» »

Fallout 3

Fallout 3

Izi ::

Vesoljc a se hecaš. Tretjina vseh iger je narejena na tem istem motorju. In večina streljačin.
Saj ti piše na strani katere link si podal katere igre so narejen na tem motorju.
In kaj naj bi to bilo po tvoje če ne motor. Saj ti lepo piše, da gre za "Havok engine"
OK, res je pravilno Havok, čeprav večina piše Havoc, ker se zdi nekako bolj logično.

Naslovi, ki uporabljajo Havok
Tukaj najdeš Oblivion. Glej bolj spodaj, ker pravilni naslov za Oblivion je "The Elder Scrolls IV"
Prihajajoči naslovi, ki uporabljajo Havok
Tukaj pa najdeš Fallout 3, ker je ravnokar izšel in ga še niso premaknili.

Tudi vse največje prihajajoče igre bodo na tem istem motorju.
Alan Wake, Diablo 3, Fable 2, Starcraft 2, ...
Vse to delajo na istem motorju.
Koliko pa misliš, da obstaja motorjev za igre? Uspešnih je samo kakšnih 5 različnih motorjev in če ne izbereš enega izmed njih potem lahko pozabiš, da bo kdo igral tvojo igro.
Ljudi, ki so sposobni narediti nov dober motor za igro pa lahko na celem svetu prešteješ na prste ene roke.

Vesoljc ::

Vesoljc a se hecaš.

ne. havok je dalec od celotnega game engina! havok je zacel kot fizikalni engine, trenutno pa ponujajo se par drugih paketov, katerih imena in opis najdes na njihovi strani. in to kar ponujajo ni game engine, ampak le nabor komponent, ki jih lahko integriras v katerikoli engine.
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Tr0n ::

Word.

blackbfm ::

Dobro no, Gamebryo je pogon na katerem tečeta Oblivion ter F3. Pa to sploh nima veze, fora je v tem da Bethesda zanemarja določene stvari. Animacije (NPCji so kot lutke in stalno majo iste fore) in lesenost (premikanje - hoja) bi res lahko porihtal. Če jim je vse ostalo uspelo narest nevem zakaj bi bil to problem. Aja pa to da 80% žensk v falloutu zgleda enakih v faco je tut dost bedno:D Kot sm reku velik je takih malenkosti ki na koncu dost pokvarjo vzdušje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Izi ::

Vzeto na znanje :D

Narobe in se posipam z pepelom:
Ja jasno, da je Oblivionski, če pa uporablja isti motor imenovan Havoc.

Popravljeno:
Ja jasno, da je Oblivionski, če pa uporablja isti motor imenovan Gamebryo in isti fizikalni motor imenovan Havok.

Oba motorja sta namreč enaka tako fizikalni kot tisti od igre.

Aja pa to da 80% žensk v falloutu zgleda enakih v faco

Pri moji igri je vsaka ženska popolnoma drugačna. Punčke, najstnice, mlade ženske, stare ženske, črnke, belke, potem imajo nekatere dolge lase, nekatere kratke, nekatere pank frizure, različne tipe obraza, ...
Izgleda, da se pri meni generirajo naključno, tako kot lahko tudi svojo glavo oblikuješ na neskončno možnih načinov, od spreminjanja frizure, preko oblike obraza, do oblike oči, nosa, lic, obrvi, ust.

Zanimivo, kako ljudje različno gledamo na isto igro. Jaz sem ravno hotel pohvaliti, te neskončne možnosti pri generiranju obrazov z možnostjo Randomize, ki izdeluje neskončno različnih obrazov. Tako, da med kakšnih 500 osebkov, ki sem jih srečal v igri, je skoraj vsak popolnoma drugačen.

Mogoče pa imaš ti v igri kakšno napako?
Meni še vedno deluje popolnoma brez napake, pa sem preiskal že polovico vsega ozemlja in naredil že kakšnih 50 questov, pa še nisem naletel na noben bug, kar se mi do sedaj še v nobeni igri ni zgodilo.

