» »

Moon, hoax or real?

Moon, hoax or real?

1 2
3
4

donfilipo ::

Neskončno vesolje?

V četrtek je bila v bližnji vasi, ena taka moderna trans veselica in smo o tem debatirali. Če je neskončno, kaj šele če jih je neskončno, potem leteči krožniki morajo biti. In zraven muzika, Šeki na harmoniko zažiga. Ja špila ko Hendrix, pa tud gasilci so ga pošprical, ker je zažigal.

In potem ti gre en butelj skoraj čisto trezen skoraj v Malega Hundaja in ga ustavijo Space kontrolerji. Prej sem mu pa rekel:

'Ma ne it, dokler hodiš in imaš tu avto, moraš pit do nezavesti. Drugače jebela je kar par tisoč evrov stroškov.
Tako pa...ko obnemoreš na mizi, pride bivši bolničar z balončkom, reče pihni, 2.34 g, ali 7 promil po starem in si zrel za transport z letečim krožnikom. Ni šans, da bi te kontrolorji ustavili.

Ja in smo pogruntali. So. In Vesolje je tudi.
;((
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

innerspace ::

PB> "Alieni po mojih inform. niso medzvezdni popotniki v stilu zvezdnih stez, ampak so sposobni potovati med dimenzijami, vse to pa omogoča spiritualni razvoj(razvoj zavesti) in z njim povezana tehnologija. Kar razloži zakaj imamo na Zemlji toliko sranja in da se naše človestvo ne more premakniti iz točke kjer sami sebe unicujemo. Da to sprevidis ti ni potrebno biti raketni znanstvenik. Tle je se vprasanje nase svobodne volje, če si zelimo stopit v stik s temi bitji, ampak ker vlada nasemu svetu materializem prežet s strahom in kaosom...

Nekateri hocejo pripraviti naš mindset, da se to lahko zgodi..."

Ne vem od kod tebi take informacije, res..
Pravzaprav vem, ker poznam precej ljudi, ki razmisljajo podobno kot ti. Z njimi se ne druzim veliko, saj se vedno zgodi, da koncamo pri podobnih problemih, ki si jih razlagamo na bistveno drugacen nacin, zato nimajo radi mojih razlag.

Verjamem, da hocejo mnogi pripraviti globalni mindset na prihod obiskovalcev iz drugih dimenzij, saj jim je ljubse ziveti v druzbi kolektivne zablode, kot spremeniti lasten mindset, ga spraviti v red..

Provokativna misel:
Spiritual awakening is for the dumb*. Smart people are already awake.

*intellectually asleep
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

34054 ::

Pa saj smo vsi believerji (uhh, grdo poslovenjeno), :) vprašanje je zgolj stopnja zaslepljenosti; nekateri postanejo tako zaslepljeni da jim njihovo prepričanje postane ogromna ovira, ne da bi se tega sploh zavedali seveda.

Druga težava pa je to, da si mainstream beliverji vedno dajejo pravico, da vse ostale imenujejo bedaki, sanjači, itd... V srednjem veku, so te zažgali, danes te ožigosajo kot iracionalnega bebčka, če omeniš karkoli kar bi lahko ogrozilo mainstream prepričanje.

T-h-o-r ::

aja, normalno je govoriti vsem, da so debili, ker ne verjamejo v vesoljčke iz drugih dimenzij in nevemšekajvse
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

PacificBlue ::

Pravzaprav vem, ker poznam precej ljudi, ki razmisljajo podobno kot ti.


Nihce ne razmislja tako kot jaz, niti približno. Pa me tudi ne poznaš, da bi lahko to trdil.

Ne vem od kod tebi take informacije, res..


Če prestudiras celotno človeško zgodovino, zelo stare anticne civilizacije, oz.spremljaš in obdelujes vse informacije, ki so ti na voljo in širiš svojo zavest dobis podobne odgovore. Ampak to traja veliko časa in potrpljenja. Niso moje informacije prisle iz spletne strani alien-ufo.com. Sem samo opazovalec sveta okoli sebe, ki vlaga v to verjetno precej več, kot ostali.

Verjamem, da hocejo mnogi pripraviti globalni mindset na prihod obiskovalcev iz drugih dimenzij, saj jim je ljubse ziveti v druzbi kolektivne zablode, kot spremeniti lasten mindset, ga spraviti v red..


