» »

Hoh.de

Hoh.de

««
29 / 31
»»

Sergio4 ::

Hayabusa je izjavil:

Sergio4 je izjavil:

sverjetno sem eden redkih, ki sem v tem hoh.de primeru zaslužu :D do 14.11. ko so propadli sem dobil vse komponente razen grafe. vseeno sem na paypalu odprl dispute in obrazložil da mui manjka samo grafična. Danes sem dobil povnjen celoten znesek :D

Balkan ostane Balkan...
Vrni jim kar si dobil preveč.

lol. faušija?

Hayabusa ::

Ne.
To je isto kot če najdeš polno denarnico in jo nedotaknjeno (nič dodano/odvzeto) vrneš lastniku.

Zaradi takih, ki dobijo 2x (i ovce i novce, hrčki style) bodo nekateri nategnjeni hoh kupci ostali nepoplačani v celoti.

Buggy ::

Lonsarg je izjavil:

Cheaper&More ne zaheva nobene verifikacije, se registriraš in dobiš Nemški ter Angleški račun in pošlješ:) Pa še kar poceni so, ne vem če obstaja kak njih vredna konkurenca sploh.


najlepsa hvala Azgard..sem sicer dobil en drug naslov, ki ima podobne storitve brez verifikacije bom preizkusil to, ce imas sam dobre izkusnje.

Sergio4 ::

Hayabusa je izjavil:

Ne.
To je isto kot če najdeš polno denarnico in jo nedotaknjeno (nič dodano/odvzeto) vrneš lastniku.

Zaradi takih, ki dobijo 2x (i ovce i novce, hrčki style) bodo nekateri nategnjeni hoh kupci ostali nepoplačani v celoti.

komu/kako pa bi naj vrnil? in jaz sem paypalu ene 3x tudi preko maila napisal da rabim vrnjeno samo 300e od 800e.
in pa še, jaz nisem dobil denarja od hoh-a ampak paypalovega sklada za take stvari.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sergio4 ()

Hayabusa ::

in pa še, jaz nisem dobil denarja od hoh-a ampak paypalovega sklada za take stvari.

In Dedek Mraz dejansko hodi v hišo skozi dimnik ter prinaša darila pridnim otrokom, ki mu prej pišejo...
http://www.warriorforum.com/main-intern...

Oni lahko na prodajalčevem PP računu zadržijo tvoje plačilo za določen čas - ga le ta ne more porabiti.Od tod si dobil vrnjeno.

DeeJay ::

Je še kdo dobil 50% popust do vrednosti nakupa, ki ga je izgubil? Jest sm to ravnokar dobil na email + 10% popust v Conradovi trgovini.
Če prav razumem, lahko kupim do 650€ (tolk so mi vzel) in plačam samo 325€. Če je še kdo to dobil in razume bolj nemško, bi prosil za potrditev mojega google translejta :)

medenko ::

zaradi takih kot si ti sergio4, se vsi otepajo pošiljati v slo.

Sergio4 ::

mi kdo pove kaj naj storim? kolko jaz vem paypal od vsake transakcije vzame 5% in potem to zbira za takšne primere

Furbo ::

Ne sekiraj se, če bo kdo kaj hotel od tebe, te bodo že kontaktirali.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

darkolord ::

Furbo je izjavil:

Ne sekiraj se, če bo kdo kaj hotel od tebe, te bodo že kontaktirali.
Paypal kar sam vzame :)

Buggy ::

naroceno, placano in forwardirano preko http://www.cheaperandmore.com/

zdaj pa da vidimo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

đouzy ::

No evo tud jst sem naroču naročilo pred 14.11. moje plačilo pa so dobili 15.11 po tem naj bi moral dobiti denar v celoti povrnjen . sem pa dobil pošto tudi jaz po 2 dneh pa še enako samo v angleščini . zanima me kako boste vi to poslali pa kaj moramo zraven bančna potrdila in kopije o nakazilu poslat al neki ?? če kdo kaj ve kaj vse razen tistega papirja je treba nazaj poslat? lp

Buggy ::

Buggy je izjavil:

naroceno, placano in forwardirano preko http://www.cheaperandmore.com/

zdaj pa da vidimo


Na hohu imam ze od 20.12 21:30 naroceno posiljko ki pa je se vedno v statusu DHL Standard

"Bestellung ist in Bearbeitung"

...torej v delu, ker je to moje prvo narocanje preko Hoh.de, me zanima ali so za to pocasnost krivi prazniki ali pa imajo tudi drugace bolj pocasno posiljanje ali pa je celo mozno, da robe sploh ne bom dobil? Placano in odtrgano je bilo s PayPalom.