Nikakor mi tudi ni jasno kakšno lesenost pri premikanju nekateri omenjajo. Moj karakter hodi, teče, poskakuje, plava, se potaplja, se stransko umika, se sklanja, plazi in vmes strelja ali se pretepa bolj gladko kot pri marsikateri streljačini, pri previsokih skokih se poškoduje, med tekom skače dovolj visoko in daleč, edino pri skokih z mesta je bolj lesen in čez kakšne visoke skale ne more splezati in je treba iti naokoli. Jaz ne opazim nobene razlike med premikanjem karakterja pri Fallout 3 ali pri Crysisu, z razliko, da tukaj ne moreš vklopiti super hitrega teka in skakanja po 10 metrov v višino :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Pesimist ::

Ma ja to se mi je zdelo cudno ko sem wiki bral. Havok je ja fizikalni pogon kot PhysicX. Zakaj te navajajo fizikalne pogone kot glavni game engine. Sej pa kolko se spomnim je igra locena na fizikalni, graficni, in netcode v kolikor pac ma multipalyer. In ponavadi so vedno graficni pogon imenovali. Sej fizika je vredu, grafika tudi le animacije so totlano zanic. Samo ta fakt za mene totalno unici igro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

blackbfm ::

Izi primerjaj gibanje in animacije likov v GTA (SA/4) in v Falloutu. Takoj boš videl o čem govorim, ker v GTA je to čiz na drugem (višjem) nivoju. Tako kot je v Falloutu, je bilo sprejemljivo kakšnih 10 let nazaj. Kar se tiče pa obrazov lahko pa screenshote nardim pa bomo primerjal. Niso čiz enaki so si pa dost podobni. Res škoda da delajo pri Bethesdi take napake..no drugače bi bil Fallout verjetno najbolši špil tega desetletja heh:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

jamiroq ::

da se malo pohvalim:


:D.

Berserker ::

Orodno vrstico pa maš res dolgo, aja če so z havokom nardili company of heroes pol lahk delajo z njim kr vse strategije ker je res best strategija. Zakaj je merjenje pri xboxu težje in okorno nareto, pa premalo nabojev maš za puške recimo fn fal skuriš v 2 minuti vse ubiješ pa komaj koga,vse je treba z tist pomočjo delat ko zaustaviš čas pa izbiraš kam ga bo šutnil. Umetna pamet je preveč dobra za merjenje pa četudi bota vstreliš te bo enako dobro naciljal kot prej, tebi se pa po strelu skoz nekaj vrti pa nekaj da maš cel ekran zamegljen, sploh nevem zaradi česa, ko bi to le šlo na coop. AJa kaj se je zgodilo v valut 106 ko je vse upoštošeno not( ta stoji mal bol severno od tvojega 101).?

xtrEeme ::

Ima še kdo mogoče probleme pri igranju na Visti x64,meni namreč po nekaj minutah igranja kar zmrzne celotna zadeva in mi preostane samo ročen reset mašine. imam pa radeona HD 4870 z najnovejšimi driverji. Zdaj pa neven ali je problem z driverji za grafiko ali z op. sistemom. (hlajenje ni ker vse deluje na normalnih temperaturah). Sem probal že tudi reinstall Fallouta in je isto ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xtrEeme ()

blackbfm ::

Verjetno so driverji krivi. Probaj z malenkost starejšimi.

Pesimist ::

v visti 100% ni problem. Lahko odpises to moznost. Razen ce mas kaj kapitlano zjebano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

destroyer2k ::

SInDrOoM

Po saj verjetnosti je kriv kodek za zvok, tukaj imaš od enega uporabnika rešitev kaj je naredil in sedaj mu dela.

"i think i have figured it out.... i noticed FFDshow codec was in my task manager but it had crashed whenever fallout crashed... i uninstalled the codec and im fine... looks like ill have to use real xvid now lol."