Jaz samo opozarjam kaj se lahko zgodi. Ker vem, da določene entitete s pomocjo manipulacije izvajajo svoje apokaliptične načrte. Saj si gledal Matrico, kajne? Zelo interesanten film, ker če ga pozorno gledaš se dialogi igralcev ujemajo s tem kar se danes dogaja.*
Gre za boj med dobrim in zlim, kjer smo ljudje prakticno hrana za "bogove". In nas strah je njihova energetska hrana...in oni so prikljuceni na nas, ter sesajo naso energijo. Zraven nas pa poneumljajo, da se ukvarjamo s čisto nepomembnimi zadevami, samo da bi ostali nepozorni prebivalci tega planeta in se ne sprasevali stvari, kot se jih npr. jaz.


*Hollywood ima zanimivo ime, ker npr. druidi so delali svoje palice iz svetega drevesa. Palice s katerimi so izvajali magijo in obrede. Kot danes Hollywood izvaja nad nami indoktrinizacijo in nam posiljuje z drugo(svojo) realnostjo.

Spiritual awakening is for the dumb*. Smart people are already awake.


They are? Jaz jih nikjer ne vidim, pokaži vsaj enega.

bluefish ::

bluefish je izjavil:

@PacificBlue:

Zakaj se te entitete ne prikažejo tistim, ki imajo že sedaj nek "višji način dojemanja" - recimo tebi?
Kaj jih pri našem sedanjem načinu življenja tako ovira, da stik ni možen?
Boš odgovoril ali ne?

PacificBlue ::

Sami sebi smo najvecja ovira. Nismo še dovolj zreli. Pa so to je jasno, konec koncev. Poglej kako zivimo, kaksne medsebojne odnose imamo in kaj delamo z nasim planetom Zemljo. Razen če, se bodo stvari spremenile...lahko pa se na dva nacina. Na lepi in grdi način. Katerega bos izbral je pa odvisno od tebe. Spremeni sebe in spremenil bos svet!

lonz ::

Ojej, itak nima smisla, ampak dejmo probat: Nismo še dovolj zreli po čigavih kriterijih? A z vesolci delimo isti etični kodex? Kaj pa če nas eventuelni vesolci sploh ne bi prepoznali kot življensko obliko? Gradiš teze na predpostavki, da so vesolci mali sivi možici, ki se blazno sekirajo kaj mi tu počnemo in hkrati povsem ignoriraš možnosti, da recimo nimajo senzoričnih sposobnosti. Takle na brzino.
...arrrrrr, shiver me timbers...

innerspace ::

PacificBlue je izjavil:

...Nihce ne razmislja tako kot jaz, niti približno. Pa me tudi ne poznaš, da bi lahko to trdil.
.....
Če prestudiras celotno človeško zgodovino, zelo stare anticne civilizacije, oz.spremljaš in obdelujes vse informacije, ki so ti na voljo in širiš svojo zavest dobis podobne odgovore. Ampak to traja veliko časa in potrpljenja. Niso moje informacije prisle iz spletne strani alien-ufo.com. Sem samo opazovalec sveta okoli sebe, ki vlaga v to verjetno precej več, kot ostali.
.......
Jaz samo opozarjam kaj se lahko zgodi. Ker vem, da določene entitete s pomocjo manipulacije izvajajo svoje apokaliptične načrte. Saj si gledal Matrico, kajne? Zelo interesanten film, ker če ga pozorno gledaš se dialogi igralcev ujemajo s tem kar se danes dogaja.*
Gre za boj med dobrim in zlim, kjer smo ljudje prakticno hrana za "bogove". In nas strah je njihova energetska hrana...in oni so prikljuceni na nas, ter sesajo naso energijo. Zraven nas pa poneumljajo, da se ukvarjamo s čisto nepomembnimi zadevami, samo da bi ostali nepozorni prebivalci tega planeta in se ne sprasevali stvari, kot se jih npr. jaz.
...........
They are? Jaz jih nikjer ne vidim, pokaži vsaj enega.


