» »

Caseking.de

Caseking.de

Infusion ::

Kaj po novem pošiljajo tudi v Slovenijo? Koliko je poštnina pri njih?

chucki ::

12,90 eur preko UPS, gls je malce drazje

Jaz sem narocil rx 480 red devil :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

D3m0r4l1z3d ::

ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

chucki ::

Fury je zanimiv, sam ko požere celo elektrarno :D Je že kdo naročal iz caseking.de, ker me zanima dobavni rok, oziroma koliko dni čakaš na paket?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Leprechaun ::

3-4 dni. Ena izmed boljših nemških spletnih trgovin.
Edino malo so se mi zamerili s tem 22% DDV ;).
*************************************************************

bajsibajsi ::

Leprechaun je izjavil:

Edino malo so se mi zamerili s tem 22% DDV ;).


Je to sprememba v ceni, takoj ko se prijavis oz. izberes Slovenijo?

bajsibajsi ::

Prejsnjo sredo narocil ob 1 zjutraj in dobil danes okoli 15 ure dostavljeno v 3x vecji skatli oblozeno s papirjem. Verjetno bi bila dostava par dni prej, ce ne bi bilo novo leto in je paket stal v Milanu cca. 3 dni.

Dr_M ::

Tale caseking je pa res en podn.
Evo, placano preko paypal Jan 05 2017 Caseking GmbH Payment, mi posljejo mail, da en artikel ni na zalogi in bo dobavljiv 11.1.2017, ok uredu ni panike, 11.1 dobim mail s tracking stevilko in do danes na UPS trackingu se vedno kaze Order Processed: Ready for UPS in se 6 dni ze nic ni spremenilo.
Ocitno paketa sploh se niso dali naprej.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bajsibajsi ::

Mojo graficno so dali zelo hitro naprej. Narocil sem okoli 1 ure zjutraj in so jo se isti dan popoldne odposlali. Verjetno bi bilo hitreje, ce bi tisti artikel zamenjal z drugim. 12 dni je nesprejemljivo cakanje.

Dr_M ::

Tistih nekaj dni, da je roba prsla na zalogo, sploh ni problem, problem je to, da na njihoviv strani pise od 11.1 da je nakup zakljucen.
Do konc tedna se pocakam, ce se na trackingu ne bo zacel premikat, bom dal na paypal dispute in dnar nazaj. Bom pa pri nas nabavil, zarad tistih 20-30e ze ne bom bankrotiral.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bajsibajsi ::

Kdo dodeli tracking number? Po logiki, bi rekel, da dostavna sluzba, ali se motim? Prodajalec najbrz ne daje tracking number, ali pac? Mislis, da je celotna zadeva se pri Caseking, ali da se je zataknilo na UPS?

Dr_M ::

To vse prodajalec dela, pogodbena dostavna sluzba samo dobi podatek, da jih caka paket in ga pridejo iskat.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bajsibajsi ::

Sem nasel SS na telefonu. Link vec ne prikaze intervalnih podatkov, ker ko je enkrat dostavljeno, prikaze samo se "dostavljeno".
http://pics.si/?di=DYXG

Zgodovina sprememb…

chucki ::

Moj paket je sel iz Nemcije v Italijo ( Milano ). Naročeno je bilo za črni petek, 25.11, in prišlo 1.december ob 10h zjutri :) 7 dni, ker je parkrat se paket preložil. Pa namesto, da se sprašuješ , jim lepo mail napiši. Men so odgovorili v parih urcah.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

Dr_M ::

Torej, moja naloga je, da lepo na kolenih prosim, da mi poslejo ze placano robo?
Nice try, v petek dispute, pa stacuna gre na mojo crno listo nategunov.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dr_M ::

Sem okoli 17 ure vseeno poslal mail z vprasanjem, kaj se dogaja s posiljko. Zdej me pa prav zanima, koliko dni bo trajalo, da bodoo dgovorili, glede na njihovo odzivnost. Upam, da bo vsaj do petka.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Jebac18 ::

Kako je z posiljanjem so vredni zaupanja glede na zadnje komentarje ?kajti mindfactory odpade nimam firme...

mat11 ::

BP, dvakrat naročeno in dobljeno v zadnjih 3 mesecih.
mat

alpha1 ::

Naročil cel comp razen ohišja pri njih do sedaj vse BP

Meiniken ::

Pred dobrimi 9 meseci kupil ohišje pri njih, vse blo brez problema.

