» »

Fallout 3

Fallout 3

mesoreznica ::

Fireant-s streljaj v tipalke ker se jim strga in se pobijejo med sabo.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Jst ::

V antene, ne? To ti Dr. Lesko pove, se mi zdi. Ampak, ko naredis njegov quest, je spoh se kaj fireant-ov?

Kamasutra perk bi lahko ostal (potovanje v cas minus 10 let) oziroma v f2, in f3 bi bil lahko zdruzen s Lady Killer. Lady Killer perk naredi malo vec damage, ce je nasprotnik zenska. f-
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

iiii - zanimivo! Sedaj, ko sem ponovno odprl to temo, vidim, da mi je pol zgornjega posta pojedlo.

Hotel sem se dopisati, da Lady Killer tudi poskrbi za več možnih dialogov z ženskami.


--

Anyway, namen tega posta je pa naslednji:

1. Igra mi šteka, ampak mi ne šteka. Najbolje, da si pogledate video: youtube.com.

edit: S tem, da jaz nimam (iFPSclamp=0), kot je v naslovu youtube filmčka.

/edit


2. Kako odstraniti 60FPS cap? Kar sem bral, je 60FPS tam zato, da se sinhronizira fizika z grafiko (nekaj v zvezi s iFPSclamp). Je kakšen eleganten način rešitve tega?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Berserker ::

Kaj ti 60 fps ni dovolj ? Poznavalci te igre, zakaj so drugi vault npr. 107, prazni in izropani ?

Music Man ::

Mislim da bo pomagalo, če izklopiš vsync.

Jst ::

vsync je izklopljen, igra ima 60fps cap zaradi sinhronizacije renderiranja grafike (Gambryo engine) in fizike. Če uporabiš iFPSClamp ukaz, se bo sinhronizacija podrla (to je kar kompleksen stuff za razložit, sploh na simple način) in bo igra tudi pri 200 FPS izgledala takole: youtube, zgleda, kot da šteka.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

When using the AMD GPU based video cards in this evaluation, we experienced a hard framerate cap of 60 frames per second, whether VSYNC was enabled or not. With the NVIDIA-based video cards we used, we did not experience a cap on our framerate with VSYNC disabled. This means in the graphs you will see the AMD GPU based video cards maxing out around the 60 FPS line while the NVIDIA-based video cards are able to achieve higher framerates. Of course, once you hit 60 FPS playability impact is moot, but we needed to mention this since it is there.


vir: hardocp.com.

Hmm, Hecno. Jaz imam nvidio in imam tudi 60 FPS lock. Kaj so tam na hardocp bluzili, pojma nimam. Samo to, kar so napisali, definitivno NI res.


edit: Razen če je vanilla verzija (torej brez popravkov) res to počela.

IMHO Potem (če je to res) vidim dober razlog, zakaj bi FPS cap na 60 bil na Nvidia grafičnih, ne na ATI, kot so napisali oni. Ker na nvidia grafičnih laufa tudi physix. Čeprav ne vem, če ga igra uporablja.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Jst ::

Prej: Nvidia 180.84 beta3 (GTA IV Performance)
Sedaj: Nvidia 181.20 (Recommended ta trenutek)

Prej sem problem sesuvanja nekako rešil tako, da sem izlopil AF. A vseeno se mi je na kakšno uro igra sesula. Sedaj, po nadgraditvi driverjev, pa koj ko pridem v igro, se še ne sesuje. Držim R (da potegneš ven orožje in bum, Microsoftovo sporočilo, da se je Fallout 3 sesul in če ga zapre.

Tako bugaste igre še nisem videl. GTA IV je amater proti tej. RPG ravno ni moja zvrst in igro sem kupil samo zato, ker sem Fallou2 obrnil čez in čez.

Sploh ne vem več kaj narediti. Bethesda, ki je špil naredila, napoveduje dodatke, a da bi se spomnili narediti kakšen popravek....

Recimo najhuje pri meni je to, da nikje ni Moriartyja. A on je pomemben za main quest, zato sem pač do sedaj delal druge queste.

