» »

Hoh.de

Hoh.de

««
«
1 / 31
»»

Gibbs007 ::

Vem, da je že veliko teh tem, vendar ne najdem najnovejše. Me zanima kakšne izkušnje imate tisti ki ste tu naročali s to trgovino? Kako je s garancijo in reklamacijo izdelkov? Kako hitro pride paket domov?

Zelnick ::

Z moje strani so pozitivne izkušnje. Roba je bila dobro zapakirana (v airbagih) in vse škatle original zapakirane. Za garancijo nevem kak je. Nakazal sem v ponedeljek v sredo so odposlali v soboto je bilo pri meni.
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

Piggykiller ::

Pri reklamaciji čakaš slabi mesec pa pol, vsaj jaz sem tolko.

Gibbs007 ::

A je kakšna slovenska firma, ki naroča od njih, pa da bi se lahko pridružil naročilu?

mihco ::

Piggykiller je izjavil:

Pri reklamaciji čakaš slabi mesec pa pol, vsaj jaz sem tolko.

ce bi pa sam poslal proizvajalcu bi ti pa hoh.de dal se 15eur dobropisa.

theBill ::

Dobre izkušnje, s tem da sem sam kupoval na firmo in so mi na predračunu odbili mwst. oziroma DDV. Profesionalen odnos, kot je Zelnick napisal.

Cene pa precej bolj ugodne kot pri nas, tako da če kupuješ več komponent ali pa kar cel računalnik po komponentah, se definitivno splača. Prišparaš približno 10-15% na komponento v primerjavi s cenami pri nas, odvisno kaj kupuješ. Tako da - priporočam.

_IKE_ ::

Izkušenj z dotično trgovino nimam sem pa šel pogledat cene in te so precej ugodne.

Popolnoma identični sistem bi stal pri hoh 967 eur, pri dinokompu pa 1117

Seveda pa je treba upoštevat da pri hoh dobiš samo komponente, pri dinotu pa sestavljen računalnik.

Gibbs007 je izjavil:

A je kakšna slovenska firma, ki naroča od njih, pa da bi se lahko pridružil naročilu?


Če je ti ta firma logično ne bo dovolila nakupa po cenah ki veljajo za njih ( razen če imaš kako insider osebo )

mihco je izjavil:

.ce bi pa sam poslal proizvajalcu bi ti pa hoh.de dal se 15eur dobropisa.
.

A to tudi gre ( vračanje mimo trgovine ) , kako pa je potem z dobropisom ? Že imel tak primer ?

XS!D3 ::

Kolega je pri hoh.de naroču komplet kišto, sam sem nazadne uzel matično, proc, rame in SSD za domači server. Do sedaj same super izkušnje, z reklamacijami pa se mi na srečo ni bilo potrebno ukvarjati.

Gibbs007 ::

A se da z njimi menit v angleščini, ali je potrebna nemščina?

mihco ::

_IKE_ je izjavil:


A to tudi gre ( vračanje mimo trgovine ) , kako pa je potem z dobropisom ? Že imel tak primer ?


ja. Okvarjene rame, kupljene na hoh.de sem poslal direktno na corsair(priporoceno na Nizozemsko...strosek par EUR) in dobil vrnjene v manj kot tednu dni. Na Hoh.de pa posljes dokazilo o resenem RMA zahtevku in ti posljejo kodo za dobropis(15EUR) , ki jo uporabis pri naslednjem narocilu.

Piggykiller ::

mihco je izjavil:

Piggykiller je izjavil:

Pri reklamaciji čakaš slabi mesec pa pol, vsaj jaz sem tolko.

ce bi pa sam poslal proizvajalcu bi ti pa hoh.de dal se 15eur dobropisa.

Šola za naslednjič :D

theBill ::

Gibbs007 je izjavil:

A se da z njimi menit v angleščini, ali je potrebna nemščina?


Da se, sam so njihovi odgovori bolj v indijanščini kot v angleščini...:D

Se da vse zmenit v angleščini, sam nisem niti enkrat uporabljal nemščine.

Gibbs007 ::

A kje piše kako težek je posamezen izdelek?

theBill ::

Verjetno te teža izdelkov zanima zaradi poštnine - enostavno namečeš vse željeno v nakupovalno košaro, in greš na blagajno, kjer te vpraša iz kje si - in potem avtomatsko preračuna poštnino.

Osnovna poštnina je 14,90 € (za 1 kg teže) in potem 1€ za vsak dodaten kg.

Za bolj točne informacije:
http://www.hoh.de/versandkosten

fireX88 ::

nisem mel se izkusnje sm me pa zanima,kako placate? master card, direktno nakazilo? kar sem iz tujine naroceval sem placal z master card ali pay pelom drugega pa nisem nikol uporabljal..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

fight4 ::

Najbolje PayPal ali Vorkasse.

theBill ::

Predračun, narediš nakazilo pa je. So dosti ugledna firma z večimi nemškimi priznanji in dobrim feedbackom kupcev, in ne kak šušmar sumljivega slovesa iz e-baya, pri katerem je skoraj obvezen Paypal zaradi možnosti natega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: theBill ()

kamuee ::

prosu bi za nasvet. an naj kupim cel računalnik pri hoh.de ali pri dinokompu kr ma mojo konfiguracijo do zdej najceneje v slo???