Sno0py ::

Lahko potrdim zadnje komentarje.. Narocil sem 2x po 2 graficne, graficne so bile pri meni 3-4 dan od narocila.
1x sem uveljavljal tudi garancijo (reklamacija). Poslal (oni placajo postnino) pregledali poslali novo graficno brez komplikacij.
Za enkrat vse BP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sno0py ()

Dr_M ::

Pol pravite, da so se popravili? Lani so bili katastrofa.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

VANR ::

Ne vem, če so se res kaj popravili. V soboto mi je crknila teden in pol stara RTX 2070 in sem jim poslal RMA obrazec. Danes sem jim še enkrat poslal, tokrat na informacije, če imajo moj problem že v obdelavi. Do sedaj še nobenega odgovora, ne na prvo ne na drugo.
Ko sem jim pred par tedni poslal, da mi Mastercard ne prime (da bi plačal za GPU), pa če imajo kake informacije zakaj ne, pa so odgovorili v manj kot eni uri.

chucki ::

Sej graficna ne pride v 1 dnevu na drug konec evrope...
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

D3m ::

Se boš še načakal. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

VANR ::

chucki je izjavil:

Sej graficna ne pride v 1 dnevu na drug konec evrope...


V avtomatiziranem email-u je pisalo, da mi v roku 24 ur odgovorijo. Pa če sem prav razumel, kar na njihovi strani piše, ti pošljejo znamko za DHL, s plačano poštnino? Ali se motim?

VANR ::

Ok. Kratek update: poslali so mi obrazec s plačano poštnino (najprej napačnega, nato pravilnega). Nato sem po kakem tednu čakanja dobil odgovor, da je RMA odobren. Najprej so mi poslali, da mi znesek vrnejo kot dobropis, ki ga lahko porabim v njihovi trgovini za prihodnje nakupa. Opozorim jih, da sem na RMA obrazcu označil, da želim nov izdelek in ne vrnjene kupnine. Odgovorijo mi da mi modela grafične, ki sem ga naročil, ne morejo vrniti, ker ga nimajo na zalogi, ter da se mu je cena zvišala. Ponudijo mi možnost izbire drugega izdelka (za isto ceno oz. z doplačilom) ali pa da mi denar nakažejo na transakcijski račun. Izbral sem slednje in denar dobil nakazan danes. Od dne, ko sem jim poslal obrazec in do danes je trajalo 24 dni.

Zdej pa spet iskati RTX 2070 za kako spodobno ceno.. :(

tikitoki ::

So pa res bedni, ce bi se kartica pocenila, pol bi ti zamenjali in pobasali razliko. Ce pa se podrazi, pol ti pa vrnejo denar in lahko doplacas za novo:)

Golf_GTI ::

V petek sem nekaj naročil v Caseking in so še isti dan poslali. Na DHL Tracking še vedno piše: We expect your shipment data shortly. Please note, however, that we can only provide information when the consignor has sent the consignment or consignment data to us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Golf_GTI ()

Han ::

Ponavadi traja malo dlje, da se pojavi sledenje. Verjetno je DHL šele danes prevzel...

chucki ::

V kolikem casu so vam dostavili paket? Moj paket je ze od ponedeljka 20.2 v tranzitu do Slovenije...Verjetno so ga zgubili
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

grimth ::

Še vedno sem dobil vse znotraj 7 dni od dne ko je bil paket odposlan.

GrimReaper3 ::

Katastrofa od trgovine. V sredo vpišem napačen naslov od Mailbox.de (enkrat sem nekaj računal da se izplača za 1500-2000EUR GPU, pa še to je samo 37EUR pri 2000EUR, v CU je 2x večji prihranek).
Čez 1 uro sem dobil odgovor, da so preklicali naročilo in da lahko oddam novega, ampak iz kartice mi še niso brisali.
V petek ob 10-ih vprašam še enkrat, so odpisali:
the cancellation will be made shortly by our accounting department.