Če to ne bo šlo pa spremljaj to temo, kjer se točno o tej stvari pogovarjajo, aja pa OS ali driver od grafične ni kriv.
http://www.bethsoft.com/bgsforums/index...

xtrEeme ::

hja no prejle sem se po dolgem mučenju odločil da sformatiram particijo in na novo visto naložim in sem tako naredil, inštaliral najnovejše driverje za grafično in zdaj špilam že kake pol ure in še ni crashnil tak da upam da je problem rešen :D

EDIT: pravkar so se mi spet začele pojavlat iste težave ;(( Aja FFdshow codeca nimam inštaliranega posebej imam pa en pack codecov v katerem misllim da je tudi ffdshow. Bom probal uninstall

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xtrEeme ()

AnWar ::

Kaj mores naredit, ko si na zacetku dojencek, zaprt v eni sobi??
[Asus ROG Strix SCAR III]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AnWar ()

Vesoljc ::

odprt vrata in prelistat knjigo?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

AnWar ::

Kako? Ce rabis 100 tock?
[Asus ROG Strix SCAR III]

Vesoljc ::

vrata od stajice, knjiga je pa na tleh
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

AnWar ::

Hvala
[Asus ROG Strix SCAR III]

blackbfm ::

Če tega nisi rešu pol boš težko še kej drucga hehe:D

drvo ::

Res je.

delfinus ::

TO Sindrom: Poglej z ATI CCC katero verzijo biosa ima ta tvoj Sapphire HD4870.

Ce imas BIOS ver: 011.006.000.003.000000 in na zeleni etiketi na boxu od kartice SKU 11133-00-20R potem toplo priporocam flashiranje. Tudi meni so zmrzovali doloceni spili dokler nisem flashiral. Po flashu je vse stabilno. Bios dobis na uradni strani od Sapphirja. lp, D.

lp, D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

xtrEeme ::

Kako to misliš? Da bi flashal BIOS za grafično? To še nisem slišal. Drugače pa imam točno to verzijo kot si napisal ja.
Samo meni se to zmrzovanje dogaja smao pri Falloutu, vsi ostali špili delujejo normalno. Ima pa tudi zelo dosti ljudi probleme s tem pri Falloutu kolikor spremljam zdaj po forumih. Baje da naj bi se problemi pojavljali predvsem tistim ki imamo Sound Blasterjeve X-FI zvočne kartice, ker zgleda nekaj ni kompatibilno. No upam da bodo izdali kakšen fix ali kaj podobnega, ker je res en najboljših špilov zadnjih časov in zdaj ne morem igrat ;((

delfinus ::

Sindrom: fora je ta da se ne dogaja zmrzovanje v vseh spilih in ta BIOS, ki ga imas na graficni je faljen. Nekaj je narobe z voltazo, ki jo priskrbljuje GPUju in posledicno v dolocenih spilih pri obremenitvi in ob opciji powerplay se to zgodi. Deluje pa pri nekaterih spilih popolnoma vredu. Tako je blo tudi pri meni. Zmrzoval mi je Timeshift ostalo je delovalo.

Sicer pa evo ti dam v branje temo tukaj. Na strani 26 imas tudi resitev. Sicer pa si od 26 naprej preberi temo in kako smo problem resili. KLIK

lp, D.

blackbfm ::

Ja samo moraš ga tut seznanit z dejstvom da lahko uniči grafo če gre kaj narobe..sicer izredno malo verjetno če vse narediš tako kot je treba ampak ok :D

BC3 ::

jaz sem do sedaj en teden igral dokaj lepo, včasih me je sicer nek error vrgel v win, ampak sem z alt+tab lahko normalno nadaljeval igro. zdaj pa vsakič, ko grem v rivet city igra zašteka. ne pomaga nobena kombinacija tipk več, samo še reset. grem zdaj probat zbrisat ffdshow, če bo kaj pomagalo...
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BC3 ()

blackbfm ::

Meni pa če vrže mi ravno zarad alt+tab..kokr kdaj no včas dela včas ne. Direkt iz igre me je pa ene 3x. V bistvu je špil sam po sebi kar stabilen.

Berserker ::

Kaj če recimo pobiješ vse sovražnike v nekem območju bodo kasneje novi tam, kr kolk gledam trupla ostanejo skozi, sovražnika pa dobenga.

xtrEeme ::

OK bom probal flashat tale BIOS na grafi in bomo videli kaj bo potem

destroyer2k ::

tr33k

Ne, ostanejo mrtvi, to je bilo že tako enako. Edino kar se mi zdi da mogoče kakšni vojaki se respavnajo, ampak še to nisem do zdej nikoli opazil, da bi kdo bil pomemben za misijo. Dobra stvar glede tega je da lahko celo mesto istrebiš in se ne bojo respanal.

