» »

Fallout 3

Fallout 3

Babič ::

hej kaj mi lahko kdo pomaga jas mam na 7ki fallout3 pa mi dela normalno ko ga prižgem stisnem continue pa gre lepo igra ko pa hočem kam z Pip-Boyem pa mi igro vun vrže

Saladin ::

To ni težava le v Win7.
Instaliraj vse najnovejše popravke, zmanjšaj kvaliteto (AA/AF), poigraj se z zvočnimi in grafičnimi nastavitvami.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

subby ::

poskusi ponovno namestit igro, mogoče so kakšne datoteke poškodovane

Babič ::

sem že dostikrat inštaliro na novo prej sn mel 64b 7 zaj sn pa dal na 32 pa spet isto

subby ::

probaj še patchat igro z zadnjim patchem

Babič ::

glih sem 1.7 pa neja gre

Hister ::

Zdravo. Imam težavo z V.A.T.S.-om. To se mi je sedaj zgodilo že drugič (po ponovni inštalaciji se problem ponovi) - ko pritisnem V za vats mode mi izginejo vse texture tako, da gledam v prazen prostor, vidi se samo par obrisov. Je že kdo naletel na kaj takega in ve za rešitev?

Hister ::

Heh, Fallot 3 mi je skuru računalnik!

http://slo-tech.com/forum/t387055/konec...

todman74 ::

Če kdo tole še slučajno igra, ali pa ima zelo dober spomin.....koliko "questov" ima tale igra, oziroma, kje se lahko to pogleda...v statistiki piše samo koliko si jih končal, ne pa tudi koliko je vseh skupaj.

Drugače pa je tale igra res dobra, možnost, na koliko načinov lahko "pelješ" svojo zgodbo, je res neverjetna...če kdo pozna naslov še kakšne vsaj približno tako dobre igre, se priporočam.

borutz ::

fallout 2 ceprav je starejsa verzija je odlicna
seveda ce je se nisi igral.

se pa tudi priporocam ce kdo ve se za kaksno podobno kot je fallout

Guzzy ::

half life 2, borderlands

ABX ::

fallout 2 ceprav je starejsa verzija je odlicna
seveda ce je se nisi igral.

se pa tudi priporocam ce kdo ve se za kaksno podobno kot je fallout


Fallout je Fallout, ne obstaja nič podobnega. Žal. :/
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Meizu ::

Borderlands ravno tako nepozaben spil. Online 4 igralci preigravat misije je tudi zabava :)

Guzzy ::

ABX, oprosti ampak moram ti povedat da se motiš, veliko igric je podobnih fallout, a vsaka je z svojo osebnostjo.
Borderlands je še posebaj podoben fallout 3.

subby ::

Guzzy, motiš se. Fallout je klasa zase. Res da je borderlands dokaj podoben F3, ampak vseeno sploh ne moreš primerjat.

Guzzy ::

Men se zdijo vse te igre čisto iste :D

pobiraš, lvlaš, killaš, zgodba

questaš

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Guzzy ()

todman74 ::

Kaj pa questi, kje to lahko izvem (njihovo število namreč)?

El Barto ::

Poglej v kakšen walkthrough, ker teh je malo morje. Zaradi DLC-jev je pa tega ohoho.
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

blackbfm ::

Fallout je klasa zase.


Se strinjam, sploh dvojka. Čeprav pri trojki se že čuti da to ni več tisti pravi fallout, drugi avtorji pač, ampak ok.

Meizu ::

Kaj pa questi, kje to lahko izvem (njihovo število namreč)?



Am... Borderlands ni ravno kratek spil, ce si res odlocen izpopolnit tvoj karakter do najvisjega lvla in najboljso opremo.

Imas dva playthrougha, ki sta ubistvu enaka, le da je drugi tezji in je namenjen za karakterje lvl 30-50. Potem mas pa se nov dodatek, zombie land of dr. ned, ki je tudi kar zanimiv.

Igram ze nekaj casa tale borderland, pa je res zelo kul spil. Naj vas ne odbija "risana" grafika, ki ubistvu ful pase h kontekstu.

Aja btw, zakaj ze F3 ne mores primerjat z nicemer? Kaj je tisto, kar F3 resnicno razlikuje od ostalih podobnih RPG spilov? Borderlands poleg dobre zgodbe zabave v igranju nudi se coop mode do 4ih igralcev, celo online.