Zakaj mislis, da je tvoje razmisljanje tako posebno? Ni mi te treba poznat, da ugotovim kako razmisljas, nekateri tvoji prijatelji ziher ne vedo kako razmisljas.
Lahko ti recem tudi tako...Ker poznam sebe, poznam tebe in vse ostale.
..
Poznavanje zgodovine je zelo arbitrarno, pomembni so viri in predvsem 'prizemljenost'.
...
Lahko verjames, da je tvoja(tako posebna) razlaga sveta zgolj mozaik mnogih interpretacij, ki si jih izbral glede na emocionalno in razumsko vsecnost.
.....
We are, a significant minority. Tudi na tem forumu se kdo najde.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

bluefish ::

PacificBlue je izjavil:

Sami sebi smo najvecja ovira. Nismo še dovolj zreli. Pa so to je jasno, konec koncev. Poglej kako zivimo, kaksne medsebojne odnose imamo in kaj delamo z nasim planetom Zemljo. Razen če, se bodo stvari spremenile...lahko pa se na dva nacina. Na lepi in grdi način. Katerega bos izbral je pa odvisno od tebe. Spremeni sebe in spremenil bos svet!
Še enkrat. Zakaj je naša mentaliteta ovira za njih in kaj bi se zgodilo z "zrelostjo" človeštva?

_Enterprise_ ::

resnično upam da nimamo v sloveniji več pacificblue-ov. videl sem že ogromno interneta pa še nikjer česar takega kar tale govori

Ziga Dolhar ::

PacificBlue: če mi sporočiš svoj domači naslov, ti kupim & po pošti pošljem knjigo Terrya Pratchetta, Small Gods. Resno.

Ampak moraš obljubiti, da jo boš prebral!

(Uf, tadrugo kopijo pa lahko ponudim Deus_VULTu. Hm. A bi kdo sofinanciral ta projekt? :))
https://dolhar.si/

Matev ::

skratka če bi bili pametnejši
bi vesoljci drugače reagirali

tako da: po pacifikbljujevi logiki smo mi oziroma naše vedenje tisto kar je odločujočega pri srečanju z vesoljci

...

hudo

Matako ::

Matev je izjavil:

skratka če bi bili pametnejši
bi vesoljci drugače reagirali


To je manjvrednosti kompleks. S takim razmišljanjem ne prideš nikamor, kaj šele do zvezd.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Pyr0Beast ::

PacificBlue je izjavil:

Sami sebi smo najvecja ovira. Nismo še dovolj zreli. Pa so to je jasno, konec koncev. Poglej kako zivimo, kaksne medsebojne odnose imamo in kaj delamo z nasim planetom Zemljo. Razen če, se bodo stvari spremenile...lahko pa se na dva nacina. Na lepi in grdi način. Katerega bos izbral je pa odvisno od tebe. Spremeni sebe in spremenil bos svet!



Repent, repent, the end is neigh !

Srsly. Kako lahko ti sploh rečeš, kdaj je nekdo dovolj zrel, kdaj pa ni. Pišuka, pišeš na laptop, povezan na fiber backbone, futra ga pa štrom iz naše NEK ali pa TEŠ. In ti potem folku razlagaš o zrelosti ?


Jaz samo opozarjam kaj se lahko zgodi. Ker vem, da določene entitete s pomocjo manipulacije izvajajo svoje apokaliptične načrte. Saj si gledal Matrico, kajne? Zelo interesanten film, ker če ga pozorno gledaš se dialogi igralcev ujemajo s tem kar se danes dogaja.*

Umm.:. Si gledal Wallace & Grommit, The curse of were-rabbit ?

Tale odsek bajno dobro ponazori trenutno dogajanje. Vsak ima svojo razlago, ki mu ustreza. Sicer ga pa poglej celega, you'd be surprised :P ;

Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

Evo Pacificblue, tule imaš 100% dokaz (po tvojem kriteriju, seveda :)))..

Open your eyes :D

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

donfilipo ::

Jaz samo opozarjam kaj se lahko zgodi. Ker vem, da določene entitete s pomocjo manipulacije izvajajo svoje apokaliptične načrte. Saj si gledal Matrico, kajne? Zelo interesanten film, ker če ga pozorno gledaš se dialogi igralcev ujemajo s tem kar se danes dogaja.*
Gre za boj med dobrim in zlim, kjer smo ljudje prakticno hrana za "bogove". In nas strah je njihova energetska hrana...in oni so prikljuceni na nas, ter sesajo naso energijo. Zraven nas pa poneumljajo, da se ukvarjamo s čisto nepomembnimi zadevami, samo da bi ostali nepozorni prebivalci tega planeta in se ne sprasevali stvari, kot se jih npr. jaz.


