» »

Fallout 3

Fallout 3

««
«
1 / 9
»»

opeter ::

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j
  • zavaroval slike: Tilen ()

krneki0001 ::

Kdaj to izzide?

To mi je najbljša igrca, obrnil sem vse tri (fallout 1, fallout 2 in fallout tactics) in vse tri imam originale doma.

iLichu ::

a to je RPG ?

hyphh ::

Da.

destroyer2k ::

iLichu

In če ne bodo kaj narobe naredili, bo to eden najbolših rpg (čene najbolša) v tem letu.

krneki0001 ::

A pa bo sploh za PC, al bo samo za xbox?

destroyer2k ::

nebivedu

Saveda da bo za pc.

iLichu ::

zgleda že hudo :D

opeter ::

Igra naj bi izšla v zadnji čertini leta 2008 (torej nekje oktobra-novembra, vsekakor pa bo prava bomba ob božično-novoletni nakupovalni mrzlici), za sledeče platforme: PC, Xbox360, Playstation.

Za več zanimivosti spremljajte tudi Wiki stran:
Fallout 3 @ Wikipedia
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

boset ::

lp
Zajebal so pri levelih (gre samo do 21 se mi zdi)
Level v Fallout 3 je omejen !!
(v Fallout 2 level ni omejen),
zato mi je najbolši RPG vseh RPG-jev
Upam da bo Fallout 3 rulal kljub temu za so level omejili.

ven pride oktobra (28), sam to že tak vsi veste :)

Lp,

Tr0n ::

Prvi trailer, ki so ga izdali kaksen mesec nazaj me ni ravno preprical, tile novi pa predstavitev na GC08 pa je malce popravila vtis.

V bistvu gre za Oblivion z orozji in v drugem okolju. :)

urbecar ::

Se kaj ve glede humorja v igri? Bo, ne bo, do dolj za deco itd.
Bo notri Kamasutra Master perk (saj veste na kaj ciljam)?

Tr0n ::

Kot primer za humor si poglej spodnji play "guide", ki ga dobis zraven igre.

Vault Dweller's Survival Guide

laught ::

Baje se igra igra res dobro in je not tisto pravo falloutovsko vzdušje,pa tut trailerji zgledaju res dobri,me je kr navdušlo..

Berserker ::

Svetsko je ko mu lahk utržeš glavo in ostale ude, je kr lepa grafika, zanimivo se mi je zdelo tisto z hekanjem al kar koli na pc ju(en gameplay movie), muzika me spominja na 50 leta.

boset ::

Carsko, izdelaš si orožje, pol pa enmu glavo prbije s čablom na steno (like FEAR - Penetrator)
Špil bo rulal....

Berserker ::

Ja ko mu dva zrebla pribijeta glavo na steno, kruto ne ? spil bo mel ziher rating 18+.

laught ::

Ja se igra je res kruta,pa tudi vzdušje je fajn s pedesetih, no vsaj zaenkrat mi deluje tak po trailerjah sodeč..

krneki0001 ::

ŽE prva dva dela sta noro dobra, oba imam originala doma, tako da bo tale ko izzide tudi original v moji zbirki, enako kot stalker in crysis.

laught ::

Tud jas si bom verjetno kupil orginal.ker se mi zdi res vredna, da jo kupim..

boset ::

definitivno original

PolentoZer ::

Aha...igra bo skorajda 100% 18+, ker bojda bi naj preklinjali vsi po spisku in tudi sex je vključen, če se ne motim....kot v prvih dveh delih :D

Berserker ::

ja pa ne sam to ........ glava na zidu pritrjena z dvema zrebloma,... mas posebne finte kak ga bos killal al mu bos roko z pistolo bek vtrgal al pa pa z rpg celega razpalil na kose.

blackbfm ::