Sergio4 ::

tudi ko boš izdelke že dobil bo še vedno v barbeitung. zgleda ne osvežujejo tega

dottor ::

Zanima me ali da hoh.de ti sestavijo računalnik? Sosed se je preselil v Nemčijo, pa me je prosu, če mu sestavim nov sistem + OS, pa me zanima če na hohu ti ga sestavijo, ali ga moreš sam?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

pegasus ::

Buggy je izjavil:

"Bestellung ist in Bearbeitung"
Tudi moje naročilo je pri njih še v tem stanju, dejansko pa imam naročeno doma že skoraj dva tedna. Očitno nekaj bluzijo s svojimi bazami, te dni sem tudi večkrat opazil da je bil site ponoči down.

Buggy ::

...jah tale dobava se mi zdi kar dolga, poleg tega je bila pri placilu dostava paketa narocena na nemsko podruznico http://www.cheaperandmore.com/, kjer se je tudi naredila registracija in v njihovem sistemu, pravtako se ni zabelezenega paketa.
...res da imajo nemci (ce se ne motim) zdaj neke pocitnice, vendar za DHL verjetno to ravno ni praksa, tako da se malce bojim, da z mojim paketom ne bo nic. Jutri bo namrec ze 10-ti dan pa paket, kot kaze ni sel se znotraj Nemcije nikamor ;(

Koliko casa mi predlagate naj se cakam, preden naredim PayPal refund?

Hayabusa ::

dj_dottor
Raje izberi iz
http://www.hardwareversand.de/home.jsp

Imho nobena DE online trgovina ne sestavi, temveč dobiš po delih, z izjemo če kupiš kakšnega appla ali brandname kišto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

luky ::

Mene pa zanima če je po vsem tem kar se je zgodilo pri hoh.de, sploh pri njih varno naročiti kakšen izdelek?
Kot vidim izdelkov tudi ne pošiljajo več v SLO? ali samo določene NE?
luky!

Buggy ::

Buggy je izjavil:

...jah tale dobava se mi zdi kar dolga, poleg tega je bila pri placilu dostava paketa narocena na nemsko podruznico http://www.cheaperandmore.com/, kjer se je tudi naredila registracija in v njihovem sistemu, pravtako se ni zabelezenega paketa.
...res da imajo nemci (ce se ne motim) zdaj neke pocitnice, vendar za DHL verjetno to ravno ni praksa, tako da se malce bojim, da z mojim paketom ne bo nic. Jutri bo namrec ze 10-ti dan pa paket, kot kaze ni sel se znotraj Nemcije nikamor ;(

Koliko casa mi predlagate naj se cakam, preden naredim PayPal refund?



evo mi o volku, volk na vratih...danes je posiljka iz Hoh.de prispela na nemski naslov http://www.cheaperandmore.com/, z pravilno kilazo in kot kaze bo stvar drug teden pri meni ...woohooo. Ste pa imeli prav ja...status na hoh.de je se vedno v istem nespremenjenem stanju "Bestellung ist in Bearbeitung "

PrimozR ::

Drugi teden? Optimist. Pri meni je za dva paketa iz Anglije trajalo mislim da kar 10 dni, da sem paket dobil od dneva prihoda v skladišče do takrat, ko je bil na vratih :)

mailer ::