Guzzy ::

F3 se niti ne razlikuje od drugiš špilov.. se mi zdi..

ABX ::

F3 se niti ne razlikuje od drugiš špilov.. se mi zdi..


You fail.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Saladin ::

Ne razlikuje se bistveno od System Shocka, Deus Ex, Obliviona,... da.
Ampak to so redke izjeme.

F3 je fenomenalen - tako kot vse omenjene igre zgoraj.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Meizu ::

F3 se niti ne razlikuje od drugiš špilov.. se mi zdi..


You fail.


Ja dej no... A bi argumentiral svojo izjavo?

ABX ::

F3 se niti ne razlikuje od drugiš špilov.. se mi zdi..


You fail.


Ja dej no... A bi argumentiral svojo izjavo?


Ne vem če si opazil ampak Fallout je potezna strategija. Da, lahko igraš v real-time ampak to ni Fallout.
In še 1001 razlika. Kletvice, črn humor, odprt svet, sam se odločiš kdo umre in kdo preživi, nalogo končaš na več načinov, prostitucija, suženjstvo, ...
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

todman74 ::

No mene je ta igra zelo navdušila, verjetno zato, ker nisem prej špilal nič podobnega, niti nisem prej bral nobenih komentarjev, recimo v tej temi in ob mojem skromnem znanju angleščine, sem imel na začetku kar malo težav, preden sem jo zakapiral......glede na večino, sem "odtaval" v nasprotno smer od Megatona, tako, da sem bil ene par levelov stalno brez municije in energije, sem se komaj prebijal čez Wasteland, že čist brez vsega, sem prilezel do enga scavengerja, mu prodal nekaj svoje šare, ki sem jo spotoma pobral, da sem dobil boljšo "pokalico"....pa sem bil "dober" spet za en cajt:D

Music Man ::

To je čar nelinearnosti igre, lahko greš kamor se ti zljubi in počneš kar se ti zljubi. Verjetno bi ti bil všeč tudi npr. Oblivion, katerega so naredili isti ljudje kot F3, le da je tematika bolj srednjeveška. No pa poleg Obliviona še ogromno drugih špilov, samo pač za F3 je bilo rečeno da je "Oblivion with guns" :)

flood ::

oblivion je boljši od fallouta ker je bolj dodelan
obe igri pa so zelo dobri ko sem jih preigral sem tudi prodal xbox in zdaj čakam na oblivion 5 pa kupim konzolo na kateri bo

winchester ::

Oblivion 5? ja itak ti kr sanji
Za zdej so samo govorice da bo prišel pa še ta naj bi bil MMO.

rezator ::

a veste povedati zakaj meni noče delat noben dodatek v F3? inštaliram in vse, obkljukam tam predem grem v igro in zažanem. in ko pridem v igro mi je isto, kot takrat ko še ni blo dodatkov nasnetih. help please :D

El Barto ::

A update 1.7 si si naložil?
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

rezator ::

ja sem ja. ko kliknem falloutlauncher se mi odpre tisto okno. kliknmem data file, da obkljukam dodatke, naprimer zeta. kliknem ok in če kliknem potem play pride v igro kot da ni nobenega odatka... in če spet kliknem data file je zata spet odkljukana. tak da nimam pojma kaj bi to blo...

blackbfm ::

Kaj pa če spremeniš recimo ločljivost oz. detajle..se shranijo?

rezator ::

dada to ni panike, to se mi deluje normalno. pa tud save game mi ni delau težav. sam dodatki mi pa ne delajo. pa nevem kje je fora.

Outsajder ::

Mene pa zanima kako si lahko uštimam da mi bo exp bar in ostale statse kazalo na deskopu v igri da mi treba zmeraj gledat v pip boy?

rezator ::

a new wegas je dodatek al je novi špil fallout?

