» »

težava pri gledanju filmov

težava pri gledanju filmov

afroangel123 ::

lp imam sledečo težavo. za gledanje uporabljam gomplayer. ko sem menjal grafično kartico- prej sem imel 128mb z dvi podporo-uporabljam dvi kabel, sedaj sem prešaltal na 512mb grafično. problem je sledeč in sicer, ko želim gledati film-bilokateri imam popačeno sliko. PAZI v koliko istočasno film zaženem v windows media classic player-home cinema, v v win playerju dela film brezhibno, v kateremkoli drugem pa so težave, ko poskusim odpreti film samo z win medai player je zgodba ista-popačena slika.
Driverji grafične so updejtani. uporabljam pa grafično preko dvi kabla. v ćem bi lahko bil problem? dvi kabel izključujem sam mi dela vse ostale zadeve prav. kabel pa je tudi nov.

einstein :P ::

Ja verjetno je težava v programu. Zakaj pa preprosto ne uporabljaš samo tistega programa, na katerem ti dela?
STAY OUT OF MY TERRITORY!

afroangel123 ::

hja sej to je tisto! v nobenem mi ne dela če pa imam 2 programa naekrat odprta pa mi v enem dela v drugem pa ne, ko isti film recimo v media playerju želim na novo odpreti je popačena slika, če isti film odprem v gomplayerju pa mi dela normalno,... kje je težava mogoče veš?

einstein :P ::

Hm, takega problema pa še nisem imel oz. še nisem slišal, da bi se kaj takega dogajalo. Mogoče je kakšna težava s kodeki pa tem? Kaj pa če naložiš ffd show? Upam, da bo znal še kdo kaj pomagat. :)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

afroangel123 ::

sej,jaz se s tem tudi prvič srečam, bom zdajle poskusil še z prejšno grafično 128mb poizkusit in bom javil. kako pa kaj.

afroangel123 ::

zdaj sem dal staro grafično, ki pa winsi še niso zaznali, sedaj je slika lepa. je mogoče grafična v okvari?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963563269 (2598) anjica
»

Kateri je najboljši media player? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5814829 (7154) Map
»

HD codec (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11116982 (9867) GrimReaper
»

vga-video adapter

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
133311 (3035) roli
»

Power saving mode

Oddelek: Pomoč in nasveti
173170 (2819) amigo_no1

Več podobnih tem