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

Sej točno tak recimo tudi za queste je pomembno da koga ne ubiješ za vedno. recimo ono moiro ko je cela izmaličena prezivela mini nukico(ko sprožiš tisto bombo v megatonu). no pri kolegu sn to igral pa če si jo ubil se ti spremeni konec bojda pa questi odpadejo( no probal sem ji dat odrešitveni strel, ampak sem jo zaradi questov postil pri miru ). No če je kdo tak daleč naj pove kak zgleda sestavljanje orožija in trupel, kr sam bi si rad sestavo kr eno dobro scoped heavy assault rifle.

laught ::

Tut jas sem sprožo tisto nuko,pol pa sem babo videl celo izmaličeno,pa še mal zmedeno povrh, pa se mi je zasmilla pa sem šel od prejšnga loadinga pa na novo,drugač pa trupla ostajajo ja,čez celo igro se mi zdi..

blackbfm ::

Lih obrnu špil. Res je dost kratek če špilaš več al manj samo glavni quest. Pa res še jemlem vse armorje pa puške tik pred koncem potem pa....konec:D Še enkrat:D

Berserker ::

Kakšen je konec? lahk po zs na kratko ?

Izi ::

Jaz imam Visto x64, Sound Blaster X-Fi in uporabljam ffdshow codeke, pa nisem imel niti najmanjšega problema, tako, da lahko te komponente kar črtate iz seznama problematičnih.
Imam pa Nvidia grafično, ki mi tudi deluje brez problema. Zato bo verjetno kriva kar ATIjeva grafična kartica ali njegovi driverji.
Še vedno se mi dozdeva, ko prebiram forume, da imajo igralci z ATIjevimi karticami več težav kot tisti z Nvidio.

Je pa Fallout 3 igra, ki mi najbolj dosedaj razkuri mojo grafično in tudi ostale komponente :D
Popolnoma vsi ventilatorji, na procesorju, ohišju in grafični, mi že po kakšnih 5 minutah delujejo z 100 % obrati, kar se mi ni še nikoli zgodilo pri nobeni igri, niti pri Crysisu.

Glede zgodbe pa svetujem, da glavni quest sploh ne rešujete, ker se bo z reševanjem stranskih questov pre ali slej razrešil sam od sebe.
"Glavni" quest je kot sem opazil en najmanj pomembnih v igri in je tudi precej kratek, kar nekaj stranskih questov je daljših in imajo celo boljšo zgodbo, kot je iti po stopinjah svojega očeta in najti razlog zakaj je odšel.
Glavni quest se da preigrati v dveh dneh in potem kao končaš igro, čeprav nisi videl niti 1 % vsega.

Precej questov vključuje moralne odločitve in ima vsaj 3 možne odločitve, ki spremenijo potek zgodbe in dobljene nagrade.
Razstrelitev Megatona je precej slaba odločitev in to že kar takoj na začetku igre >:D
Precej bolj pametno je bombo onesposobiti, kar ti prinese svojo lastno hišo v Megatonu, kjer lahko spiš, se zdraviš in shranjuješ odvečne predmete, ki kasneje vedno pridejo močno prav.
Predmete lahko varno shranjuješ samo v omarah, mizah in hladilniku hiše, katere si uradni lastnik.
Drugje ti jih bodo pokradli. Tudi z mrtvih sovražnike bodo ostali pokradli vrednejšo opremo, če jo ne boš pobral sam.
Sem osebno videl med bojem, ko sem z pomagači napadal neko stavbo, da osvobodim njihovega ugrabljenega kolega, kako so vojaki odmetavali izrabljeno opremo, ki postane neuporabno ko se do konca izrabi in od mrtvih pobirali novo orožje ter se borili naprej z čisto drugo puško kot prej.

Shranjevanje predmetov je skoraj nujno, saj je čisto vsak predmet pomemben. Tudi stara šara "junk" je pomembna pri marsikaterem questu in za izdelavo svojih predmetov.
Nova orožja izdeluješ ravno iz različnih "junk" predmetov.
In ker lahko naokoli nosiš zelo majhno težo, je nujno, da odvečne predmete shranjuješ v svoji hiši.
Seveda je treba predmete tudi prodajati, ampak je treba biti previden kaj prodaš, da ne boš potem kasneje isti predmet iskal ure dolgo naokoli, ko ga boš nujno rabil.
Prodajati je najbolje samo orožja iz zaščitno opremo, vse ostalo pride kasneje še kako prav.