Kdo ve, kako je kaj z garancijami na izdelke? Se obrnemo na nemški RMA, mogoče tudi na slo dobavitelja? Imam težave z miško g500, ki ne deluje na belem in roza listu, črni podlogi za miške pa tudi hitri premiki so nezaznavni, ker kazalec enostavno obstoji na mestu oz se na ekranu premakne za max 2cm.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

darkolord ::

Obrni se na logitech.

future ::

Pozdravljeni,

kaj hoh.de ne pošilja več v Slovenijo? -> Ein Versand von Großgeräten ist nur innerhalb Deutschlands möglich. Bitte wählen Sie eine Adresse in Deutschland.
Nekaj mesecev nazaj sem kupil računalnik za 700€, sedaj pa mi nakupa za 400€ ne gre naredit.

klinker ::

Hayabusa je izjavil:

dj_dottor
Raje izberi iz
http://www.hardwareversand.de/home.jsp

Imho nobena DE online trgovina ne sestavi, temveč dobiš po delih, z izjemo če kupiš kakšnega appla ali brandname kišto.


Hardwareversand ima to opcijo za sestavo. Ko izberes PC konfigurator ti ponudi to opcijo mislim da za 5€.

NejcSSD ::

future je izjavil:

Pozdravljeni,

kaj hoh.de ne pošilja več v Slovenijo? -> Ein Versand von Großgeräten ist nur innerhalb Deutschlands möglich. Bitte wählen Sie eine Adresse in Deutschland.
Nekaj mesecev nazaj sem kupil računalnik za 700€, sedaj pa mi nakupa za 400€ ne gre naredit.

Če bi prebral zadnje 2 strani bi blo vse jasno.
Uporabi hardwareversand.de
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Hayabusa ::

klinker je izjavil:

Hayabusa je izjavil:

dj_dottor
Raje izberi iz
http://www.hardwareversand.de/home.jsp

Imho nobena DE online trgovina ne sestavi, temveč dobiš po delih, z izjemo če kupiš kakšnega appla ali brandname kišto.


Hardwareversand ima to opcijo za sestavo. Ko izberes PC konfigurator ti ponudi to opcijo mislim da za 5EUR.

Hvala za info.Še katera druga mogoče ?
Dobiš potem sestavljen pc in embalažo ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

mailer ::

Danes sem se poskusil z starim računom prijaviti na hoh pa mi ni uspelo. Poslal email naslov za pozabljeno geslo, ki sem ga dobil takoj in se tudi uspešno prijavil. V arhivu se še vedno nahaja moje naročilo izpred enega leta. Imam srečo ali imate vsi tako? Poslal sem jim že pred tednom mail o težavi z miško pa ne prejmem nobenega odgovora, njihov ticket suport pa tudi ne deluje.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

driver_x ::

Ali je kdo iz hoh.de že naročal televizor?

Tomson ::

Na hoh.de več ne pošiljajo v Slovenijo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

driver_x ::

Ja, pa res, sem prebral zadnji dve strani te teme. Zadnje naročilo pri njih sem imel oktobra 2012.

kynho_king ::

Tomson je izjavil:

Na hoh.de več ne pošiljajo v Slovenijo ...


Wir liefern in folgende Länder:
Belgien  Bulgarien  Dänemark  Estland  Finnland  Frankreich  Griechenland  Irland  Lettland  Litauen  Luxemburg  Malta  Niederlande  Österreich  Polen  Portugal  Rumänien  Schweden  Slowakei  Slowenien  Spanien  Tschechische Republik  Ungarn  Vereinigtes Königreich  Zypern

Zgodovina sprememb…

driver_x ::

Izgleda da sedaj spet pošiljajo v slovenijo.

Zanima me, kako jim kaj kaže zadnje čase, ker kupujem nekaj večjega in sem še kar (upoštevaje tudi poštnino) dobil pri njih. Ali je kdo v zadnjem času kaj naročal pri njih?

speedtouch ::

mene tudi to zanima če je kdo kaj v kratkem pri njih naročeval?

driver_x ::

Zadnje ocene na idealo.de so videti dobre, pripombe so edino glede tistega insolvenčnega stanja.