Fallout 3 mi ne uide. Če je kšn špil k je pa res vreden igranja je pa Fallout..sploh dvojka. Sem gledal gameplay videote na uradni strani. Zgleda kr zanimiv. Okolje pa to so dobr nardil, lepa grafika. Se pa že na videotu vidi da so karakterji leseni tako kot v Oblivionu. Nevem kaj delajo pr Bethesdi samo folk izpade totalno lesen, tut lipsyncing je čudn.

boset ::

Demoti so iz Xboxa Posneti, mogoč na pc kakrkoli drugač
(močno upam, da bo bolš)

laught ::

Verzija s pcja bo ista, sploh pa nevem zakaj vam zgleda leseno in slabo? Sn bral mnenja od oseb ki so igrale in je igra baje res odlična.. Drugač pa bomo vidli kak bo.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

T-h-o-r ::

jao bo keša šlo (gta4, fallout3, empire: total war, mogoče spore) :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Berserker ::

jaz mam pa kr velik spisek samo da bom raje igral na xboxu kot na ps3 bo tako ostala denarnca še vedno polna.

boset ::

zdajle se glih spravlam Fallout 2 obračat, da bom lažje dočakal FO3
(že 23 sem jo raztural, pa še kr se je ne morem naveličat)

če bo Fallout 3 raztural, bol me folk ne bo več poznal, ker ne bom mogu nehat.... Še spal menda nebom..

Bomo vidli ja

blackbfm ::

Verzija s pcja bo ista, sploh pa nevem zakaj vam zgleda leseno in slabo? Sn bral mnenja od oseb ki so igrale in je igra baje res odlična.. Drugač pa bomo vidli kak bo.


Glede na to da je Fallout ter Oblivion naredila ista ekipa na istem (oz. dodelanem) pogonu..Si kdaj igral Oblivion? Animacije ter premikanje sploh ne zgleda naravno in to ful pokvari vzdušje.Sej samo da sem skoču v Oblivionu pa mi je blo vse jasno. V f3 gameplay videotu se točno vidi da se premikajo na zelo podoben način.

Špil kjer si mel res filing da se vse premika tekoče in tako kot je treba je bil GTA San Andreas (za 4ko nič ne morem reč ker jo še nisem špilu). Splinter cell je recimo tudi dober vzor. Bethesda bi morala malo več časa vložit še v kaj drugega kot v grafiko.

boset ::

Ja Oblivion sem preizkusil pa ne za dolgo :D
Mi je preveč štekal

Dark Messiah of Might and Magic (Full of Bugs)
(premikanje ni slabo, tud fizika in grafika je kr poštimana)
pri fallout 3 pričakujem negaj takega oz. boljše

laught ::

pr gta sa pa so animacije premikanja.. res lesene, najbolšje so v gta 4. drugač pa se pravim bomo vidli kak bo 3jka zaenkrat kaže dobro vsaj za mene..

Pesimist ::

eh toti fallout3 zgleda katastrofalno. To ze nebo niti kolenam segnilo 1ki pa 2jki.

laught ::

baje je igra kr dobra, sicer pa jutri povem mnenje ko jo bom preizkuso..

T-h-o-r ::

a ni izid napovedan za 28.10
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

blackbfm ::

Piratska verzija za xbox je na voljo. Če je pa že uradno izšla pa nevem. No jz čakam na pc verzijo:D

laught ::

Ja očitno jo je kdo vkrado predčasno,morem pa sam povedat, da je igra res dobra..meni boljša kot sem pričakoval

Saladin ::

Ja očitno jo je kdo vkrado predčasno,morem pa sam povedat, da je igra res dobra..meni boljša kot sem pričakoval

"Dobra" za xbox ne pove nič o tem, kako dobra je PC verzija.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

laught ::

Ja kaj ,se so si verzije tak iste.

Saladin ::

Kar je "nevideno in inovativno" za xbox razmere, zna biti že star standard v PC igrah.

