» »

hardwareversand.de

hardwareversand.de

««
36 / 39
»»

mailer ::

Piše, da za pošiljke v tujino to ne velja.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Mitch ::

mailer je izjavil:

Piše, da za pošiljke v tujino to ne velja.

Kje to piše?

D3m0r4l1z3d ::

na njihovi strani je do zdaj še vedno je pisalo v drobnem tistu takoj pod akcijo, da za tujino ne velja, ker potem bi recimo z kakšno držvo, kjer imaoj 30 eur poštnine to bil prevelik zalogaj in očitno tudi 11 eur ne talajo kar tako, kot je poštnina za nas
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

nomad_soul ::

Kupujem rame, pa mi ne ponudi opcije za plačilo s Paypal, a ve mogoče kdo zakaj ne? Na voljo je samo "Ec karte"

Dr_M ::

Predvidevam da zato, ker so bankrotiral in jih je paypal blokiral?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Mitch ::

Je pol sploh pametno (varno) tle kupovat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mitch ()

Mare2 ::

Mitch je izjavil:

Je pol sploh pametno (varno) tle kupovat?

Nekateri menijo: "Za ta denar se splača riskirat." :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

nomad_soul ::

nomad_soul je izjavil:

Kupujem rame, pa mi ne ponudi opcije za plačilo s Paypal, a ve mogoče kdo zakaj ne? Na voljo je samo "Ec karte"


Problem rešen - nabava pri computeruniverse za podobno ceno. 8-)

Aphanisis ::

Mitch je izjavil:

Je pol sploh pametno (varno) tle kupovat?



Če ti pomeni privarčevati 50EUR na 1000EUR vreden nakup in riskirat, da boš čakal več kot 1 mesec, da bo spet kaj narobe s podjetjem, glede na to, da ni več stabilno in ne more več nikoli pridobiti zaupanja, pa še, da jih boš mogoče vprašal, kaj je s pošiljko, pa ti več tednov ne bodo odgovorili in to te bo delalo živčnega, potem se splača, drugače pa ne. Moje mnenje je, da vsega tega tistih par privarčevanih procentov na nakup ne more upravičit.

D3m0r4l1z3d ::

Že možno, ampak 50 eur pri 1000 eur vrednem naročilu je bolj malo
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

SuperVeloce ::

Redko je samo 5% razlike, ampak ok.
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

darkolord ::

V primerjavi s computeruniverse, ki je (zaenkrat) brez kakršnihkoli težav, je razlika mogoče par eur (pa še to vprašanje, v katero smer)

Mitch ::

Če kupujete pri hwversand.de preko idealo.de je razlika kar konkretna...

d0rK ::

Jaz sem imel s CU to negativno izkušnjo da so mi poslali tablet v že odprti škatli. :( Ni bil nikjer nič poškodovan, izgledal je original film čez zaslon, ampak pečat na škatli je bil pa počen. In niti nisem imel časa/volje ugovarjati ter vračati ker sem že tako čakal 2 tedna kljub temu da je pisalo sofort liefbar.

darkolord ::

Verjetno oni kaj preverjajo ali testirajo, ker se to dogaja zelo pogosto. Telefonov sem kupil že kakih 6 pa so bili vsi odprti. Tudi pri ostalih zadevah je kar pogosto.

Na začetku sem bil malo skeptičen, ampak je vse izgledalo novo in nerabljeno in je vedno vse delovalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

čuhalev ::

Morda so prepisali kakšne serijske številke z naprave ...

Aphanisis ::

Dokler so vse folje nalepljene in ni znakov uporabe (prstni odtisi, majhne odrgnine) se jaz ne bi sekiral, če je embalaža odprta.

nebi ::

Kako je s plačilom? Prosim, če delite izkušnje, ker še nikoli nisem kupoval iz tujine.

PS: Ali je varno kupiti grafično v tem trenutku... Da niso slučajno v stečaju?

Lonsarg ::

Kaj pa ce bi temo prebral,ja v stecaju so, konec je.

fireX88 ::

nebi je izjavil:

Kako je s plačilom? Prosim, če delite izkušnje, ker še nikoli nisem kupoval iz tujine.

PS: Ali je varno kupiti grafično v tem trenutku... Da niso slučajno v stečaju?



computeruniverse poišči na netu, tudi super trgovina. samo tam imajo slo davek.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

nebi ::

Lonsarg je izjavil:

Kaj pa ce bi temo prebral,ja v stecaju so, konec je.

Tema ima 36 strani. Nimam časa brati vsega.

Zato sem želel odgovor od nekoga, ki je bolj na tekočem z zadevo.

Hvala.

r00k ::

Ponavadi so aktualne stvari na zadnjih straneh, ane ? Na prvi strani so posti iz 2013.

nebi ::

r00k je izjavil:

Ponavadi so aktualne stvari na zadnjih straneh, ane ? Na prvi strani so posti iz 2013.

Ne vem no... Mogoče bi ti moral prebrati zadnjo stran. Niti en komentar o stečaju.
Prav tako sem prebral predzadnjo stran, kjer sem zasledil govor o stečaju... Vendar to ne pomeni, da je trgovina šla v stečaj - podobno kot T2.