Ajde, da ne bom samo še nalagal na teorije zarote. Tisto z veselico, je bilo jasno razen resničnega prekrška, pihanja in pridržanja, ter kazni ki sledi, čista manipulacija v stilu izvajanj o luni. Tako da bo jasno. In tako so narejene vse te hoaxarske štorije. Resnični fakti pomešani s fikcijo in miti!!!

In zdaj na citat:
To kar tu praviš, lahko celo v smislu hermanevtike ali simbolične razlage vsebin, lahko vzamemo tudi kot čisto sociološki in znanstven fakt. Le da ne rabimo nobenih drugih dimenzij in alienov. Ampak nekaj spretnosti in sociologije in psihologije! Da prevedemo bom rekel v jezik, ki ga govori uradna akademija. Včasih je bilo to latinsko, danes ni več. Ampak še vedno. Imajo določene termine in klavzule in definicije. Marsikdo pa skuša z drugimi dogovori in miti izboriti alternativno resnico in predvsem pozornost.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

PacificBlue ::

lonz
Nismo še dovolj zreli po čigavih kriterijih?


Nihce jih ne postavlja, kriterije namreč..ampak vprašanje je kaj lahko kot rasa dosežemo. To sem imel v mislih.

innerspace
Zakaj mislis, da je tvoje razmisljanje tako posebno?


Najbrz zato, ker sem dober človek in imam pogoje zato.

Ker poznam sebe, poznam tebe in vse ostale.


Beri moj podpis.;). Sedaj se strinjam.

Lahko verjames, da je tvoja(tako posebna) razlaga sveta zgolj mozaik mnogih interpretacij, ki si jih izbral glede na emocionalno in razumsko vsecnost.


Emocije drzim na distanci, ker te lahko pokopljejo. Je pa moja razlaga splet okoliščin in razumskih stanj. Mogoce je to moja usoda..

Žiga

če mi sporočiš svoj domači naslov, ti kupim & po pošti pošljem knjigo Terrya Pratchetta, Small Gods. Resno.

:)
Thanks, but no thanks.

PyroBeast
Srsly. Kako lahko ti sploh rečeš, kdaj je nekdo dovolj zrel, kdaj pa ni. Pišuka, pišeš na laptop, povezan na fiber backbone, futra ga pa štrom iz naše NEK ali pa TEŠ. In ti potem folku razlagaš o zrelosti ?


Govorim v množini. Hej, nekdo pač mora opraviti dirty job, right?

Si gledal Wallace & Grommit, The curse of were-rabbit ?


Ful ne. Redkodkaj kaj pogledam.., samo tnx vseeno. Bom pogledal na večer.

Darwin

Open your eyes :D


Mislis open your third eye?:)
donfilipo
To kar tu praviš, lahko celo v smislu hermanevtike ali simbolične razlage vsebin, lahko vzamemo tudi kot čisto sociološki in znanstven fakt. Le da ne rabimo nobenih drugih dimenzij in alienov. Ampak nekaj spretnosti in sociologije in psihologije!


Meni je interesantno iz tega vidika, ko vidim kako smo ljudje vpeti v en krč..ne moremo spremenit stvari, da ne bi bilo več stanj, ki rusijo ravnovesje med nami. Ter kako je možno, da ima posameznik dandanes tako malo vpliva v družbi, ko si zeli spremeniti stvari na bolje. Jaz osebno gledam iz svojega vidika in si včas mislim, bemti boga a je svet se sploh normalen. Hecno je, da tega(normalnosti) ni bilo, mogoce za vzorec..ali za kratek čas. Seveda sem hotel in sem imo sel v detajle, ko me je priloznost in trenutek "zavedla". Kot Evo tista Kača...pač rad imam jabolka:). Zato sem se poglobil..in se še poglabljam v strukture nase družbe in ugotavljam vzroke za vzorce, ki se ponavljajo. Sam sebi sem dokazal, da so krive ideologije, s strani posameznikov in tudi entitet, ki jih šamani kličejo duhovi, demoni, nekateri pa tudi alieni.

