» »

Fallout 4

Fallout 4

««
41 / 59
»»

lopov ::

Se pravi kdor misli naj čimprej nabavi season pass :)

oo7 ::

Fallout 4 named game of the year during DICE Awards


Game of the Year: Fallout 4
Action Game of the Year: Star Wars Battlefront
Fighting Game of the Year: Mortal Kombat
Family Game of the Year: Super Mario Maker
Mobile Game of the Year: Fallout Shelter
Outstanding Achievement in Character: Rise of the Tomb Raider - Lara Croft
Outstanding Achievement in Original Music Composition: Ori and the Blind Forest
Outstanding Achievement in Sound Design: Star Wars Battlefront
Outstanding Achievement in Story: The Witcher 3: Wild Hunt
Outstanding Technical Achievement: The Witcher 3: Wild Hunt
Outstanding Achievement in Animation: Ori and the Blind Forest
Outstanding Achievement in Art Direction: Ori and the Blind Forest
Role-Playing / Massively Multiplayer Game of the Year: Fallout 4
Strategy / Simulation Game of the Year: Heroes of the Storm
Sports Game of the Year: Rocket League
Racing Game of the Year: FORZA Motorsport 6
Outstanding Achievement in Online Gameplay: Rocket League
Handheld Game of the Year: Helldivers
Technical Impact Award: Microsoft Basic
Adventure Game of the Year: Metal Gear Solid 5
DICE Sprite Award: Rocket League
Outstanding Achievement in Game Design: The Witcher 3: Wild Hunt
Outstanding Achievement in Game Direction: Fallout 4

http://www.polygon.com/2016/2/19/110570...

Tac20 ::

A se igra lahko proda, ali je steam activated ko jo enkrat namestis?

scipascapa ::

pc igre nikoli ne moreš prodati.

PARTyZAN ::

Komot jo prodaš, dokler ne registriraš ključa, oz. registriraš ključ na račun, katerega potem prodaš naprej.

Kurzweil ::

Jaz sem si preveč skillov/perkov nabasal v Strenght (trenutno mislim da 7) in sem šele pošteno začel igrati (15h gameplaya), posledično imam sedaj 5 perkov na zalogi in jih ne upam uporabit (kot pri vseh RPGjih, dokler me težavnost dejansko ne prisili, da jih morem. Enkrat, ko vem za kaj gre, jih seveda sproti porabljam). Je do konca igre dovolj perkov in skillov oz. je možno po ta vlkem vse pokrit? Kar bi pri meni pomenilo vse kar ne VATS, sneak related?

oo7 ::

Jaz sem v 220 urah igranja prišel, do levela 80 in spodnje 3 ali 4 vrste perkov sploh še nisem odprl. Bom počakal na DLC pa potem naprej :)

BigWhale ::

Jaz sem pa konec decembra zdolgocaseno obupal. Minutemen misije se nikoli ne nehajo in PIPBOY je skoz poln nekih nekoncanih misij. Mogoce bom se nadaljeval ampak tudi main story ni bil pol toliko zanimiv in engaging kot F3 ali pa FNV. :/

54j0 ::

^Se podpišem. Igre se nisem dotaknil že lep čas in se je verjetno ne bom, dokler ne izide survival mode. Kar se tiče glavne zgodbe in skupin, je vse ena velika zmešnjava.

edit: vse bi požrl, če ne bi bila še ekonomija v riti, saj lahko prideš do neomejeno denarja že z nekaj čistilnimi napravami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 54j0 ()

oo7 ::

Mislim, da enkrat ta mesec izide survival mode.

oo7 ::

Watch the official trailer for Automatron, the first game add-on for Fallout 4. Automatron will be available on Xbox One, PlayStation 4, and Steam on Tuesday, March 22.