Glede manjka municije je pa precej pametno občasno uporabljati ročna "mele" orožja, ki ne rabijo municije, pa še zelo učinkovita so, z eno samo slabostjo, da moraš priti čisto do sovražnika preden ga lahko ubiješ.
Močno priporočam uporabo Šiškebaba :D, ki si ga izdelaš sam. Eno bolj uporabnih mele orožij z katerim ubijaš in kuriš sovražnike.
Tudi Rock-it launcher, ali nekaj takega, je precej močan in za municijo lahko uporabiš katerikoli "junk" predmet, izstreljene predmete pa kasneje spet pobereš. Se pa kasneje izkaže, da je preveč dela z pobiranjem vseh teh predmetov in Rock-it launcherja počasi opustiš.

Nekaj napak pa sem morda našel, čeprav morda mora biti tako.
Iz Megatona je izginil osebek, ki je upravljal mestni vodovod in sem mu na začetku igre z precejšnjih dobičkom prodajal "scrap metal". Potem pa ga kar naenkrat ni bilo več v službo. Ni ga tudi v baru, kjer se je zadrževal zvečer in tudi nikjer drugje v mestu ga ni. Kakor da se je pogreznil v zemljo.
Potem se je sama od sebe ubila punca, ki me je iz Megatona poslala z pismom za njenega brata, ki se je kasneje izkazal za ljudožerca in so ga vzeli vampirji v svojo organizacijo.
Ko sem že celotno zgodbo z vampirji uspešno končal, sem hotel videti, kaj bo sestra rekla o svojem ljudožerskem bratu in morilcu svojih in njenih staršev, ker se je izkazalo, da je vedela za njegova nagnjenja.
Ampak sestro sem našel mrtvo ležati sredi Megatona. Kaže, da je padla čez ograjo bara, ki je kakšnih 10 metrov višje in se ubila >:D. Zelo dvomim, da je bilo to tako mišljeno.

Dodati je potrebno še, da pomembnih osebkov, ki so nujni za končanje igre ne moreš ubiti. Tudi če jih napadeš, bodo samo padli v nezavest in kmalu spet prišli k sebi. In še vedno se bodo pogovarjali z teboj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

xtrEeme ::

vsi tisti ki imate težave s chrashanjem na Radeonu HD 4870, jaz sem flashal bios na grafični in sedaj deluje brez problema.
lp

blackbfm ::

Izi, men dela v redu na Radeonu 2600 XT. Grafa se nič ne dere ker je itak pasivno hlajena, procesor je pa tut čiz tih (c2d)8-)

BC3 ::

a obstaja kak bios za 4850?
ima kdo kakšno idejo zakaj mi zašteka samo v rivet cityju? povsod drugje se normalno sprehajam in pogovarjam. pa to samo zdaj, ko sem že očeta našel, pred tem ni bilo težav. sem probal tudi en malo starejši savegame, pa je bilo isto, ko sem prišel spet v rivet city...
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

BC3 ::

v glavnem se pojavlja pa tale error -
--------------------------- Fallout3.exe - Application Error --------------------------- The instruction at "0x00763c9c" referenced memory at "0x00000000". The memory could not be "read". Click on OK to terminate the program Click on CANCEL to debug the program --------------------------- OK Cancel ---------------------------

suntrace1 ::

Kako sem se zaštrikal za hišo:

Vzel sem nalogo da razstrelim Megaton. Šel sem do hotela, kjer je bil Burke in njegov šef, ter obema odpihnil betice ter se vrnil v Megaton. Hiše mi niso dali, šerifu pa dol visi če bombo demontiram. Tako sem ostal brez hiše v Megatonu in sobe v hotelu.

Berserker ::

Hehe jaz sem pri kolegu razstrelil mesto sam da sem videl explozijo kaj zaj pač je eno mesto pognalo v zrak, čudno je to da ko greš k središču explozije da so zelo blizu sprehajajo riderjipa samotni prodajalci, namesto da bi bli v prahu. , v igri bi blo fajn met kakšno vozilo kot si mel v oblivion konja. aja zakaj je ona moira tak pomembna, se kaj spremeni če jo ubiješ po exploziji.