Nekateri ljudje v naši družbi pa res iščejo težave na vsakem vogalu.

PS: če nisi na tekočem z zadevo... Ne komentiraj.

Phantomeye ::

nebi je izjavil:

r00k je izjavil:

Ponavadi so aktualne stvari na zadnjih straneh, ane ? Na prvi strani so posti iz 2013.

Ne vem no... Mogoče bi ti moral prebrati zadnjo stran. Niti en komentar o stečaju.
Prav tako sem prebral predzadnjo stran, kjer sem zasledil govor o stečaju... Vendar to ne pomeni, da je trgovina šla v stečaj - podobno kot T2.

Nekateri ljudje v naši družbi pa res iščejo težave na vsakem vogalu.

PS: če nisi na tekočem z zadevo... Ne komentiraj.


Dej obnašaj se malo. Če si zasledil nekaj o stečaju, potem bereš nazaj dokler ne prideš do vira informacije. POTEM šele sprašuj. Ne pa da si odrezav, kot da je tvoja pravica in dolžnost drugih, da ti celo zgodbo prinesejo na pladnju.

Plus od osebe, ki si jo napadel si dobil dogovor, da so v stečaju.

Zgodovina sprememb…

D3m0r4l1z3d ::

V bistvu zdaj so spet ok
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

nebi ::

Phantomeye je izjavil:


Dej obnašaj se malo. Če si zasledil nekaj o stečaju, potem bereš nazaj dokler ne prideš do vira informacije. POTEM šele sprašuj. Ne pa da si odrezav, kot da je tvoja pravica in dolžnost drugih, da ti celo zgodbo prinesejo na pladnju.

Plus od osebe, ki si jo napadel si dobil dogovor, da so v stečaju.

Halo? Kdo misliš, da si?

Če nekdo ne želi odgovoriti na preprosto vprašanje... Naj ne odgovarja. Ni pa potrebno obnašati kot primitivna oseba v razviti družbi.

D3m0r4l1z3d je izjavil:

V bistvu zdaj so spet ok


Hvala. Vsaj nekdo, ki razume, da se zadeve lahko v dveh mesecih spremenijo za 360°.

lonewolf_ ::

V nemčiji ja, pri nas pa bi rabli par let :)

Drugače je že nekaj časa OK spet pa tudi layout so spremenili pa še pomojem kako osebje menjali...
Nisem pa še nič naročal zdaj, zadnji mesec.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

SuperVeloce ::

Kolikor sem jaz razumel situacijo, niso oni zamuštrali, ampak njihov (takratni?) lastnik, ki je šel v stečaj.
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

6151 ::

Lahko potrdim da so ok, naročil sem tipkovnico in jo dobil po 4 delovnih dneh po plačilu
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

LEon888 ::

6151 je izjavil:

Lahko potrdim da so ok, naročil sem tipkovnico in jo dobil po 4 delovnih dneh po plačilu


Kdaj si pa naročil? Torej so zdej uredu?

6151 ::

Pred 2 tednoma
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

fopi ::

nebi je izjavil:

Phantomeye je izjavil:


Dej obnašaj se malo. Če si zasledil nekaj o stečaju, potem bereš nazaj dokler ne prideš do vira informacije. POTEM šele sprašuj. Ne pa da si odrezav, kot da je tvoja pravica in dolžnost drugih, da ti celo zgodbo prinesejo na pladnju.

Plus od osebe, ki si jo napadel si dobil dogovor, da so v stečaju.

Halo? Kdo misliš, da si?

Če nekdo ne želi odgovoriti na preprosto vprašanje... Naj ne odgovarja. Ni pa potrebno obnašati kot primitivna oseba v razviti družbi.

D3m0r4l1z3d je izjavil:

V bistvu zdaj so spet ok


Hvala. Vsaj nekdo, ki razume, da se zadeve lahko v dveh mesecih spremenijo za 360°.


samo tolko, če se spremenijo za 360° gredo spet v isto smer....

SuperVeloce ::

Saj... iz dobrega poslovanja v sranje in nazaj..
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

D3m0r4l1z3d ::

Med tem ko se obračajo se spremenijo in gredo spet naprej
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

lsmid ::

A lahko še kdo potrdi, da je v zadnjem času dobil kakšno večje naročilo. Malo mi je sumljivo, da imajo veliko stvari na zalogi. Ne bi pa dal več kot jurja € enmu za pufe poplačat.

Hvala

Dr_M ::

To, da imajo veliko na zalogi, je dober znak. Se pravi, imajo denar, da placajo robo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

DarwiN ::

Ponovno so jih umaknili iz geizhals.de.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Dr_M ::

Zanimivo. Ko je bil HOH v pi..., jih niso dol vrgli, vsaj ne da bi se spomnil...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

nebi ::

fopi je izjavil:


samo tolko, če se spremenijo za 360° gredo spet v isto smer....

 Fibonacci se ne bi strinjal... 360°ni nujno, da se nanaša na krožnico (npr: 4x po 90° z različnim radijem).