Fallout 4 - Automatron Official Trailer

matobeli ::

Kaj pa je z novim survival mode-om? Je že zunaj, se mogoče ve kdaj bo?

oo7 ::

matobeli je izjavil:

Kaj pa je z novim survival mode-om? Je že zunaj, se mogoče ve kdaj bo?


Mislim, da pride s tem dodatkom Autromatron nisem pa čisto siguren.

mehankar ::

UPDATE ONE: Bethesda say the first Fallout 4 DLC - Automatron - is almost ready for release and will include a horde of evil robots being unleashed into the Commonwealth by the mysterious Mechanist.

Automatron will be available for download across Xbox One, PlayStation 4 and PC on Tuesday, March 22, and will cost ?7.99.

Fans will have to hunt them down and harvest their parts to build and mod their own custom robots, the studio say there will be hundreds of mods; mixing limbs, armor, abilities, and weapons such as the all-new lightning chain gun.

A new trailer for the Automatron Fallout 4 DLC has been released by Bethesda and can be viewed here.

Some of the mechanical monsters on show look pretty brutal, displaying a good mix of both hand-to-hand and long range weaponry options for both the enemies and your own companion.

The feared Mechanist shown in the trailer looks like a human masquerading as robot, although with those pesky synths popping about the wasteland, it is pretty hard to tell.

"Automatron marks the first add-on release for Fallout 4. In April, we're expanding the capabilities of settlements with Wasteland Workshop, and in May, travel beyond the Commonwealth to Maine for Far Harbor - the largest landmass Bethesda Game Studios has ever created for post-release content," a message from Bethesda reads.

"And that's just the beginning, with even more add-ons to be released in 2016. Stay tuned for more details on free updates like Survival Mode and the Creation Kit, which will allow you to create mods on the PC and then share and play them across all platforms, including consoles."

It appears Fallout 4 DLC update - Automatron - will soon be upon us and fans have been learning more about it contents this week.

Fans of the post-apocalyptic epic recently spotted some updates in the Steam database, suggesting that the closed-beta Bethesda promised may have already started.

Files connected to DLC1 were added in February and have recently changed, fans will be hoping that when the latest 1.4 update arrives for consoles, the Automatron release date will follow soon after.

Fans have been expecting an announcement regarding Automatron's release date soon after the Fallout 4 update 1.4 had gone live on Xbox One and PS4, Bethesda was able to do this on Friday.

New achievements, which were leaked earlier this month, have also been added and look to include three story-based and two other.

The achievement artwork has also been unlocked before the DLC's official release date, along with their goals which are currently listed as:

Robot Hunter: 20 Points - Unlock 10 Robot Mods
Restoring Order: 20 Points - Complete "Restoring Order"
Mechanical Menace: 20 Points - Complete "Mechanical Menace"
The Most Toys: 20 Points - Build 10 Robot Mods
Headhunting: 20 Points - Complete "Headhunting"

BigWhale ::

Kolk Game Of The Year nagrad je pobral Fallout 4?

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Kolk Game Of The Year nagrad je pobral Fallout 4?



Fallout 4 received numerous awards and nominations from gaming publications such as GameSpot, GamesRadar, EGM, Game Revolution, IGN, and many more. The game received a game of the year award from the 19th ceremony of the Academy Of Interactive Arts & Sciences - also known as D.I.C.E. - among numerous nominations for the award from The Game Awards, Telegraph, PC Gamer, IGN and more. It was also placed on various lists of the best games of 2015 in which GameSpot put it at sixth, GamesRadar at fourth, among others top lists. The game also received awards and nominations for Role-playing game of the year with it winning the award from Game Critics and D.I.C.E. with nominations from various other gaming publications.


In pred kratkim: Fallout 4's Dogmeat wins Best Game Dog at the World Dog Awards :))
http://www.pcgamer.com/fallout-4s-dogme...


Dogmeat je itak car :)

BigWhale ::

A je blo razen DICE, se kaj? Ker vecina nagrad od revij je sla Witcherju.