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

Ti vidiš vzorce tam ko jih ni, tisti, ki pa neizbežno so, pa jim neupravičeno pripisuješ nek pomen (še en primer je tista kača, ki si jo videl v eni izmed ilustracij naše galaksije).

Enostavno si brainwired, da želiš verjeti v zarote, zato jih iščeš kot mamilek išče heroin, in še zdaleč nisi edini... Predvsem v Ameriki cvetijo vse te zarote, ker je velik market (veliko opranih beliverjev brez racionalne podlage), veliko paranoje in veliko povpraševanja torej in posledično ogromno ponudbe, saj sledi, da na koncu najdeš "strokovnjaka" za praktično vsako sci-fi idejo, ki ti pade na pamet, od lizard ljudi, vsa možna pseudoznanost in paranormalnost, pa vse do votlih planetov in lun, kjer živijo alieni in nas kontrolirajo.

Ancient aliens serija ti je gotovo kot biblija, kaj? Dejansko pa takšen kup oslarij, da jih težko najdeš toliko na enem gnoju... In vsaka teorija bazira na isti finti - nekaj resničnih dejstev pomešanih s simboliko,mitologijo, vzorci in nekredibilnimi rečmi (izjavami nekdanjih autoritet, ipd), ki slučajno pašejo zraven v eno fino izprijeno resničnost.... Vedno pa seveda zadaj sedijo "strokovnjaki" milijonarji, ki prodajajo knjige in drugo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

sprasujem ::

Tako kot se za ateista misli da verjame v nič (pa ni res), se za teoretika zarote misli da verjame v vse (pa ni res).

DarwiN ::

Saj ne pravim, da verjame(š) v vse, le ponudba obstaja za vse živo.. Menu je neskončen in vsak si lahko poišče ven kar mu paše oziroma v kaj ga nekdo/nekaj uspe prepričat z dovoljšno bero "dokazov".. In tile zarotniki/hoaxerji tekmujejo med sabo na trgu.. Kapitalizem pač.. Povpraševanje in konkurenca.. Najboljši uspejo in vsi po vrsti postanejo milijonarji, tiste slabše skonstruirane ideje in slabi zarotniki pa odpadejo..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

sprasujem ::

ponudba obstaja za vse živo.

In vsi so brez utemeljenega vzroka praviš?

DarwiN ::

Vse kar ni znanstveno dokazano,ja.. Torej praktično vse te večje znane zarote so bullshit, ja. :D Marketing in $$$$$..

Morda je vsaka ~tisoča teorija zarote dejansko resnična, vendar ker ni dokazana, enostavno nimaš racionalne podlage, da vanjo verjameš..

Glavni problem imate tisti, ki ne poznate kritičnega razmišljanja in povsod vidite "prepričljive dokaze".
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

sprasujem ::

Morda je vsaka ~tisoča teorija zarote dejansko resnična

Če je dejansko resnična potem, to pomeni, da je dokazana; in torej to lahko samo pomeni, da ni v mainstreamu zaradi morda tudi večjih $$$$$ sprejeta.

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

Če je dejansko resnična potem, to pomeni, da je dokazana;

Sploh ne... Lahko je resnična, a (še) ne dokazana/potrjena..

Lahko naprimer, da zares živi neka inteligentna vrsta alienov pod površjem Marsa (ali naše lune, ali celo globoko pod površjem Zemlje) kot nekateri zarotniki pravijo in "dokazujejo", vendar si vseeno crackpot, če jim verjameš, enostavno zato, ker ni prepričljivih dokazov... Možnost za to je skoraj infinitivno majhna, a vseeno, morda je res..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

sprasujem ::

Sam si uporabil besedo
dejansko
, kar pomeni da vsi lahko vidijo ta dokaz, ki pa je v primeru stroke namerno izpuščen ali zrelativiziran ali pa narobe interpretiran.