ABX ::

Stand alone.
Fallout New Vegas @ Wikipedia

Kaj google ti je neznan pojem?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

rezator ::

nice. a ne smem vprašat drugač? se mi je zdelo ampak nisem bil ziher

google je itak vseveden, pol je brezveze, da slo-tech obstaja al kaj?:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rezator ()

rezator ::

a veste povedati zakaj meni noče delat noben dodatek v F3? inštaliram in vse, obkljukam tam predem grem v igro in zažanem. in ko pridem v igro mi je isto, kot takrat ko še ni blo dodatkov nasnetih. help please :D

sem že postal isto enkrat, vendar prosim če mi kdo pomaga
Some people feel the rain. Others just get wet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rezator ()

Furbo ::

Kako pa veš da ti ne delajo ? Navadno že v prvi minuti dobiš novo misijo/lokacijo/nekaj pač, potem jo je pa treba mahniti tja.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Rotaidal ::

rezator je izjavil:

a veste povedati zakaj meni noče delat noben dodatek v F3? inštaliram in vse, obkljukam tam predem grem v igro in zažanem. in ko pridem v igro mi je isto, kot takrat ko še ni blo dodatkov nasnetih. help please :D

sem že postal isto enkrat, vendar prosim če mi kdo pomaga


Popravke imaš nameščene? Legalne kopije iger?

haha88 ::

Jaz imam pa problem z Fallout 3 ko dam continue se mi lepo naloži ampak me vedno čez par minut vrže ven, in piše da je program nehal delati.
Imam najnovejši patch.

Enron x86 ::

Imaš nameščene tudi kakšne dodatke? Izklopi jih v launcherju in potem poskušaj ugotoviti, kateri povzroča težave.

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

oo7 ::

Evo jaz sem spet začel igrati Fallout3:)
Prvič sem ga igral na Windovs XP je delalo normalno.Na Win7 pa igra ne dela več tako kot bi morala.Sem gledal na internetu in ima veliko ljudi problemov s Fallout 3 na Win7.Vedno,ko sem šel v kako manjšo hišo mi je igra zmznila in je bilo konec.
No če bo kdo imel iste probleme je tukaj rešitev meni zdaj dela normalno.


http://forums.steampowered.com/forums/s...


Me pa samo zanima če je to kaj škodljivo za procesor?

These steps are basically telling the game to launch using just 2 cores. This way it will make sure that the game will not freeze due to errors trying to find 'outdated' cores.

St235 ::

Popolnoma nič ne škodi.

dr.Akula ::

Ko je že ravno tema odprta: Fallout 4 teased
ni podatka

oo7 ::

Imam eno vprašanje glede Fallout 3.Sicer sem ga že enkrat preigral ampak sem že pozabil.No trenutno sem bil v voult 112 kjer sem iz tiste simulacije rešil očeta.Zdaj pa oče hoče,da grem z njim v Rivet City.
Zdaj če grem z njim v Rivet city bo kmalu konec je tako če se držm main questa?Na mapi sem odkril morda komaj 40% lokacij in ne bi rad,še šel v Rivet City.Se pravi če zdaj ne grem z očetom in še raziskujem in grem šele potem za njim a bo to vredu??
Ker takrat,ko sem prvič preigral Fallout 3 sem ga kar hitro končal mislim,da ravno zaradi tega samo sem že malo pozabil;(.
Prvo bi rad odkril vse lokacije in stranske naloge naredil potem bi pa šel za očetom bo to vredu čeprav on že teče proti Rivet city;((

jamiroq ::

main quest lahko brez problema pustiš pri miru. problem bi se pojavil, če ne bi še odkril vault 112 - če se ga lotiš raziskovati med vandranjem lahko preskočiš lep del main questa, kar je zoprno, vsaj pri prvem igranju.

> čeprav on že teče proti Rivet city

pospremiš ga v rivet city, nato pa greš po svoje. lahko ti ga pa tudi ni treba spremljati in pride v rivet city sam od sebe. ne vem, že dolgo nisem igral.

Furbo ::

Sam pride tja b.p., komot ga ignoriraš.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Zdaj sem v tisti taveliki stolpnici Teenpenny.Imam misijo,da ubijem goaula Roy-a ali pa,da mu pomagam in spustim Goaule v Teenpenny in oni pobijejo vse stanovalce.
Sem pa tudi probal prepričati tistih 5 stanovalcev,da spustijo goaule v Teenpenny in,da skupaj živijo.ampak ena baba je non stop proti in noče živeti z Goauli.
Kaj bo boljše če ubijem Roya ali spustim Goaule v Teenpenny??V vsakem primeru zgubim karmo.>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 4 (strani: 1 2 3 456 57 58 59 )

Oddelek: Igre
2911484944 (3) krefi
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35768967 (4285) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20123531 (9478) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25350418 (14553) oo7
»

Fallout 3 ali Fallout: New Vegas?

Oddelek: Igre
365550 (4889) St235

Več podobnih tem