Zmajc ::

Mislim da je večino pobral Witcher.

oo7 ::

Captain America: Civil War Official Trailer 2 - Recreated in Fallout 4

oo7 ::

Ravnokar probal Automatron že dela :)

matobeli ::

In kako je? A je vsaj približno dobro in zajebano? Sicer sem moj godlike 50lvl karakter zbrisal, ampak bom mogoče spet začel. Sploh če bo survival mode tak kot mora bit in DLCji vsaj solidni.

oo7 ::

Jaz sem zanekrat samo probal če že dela jutri bom začel igrati.

oo7 ::

Fallout 4 Survival Mode Entering PC Beta Next Week
http://www.gamespot.com/articles/fallou...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

matobeli ::

Survival mode explained

Sliše se ne pol-slabo, mogoče bi končno kdaj klical kolege na pomoč.

Zmajc ::

Jaz enostavno ne razumem te njihove politike izdajanja DLCjev na vsake par mesecev. Osebno se F4 ne dotaknem več dokler ne bo zunaj GOTY edition z vsemi DLCji in popravki.

Kdo bo vsake par mesecev ko si pol stvari pozabil spet nadaljeval.

oo7 ::

Fallout 4 Far Harbor Will Be Bigger Than Oblivion's Shivering Isles In Size, Survival Mode Entering Beta Next Week


The first DLC pack for Fallout 4, the latest entry of the popular series created by Bethesda, has only been released yesterday on all formats, but players are already hungering for more. The most anticipated of the game's already revealed DLC packs is the Far Harbor pack, which promises to bring plenty of additional exciting Fallout 4 action. Not much is currently known about Far Harbor as of now, but something new has managed to surface online a few hours ago.

Yesterday, we have reported that the Fallout 4 Survival Mode is going to go into beta on Steam very soon. A few hours ago, Bethesda has announced through its official Twitter profile that Survival Mode will actually go into beta next week, so PC players will soon be able to check out all the interesting twists this new mode will introduce to the game.

http://wccftech.com/fallout-4-harbor-bi...

oo7 ::

Fallout 4's overhauled Survival Mode now open for beta on Steam

Bethesda Game Studios has launched Fallout 4's new Survival Mode in beta. Steam users can test out the updated difficulty mode for the Windows PC version starting today, with consoles getting the update sometime next month.

To access the beta, owners of Fallout 4 can click on the game in their libraries and find the update under the settings option.

http://www.polygon.com/2016/3/29/113243...

Master_Yoda ::

Sem zacel igrati Fallout in me zanima ali je Idiot Savant perk vreden 4 levelov (+2 Luck +2 Perk)?

Igrati nameravam stealth sniperja z intelligence - Gun nut, Science, Hacker. Torej ce se ga vseeno splaca z minimalno 6 Intelligence pikami.

Polek tega pa nevem ce bi rad save scummal, da bi pri vsakem questu dobil bonus -to se mi zdi cheatanje. Je enostavneje potem s konzolo si verjetno XP dati.

Se opravicujem ce je to bile ze odgovorjeno.

oo7 ::

Jaz tega perka Idiot Savant nisem uporabljal.

Lahko si pa pogledaš video če bo kaj pomagalo :)

Fallout 4 - Idiot Savant Luck Character Build Guide - Fastest Way to Level Up / Earn EXP!

oo7 ::

Survival Mode Is How Fallout 4 Should Be Played



.

Furbo ::

Samo čakam da tole pride ven, pa gremo spet od začetka. :P
(ja vem za beto, samo mi ni do beta verzij)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Fallout 4 - Wasteland Workshop Official Trailer

Master_Yoda ::

Igra kdo Survival mode beta ? Upam da niso naredili nerealisticnih potreb za hrano/vodo. Kar imam v mislih je to:

Ce je 1 muttfruit dovolj za 1 settlerja in ti da 1 muttfruit sadez na dan bi bilo nerealisticno ce bi ti moral pozreti jih 10 da bi bil sit.
Enako pri vodi - ce ti 1 excesna tocka vode da 1 plocevinko vode na dan in je 1 tocka dovolj za settlerja,....