Sedaj ne morem niti to več... Jaoooo...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

mesoreznica ::

Imel enake težave z 9800 GX2, prej z HD4870 nobenih. Sem mislil da je težava v SLI mode-u. Po prehodu na HD4870-X2 so spet vse težave izginile.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Jst ::

I have found the primary issues causing the CTD and other crashes. I’ve sent 3 e-mails to Bethesda and no responses. My Computer Science Engineering department took a shot it. I purchased 320 copies and gave them the weekend to figure it out. Here are some of the results;

1.) Fallout 3 Installer installs an older version on C++ Visual 2005 that appears to affect the way the vidcard driver communicates with the game.

2.) Fallout 3 Installer installs a Beta release of DOTNETFX3.0 (.NET Framework 3.0). For users of .NET Framework 3.0 SP1 or even SP2 (Service Pack of the Framework not the OS), upon restarting their system (when changes take place), their game will be quite unstable.
Users of .NET 3.5 or Vista should have even more random crashes.

3.) Fallout 3 Installer installs a non Plug’n Play DRM device manager (not driver but a manager) that doesn’t like any 3rd party codecs (ie K-Lite, WinAMP, etc) and will usually see a CTD when a Hardware codec comes online. This usually occurs when interactive audio (client controlled speech) initializes (ie baby walking to daddy).

4. Fallout 3 Installer installs SecuROM Root kit as well as 8 hidden non Plug’n play virtual drivers. Owners with more than one Optical drive or a sata drive may encounter random drive access issues. Also, Imaging software or any software that may use its own ASPI drive (ie NERO, Roxio, Daemon, ISO, etc.) will have one of the 8 virtual drivers causing the system to do a random CTD. Reason why clients using a cracked EXE don’t experience the same volume of CTD as those who bought the game. However, the SecuROM root kits are still on the system and active. Once the SecuROM is also purged from the system, 60% of the crashes disappear. Unfortunately, they must remain on the system in order to play the game as they are part of the EULA.

5.) Fallout 3 also has its own built in MP3 codec coupled to its DRM to protect MP3’s on the DVD (in game). Unfortunately, the codec was never tested fully with hardware decoders like those of an X-FI. This can be varied by the lack of a hardware audio switch in the game options.

6.) Fallout 3 has 14 memory leaks that we found. Most are small, but there are a few that are quite large. Some areas of the map, the memory counter just spins at over 100 MB/sec. Most memory leaks are around 5 to 10 MB/sec.

7.) Fallout 3 video graphics buffer needs to be adjustable in the options and an automatic cache purger installed for cards over 512 MBs as well as linked buffers from SLI and crossfire cards. I’ve seen areas where names on the screen start to disappear and all you see are “Input Text Here” instead of V.A.T.S. or range or etc. The cache doesn’t get dumped on some maps. Most games dump their cache when a map reload occurs. This can be noticed when fast reloads occurs from map changes. Most users will just see their graphics card run out of memory (CTD and stuttering).

8.) Most games were fault free with a basic XP Pro SP2 reload, and only Critical updates and latest stock drivers. Installed the game and played it error free for nearly 4 days. Upon a system restart, lots of errors showed up. This means that Fallout 3 significantly changes the operating system. Far beyond reasonable accounts as all you can do with the system in not to play MP3’s, watch movies, make a CD or DVD, or play other games.

Hopefully, Bethesda will address the issues more than 100,000 people are having.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Saladin ::

Kaj ti 60 fps ni dovolj ? Poznavalci te igre, zakaj so drugi vault npr. 107, prazni in izropani ?

Saj ima vsak Vault svojo zgodbo, kjer je lepo pojasnjeno, kam so izginili oz. kaj se je zgodilo z njihovimi prebivalci.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Jst ::

>6.) Fallout 3 has 14 memory leaks that we found. Most are small, but there are a
>few that are quite large. Some areas of the map, the memory counter just spins at
>over 100 MB/sec. Most memory leaks are around 5 to 10 MB/sec.