Izi ::

Moira ima en quest za tebe in to je vse. S tvojim očetom in glavno zgodbo nima nobene veze.
Je pa quest kar obsežen. Bejba se odloči napisati knjigo oz. vodič "Wasteland Survival Guide", informacije o možnostih preživetja v divjini pa ji moraš sproti dostavljati vsako posebej.
Vodič ima tri poglavja in za vsako poglavje te pošlje na 2 ali 3 naloge.
Odličen quest za začetek igre, saj te nauči osnov preživetja, pa še precej humoren je :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Berserker ::

Ja nekam v trgovski center te pošlje sam morš čez neka vrata ko so zakodirana. Sicer ti omogoči da lahk sestavljaš orožije oz. te nauči al kak oz. kaj sploh morš nared da lahk si orožije delaš.

BC3 ::

čakam patch:(
 čžš

čžš

Berserker ::

Hudo , no men se ta napaka pojavi ob drugih igrah.

blackbfm ::

Jah visto dej gor8-)

Izi ::

BC3, patch ti ne bo čisto nič pomagal, ker ta napaka ne pride zaradi igre, ampak zaradi tvojega hardwara.
The instruction at "0x????????" referenced memory at "0x????????". The memory could not be "read" (ali pa je na koncu "write")
V Fallout 3 še nisem zasledil, da bi kdo dobil to napako, ampak se pa skoraj pri vsaki igri najde nekdo, ki javi, da se mu igra sesuje z tole napako in ponavadi vedno na istem mestu.
Ta napaka se večkrat kot v igrah pojavlja na navadnih programih, ker pač večina računalnikov igre ne vidi nikoli.

Napaka ni prav pogosta in se jo, kolikor mi je znano, ne da odpraviti brez zamenjave hardwera.
Nekateri računalniki ne morejo izvršiti določenega ukaza, če se ta pojavi na določenem mestu v spominu.
Lahko, da gre za kakšno majhno napako v RAMU, lahko je poškodovan samo en tranzistorček izmed vseh tistih milijonov ali pa kaj podobnega.
Vsekakor preskeniraj RAM.
Če imaš več ploščic RAMA, za probo odstrani eno, in preizkusi igro.
Lahko pa bi bila kriva tudi grafična kartica.

Vesoljc ::

Napaka ni prav pogosta in se jo, kolikor mi je znano, ne da odpraviti brez zamenjave hardwera.


to je cisto navadn memory access problem (EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION), ki se zgodi ko program poskusa uporabiti neko pomnilnisko lokacijo (naslov) ki je pac napacna (ali 0x00000000 ali pac random junk address). bad coding this is bi reku jedi master
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Izi ::

In kako potem pojasniš, da to napako dobijo samo precej redki računalniki in to vedno pri istem programu in na točno enakem mestu?
In zakaj večina računalnikov nikoli ne dobi te napake, če naj bi šlo za slabo programiranje?

Meni se še vedno zdi, da je Fallout 3 primer zglednega programiranja. Med prazniki sem ga enkrat igral 8 ur skupaj, potem sem ga pustil teči na računalniku še za 9 ur ko me ni bilo in potem sem ga igral še 5 ur.
Se pravi igra je bila pognana 22 ur neprenehoma in je še vedno delala popolnoma brez problema.
Večina ostalih iger se po približno 8 do 12 urah močno upočasni in se potem prej ali slej sesujejo, ker zaradi raznih memory leakov vedno prej ali slej ostanejo brez spomina.

blackbfm ::

Men so se na starem kompu tut dost sesuval programi na tak način. Samo se nisem obremenjeval preveč ker sm mel itak 3 različne ploščice rama niti ne vem več kje sem jih dubu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 4 (strani: 1 2 3 456 57 58 59 )

Oddelek: Igre
2927487437 (648) oo7
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35769381 (4699) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20123678 (9625) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25350669 (14804) oo7
»

Fallout 3 ali Fallout: New Vegas?

Oddelek: Igre
365563 (4902) St235

Več podobnih tem