Ne pritozujem se zaradi tega, ker bi bilo pretezko, ampak zaradi zgornje primerjave. Ce naredijo da moras spiti 5 plocevink v enem dnevu naj tudi 1 settler potrebuje 5 plocevink (enot).

matobeli ::

Sem malo bral review-e, naj bi bilo nagnjeno k pretiravanju glede potreb.

1 enota vode in 1 mutfruit je dovolj za kmeta, ne pa za veterana celodnevnih bitk, ultramaratonca ali pa upravljalca težkih strojev.

Najboljš bi bilo nardit čist realno, potrebe za optimalno delovanje organizma so že dolgo znane, poraba kalorij z premikanjem se tudi izračuna, stand by in spanje trošita manj, še simsi imajo to čisto zadovoljivo rešeno.

Izi ::

A še nikoli ni noben igral Survival mode v nobeni igri? Ta mode je vedno namenjen izključno samo mazohistom.
To da moraš piti in jesti na vsakih nekaj minut je še najmanjši problem. Treba je tudi redno spati, se ves čas paziti nešteto različnih bolezni, ki jih v divjini stakneš na vsakem koraku. Najhuje pa je da ima v survival mode prav vse realno težo. Pozabi na to, da boš s seboj tovoril nekaj 100 kil opreme. Prav za vsak metek, ki ga vzameš s seboj je treba skrbno pretehtati ali ga boš res potreboval. Ali vzeti hrano in vodo ali raje malo več municije za tisto eno samo orožje, ki ga boš imel s seboj. Samo malo pretiravanja s težo in boš sredi poti umrl izčrpan.

Kot je običajno je Survival mode vedno namenjen veteranom, ki so igro preigrali že vsaj dvakrat in podrobno poznajo vsako vas in naselje. Prvič se igra na normalni težavnosti, drugič na najtežji težavnosti in šele tretjič se ima smisel preizkusiti v Survival mode.
Raziskovanje ozemlja, ki je pravzaprav bistvo igre je v Survival mode praktično nemogoče. Hitrega potovanja ni. Potrebno je natančno načrtovanje poti od enega do drugega naselja z vsemi vmesnimi postajami in če se kje ušteješ umreš.
Shranjevanje pozicije je možno samo v postelji.
Vsi predmeti so v Survival mode mnogo težji in prav za vsak predmet moraš skrbno pretehtati ali ga boš res potreboval. Ves čas izbiraš ali bi s seboj raje vzel en dodatni metek ali en deci čiste vode.
Po vsakem večjem boju boš ostal brez municije, brez hrane in vode. Pitje radioaktivne vode je nujno, ker s seboj lahko nosiš komaj kaj.
Zaradi teže si praktično omejen na eno samo orožje. Večino časa v bojih uporabljaš samo orožje in municijo, ki jo pobereš od ubitih sovražnikov.
Mimogrede lahko stakneš celo vrsto bolezni, katerih večina je zelo težko ali celo neozdravljiva. Po kakšni uri igranja imaš povprečno 10 različnih hudih bolezni, ki ti vse močno zbijajo statistike.

Skratka igra postane strategija, kjer se z muko prebijaš od enega naselja do drugega, na kakšne stranske naloge v neznano ali celo v kakšno podzemlje pa lahko takoj pozabiš, saj boš zaradi vsesplošnega pomanjkanja prav vsega in še bolezni za povrh, zelo hitro mrtev.

To je Survival mode. Kot pove ime se v tem modu ne igra igre, ampak se poskuša preživeti.