Fibonacci se ne bi strinjal... 360°ni nujno, da se nanaša na krožnico (npr: 4x po 90° z različnim radijem).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nebi ()

lsmid ::

Dr_M je izjavil:

To, da imajo veliko na zalogi, je dober znak. Se pravi, imajo denar, da placajo robo.


Ali pa zavajajo, da imajo zalogo, potem bom pa čakal kšne 2 meseca?

Obstaja kakšna pametna/alternativna trgovina, kjer se splača kupit cel računalnik?

nebi ::

lsmid je izjavil:

Dr_M je izjavil:

To, da imajo veliko na zalogi, je dober znak. Se pravi, imajo denar, da placajo robo.


Ali pa zavajajo, da imajo zalogo, potem bom pa čakal kšne 2 meseca?

Obstaja kakšna pametna/alternativna trgovina, kjer se splača kupit cel računalnik?

Veliko jih omenja trgovino computer universe.

pixelzgaming ::

lsmid je izjavil:

Obstaja kakĹĄna pametna/alternativna trgovina, kjer se splaÄa kupit cel raÄunalnik?


Mindfactory, computeruniverse, caseking,..
edit: napačen citat.
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Evo stanje:
Bedauerlicherweise müssen wir Ihnen mitteilen, dass uns aufgrund des Insolvenzverfahrens Grenzen bei der Reparatureinsendung gesetzt werden. Einen 1:1 Tausch, Ersatzartikel oder die Rücksendung zur Erstattung können wir Ihnen derzeit leider nicht anbieten. Sie können weiterhin den Artikel auf eigene Kosten zu uns einsenden, da ein kostenloser Retourschein nicht mehr erstellt werden kann. Diesen Artikel leiten wir kostenfrei an den zuständigen Service Partner weiter. Sofern der defekte Artikel repariert oder ausgetauscht wird, können wir diesen gegen eine pauschale von 5,00€ an Sie zurück senden. Erfolgt eine Gutschrift, entsteht für Sie eine Forderung die Sie nach Eröffnung der Insolvenz bei dem dann benannten Insolvenzverwalter geltend machen können.

Die Eröffnung der Insolvenzverfahren zu den Unternehmen der Atelco-Gruppe (Atelco Computer AG, hardwareversand.de, anobo.de, etc) ist für den 01. Oktober 2015 zu erwarten. Erst dann wird das Insolvenzgericht den endgültigen Insolvenzverwalter bestellen. Dieser wird im Oktober Formulare sowie ein Merkblatt an alle Betroffenen zwecks Forderungsanmeldung verschicken. Vorher eingesandte Forderungsanmeldungen kann und darf der Insolvenzverwalter nicht berücksichtigen. In Ihrem eigenen Interesse bitten wir Sie daher, die Forderungsanmeldung erst nach dem 01.10.2015 vorzunehmen.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

user-pass ::

Ampak to velja samo za "Tausch, Ersatzartikel oder die Rücksendung". Se pravi, ce ste ziher, da artikla ne boste menjali ali se vam ne bo pokvaril, potem je nakupovanje varno :)
Jaz bi v vsakem primeru kupovam drugje, dokler tega stecaja dokoncno ne razresijo.

m0LN4r ::

Ja izgleda bo boljše počakat, kot tudi sami predlagajo. Tudi recimo hoh.de je bil v podobni situaciji pa jih je Conrad odkupil al kak že.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

user-pass ::

Ja, Conrad ja. http://www.golem.de/news/insolventer-on...
Ni dvakrat za rect, da bo tudi Atelco moral prodati HWV in ga bo kupil kaksen velik igralec na trgu.

Dr_M ::

Se pravi, bodo nehal posiljat v slo, tako kot hoh.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

user-pass ::

Zakaj bi nehal? Edino, ce bi jih res kupil Conrad in bi implementirali isto politiko posiljanja, kot pri HOH. Firmi je v interesu, da doseze cimvec kupcev, edino ce analize pokazejo, da so dolocene drzave bolj pain in the ass, kot se je ocitno pokazalo za Slovenijo. Npr, ce to, kar sem enkrat bral tukaj, da ce po pomoti dostavljeno posiljko lahko obdrzis (po slo. zakonih), drzi, potem je to ze en dovolj velik razlog, da se v tako drzavo ne posilja.

m0LN4r ::

da so dolocene drzave bolj pain in the ass, kot se je ocitno pokazalo za Slovenijo.

To trditev podkrepi tudi amazon in ebay. Slovenija enostavno ni shipping saling friendly.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Dr_M ::

Firmi je v interesu, da doseze cimvec kupcev, edino ce analize pokazejo, da so dolocene drzave bolj pain in the ass, kot se je ocitno pokazalo za Slovenijo.


Sori, sm narobe napisal, Hoh sploh ne posilja vec izven DE, tako da ni Slo problematicna. Najhujsa EU drzava glede tega je pa itak Italija.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
««
36 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733465466 (2108) darkolord
»

Izkušnje s trgovino computer universe (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
829179273 (2361) mtosev
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806386849 (53446) Nwanko
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507274623 (109409) darkolord
»

Grafična kartica R9 280x

Oddelek: Kaj kupiti
255454 (4815) PeroM3

Več podobnih tem