Dr_M ::

Paypal majo za Slo?

driver_x ::

Kot kaže ga imajo. Jaz sem prišel do zadnjega koraka, potrditve naročila, a potem nisem šel naprej.

Thunder wave ::

Na hoh.de se lahko normalno naroča v našo prelepo deželo, tudi s Paypal ni problema.

mailer ::

Dejstvo je, da je imel hoh.de veliko kupcev iz naše države. Zakaj bi tistih nekaj odstotkov letno podarili drugim trgovinam?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Killermode ::

Sem pa gledal da majo cene dosti višje kot pred leti ko sem kupoval pri njih.

whitelight ::

Zanima me kako je kaj z vrnitvijo izdelkov, oziroma warranty?

Namreč na monitorju se je začela pojavljati zelena barva in horizontalne črte in me zanima kako in na koga se sedaj obrnem da vrnem izdelek oziroma dam v garancijo.

Hvala!!!

Zgodovina sprememb…

cortez ::

RMA direktno proizvajalcu.

medenko ::

ptt te bo prišel 20€ po malem.

secpol ::

Živjo, jaz imam namen kupiti "wie NEU" telefon s hoh.de, pa me zanima, če je s stranjo vse v redu? Kot vidim na njihovi strani pošiljajo preko DHL-a v Slovenijo brez problemov, tako, da mislim da so tiste govorice o stečaju tega podjetja nekako zastarele?

Prosil bi pa predvsem za vsaj nekakšno potrditev, da je nakup varen. Plus tudi to me zanima, koliko časa kaj čakate na paket? :)


Hvala in lep pozdrav

secpol

Zgodovina sprememb…

broken/link ::

secpol je izjavil:

Živjo, jaz imam namen kupiti "wie NEU" telefon s hoh.de, pa me zanima, če je s stranjo vse v redu? Kot vidim na njihovi strani pošiljajo preko DHL-a v Slovenijo brez problemov, tako, da mislim da so tiste govorice o stečaju tega podjetja nekako zastarele?

Prosil bi pa predvsem za vsaj nekakšno potrditev, da je nakup varen. Plus tudi to me zanima, koliko časa kaj čakate na paket? :)


Hvala in lep pozdrav

secpol


"predlog za izbris" - stisnil napačen gumb, se opravičujem :/

anyway, brat je kupil "wie NEU" telefon in je imel telefon rahlo odrsano ohišje na robu. če nisi res fajn pogledal, sploh nisi opazil. Drugače pa je bilo s telefonom popolnoma vse v najlepšem redu in ga veselo uporablja že več kot pol leta, nabavil pa je lumio 820. je pa bilo to še takrat, ko je imel hoh stare lastnike. sedaj so novi in nevem, če so stvari še vedno iste, kot pol leta nazaj.

Zgodovina sprememb…

secpol ::

Ni panike :).

Tudi jaz mislim kupiti NL820 za punco, a me podrsano ohišje sploh ne moti, saj se da zamenjati pokrovčke, tako da ja.. :). Potem pa super, hvala ti za hiter odgovor in podane informacije! :D.

Še kdo z odgovorom na eno ali več mojih vprašanj? :).

integral15 ::

Kaj je s to trgovino a je varno kupit pri njih glede na probleme ki so jih meli ???

Dr_M ::

Je varno. Ksn mesec nazaj sem bp dobil nekaj robe za 250e.

integral15 ::

Kolk je pa postina ze?

Zlikovec ::

Ali pošiljajo v Slovenijo? Nazadnje sem videl da moram izbrati naslov n Nemčiji ...
Ducati Monster, Ducati 750 SS FF, Yamaha XJ6,
Honda Hornet 600, Yamaha Fazer 800, R NineT
««
29 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DHL sledenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5710047 (485) kixs
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806386830 (53427) Nwanko
»

Asus - garancija

Oddelek: Pomoč in nasveti
263944 (3010) Magic1
»

Kje kupiti dele računalnika?

Oddelek: Kaj kupiti
176379 (5704) KTr1sk
»

tuje spletne trgovine (hod.de) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8614919 (9383) lambda

Več podobnih tem