Prej sem se jezil, da so napovedali dodatke, a nobenega patcha. Očitno patch obstaja, ki ti nadgradi na verzijo 1.0.0.35. Jaz sem to že imel, mi je Steam očitno prenesel špil, z že vključenim patchom. Tako, da te memory leake jaz nisem opazil. (Bi jih, ker bi v Rivatuner Hardware Monitor-ju poraba Rama in Virtualnega rama rasla, pa niti ne da toliko, da bi lahko opazil očiten memory leak.)


I was doing a little research for my problem.... in med tisoč so called possible solutions, tip reče, da mu je pomagalo, ko je v "Controls" pritisnil "Default." And I said: It just couldn't be true.

Čeprav nisem nič spreminjal default kontrol, grem res v okno z nastavitvami za tipke, pritisnem "Default" in potem Load enega izmed zadnjih savegame. In kaj se zgodi? NIČ!!! Ni me vrglo iz igre!!! Jaz ne morem verjeti, res ne. It just could not be possible!

Fallout 3 1.0.0.35 lahko mirno označim za najbolj luknjasto igro ever made!

jao, jao, groza,.... :/
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Nividia 181.20 WHQL and Fallout 3 Fix


This is for people for whom simply turning water quality to low is not working.
I have tested this for few hours and VATS outdoors is working without any problems.

1. Clean install 181.20 drivers
2. Install LATEST version 9 of physx after display driver is installed.
3. Open Nvidia control panel, make sure all values are set to default
4. In global settings
tab, change Multi-display/Mixed_GPU Accl to "Single display perfomance mode", * By default its set to Multiple Display Peformance Mode*
5. Open Fallout 3 options, set Reflections Quality= medium and Water multisampling = low
6. In shadows tab, set Shadow Quality = Medium
7. In View distance set Grass fade = 6 or lower



ps: Saj se ne bi tako pizdil, samo, ko stvar kupiš in ne dobiš niti mačka v žaklju... Ma grem stavit, da pirati nimajo takšnih bedastih težav z igro, zihr. Piratska je Enhanced Version. Kupljena pa Crippled!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Saladin ::

Jst - sam sem čisto vse možne rešitve probal,
ampak le reinstall windowsow z min. programi,
default nastavitve (vsekakor ne spreminjaj default tipk za VATS in Pip-Boy) in
novi NET framework so meni (kolko-toliko) pkagali.

Še vedno se cca. 2x na dan Fallout zruši (kjer se rado quicksave pokvarijo - zatozato pogosto uporablji "polne" save), ampak par ura imaš ponavadi mir med igranjem.

Zgolj ti bugi (ob prekratki zgodbi in premajhni težavnosti) pokvarijo resnično dobro igro.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Jst ::

Ma ja, preden sem postal ProFPShooter (samooklicani, seveda), sem igral tudi druge zvrsti. Dosti različnih zvrsti sem preigral. Diskworld mi bo ostal vedno v spominu, ko si moral v jamo po ledeno svečo, da si si jo porinil v rit, tako da te je mrliški oglednik oklical za mrtvega.. Anyway, Spominam se pa, da sem Fallout 2 tako preigral, igral in igral, probal na vse možne načine. Menda sem ga igral ene pol leta. Samo to igro.

In ko sem na Steamu videl novoletne popuste do 75% off, sem špil z veseljem kupil za okoli 30EUR. Niti piratske verzije, kot je v moji navadi, nisem prvo probal. (Kar se je izkazalo za katastrofalno napako)

Sedaj ppa, ko igro imam, pa napaka za napako. Problemi z zrušenjem v windowse na sto in en način. Problemi z missing characterji - že Moriarty, ki je prvi, ki ga moraš najti v Main Questu - Follow you Dad's Footsteps - ga ne najdem nikjer. Preprosto ga ni.

Sama žalost, teh 30 EUR bi iz mojega stališča bilo bolje porabljenih, če bi si kupil dve šteki cigaret. (Manj, v bistvu: eno in pol) Tako bi vsaj trideset dni užival. Čeprav bi verjetno kupil kaj drugega... kakšen drugi špil.