Prosim za nasvet

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kamuee ()

fireX88 ::

hh, do zdj si govoru da neboš kupoval iz tujine ker so problemi z garancijo, zdj bi pa kr nasvet kje kupit pc.. jst osebno nebi kupoval v tujini cel pc, ker teh recimo 100€ katerih boš prišparal neboš nikjer opazil da se ti bi obretovalo.. zdj bo nekdo reku, pa kupiš boljšo komponento..kaj ti če, če boš pa v 1 letu na istem kot da nebi... moje mnenje...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

kamuee ::

sej zato pa glih sparšujem pa sm malo prekalkulerau na hoh.de pa bi pršparau ene 60-70€ tko da ne preide v poštev se mi ne splača, manj frke zarad garancije pa to. :) tnks fireX88

DeFacto21 ::

Nimaš kej razmišljat, dinokomp definitivno ;)

fireX88 ::

jst sm recimo naroču sonar (za ribe lovit) iz amerike ki je prišel s poštino/carino in neve katerim k**** še, 200€ cenejše kot v slo. to se mi je zdel dokaj odličen nakup, ker ga nebom rabil vsak dan, če pa pogledaš na drugo stran, in sicer pc katerega pa rabiš vsak dan (vsaj jaz), pa mi nebi bilo škoda da bi dal še dodatnih 100€ več v slo kot pa da bi iz tujine naročil..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

kamuee ::

Dinokomp ruls pol ne, pa sej glih zaradi tega, pa mam mir pol.:)

prox ::

Mene pa zanima, kak je z to poštnino. Na strani piše da je osnovna poštnina 14,90€, vsak naslednji !!KILOGRAM!! pa je +1€. Sedaj pa, vsak artikel, ki ga dodam (Usb ključek, sdhc kartica < 1kg) mi k 14,90€ pribije +1€. Za 7 artiklov, ki so v košarici mi na koncu da ceno 21,90€. Glede na to, da pa piše na strani, da za vsak 1KG prištejejo 1€, nevem ali bodo to stehtali.
Če bi npr. kupil 50 usb-jev, bi na koncu bila poštnina 64,90€, kljub temu, da verjetno teža nebi presegala 2kg.
Ima kdo izkušnje s tem?
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

kmetek ::

to je samo improvizorično....tako ima tudi jacob....pač dodatno še služijo na ptt, ko imajo cene komponent tako nizke. itaq imajo pogodbo z poštatmi pa lepo 50% popusta pri njih, se splača.

Skyman ::

A ima se kdo kaksno tezavo da jim na mail ne odpisujejo? ker jz sm v torek sicer je bil praznik poslal mail ampak do danes 2 delovna dneva vmes pa se kar nism dobil odgovora,sicer sm pa mail napisal v angleščin mogoče je težava v jeziku maila,ker ni v nemščini.Hvala

s51as ::

Meni vedno odpišejo v angleščini in vedno v popoldanskem času in vedno zelo zelo na kratko.
It's just me myself and I

KTr1sk ::

In če je bil artikel na zalogi (Sofort lieferbar)
so poslali drug dan in ste dobili v roku štirih dni domov?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

theBill ::

Pošljejo, ko je vidno plačilo na njihovem računu, za mednarodna nakazila naj bi bilo to celo do 3 dni - kako, da toliko traja v dobi računalnikov, mi ni jasno.

Tako da raje računaj 5-7 dni od plačila, da dobiš naročen izdelek - seveda če je "sofort liefbar".

MoMaC ::

imam vprašanje da nebom odperal nove teme kupujem nov računalnik odločil sem se da ga bom kupil pri hoh.de ker bi prišparal več kot 200e.
zanima me s poštnino a je možno da naprimer naročiš nad 1500e in ni poštnine?
in me zanimajo mnenja če je kdo kdaj naročil pc iz hoh.de in če so dobili tako kokr so naročili in čez koliko časa ste dobili??

s51as ::

Jaz še nisem dobil... danes so me obvestili da DVD pekača nimajo in ponudili alternativo. Če je bilo to vse potem ga pričakujem čez 2 dni oz v ponedeljek?
Da pa nebi bilo poštnine pa ne vem... za 1300 je bila.
It's just me myself and I

fr4nc ::

Koliko dni pa potrebuje nakazilo, da ga dobijo oni, jaz sem namreč včeraj nazakal denar, pa so mi danes odpisali, da še niso dobili denarja...?
Pošta od nih potrebuje le 2 dni do nas? To je pa zakon :).

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

black ice ::

fr4nc: theBill ti je odgovoril nekaj postov višje.

s51as ::

fr4nc to je bilo moje prvo naročilo pri njih tako da ne vem koliko časa bo pošta potovala. iz anglije je ponavadi dva dni včasih tudi naslednji dan, tako da bi moralo biti z nemčije nekje isto.
It's just me myself and I

fr4nc ::

black ice je izjavil:

fr4nc: theBill ti je odgovoril nekaj postov višje.


