» »

Fallout 4

Fallout 4

««
42 / 59
»»

oo7 ::

matobeli ::

Hvala, ampak, min. weight naciji! 0 weight. Pa verjetno ne dela

Master_Yoda ::

Ugh nekaj se mi je Adrenaline na survival modu zbugal sploh ga vec nimam. Spomnim se da sem enkrat ko sem sel spati (v posteljo, ki sem jo scraftal sam in je v zgradbi) dobil nespecnost (okuzis se lahko tudi v svojih posteljah v settlementih ??), in od takrat nimam vec adrenaline perka. Tudi po tem ko sem nespecnost pozdravil.

Pa zgubil sem dogmeata :/. Verjetno sem mu rekel naj pocaka pol pa ga pozabil heh.

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

A kdo ve kam točno postat bug-e? konec koncev je stvar beta in ni za pričakovat da bo 100% bug free.

oo7 ::

matobeli je izjavil:

A kdo ve kam točno postat bug-e? konec koncev je stvar beta in ni za pričakovat da bo 100% bug free.


To pa ne vem kje bi lahko prijavil bug. Survival mode je zdaj v beti?

matobeli ::

Da ga vklopiš moraš vklopit "beta" Fallout 4. I guess to pomeni da je Beta :P

Sem malo nahitro prečekiral Bethesdine uradne forume. Nič kaj pametnega ni tam...

Master_Yoda je izjavil:

Pa zgubil sem dogmeata :/. Verjetno sem mu rekel naj pocaka pol pa ga pozabil heh.


Dogmeat se meni stalno izgublja. Enkrat je kao umrl, ampak v resnici ni ker ga nisem mogel stimpakat. Sem ga moral pustit tam v jebeni tovarni z vsem mojim lootom.

Vzameš novega spremljevalca in dogmeat me je naslednjič ko sem bil pri RR čakal tam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Master_Yoda ::

Ja sem ga ze nasel pri enem pesjaku, ki sem ga prej zgresil.

Moram pa priznati da me ta omejitev teze ne moti tako, kot sem mislil da me bo. Do sedaj sem nosil pipe rifle .38 + 200 municije, 4 piksne vode in 4 enote hrane s sabo in sem bil na 20/85 teze. Ceprav je pa tecno glede nabiranja junka, ter predvidevam da potem ko bom na hunters rifle preklopil bo bolj problematicno, ker ima sama puska okoli 15-20 teze.

matobeli ::

Ni hudih problemov, investiraj kako točko v strenght in nosi armor ki je "pocketed". Lovi jelene in jih daj na roštilj ker dajo +25carry, wiski se mi zdi da da +2strenght, buffout prav tako. Najdi podobleko ki da vsaj 1 strenght.

Nekje na 100 je polno opremljen karakter (ne ravno heavy armor) z eno puško in enim lažjim orožjem ter municije, hrane, zdravil za eno dobro borbo, pa kakih 10 granat.

Svetujem tudi perka ki ti data višji donos zamaškov in municije. Tako ni potrebe po preprodajanju šare da bi se kaj zaslužilo.

Furbo ::

oo7 je izjavil:

matobeli je izjavil:

A kdo ve kam točno postat bug-e? konec koncev je stvar beta in ni za pričakovat da bo 100% bug free.


To pa ne vem kje bi lahko prijavil bug. Survival mode je zdaj v beti?


Ne vem če je, jaz nisem prijavljen v beto, pa imam po novem, z zadnjim popravkom izpred nekaj dni tudi survival.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Ta mesec pride DLC Far Harbor

oo7 ::

Far Harbor izide 19 maja 2016

Fallout 4 - Far Harbor Official Trailer



In Far Harbor, a new case from Valentine's Detective Agency leads you on a search for a young woman and a secret colony of synths. Travel off the coast of Maine to the mysterious island of Far Harbor, where higher levels of radiation have created a more feral world. Navigate through the growing conflict between the synths, the Children of Atom, and the local townspeople. Will you work towards bringing peace to Far Harbor, and at what cost?

Far Harbor features the largest landmass for an add-on that Bethesda Game Studios has ever created, filled with new faction quests, settlements, lethal creatures and dungeons. Become more powerful with new, higher-level armor and weapons. The choices are all yours.


Komaj čakam na tale DLC sliše se odlilčno:)

oo7 ::

No to bo pa kar dolg DLC season pass se že obrestuje:)

Fallout 4 Far Harbor DLC will be at least 20 hours long

http://www.irishexaminer.com/technow/ga...