In če bi, tako kot skoraj vedno, prvo sprobal pirata, videl vse te probleme, bi z nakupom počakal kakšno leto. Takrat bi pa zagotovo bilo vse rešeno in igra bi bila zelo verjetno cenejša.

Kadar mi igra nekako dela, se mi zdi, da več uporabljam Save Game, kakor Pip Boy. :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Berserker ::

Ja bed ne tak je ta kapitalizem čim prej izdaj in dražje prodaj.

Berserker ::

Emm zdaj sem se v teh dveh dnevih pripravil do resnega igranja, prišel sem do tam ko ti three dog reče da morm it na staro letalonosilko(riverty city), me zanima katere perke in skille se najbolj splača nagrajevat da bi moj lik natančneje, močneje ubil ali poškodoval sovražnika , trenutno vse dam repair, lucky in stronght in medic. Kaj če druga zanemariš je kaj narobe ?
Pol sem šel spat na vrhu obeliska imel sem čist malo healt bar pa poškodbe glave, ko se zbudim sem bil čist zdrav , je to kakšen error al je tak v igri narejeno ? Še nekaj, kje bi si šel iskat pomočnike recimo pesa ali pa človeka ? Ali se da nadgradit puške , rad bi nadgradil hunting rifle ali pa gatlin ? Zadnje vprašanje ali je možno pobit vse sovražnike ali pa se ti respawnajo, ker bi rat srečal kakšnega behemonta ali pa se udeležil bitke z bratovščino je ful zanimivo.

mesoreznica ::

Vlaganje je odvisno od tvojega stila igranja. To je čisto različno od uporabnika do uporabnika. Do rivet city-ja sme jaz že stran vrgel hunting rifle.
Priporočam da si izdelaš šikebab za melee fighte. Cinese assoult rifle je še eno nujno orožje in pa combat shootgun. Za Behemota se najbolj obnese minigun in rocket luncher ali pa fatman če ga že imaš.

Recimo jaz sme na začetku šel v melee in small guns.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

No tudi jaz sem nekaj vložil v small guns v melee ne vlagam ker se nož na noža ne spopadam, sovražnikov bi se raje loteval od 50 m vendar lik že po par poškodbah nič ne zadane, zato se lotevam z 10m učinkovito vendar ne preblizu, razdaljo z skillami počasi povečujem, trenutno sem pa 5 level , orožija je kr dost, naj povem da se že do obeeliska dobil flamethrower, rocket launcher, snipe rifle(308. cal) po takem bom do konca dobil še kr nekaj. Aja a se je bratovščini mogoče pridružit in pa kje bi začel z treningom za power armor.

Jst ::

Ta Sniper Rifle je hecna zadeva. V VATS na daleč ne zadene nič, moraš nujno uporabljati FPS style. To mi nekako ne gre skupaj...

Psa srečaš na enem odpadu.

--

Sicer pa priporočam, da ne bluzite okoli, ne da bi delali vmes questov. Tako kot sem to na začetku delal jaz. Ker potem kar na enkrat fuuul questov ne morep rešiti, ker si jih že pobil.

Sem level 8 ali 9 (ali celo 10) pa še nič ne vem o mojem očetu, ker Moriartyja nikjer ni. Recimo tist water man, ki tako rad izginja, pa meni še ni... Čudna je ta igra. Ene 6 mesecev bi nujno morala še biti v Quality Assurance oddelku. Škoda, sami problemi. Pa zdi se mi (verjetno se mi res samo zdi), da ima igra, če je kupljena preko Stema, več bugov.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

jamiroq ::

> Sem level 8 ali 9 (ali celo 10) pa še nič ne vem o mojem očetu, ker Moriartyja nikjer ni.

zakaj ga ne respawnas? drugace ga najverjetneje ne bos vec videl - liki v megatonu radi delajo samomore (padejo oz. jih drug npc zrine s kaksne visoke police) ali pa padajo skozi luknje v scenariju.

