» »

Kateri je najboljši media player?

Kateri je najboljši media player?

1
2
»

vres.ales ::

GOM player. Mislim, da ima vse kar si zahteval. Jaz imam kar brezplačno verzijo.
Za manjkajoče kodeke pa sam obvesti in ponudi povezavo za prenos. Najbolj pa mi je všeč, da sliko raztegne tako kot mora

zavajon ::

Jaz sem končno upokojil Winamp in namesto njega uporabljam MusicBee.
Všeč mi je zato, ker ima zelo enostaven interface (če izbereš takega), ki prikazuje samo listo, in pa slikce albuma/izvajalca pobira iz neta. Pa ima osnovne command line parametre, ki jih jaz rabim.

mared ::

še en glas za musicbee!

SmeskoSnezak ::

Je tale musicbee tudi za iOS, android, etc.? Ima moznost predvajanja po folderjih? Ima moznost "random/ize playlist"?
@ Pusti soncu v srce... @

BorutK-73 ::

vres.ales je izjavil:

GOM player. Mislim, da ima vse kar si zahteval. Jaz imam kar brezplačno verzijo.
Za manjkajoče kodeke pa sam obvesti in ponudi povezavo za prenos. Najbolj pa mi je všeč, da sliko raztegne tako kot mora

Imel Gom player in mi je vedno crashal ko sem hotel video nazaj prevrtet za par sekund. Od takrat naprej imam Pot player in mi še ni crashal.

DamijanD ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Je tale musicbee tudi za iOS, android, etc.? Ima moznost predvajanja po folderjih? Ima moznost "random/ize playlist"?

Za android je obstaja remote. Ima različne načine predvajanja, playliste in random vrstni red tudi pozna.

ST-777 ::

DamijanD je izjavil:

Za android je obstaja remote. Ima različne načine predvajanja, playliste in random vrstni red tudi pozna.
AIMP tudi pozna random vrstni red, ima pa poleg raznih načinov predvajanja tudi nekaj, kar je precej uporabno: ko končuje eno skladbo, se ta "prelije" v drugo. Oblika grafičnega vmesnika in barve se tudi lahko nastavi.

Seljak ::

Najboljši je VLC!

Map ::

Obstaja kak predvajalnik, ki ima vmesnik podoben Deezerju, da ti sam ustvari razne playliste npr. summer hits itd.? Nekaj enostavnega, ko glasbo poslušaš mimogrede, pa se ti ne da preveč ukvarjat.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

bs player problem

Oddelek: Loža
323567 (2942) BorutK-73
»

BullShit Player

Oddelek: Pomoč in nasveti
211815 (1026) blackbfm
»

Izšel VLC 2.0.0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13738816 (29116) Icematxyz
»

predvajanje filmov.mkv na AMD Athlon 3000+

Oddelek: Pomoč in nasveti
355126 (4580) gibaj
»

Izšel VLC 1.0.0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
11614908 (9729) MrStein

Več podobnih tem