19 maj 2016 ;)

mehankar ::

Za tiste, ki igramo survival bo še daljši kot 20h.

matobeli ::

Ouyes!
Kdo ve kje najcenejši season pass dobit?

oo7 ::

matobeli je izjavil:

Ouyes!
Kdo ve kje najcenejši season pass dobit?



Najbrž kje na G2A ali kakšni podobni strani.

Jaz sem kupil season pass na Steamu enkrat februarja za 29 eur, ker so takrat rekli, da bo cena od 1 marca dalje dražja zdaj je na Steamu 49 eur.

matobeli ::

Aha, ok, g2a, glede na eno "ceneje.si" stran, je najcenejši, nekih 24eur.

oo7 ::

Fallout 4: Exploring Far Harbor

Furbo ::

Neki mi vleče dol steam na veliko za F4, a je Daljni pristan že zuni?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Furbo je izjavil:

Neki mi vleče dol steam na veliko za F4, a je Daljni pristan že zuni?



Pri meni isto 2,3 gb

Zdaj imam pod add-ons inštalirano Austomatron, Wasteland workshop in Far Harbor.


Sem probal ja Far Harbor že dela :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Cancer ::

In kakšni so do sedaj dodatki? se jih splača nabaviti, oziroma dodajo dovolj contenta za zahtevan denar? Imam samo Fallout 4 brez seasonal passa in me mika da bi raskiral še doatne € za dodatke.

Isotropic ::

a je far harbor za kej

oo7 ::

Cancer je izjavil:

In kakšni so do sedaj dodatki? se jih splača nabaviti, oziroma dodajo dovolj contenta za zahtevan denar? Imam samo Fallout 4 brez seasonal passa in me mika da bi raskiral še doatne € za dodatke.


Prvo je izšel automatron to je v bistvu 1 quest jaz sem ga zaključil v parih urah če se prav spomnim.
Potem je izšel pack wasteland workshop

Zdaj pa je izšel prvi pravi DLC Far harbour

Pri Bethesdi so takrat opozorili, da bo season pass za Fallout 4 do 1 marca 29 eur po tem pa 49 eur.

Enkrat je bilo omenjeno, da bodo trije ali štirje večji DLC-ji za Fallout 4 če se prav spomnim Far harbor je prvi večji in še ostali manjši dodatki kot sta automatronin in wasteland workshop.

Lahko pa počkaš, da bodo vsi DLC-ji zunaj in se potem odločiš če je vredno nakupa ali ne.

Isotropic ::

samo od večjih bo samo še en se mi zdi

oo7 ::

Isotropic je izjavil:

a je far harbor za kej



Jaz sem samo probal če dela bom začel igrati zvečer.

matobeli ::

Evo, nabavil Season Pass za 23.08€ na CDkeys.com, popoldne pa malo potestirat :)

Tudi koda za -5% je v obtoku, 33088ZQQCM, če komu koristi (pomojem ni vezana na uporabnika)

--MiRaLdInJo ::

Hello.

Jaz nikoli nisem igral nobenega FALLOUTa.

Je kšna frka, če začnem z FALLOUT 4? Teli DLCji so kako povezani z zgodbo ali morda lahko kar z tazadnjim DLCjem začne(izgleda res dobro)?
V teh DLCjih začne nanovo z likom in leveli ali nadaljuješ?

Res sem čist frišen v FALLOUTU :)

človek zver ::

--MiRaLdInJo je izjavil:

Hello.

Jaz nikoli nisem igral nobenega FALLOUTa.

Je kšna frka, če začnem z FALLOUT 4? Teli DLCji so kako povezani z zgodbo ali morda lahko kar z tazadnjim DLCjem začne(izgleda res dobro)?
V teh DLCjih začne nanovo z likom in leveli ali nadaljuješ?

Res sem čist frišen v FALLOUTU :)


ma vsak fallout svojo zgodbo...je vseen...jest bi namest tebe zacel z 3 pa pol las wegas še...pol pa 4....ker grafika pa gameplay je res bolša pr 4 in je gdaj težko jit na slabše :D

--MiRaLdInJo ::

človek zver je izjavil:

--MiRaLdInJo je izjavil:

Hello.

Jaz nikoli nisem igral nobenega FALLOUTa.

Je kšna frka, če začnem z FALLOUT 4? Teli DLCji so kako povezani z zgodbo ali morda lahko kar z tazadnjim DLCjem začne(izgleda res dobro)?
V teh DLCjih začne nanovo z likom in leveli ali nadaljuješ?