Saladin ::

Jst - na netu se najdejo kode za oživljanje ali respawnanje vseh važnejših likov.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Jst ::

Kako pa respawnaš Moriartyja? Kakšen link bi bil dobrodošel. Imam 500 odgovorov na stran, pa sem pritisnil "." (Opera find) napisal "mortiarty", in je darkolord eno sliko prilepil, kjer so Morty, Walter in še en guy in the midle of nowhere.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

mesoreznica ::

Melee borba je izredno (skoraj preveč) učinkovita v tej igri če izbereš prave točke na začetku in vlagaš v pravilno usmerjene točke kasneje. Sploh proti supermutantom oboroženim z miniguni in ostalim orožjem je šiškebab neverjetno učinkovti in to že pri nizkih level-ih. Jaz sem ga mel že tam nekje level 6 naprej. Sem z puško zvabil supermutante do kake ovire za katero sem se skrival, se zapodil med njih, plesal okoli njih in mahal z šiškebabom, prav neverjetno hitro so bili na tleh, brez nekih resnih poškodb na meni. Prav tako šiškebab nevaren proti deadclaw-om. Odlično lahko blokiraš njihov napad (za blokado je še boljše super kladivo, ampak počasnejše za udarit), takoj za blokado sledi udarec..., pa proti Mirelouk-s al kaj so že oni raki ki hodijo po dveh nogah (počakaš da se zaleti vate, odskočiš in ga sesuješ).

Se pa melee orožja ne obnesejo najbolje proti fire ants (velik doseg ognja), Giant scorpion (veliko škode nabereš od stinga), onim robotom na treh noga (premočan firepower in teško jih je zvabit do tebe, samo čakajo tam) in seveda Behemoot-u, ki je premočan da bi lahko blokiral njegov napad.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Berserker ::

Pozabo si še na ANTe tiste ognjene mravlje ogenj naredi veliko škode, recimo tam ko ti moira reče da moraš pogledat v nek supermarket, sam sem se zlagal da tam ni ničesar( karma down), kasneje grem res pogledat pa me tam nek froc prosi da mu pomagam očeta najdit pol pa pridema do nekakšnega bara pa me napade ziher kakšnih 12 velikih mravelj takoj sem bil mrtev . Jaz igram na xboxu pa niti enkrat ne zmrzne lepo sem lahko igral brez bugov ali česa. Aja pa še nekaj kaj se zgodi če vsepoprek pobijaš, sej ni nujno da hočem igro končat sam kaj se zgodi če to naredim za zdaj sem pobil že okoli 60 ljudi in 130 stvorov, pač rad bi imel bolj zlobenga lika in thiefa. Imam polno krame recimo kamero, odvečno popravljeno orožije in še marsikaj, kam lahko vse to prodam ?

Saladin ::

Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saladin ()

mesoreznica ::

Pozabo si še na ANTe tiste ognjene mravlje ogenj naredi veliko škode, recimo tam ko ti moira reče da moraš pogledat v nek supermarket, sam sem se zlagal da tam ni ničesar( karma down), kasneje grem res pogledat pa me tam nek froc prosi da mu pomagam očeta najdit pol pa pridema do nekakšnega bara pa me napade ziher kakšnih 12 velikih mravelj takoj sem bil mrtev . Jaz igram na xboxu pa niti enkrat ne zmrzne lepo sem lahko igral brez bugov ali česa. Aja pa še nekaj kaj se zgodi če vsepoprek pobijaš, sej ni nujno da hočem igro končat sam kaj se zgodi če to naredim za zdaj sem pobil že okoli 60 ljudi in 130 stvorov, pač rad bi imel bolj zlobenga lika in thiefa. Imam polno krame recimo kamero, odvečno popravljeno orožije in še marsikaj, kam lahko vse to prodam ?