Aha... pa res. Hvala :). Sploh nisem videl.

Sam pri men piše: Lieferbar in 5-10 Werktagen za ohišje - to pomeni, da bo kar trajalo ;((.
Pa še SAPPHIRE 7850 sploh nimajo več (verzija, ki ni OC), katero sem jaz naročil - a to pomeni, da je ne bodo imeli več in mi bodo ponudili drugo?

Lp in hvala
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

s51as ::

Če si jo naročil so jo verjetno v času naročila še imeli. Tudi napajalnika ki sem ga jaz izbral nimajo več, pa zaenkrat še niso rekli da ne bo šlo. Ampak še je čas :D
It's just me myself and I

Brainstorm ::

Čudi me da ni cena nižja če plačaš z bančnim nakazilom, oziroma da ni cena večja če plačaš s paypalom, ponavadi je s paypalom zmeraj dražje pri drugih trovinah.

KTr1sk ::

Jaz sem plačal preko paypala 8.5.2012 pozno zvčer in že zjutraj dobim sporočilo da so poslali paket, torej preko paypala dobijo takoj denar in zgleda da se bolj splača kot nakazilo in ja cena je enaka preko paypala kar je res super :)
takole je zadeva pri meni, izgleda da bo ta teden pri meni

i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

fr4nc ::

s51as je izjavil:

fr4nc to je bilo moje prvo naročilo pri njih tako da ne vem koliko časa bo pošta potovala.


Moje tudi... pa oba sva se malo prenagnila glede grafe :'(
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

Janac ::

moje sozalje :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

fr4nc ::

Janac je izjavil:

moje sozalje


Na žalost ne pomaga... ampak dobro sej bomo navili na raven GTX 580 pa bo tudi OK ;)
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

Janac ::

glede tega itak ne mores vedet prej, kupil si pa dobro o tem ni dvoma :)

Skyman ::

pa ce placujes s paypalom na hoh.de je še zravn provizja ki ti jo hoh vzame? vem da placas za transakcijo ene 0.50€ dodatno paypalu to vem ampak zanima me ce je samo narocilo kej drazje,ker sm gledal na geizhals-u in pise
Österreich:
Vorkasse, PayPal ab € 9,90.
Deutschland:
Vorkasse, Kreditkarte, PayPal, sofortüberweisung.de, Giropay € 6,90.
Nachnahme € 12,90 plus € 2,- Postgebühr.
UK, Polen, Irland, Niederlande:
Vorkasse, PayPal ab € 20,-.
Lieferung EU-weit auf Anfrage.

s51as ::

fr4nc a misliš HD7850? Misliš da bo zdaj, ko je GTX670 tolk dobra, cena padla in bi dobil bolje za isto denarja?
It's just me myself and I

KTr1sk ::

@Skyman: lahko sam preveriš,če izbereš artikle in daš v košarico in potem pač gre do "koraka" kjer ti izpiše koliko je za plačilo in meni se ni zdelo kaj drugače, lahko da sem spregledal, primerjal sem enake izdelke iz sestavi.si in je bilo pri hoh.de cenejše z poštnino skupaj (pri sestavi.si pa ne bi bilo poštnine, ker je znesek bil dost visok, je pa treba res biti pri teh zadevah pazljiv, ker škoda vsakega denarja!
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

fr4nc ::

s51as je izjavil:

fr4nc a misliš HD7850? Misliš da bo zdaj, ko je GTX670 tolk dobra, cena padla in bi dobil bolje za isto denarja?


Da 7850 mislim... toliko ravno ne bo padla, da bi za isti denar dobil katero boljšo, ampak 10€ je pa tudi nekaj... jih bom že pozabil :)
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

Brainstorm ::

Enaka cena je za paypal in poštno nakazilo, ni nobene dodatne provizije za kupca preko paypala, sem jih še osebno vprašal okoli tega, ker se mi je čudno zdelo, zakaj ni dražje preko paypala, kot večinoma drugje.

Zgodovina sprememb…

s51as ::

Tudi na MyToys ni nič večja cena če plačaš s paypal
It's just me myself and I

mr1two ::

Potem pa se skor bolj splača s paypalom plačat, če je cena ista. Neat.

Magic1 ::

Catch pri paypalu je v tem, da trgovce stanejo provizije od manj kot 1% pa tja do 4,4%(odvisno od njihovega rateinga). Zato majhne trgovine nabijejo 5% pri plačilu preko paypala, velike pa požrejo tist drobiž, ki je manjši od 1%.
Magic
««
«
1 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DHL sledenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5710046 (484) kixs
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806386821 (53418) Nwanko
»

Asus - garancija

Oddelek: Pomoč in nasveti
263944 (3010) Magic1
»

Kje kupiti dele računalnika?

Oddelek: Kaj kupiti
176378 (5703) KTr1sk
»

tuje spletne trgovine (hod.de) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8614919 (9383) lambda

Več podobnih tem