilo. Je rekla gospa za šalterjem, da UPNja ne sprejemajo pri plačilih v tujino.

Hayabusa ::

2009 sem z upnjem plačal v Nemčijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Er333 ::

V petek, 22.11.2013 :)

fireX88 ::

Z upn obrazcem lahko placas ce je tuja banka v SEPA skupini. Ce ni, potem res nemores. En mesec nazaj sem preko klika placal v tujino.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

DeeJay ::

Mi smo v firmi pri njih naročili že preko 3000€ robe v zadnjih dveh letih in nikol ni blo problemov. Nismo pa nikoli izdelkov vračali, ker ni bilo potrebe, zato ne vem kako je s tem.
Je pa pri njih en zelo dober trik kako priti še do cenejše robe. Če boste do izdelka prišli preko strani idealo.de bod cenejši, kot če ga poiščete direktno na njihovi strani.
Zato vedno poiščeš izdelek na idealo.de, klikneš na njihovo stran in dodaš v košarico. Ponoviš postopek za ostale izdelke. Tako se lahko prišpara še do 10%.

Er333 ::

DeeJay je izjavil:


Je pa pri njih en zelo dober trik kako priti še do cenejše robe. Če boste do izdelka prišli preko strani idealo.de bod cenejši, kot če ga poiščete direktno na njihovi strani.
Zato vedno poiščeš izdelek na idealo.de, klikneš na njihovo stran in dodaš v košarico. Ponoviš postopek za ostale izdelke. Tako se lahko prišpara še do 10%.

Ti pa nisi prebral prvega posta v temi, a ne? ;)

DeeJay ::

sem, sam ne do konca :)
sej bolš, da se večkrat to omeni, kokr nobenkrat :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Er333 ::

Ja, sam če bodo vsi tko zbijal ceno, bo hardwareversand crknu kakor hoh :D
Nekaj ljudi mora kupovat po navadni ceni, da lahko mi uživamo v popustih :D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Er333 ()

shadeX ::

Nekaj ljudi mora kupovat po navadni ceni, da lahko mi uživamo v popustih :D :D


Ali pa že na začetku postavijo 10% višjo ceno?

m0LN4r ::

Pol bi bli slovenci :D
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Er333 ::

shadeX je izjavil:

Nekaj ljudi mora kupovat po navadni ceni, da lahko mi uživamo v popustih :D :D


Ali pa že na začetku postavijo 10% višjo ceno?

To je pa stvar debate. Verjetno je odvisno od izdelka do izdelka :) So mi pa že eni znanci govorili da kupujejo na hardwareversand ker so poceni in hitri, pa za idealo še vedeli niso :D

xxurban ::

Tudi če na začetku nabijejo ceno, je vseeno ceneje kot v SLO.

yayo ::

Dobil danes, tri dni po prejetju plačila z njihove strani(naročil pred petimi, vplačal na predračun pred štirimi).

npl ::

Pred enim tednom naročil za cca 400€ PC komponent, plačal s Paypalom, takrat vse 'ready for dispatch'. Pošiljka še vedno ni bila odpremljena na odgovor na mail pa čakam že več kot 48 ur...

xxurban ::

Prej sem naročil in plačal s PayPalom. Kdaj bodo dobili plačilo in poslali?

igralec17 ::

Kako je pa z carino pri naročanju preko teh strani?
Je isto kot povsod do 60€, če nimaš sreče odprejo paket in moraš plačat. Nad 60€ pa plačaš (22%) carino? Če pa še imaš srečo, da DHL ne vozi v tvoje kraje pa še cca. 4€ poštnino (pošta Slovenije)?

shadeX ::

Kar jaz vem carine in davka ni, če naročaš iz EU.

igralec17 ::

Aha. Ja saj, ko sem enkrat klical na DHL so rekli nekaj "iz tretje države samo", pa sem zgleda preslišal. Hvala!

fireX88 ::

davek je, ampak za njihovo državo.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Mitch ::

Kaj je potem možno nakazati znesek naročila na njihov račun, če grem na banko?

Leprechaun ::

Seveda.
*************************************************************

Mitch ::

Katere podatke ti pa morajo dat pri HW Versand in pa kakšno provizijo si banka vzame?

Leprechaun ::

Ko oddaš naročilo, ti na elektronsko pošto pošljejo vse podatke, ki jih potrebuješ za plačilo.
Provizija je od banke do banke različna, delavska harnilnica naj bi bila najcenejša, oz med cenejšimi. Okvirno pa je provizija med 0,5 in 3EUR.
Na primer:
Payment type: prepayment

Financial institution Deutsche Postbank AG Dortmund
Remittee: hardwareversand.de GmbH
Remittee account: 731239469
Bank code: 44010046
Amount: xxx
Intended purpose: V2273296-1741276
for international payment:
B.I.C. S.W.I.F.T.: PBNKDEFF
IBAN No: DE73440100460731239469
*************************************************************

Zgodovina sprememb…

Mitch ::

@ejnita

Najlepša hvala za info.

Mitch ::

Zdaj vidim, da če kupujem preko idealo.de na HW Versand je vse skupaj cenejše za evro, dva na komponento. Sem morda kaj spregledal ali so razlike res tako minimalne?

xxurban ::

Niso velike, ampak bodi srečen da je vsaj kaj.

Mitch ::

xxurban je izjavil:

Niso velike, ampak bodi srečen da je vsaj kaj.

Drži. :D

zee1 ::

Nameravam kupit mobitel preko te strani. A kdo ve, ce je moznost, da ti izdajo racun na firmo. In kako to uredis?

Poslal sem jim sicer ze mejl pred enim tednom, pa mi se niso odgovorili...
««
«
1 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733465466 (2108) darkolord
»

Izkušnje s trgovino computer universe (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
829179273 (2361) mtosev
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806386849 (53446) Nwanko
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507274623 (109409) darkolord
»

Grafična kartica R9 280x

Oddelek: Kaj kupiti
255454 (4815) PeroM3

Več podobnih tem