Saj sem omenil fireants. :)

Jaz sem se šel z fire ants svojo "naša četica koraka taktiko". Tam ko je jih je bilo veliko, sme se prej pripravil. Postavil po cesti 25 min, se odšetal med njih in šibal čez ono križišče gor in dol (pobral nekaj napadov z ognjem) dokler me ni sledilo ene 8 komadov (soldiresov in workerjev) potem se se usmeril proti minam in vozil slalom med minami. Spektakularno. :D

Priporočam boj proti fireants čimprej v nizkih levelih. Saj je borba kasneje ko imate laser rifle, laser pistol, da ne omenim plasma rifle popolno dolgočas-je.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

Ja samo ti bližnji spopadi preveč zdravja poberejo. Čez nekaj časa bo prišel že prvi dodatek za fallout 3, baje bo prinesel nove skille in levele pa tudi več orožija, po takem sklepam da boš igro lahko nadaljeval v navadnem falloutu kjer si jo končal.

Jst ::

Kar je mesoreznica opisal, je res dobro doživetje , če temu lahko tako pravim. Pravi Fallout, post-nuklearno preživatje. Zbiraš stvari imaš zelo omejene resorse in se sam odločiš, kako se boš pripravil. Vendar če vlagaš v prave reči skille in perke, je prelahko pobijanje. Perk za nukakolo, pa imaš vedno 100% zdravja, recimo. Ni dobro uravnotežena in še vedno sem mnenja, da bi morala ostati v Quality Assurance oddelku še ene šest mesecev. (Še vedno rutinsko pritiskam F5, ker me meče ven, vendar ne tako pogosto; po 181 driverjih in Grass na 6 ne na 7)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

OmegaBlue ::

Meni se je stvar nehala sesuvat ko sem jo dal v windowed mode. Na fullscreen me je stalno ven metalo.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

blackbfm ::

Kakšne sisteme mate to da se vam tok usuva?

Jaz mam c2d e4400, 2gb ram, radeon 2600xt in visto (brez sp1 heh). Lahko špilam več ur predno se kaj sesuje.

Music Man ::

Meni je na C2D E7300, Radeonu HD4850, 2GB rama in WinXP SP3 tudi delalo povsem normalno. Sesulo se je le občasno, ampak res redko, tako da tudi mene čudi zakaj imate nekateri take probleme. Pa imate tisti, ki se vam tako sesuva, originalno igro?

No, ko sem že pri tem... a ste tisti z originalom ugotovili, da se da igrati brez DVDja v pogonu? Bližnjico na namizju moraš spremeniti iz FalloutLauncher.exe na Fallout3.exe (no, vsaj zdi se mi da je tako, preverit pa ne morem zdaj, ker to pišem z drugega računalnika) in potem dela kar brez DVDja v pogonu. To sem pa opazil, ko sem patchal igro in se je patch sesul (ironično, vem :D) ravno takrat ko je hotel zagnati igro. No, DVDja takrat nisem imel v pogonu, pa ni nič vprašalo po njem. No, potem sem se pa pač malce poigral in urihtal, da je delalo kar brez ;)

Jst ::

Jaz imam Visto 64bit SP1, na q66, gts512, 4GB rama, driverji za grafično so 181, drugi so menda tudi up to date, za zvočno, ki je on-board, sem videl link ravno nekaj tednov nazaj na guru3d med novimi fajli. Steam je steam. Inštaliral je z patchem. Vendar sem po sesuvanju uporbil offline in piratske metode, da sem pognal igro brez patcha, vendar je bilo isto.

Ko sem inštaliral 181 sem takoj našel link, angleško poimenovano "težave z novimi 181.xx", ki pravi, da če daš grass iz 7 na 6, zadeva dela. In res mi dela. Seveda tudi v igri izklopljen AA in AF (Druge vse na Ultra, razen omenjenega Grass), vendar v driverjih (I have cleaned with guru3d.driversweeper before 181 install and then reset driver settings within rivatuner options) AF na 16. Brez AA. Špil vedno dela z 60FPS, čeprav je VSync vsepovsod forced off.