Pa WTF no, Amazon ti vrne v roku parih sekund po tem ko prekličeš naročilo, tukaj pa niti ni gumba za preklic in se moraš ukvarjati s temi pacienti preko mailov.
Zaenkrat kaže da bo trajalo vsaj 7 dni da dobim nazaj. Do danes bi artikel lahko že dobil, če bi bili kolikor toliko sposobni vodit eno trgovino.

Zgodovina sprememb…

_Denny_ ::

Zakaj si sploh čaral z Mailboxom, saj brez problema pošiljajo k nam? Konec avgusta sem pri 700€ naročilu dal 19,99€ za DHL International poštnino (dostavi ga naša pošta) in dvomim, da so v manj kot enem mesecu to podražili za x-krat. Prihranek 37€ pri 2k tudi ni ne vem kaj, da bi se sploh splačalo zafrkavati s tem...sam sem škrtuh tipa "10€ poštnine za 100€ stvar? Raje je nimam" in mi vseeno ne bi bilo težko dati tudi recimo 100€ pri znesku 2000€. Sicer pa bi itak za dostavo do Mailboxde dal 8€, oni pa bi potem za dostavo tebi zaračunali 12€, torej adijo prihranek v primerjavi z DHL International :))

Bolj dolgo se boš sicer načakal tega, da ti banka umakne avtorizacijo kot pa na prekinitev njihovega naročila. Kako dolgo točno? Odvisno od banke; Wikipedia pravi od 24h do max 30 dni.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

GrimReaper3 ::

Da dam izračune, sicer sem pa dal začetek leta ta naslov samo zaradi izračuna, 4090 sem potem naročil na Alza.de.

Caseking
DE: 1999,00€ + DHL poštnina 7,99€ (GLS je 8,99€, UPS je 9,99€) + Mailboxde okoli 20€ = 2026,99€
SLO: 2049,40€ + UPS poštnina 14,34€ (DHL je 19,99€, GLS je 21,99€) = 2063,74€

Za Caseking sem tudi sam prišel do zaključka da se ne splača preko Mailboxde.

Computer Universe
DE: 1999,99€ + zastonj Standardversand poštnina (DHL je 2,00€) + Mailboxde okoli 20€ = 2020€
SLO: 2050,41€ + DHL poštnina 40,95€ (UPS je 51,73€) = 2091,36€

Tukaj je pa že 71€ in se splača.

Sicer pa 1500-2000€ GPU-ja itak ne kupim več oz. je to bolj za enkrat na 10-15 let. 2011 sem probal z 2x GTX 460, zdaj pa s 4090.



Aja, avtorizacija, to je potem ista fora kot pri Mercatorju (tisto so oni imenovali rezervacija), ko sem plačal 2x, enkrat s kartico s katero ni šlo skozi, potem pa še po povzetju. To sem čakal 14 dni, da so mi brisali dol iz kartice.

hamez66 ::

A to je fora, da preko mailbox de plačaš manj davka, ker ima Nemčija nižji ddv? Je v takem primeru kdo v prekršku? (me zanima v teoriji, ne ker bi bil nekomu fovš, da malo prišpara).

GrimReaper3 ::

Ja, 19% DDV imajo. S tem nisem imel še nikoli problemov, šteje samo kje se nahaja naslov za pošiljanje, ne pa iz kje je kupec.

Zdaj sem pa hotel kupiti stol, ki je ravno 30 kg in sem moral preklicati že zaradi cene pošiljanja Mailboxde (mora biti vsaj 32€, če je bil 8 kg monitor 24€, ne vem koliko je processing za 30 kg) ter zato, ker je ravno na meji da bi sploh lahko dobil, ker Mailboxde ima max 30 kg tako preko GLS kot preko UPS.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkušnje s trgovino computer universe (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
833181512 (1055) Machete
»

mailboxde.com (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30774233 (905) cortez
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733468358 (5000) darkolord
»

časi dostave dostavnih servisev ?

Oddelek: Loža
247722 (2785) fikus_
»

hardwareversand.de (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Kaj kupiti
1912364483 (151598) integral15

Več podobnih tem