Najbolj uporabljan mod v F4 je bil tisti, ki poveča količino stvari, ki jih lahko nosimo okoli. Survival mode naredi ravno obratno. Tisto običajno težo, ki se je večini zdela mnogo preveč omejena sedaj zmanjša še za kakšnih 50-krat.
Četrtina stvari v normalni igri sploh ni imela teže. V Survival mode ima prav vsak metek konkretno težo, da teže stimpakov, ki smo jih v normalni igri s seboj tovorili na desetine, tukaj sploh ne omenjamo.
V Survival mode nima samo ene meje, kjer postaneš preobtežen in se počasneje premikaš. Tukaj šteje prav vsak dodaten gram, ki ga imaš s seboj in odloča o splošnem počutju in kako hitro se boš upehal. Vsak dodaten gram bo zmanjšal naše statistike in bo večja potreba po vodi in hrani, da ne omenjamo, če boš preveč tovoril s seboj si boš polomil noge in postal kripelj, ki se ne bo mogel premikati tudi če bo potem odvrgel vso odvečno težo :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Zmajc ::

Očitno nisem dovolj mazohist. Teh survival modov nisem nikoli igral niti nimam želje. ;((

matobeli ::

Izi:
Včasih pa res napišeš kakšno tako da bi človek mislil da ima opravka z nekom ki je prvič slišal za fallout (ali nasploh rpg) pri izidu štirke. neomejena teža, instakill z 30rps machinegunom ki ima montiran long range scope in natančnost repetirke.
Naboji sicer niso neomejeni.

Fallout NV se je popolnoma lepo igralo na Survival in najvišji težavnosti. Tudi F4 se bo, trenutno je v beta stadiju, bodo zih popravil to z vodo in hrano ker se ljuje pritožujejo.

Če bi igral F4 na srednji težavnosti bi bil verjetno v 3/4 ure konec, še na najvišji težavnosti kmalu pobijaš vse kar leze in gre z enim strelom. Da ne govorim o res ogromnem številu municije ki leži na vsakem koraku. Pa naj bo to .50 ali pa uni piščančki.

Optimizacija inventorija in specializacija na 2-3 ključna orožja pa je itak najboljši del igre. Sploh ko prideš do orožja ki ni v tvoji kategoriji ampak je vseeno veliko boljše kot vsa ropotija ki jo imaš trenutno :))

Izi ::

matobeli, Fallout 4 sem več kot samo končal. Prišel sem do level 133.

Mislim, da nisi dojel kaj sem hotel povedati.
Fallout 4 je igra, ki so jo z modi vsak prilagodi kakor mu paše. Da se videti, katere mode so igralci najbolj uporabljali.
Najbolj uporabljani so bili tisti modi, ki delujejo ravno obratno kot sedaj dela Survival mode. Glede na to večina v Survival mode no bo uživala.

Da pa igraš Survival mode in potem naložiš dodatne mode, ki ti olajšajo ali izključijo glavne funkcije Survival mode je pa en največjih nesmislov, ki si jih lahko zamislim.

Survival mode osebno res nisem preizkusil ampak sem prebral kaj vse vsebuje in tisto zgoraj popolnoma drži. Potreba po hrani in pijači je komajda omembe vredna malenkost v Survival mode.
Glavne stvari so zmanjšana teža, ki jo lahko nosiš in povečana teža prav vseh predmetov, nezmožnost shranjevanje pozicije razen v postelji, nezmožnost hitrega potovanja, bolezni, nujno spanje, ubije te praktično en sam zadetek, Fatigue ti jemlje AP točke, na kompasu se ti prikazuje veliko manj stvari, ... šele daleč na dnu spiska sta potreba po hrani in pijači.