Sesuje se mi zadeva lahko prvo minuto ali drugo uro. Zato F5 pritiskam kar rutinsko, čeprav sesutja nisem več doživel. (Ker tudi igral nisem kaj dosti)

Jaz lahko rečem, da sem nekako rešil težave. Sem pa vseeno še vedno malo jezen/razočaran, ker sem igro kupil na Steamu, ko sem videl tudi po 75%off popuste. Fallout3 je bil iz 43EUR znižan na tam okoli ali celo pod 30EUR, se mi zdi.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Music Man ::

Je že kdo probal ta novi dodatek Operation Anchorage? Tematsko izgleda zabaven, ampak po trailerju (LINK) sodeč pa zgleda kot da so celo stvar poneumili na navadno streljačino. V tem primeru ne vidim razloga, da bi zapravljal denar za to...

Mavrik ::

Jaz ga mam nameščenega na 360ki, na žalost pa še nisem našel časa da bi ga probal. Bom probal in poročal.
The truth is rarely pure and never simple.

Jst ::

>V tem primeru ne vidim razloga, da bi zapravljal denar za to...

A niso rekli, da bodo zastonj? (Nisem za pravim računalnikom, da bi preveril stanje na Steamu)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Berserker ::

Ja baje je za pc zastojn za xbox pa 800 ali 1600 pik, nevem točno sej bo mavrik napisal kolk je on dal.

laught ::

800 je se mi zdi.

Berserker ::

Najbolj kaj me moti pri tej igri je to če že obstaja first-person način polj bi lahko tudi merjenje z puško naredli direkt z ironsight pa gotovo pol nebi tolk uporabljaj Pip.boy al kaj je že tista naprava za izbiranje kam boš koga ustrelil.

El Barto ::

Fallout nikoli ni bila streljačina ...

No če se hoče samo brez veze streljat, potem je dodatek Operation Anchorage ravno prava stvar.
Pač po principu: shoot first, shoot later, shoot some more and then when everybody's dead try to ask a question or two ...:\
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

Jst ::

In tudi upam, da nikoli ne bo. F3 je že na meji... recimo s sniperco. Jo moraš nujno uporabljati FPS-style, ker v VATS-u ne zadeneš prav nič z njo. Kar je malo čudno...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

El Barto ::

Jaz sniperke sploh nikoli ne uporabljam, prej s scoped .44 Magnumon zadeve sestrelim.
Čeprav se kdaj v VATS-u kar čudim kako lahko tako mimo strelja ...:O
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

Berserker ::

Jaz sem uporablal sniper pa sploh ni kaj preveč natančen sploh kr nima povečave potem te sovražnik takoj opazi pa ubije.

Jst ::

Nisi našel prave sniperke ali je pokvarjena ali pa nimaš dovolj skilla. And that's so beautiful in Fallout!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

blackbfm ::

Če maš dober perception ter small guns potem je sniper super za določene nasprotnike.

Berserker ::

Ravno nevem kakšno sniperko sem imel mislim da tisto na 308.mm naboje.

boset ::

zgodba se konča, ko s se s tankerjem pripelješ do Enclave vodne baze(''Poseidon'') in ubiješ unga big Franka u power armorju.
tolk na kradko

Falout 2 Špilam po 3x ali več na leto... In jo še bom, ker je res zakon špil...

Lp

dr.Akula ::

Malo za hec; na temle videu si poglejte kaj je doletelo Matthewa Perryja (Chandler iz Friends), ker je preveč igral Fallout 3. >:D Začne se pri 8:30.
ni podatka

Berserker ::

Kaj podpisal se je, dboli igro ali kaj, sicer pa dobra reklama za xbox.

destiny ::

Kaj podpisal se je, dboli igro ali kaj, sicer pa dobra reklama za xbox.

Jah, znanje angleškega jezika je dobrodošlo pri razumevanju tega videa :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 4 (strani: 1 2 3 456 57 58 59 )

Oddelek: Igre
2926486775 (436) oo7
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35769325 (4643) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20123650 (9597) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25350586 (14721) oo7
»

Fallout 3 ali Fallout: New Vegas?

Oddelek: Igre
365560 (4899) St235

Več podobnih tem