DarwiN ::

@sprasujem in pb, vesta kaj vama priporočam - V Ameriki imajo eno tako radijsko oddajo z milijoni poslušalcev po celem svetu, gre pa ravno za vse nadnaravne, paranormalne, vraževerne, hoax in pseudo zadeve, kjer ti šarlatani, hoaxerji in zarotniki oglašujejo svoje knjige, ipd... Seveda je stvar precej resno predstavljena in tile "strokovnjaki" predstavljeni kot kredibilne osebe (sami doktorji, ex nasa employerji, itd, itd).

Torej vse možne teorije zarot, vsa možna pseudoznanost, duhovi, alieni, jasnovidci, NWO, ESP, vse možne pošasti, potovalci skozi čas,itd, itd... Skratka vse, kar si lahko zamisliš...Na tisoče različnih reči...

Svetujem vama, da poslušata ene 1000 teh oddaj in 100% vama zagotavljam, da se vama bo krepko izluščil BS detektor, ter še kaj več pozitivnega...

Oddaji se reče coast to coast AM (morda sta že slišala).. Tule imata opis tematike vseh oddaj zadnjih let, se pa stvar redno nalaga na internet in je na voljo za poslušanje (piši na ZS, če te zanima in če ne najdeš)...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

sprasujem ::

DArwin tebi pa priporočam da pregledaš par "sprejetih" znanstvenih teorij, poiščeš njihove pomanjkljivosti, vsaj tiste, ki jih priznajo, in poskusiš poiskati temu ustrezno najbolj realno alternativo. Se pa strinjam da je veliko hoaxerjev tu bolj zarad mode...

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

Jaz nisem bil ciničen, ko sem ti tole priporočal... Stvar je resnično kul in zelo zanimiva, tako za skeptike, še bolj pa za "believerje"... Meni je še kako zanimivo poslušat gledalce, ki klićejo in pripovedujejo svoja srečanja z duhovi, alieni, pošastmi, itd, itd, ter "strokovnjake", ki predstavljajo svoje poglede in zamisli...

Četudi je "vse" bullshit, to ne spremeni dejstva, da je še kako zanimivo poslušat, tudi s psihološkega vidika..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

jype ::

PacificBlue> Thanks, but no thanks.

Then bugger off, mate.

sprasujem ::

Sicer ni striktno moon hoax pa vendarle bom šel na plano s sledečim
Recimo primer teorije tektonskih plošč. Že v času osnovne šole so ves čas govorili kako zaradi potiska afriške tektonske plošče pod evropsko nastajajo Alpe. Zdej zato ker al se nam bliža 2012 in živimo v posebnem času (sarkazem on) al pa so kljub vsemu meritve pokazale da nekaj ne štima s to teorijo. Možnosti rešitve ne bom predlagal ta trenutek ampak na ekstremno fleksibilnost teorije, ki pravzaprav zanika samo sebe, pač ne pristajam.

Primer:http://www.bbc.co.uk/news/science-envir...

Zgodovina sprememb…

jype ::

sprasujem> Primer:http://www.bbc.co.uk/news/science-envir...

Primer česa? To ravno potrjuje "teorije tektonskih plošč".

Mimogrede, geologija je že veliko preveč stara veda, da je verjetno, da bi se nenadoma izmerilo nekaj povsem drugačnega kot prej, razen v primeru ko se dejansko reči spremenijo (kar običajno pomeni tudi nasilne geološke spremembe).

Preberi si podrobnosti o alpski orogenezi, pa boš videl, da vse štima: Alpine orogeny @ Wikipedia

sprasujem ::

Link predlaga da je bodočnost evrope pod Afriko. Do nedavnega je v preteklosti veljajo da gre afrika pod evropo! A ne vidiš tu kontradikcije? In potem to kontradikcijo dopolnijo-razložijo s hipotezo. Očitno jim podatki mešajo štrene. Al pa teorija tektonskih plošč....

Zgodovina sprememb…

Matev ::

pism ej sprasujem si lesen

The continents are converging; and for many millions of years, the northern edge of the African tectonic plate has descended under Europe.
But this process has stalled; and at the European Geosciences Union (EGU) meeting last week, scientists said we may be seeing Europe taking a turn.

kaj ti tu ni jasno
lepo piše kako in kaj

in kje tu vidiš zaroto?

sprasujem ::

for many millions of years

glej Matev proces ko naj bi zaradi Afrike nastale Alpe naj ne bi bil kratkoročen proces ampak ranga zelo velikih številk. Šlo naj bi za trk dveh tektonskih plošč za boga milostljivega.