Ne pravim, da je Survival mode zanič. Verjetno se bo kdo našel, ki mu je tako trpljenje več. Za večino igralcev pa to ni. Še posebej pa to ni za prvo igranje.

oo7 ::

Fallout 4 Receives 1.5.146 Survival Beta Update

New Survival Features
Thirst, hunger, sleep and disease icons will change color based on status


Survival Fixes
Less food and drink are required to maintain proper sustenance
Carry capacity lowered
Sleep cycle has been lowered from 24 hours to 14 hour days
Reduced chances to getting a disease
Fusion cores weigh more
Nuka Cola Quantums no longer cancel out caffeine effect from Nuka Cola and Nuka Cola Cherry
Fixed occasional issue with becoming parched or peckish when thirst or hunger are actually satisfied
Fixed issue where Adrenaline effect would incorrectly persist after changing difficulty level
When companion is down, a quest target will appear on them

matobeli ::

Kul, v pravo smer gredo, mogoče celo nardijo "bedroll" tako kot v FNV, bo sicer težak ampak vsaj shranil bi lahko skoraj kadarkoli

oo7 ::

BAFTA - British Academy Games Awards Winners in 2016 >:D

http://www.bafta.org/games/awards/games...

oo7 ::

ROGUE ONE: A STAR WARS STORY Trailer recreated in Fallout 4



:D

oo7 ::

Fallout 4 - Mods and the Creation Kit



Tole je pa hudo :)

matobeli ::

Če bodo požegnali "nude mod" imajo dobre možnosti proti nexus-u :D

matobeli ::

Btw, ve kdo kje bi se dalo najceneje dobit f4? V škatli, če je pa velik razlike pa bo tud koda ok.

oo7 ::

Ja trenutno pri nas so škatelne vezije okoli 50 eur. Kodo pa lahko ceneje dobiš na straneh kot je G2A.

Jaz sem kupil škatelno verzijo ob izidu za 54 eur tako, da cene se niso še kaj veliko spremenile.

mjolnir ::

Škatelno imaš v mullerju trenutno za okoli 30 eur (btc).

oo7 ::

mjolnir je izjavil:

Škatelno imaš v mullerju trenutno za okoli 30 eur (btc).


Dobra cena :)

matobeli ::

Sem končno našel čas za ponovno igranje, tokrat z Survival mode.
Vse kar so zgnetli skupaj mi jako ustreza, me je ponovno potegnila igra notri, hrano, vodo, zdravila in okužbe hitro naštudiraš in ni tako tečno ker pri pohajkovanju bolj gledaš za rožicam, loviš jelene... Tudi igranje brez fast travel je zanimivo, pač ne delaš samo ene misije, poizkušaš čimbolj optimizirat svoje poti, pa kar gre, med tem pa kar precej novih stvari mimogrede najdeš. Igra teče bolj počasi, kar pride prav, ker ni blazno dolga. Pa še razne "grind" naloge pošlješ nekam ker se ti ne da pešačit.
Vse super, razen shranjevanja z spanjem. Sicer je ležišč kar nekaj po wastelandu ampak nikakor ne dovolj in postane rahlo tečno. Vso to ponavljanje, in res ne vem kako to bistveno pripomore k igri.

Pa sem natuhtal da bi neka "prenosna" spalka/rollbed bila kar legit način kako shranjevati z spanjem. Sicer bi to pomenilo nekaj dodatne teže ampak bi verjetno bilo vredno, pa še spustiš jo lahko pred bitko.

Vprašanje: Ali kdo ve če kaj takega že obstaja? Torej, prenosna spalka/rollbed ki bi imela funkcijo spanja in s tem shranjevanja igre, če že obstaja kot del v igri, in si jo je treba priboriti, ali pa če obstaja kot samostojni mod?

BTW: kako je sploh z modi, se jih da vzporedno z survival mode poganjat ali ne? Nekaj je bilo opozoril, beta, blabla, pa nisem dobro pregledal.

matobeli ::

Pa še nekaj, če pustim da gre med igranjem monitor spat, ga potem ne zbudim več. Ima kdo podoben bug?
««
41 / 59
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10920998 (709) oo7
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35769006 (4324) oo7
»

Fallout 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
43250516 (2458) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20123545 (9492) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25350447 (14582) oo7

Več podobnih tem