Res sem čist frišen v FALLOUTU :)


ma vsak fallout svojo zgodbo...je vseen...jest bi namest tebe zacel z 3 pa pol las wegas še...pol pa 4....ker grafika pa gameplay je res bolša pr 4 in je gdaj težko jit na slabše :D


Samo meni Fallou4 izgleda lepo. Po par ogledu par gameplayev mi tudi vizualno ni slab. Fallout 3 in New Vegas me kar pikata v oko, saj vem j**** grafiko če ni igralnosti in zgodbe. Verjetno bom b kateremkoli Falloutu izgubljen? ;((

Kakšen nasvet kako začet vse skupaj da dojamem? Nekaj sem spremljal temo in vidim nekateri imajo po 200h+ preigranih. Kako lahko singleplayer igro igraš par 100ur? Se da vseskupaj kaj hitreje predelat?

Lp

oo7 ::

--MiRaLdInJo je izjavil:




Samo meni Fallou4 izgleda lepo. Po par ogledu par gameplayev mi tudi vizualno ni slab. Fallout 3 in New Vegas me kar pikata v oko, saj vem j**** grafiko če ni igralnosti in zgodbe. Verjetno bom b kateremkoli Falloutu izgubljen? ;((


Lp



Sem pred Fallout 4 preigral še enkrat Fallout 3 in NV in je še vedno čisto dobra grafika ti priporočam, da preigraš vse.

Fallout 3 Washington
Fallout New Vegas
Fallout 4 : Boston

--MiRaLdInJo je izjavil:


Kakšen nasvet kako začet vse skupaj da dojamem? Nekaj sem spremljal temo in vidim nekateri imajo po 200h+ preigranih. Kako lahko singleplayer igro igraš par 100ur? Se da vseskupaj kaj hitreje predelat?

Lp



Jaz sem igral več kot 200 ur zato, ker sem raziskal celo mapo in naredil vse queste. Če ne boš raziskoval sveta in delal samo glavne queste lahko igro končaš tudi v parih urah.

Isotropic ::

človek zver je izjavil:

--MiRaLdInJo je izjavil:

Hello.

Jaz nikoli nisem igral nobenega FALLOUTa.

Je kšna frka, če začnem z FALLOUT 4? Teli DLCji so kako povezani z zgodbo ali morda lahko kar z tazadnjim DLCjem začne(izgleda res dobro)?
V teh DLCjih začne nanovo z likom in leveli ali nadaljuješ?

Res sem čist frišen v FALLOUTU :)


ma vsak fallout svojo zgodbo...je vseen...jest bi namest tebe zacel z 3 pa pol las wegas še...pol pa 4....ker grafika pa gameplay je res bolša pr 4 in je gdaj težko jit na slabše :D

pust trojko na miru. pejt najprej new vegas.

matobeli ::

V dlcjih ne začneš znova (izjema je edino en dlc v F3 ki pa je "simulacija"), it takoj na dlc v prejšnjih naslovih ni bilo priporočljivo, vsaj ne začetnikom, ker je ponavadi težavnost nekaj višja, osnovna igra te vseeno popelje v igro postopoma.

Tud jaz priporočam najprej FNV, je zgodba tako dobra da grafika ni tolk pomembna.

BigWhale ::

F3, FNV in potem, da si mal pokvaris okus se F4 :>

oo7 ::

Fallout 4 Resurrection Mod

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

vaščan ::

Danes prvič pognal presenečen kako glatko špil dela maxout 60fps brez dropov dobr so ga optimiziral. Zdej pa akcija zgleda obetavno.

matobeli ::

Na čem pa poganjaš?

Men občasno kakšni artefakti priletijo na 280x, ampak moram pogledat če ni temperatura previsoka.

oo7 ::

Dogmeat se mi je izgubil in ga nikjer ne najdem. Rad bi, da gre on z mano v Far harbor :)

oo7 ::

Sem ga našel :)

Lahko se ga najde preko konzole, da se v njo napiše:

prid 001d163
moveto player

In pojavi se Dogmeat.


Z takimi komadami lahko najdete bilo katerega NPC samo njegov Id morate vedet od Dogmeta je prid 001d163

Master_Yoda ::

Aaaaaghhh Zacnem Follow the Freedom trail, pridem do Desdemone in mi med pogovorom display driver kresne. Postelje pa vmes ni bilo nobene heh.

oo7 ::

Master_Yoda je izjavil:

Aaaaaghhh Zacnem Follow the Freedom trail, pridem do Desdemone in mi med pogovorom display driver kresne. Postelje pa vmes ni bilo nobene heh.


To igraš survival mode?

Isotropic ::

kaj je bilo pa potem?

oo7 ::

Far Harbor mapa je dokaj velika in vzdušje zaenkrat je super :)

vaščan ::

matobeli je izjavil:

Na čem pa poganjaš?