Zgodovina sprememb…

Matev ::

glej Matev proces ko naj bi zaradi Afrike nastale Alpe naj ne bi bil kratkoročen proces ampak ranga zelo velikih številk. Šlo naj bi za trk dveh tektonskih plošč za boga milostljivega.


ja?

in kaj je tu spornega

sprasujem ::

Ni vam pomoči.

Matev ::

Ni vam pomoči.


če imaš kaj proti tektoniki plošč
povej

rade volje prisluhnem

a ne tako da prilimaš link kjer lepo dokazuje stanje kot je in celo opisuje kaj se bo dogajalo v prihodnje
ter ti praviš da to ni res

kaj v člaku ali na wikipedii ni res

kaj se ne ujema?

jest10 ::

Matev je izjavil:

Ni vam pomoči.


če imaš kaj proti tektoniki plošč
povej

rade volje prisluhnem

a ne tako da prilimaš link kjer lepo dokazuje stanje kot je in celo opisuje kaj se bo dogajalo v prihodnje
ter ti praviš da to ni res

kaj v člaku ali na wikipedii ni res

kaj se ne ujema?

Si že pozabil na njegovo bluzenje ne tako daleč nazaj? Zemlja se krči!!!!!!:P

sprasujem ::

Kaj naj rečem:Zdej ko Afrika več ni pomemben faktor za tvorbo Alp, lahko se le ta čisto pogrezne pa tud na potrese lahko pozabimo.Pa bruhanje vulkana Etne tudi. Še par sličic



Lol

http://sciencythoughts.blogspot.com/201...

Lol

Zgodovina sprememb…

Matev ::

Kaj naj rečem:Zdej ko Afrika več ni pomemben faktor za tvorbo Alp, lahko se le ta čisto pogrezne


aha
sedaj te pa nekaj drugega moti

...

alpe se znižujejo ja
čez milijone let jih ne bo več (oziroma bo vse skupaj drugače)
tudi to lahko izveš na wikipedii

če si to želel slišati

plošče se pa vedno premikajo ali v eno ali v drugo smer - ni važno
potresi bodo vedno - vsaj dokler bo zemljinanotranjost tekoča

Tatmrmm ::

jaz ti verjamem, zdaj se ljudje norčujejo iz ljudi ko sva midva, ampak, ko se bo to čez 30-50 let izkazal za resnico, bova midva heroja

Loocas ::

http://24ur.com/novice/svet/meteoriti-s...

Seveda je življenje v Vesolju, tudi inteligentno.

In če pogledam video v prvem postu... ni šans, da so objekti na 5:08 igra senc, delo narave in podobno.

jest10 ::

ni šans, da so objekti na 5:08 igra senc, delo narave in podobno

Ker?

Sicer pa linkana novica je za posrat... Najdeš dušikove baze, a eni že trolajo o DNA;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

Loocas ::



In kaj misliš, katera naravna sila, bi lahko to ustvarila? Voda, asteroidi?

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

Aston_11 ::

Photoshop je tista naravna sila, ki je to ustvarila.

Loocas ::

Photoshop iz leta 1976? In če ni Photoshop?

Aston_11 ::

In če slika ni iz leta 1976? In če je na sliki iz leta 1976 bil uporabljen Photoshop CS5?

jest10 ::

Loocas je izjavil:

Photoshop iz leta 1976? In če ni Photoshop?

Photoshop na sliki iz leta 1976.

Daj raje prilimej originalno sliko

Loocas ::

Saj to je originalna slika.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

USS Nimitz UFO Incident

Oddelek: Znanost in tehnologija
405665 (4899) zee

Ali je pristanek človeške posadke na luni prevara? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
24128513 (18066) bluefish

Bela hiša zanikala kontakte z nezemljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9516520 (13930) Ziga Dolhar

UFO Area 51 - The Alien interview (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58441828 (32868) STASI

50let laži in norčevanja!!!odgovor je tukaj"v vesolju nismo sami (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Loža
2990160657 (114795) Stepni Volk

Več podobnih tem