Redkokdaj je obratno.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

blackbfm ::

Vsak špil na pcju je boljši:D

LuGi ::

Vsak PC ki poganja to igro je tudi 2-3x drazji :))

ahac ::

Če že spet hočte flamewar. Let me burn you down:

Vsak PC ki poganja to igro je tudi 2-3x drazji :))


Če je pogon zanič, potem verjetno res. Je pa tudi res, da skoraj vsakdo, ki ima xbox rabi še PC za ostale stvari.
Jaz sem za moj laptop dal 700$ in lahko igram Crysis na medium nastavitvah. Spodoben laptop z integrirano grafo bi me pa prišel kakšnih 500$. Torej sem zaradi iger dal 200$. Bi za tolk denarja dobil konzolo in TV? I think not...

Offtopic: zadnjič sem gledal "pro gaming" na konzolah. Je izgledal kot bi se 5 letni otroci igral na PCju... tolk počas je šlo vse... nobene prave akcije. :))

Je pa fino, da je Fallout prej piratiziran na xboxu kot PCju... sploh zdaj ko developerji na veliko whinajo glede PC piratstva. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

LuGi ::

Res je luksuz igrati na 15.4" :|

laught ::

Igre tečejo čist lepo,jas sploh ne vidim razlik pr večini verzij,in največ akcije je pr konzolaških gejmih tak btw če veš kaj pomeni prava akcija.ne sam neki šuter bedn..

Berserker ::

prava akcija je oears of war tam je skozi akcija, vrjetno si gledal nek slab spil al pa kaksno takticno, mislis da je instant akcija zmeraj dobra, mene zacne kr glava bolet če pol ure v eno rešeta. komot se splaca na konzoli igrat ni samomerjenja v igri, liki se res leseno malo gibljejo in ti bi lahk spregovoril, sicer je izbor orožij ocitno kr velik8 sn komaj na zacetku), mas od zracne do šrotarc, lasereske, fn fal, uzije, pa še marsikaj, ma precej hitro umres to pa je to.

laught ::

Jas pa healthov ne najdem skor nič,če pa jih pa so vsi okuženi.drugač pa liki se res leseno gibljejo,bi lahk še dosti izpilli,sam ko vidiš kaj vse lahk delaš,pozabiš na to,me pa zanima kak si svojo puško sestaviš?je mogoče že kdo prišo tak daleč, da ma to možnost?

Berserker ::

HEHE tista chiness assault rifle ma upravičeno ime, crknila mi je že po prvem stražerju (al pa mi je nekdo prestrelo to puško, očitno kakšen super mutant), hunting rifle je zakon >:D, pa tudi minigun je dober sam ni natančen.

Berserker ::

No igra si zasluži 85, ma kr nekaj napak recimo leseno hojo, pri streljanju maš v fps načino slab način merjenja( mal se pribliza ) namesto da bi mero kr čez scope in iron sight. ne razumem kak zakaj headshot sploh ni smrten pa lahk strelaš z 5m al 20m pa mu bo vzelo le tretjino life bar. v igri imaš način v katerem se čas ustavi in lahko na tarči izbiraš kam ga boš fental, no izkaže se za malo koristno saj lik ponavadi zgreši vse , no razumem še če zgreši na 60m sam pa če streljaš rafalno z 10m pa da doben naboj ne zadane je pa res višek, mutanti pa lahk vse zadanejo al kaj!! pa še healtbar se prehitro izprazni, zdravil pa nikjer, pa ammota je premalo. to so moje kritike.

laught ::

meni pa je igra že dokurčla..poleg tega da je vse "leseno"so še misije glupe,npr morš neke pogledat na comp ampak ni elektrike pol pa niti stikala za tok negre vklopit, pa še puščica ti na komp kaže kjer nimaš kaj za naredit k ni toka,edino ka je kul je začetek..
««
«
1 / 9
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 4 (strani: 1 2 3 456 57 58 59 )

Oddelek: Igre
2947489414 (1373) oo7
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35769428 (4746) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20123705 (9652) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25350700 (14835) oo7
»

Fallout 3 ali Fallout: New Vegas?

Oddelek: Igre
365566 (4905) St235

Več podobnih tem