Men občasno kakšni artefakti priletijo na 280x, ampak moram pogledat če ni temperatura previsoka.


intel i7 2700k 4.6ghz 16gb rama 1866mhz amd ati 7950oc crossfire in ssd disk. Dela v nulo maxout 60 fps 1080p grafične na okrog 80%.

Furbo ::

Zanimivo, ene par perkov je dobilo dodaten level z zadnjo razširitvijo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Alien123 ::

vaščan je izjavil:

Danes prvič pognal presenečen kako glatko špil dela maxout 60fps brez dropov dobr so ga optimiziral. Zdej pa akcija zgleda obetavno.


Nič niso vredu optimiziral, ko je špil prišel ven so bli fps dropi tudi na 20fpsja..

--MiRaLdInJo ::

Ok. Sem se vseeno odločil začet z 4ko :) Bom še na Tubi pogledal kakšen video ki malo razloži background Fallouta pa akcija :)
Obstaja morda kakšen dober mod za boljše grafiko?

Lp

oo7 ::

Tukaj lahko najdeš razne mode za Fallout 4 http://www.nexusmods.com/fallout4/?

--MiRaLdInJo ::

oo7 je izjavil:

Tukaj lahko najdeš razne mode za Fallout 4 http://www.nexusmods.com/fallout4/?


Na Nexus mod sem že gledal grafične mode, samo jih je res ogromno :D Obstaja kaj, da malo popravi(meni osebno) sprane barve/texture in ni preveč komplicirano za inštalirat(mogoče installer? Hvala :)

oo7 ::

--MiRaLdInJo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tukaj lahko najdeš razne mode za Fallout 4 http://www.nexusmods.com/fallout4/?


Na Nexus mod sem že gledal grafične mode, samo jih je res ogromno :D Obstaja kaj, da malo popravi(meni osebno) sprane barve/texture in ni preveč komplicirano za inštalirat(mogoče installer? Hvala :)


Kaj takega?



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Fallout Cascadia :D

Fallout 4 Mod To Be Almost as Big as Fallout 3 in Land Area, with More Content Than Far Harbor

One such undertaking is Fallout Cascadia. This Fallout 4 mod is meant to be an entirely separate adventure from the main game, set in a retro-futuristic post-apocalyptic version of Seattle and the surrounding areas.

The scale of this project is a land area that is just a bit smaller than Fallout 3, but more quests and locations than Fallout 4's Far Harbor DLC. We currently have approximately 18 members working on this project to the bring the Pacific Northwest to the world of Fallout. Work on this mod began six months ago, and has intensified with the release of the Creation Kit. Inside the mod, players will find new quests that challenge them mentally and morally, locations that tell a story, and factions that are vying for control. Please consider followinng us on any and all our outlets, as we have much more to share as the project matures, and the release date begins to comes closer.
Fallout Cascadia is definitely a huge project and one that won't be completed anytime soon. The good news is that it will be completely free; a few more details were shared in the official FAQ.

When will this release?
Every time someone asks, we push the date back by one week. Seriously though, that is something really hard to estimate. The project is made entirely of volunteers who are free to come and go. They work on it at their leisure when they have time. The expected release is several years away. Sorry, we can't be more specific at this time.

Will this mod come to consoles?
Our plan is to make this available to as many people as possible. The Nexus website has been the primary release site for most of our team's individual projects in the past. We plan to release there, and on Bethesda.net for PC/PS4/XB1 so as to make it available to as many people as possible. At this time however, we cannot guarantee it will work on consoles.

Any special requirements to run?
Our plan is to make this mod run on any machine that runs Fallout 4, without any additional script extenders, or additional mods. However, we are currently considering adding a requirement to own the DLC to run our mod. The resources contained in the DLC could greatly enhance the quality and the speed of the creation of our project. More details will come later.

Do I have to start a new save?
Yes. Our adventure is completely separate from the main game. It begins before the intro movie and character creation even start. You will not be able to travel between the Pacific Northwest and the Commonwealth. This is a design choice (but if you really want to, a simple mod will likely make it possible).

What is the setting?
This mod takes place several decades after the events of Fallout 3/NV/4. The city of Seattle is the main hub of the game. Many locations of the game focus around the city proper, including certain fair grounds, public markets, and other famous locations. The game will also include other locations to the west and south, including Mercer Island, Redmond, Bellevue, forested areas and airports. The project makes an effort to make the world a believable and alive one.

oo7 ::

A so ti modi kaj drugačni kot tisti od Nexusa? https://mods.bethesda.net/#en/workshop/...
««
42 / 59
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10921128 (839) oo7
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35769389 (4707) oo7
»

Fallout 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
43250646 (2588) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20123683 (9630) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25350674 (14809) oo7

Več podobnih tem