» »

Xtreamer Prodigy

Xtreamer Prodigy

««
6 / 11
»»

D-PaX ::

Evo me kaj me ni :) predčasno doma.:/
Jutri pa v Novo Gorico.

Eni smo pač odsotni od 4.dec :)

Moj zlati Prodigy, ki deluje dobro minuto :)
http://tinypic.com/player.php?v=6nqd1u&...
Paxy

playboy ::

D-PaX je izjavil:

Evo me kaj me ni :) predčasno doma.:/
Jutri pa v Novo Gorico.

Eni smo pač odsotni od 4.dec :)

Moj zlati Prodigy, ki deluje dobro minuto :)
http://tinypic.com/player.php?v=6nqd1u&...


Bogi, se mi kar smiliš. Si poskušal še 1x nadgraditi FW na tovarniško zadnjega?
Bolje pet do dvanajstih kot nobene po eni...

D-PaX ::

hehe playboy to kar si mi svetoval to sem naredil takoj, ko mi je prvič zatrokiral :)
Paxy

playboy ::

Poslati video na xtreamer support?

D-PaX je izjavil:

hehe playboy to kar si mi svetoval to sem naredil takoj, ko mi je prvič zatrokiral :)
Bolje pet do dvanajstih kot nobene po eni...

D-PaX ::

playboy

vse dokaze imajo :) sej po 5.1 2012 ga pošljem direktno odgovorni osebi mimo RMA servisa. Na njegove stroške paket naj bi dobil v roku 3dneh. Če tam pri njemu ne bo napake bom jaz moral krit stroške. Samo napaka se bo pojavla sem bil v bigbangu in testiral na Sony, samsung, philips, lg, pioneer kuro, panasonic etc...

Meni je žal zakaj sem ga naročil v predprodaji, moral bi ga pri naših ponudnikih naročit.
Paxy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D-PaX ()

playboy ::

D-PaX je izjavil:

playboy

vse dokaze imajo :) sej po 5.1 2012 ga pošljem direktno odgovorni osebi mimo RMA servisa. Na njegove stroške paket naj bi dobil v roku 3dneh. Če tam pri njemu ne bo napake bom jaz moral krit stroške. Samo napaka se bo pojavla sem bil v bigbangu in testiral na Sony, samsung, philips, lg, pioneer kuro, panasonic etc...

Meni je žal zakaj sem ga naročil v predprodaji, moral bi ga pri naših ponudnikih naročit.


Nimaš kaj. Boš vedel za naslednjega :)
Jaz sem imel kar srečo in pri Cekarčku so bili noro odzivni (tudi po mailu). Res pohvale fantom.
Bolje pet do dvanajstih kot nobene po eni...

ufm ::

Ja pri Cekarčku so res fenomenalni.

DV_cam ::

Tudi z moj estrani pohvale Cekarcku :) tudi osebno sem ga lahko prevzel na dan dobave v slovenijo.
DV_cam

OK.d ::

še en velik + za njih
LPOK.d

Top Gun ::

playboy je izjavil:

mitko25 je izjavil:

Playboy, kaj pa imaš priklopljeno na Prodigiya? USB?¸
Drgače pa lahko dostopaš do Prodigiya preko web browserja brez gesla: http://ipaddress/unicgi

Sledi navodilom kako ustvariti sharane diske na pc-ju (post 49)
http://forum.xtreamer.net/topic/25987-3...


ja USB.
sem poskušal preko Browserja (zgornji link) in dela - THX!

Glede dostopa do prenosnika, pa sem šel preko vseh navodil (account guest, pravice, dodajanja guest uporabnika v mrežne pravice itd., pa mi še vedno ni uspelo). Danes grem še 1x po forumu - če bom še kaj našel, drugače pa bom še počakal na nadgradnjo FW.

Lp,
Sašo


Živijo

Iste probleme imam jaz. Na začetku mi je zadeva delovala bp. Uredil vse pravice na WIN7, accounte, share ipd, ter sem lahko dostopal. Pri prijavi z Prodigiyjem na računalnik mi najprej izpiše uspešna prijava, nato pa ko izberem disk, ki ga želim odpreti mi javi le "Login fail" Uporabniško ime in geslo sem vpisoval isto kot pri prijavi v OS in mi je na začetku že delovalo.

Poleg tega mi sploh ne predvaja nekaterih video spotov z končnicami spodaj , ki jih imam shranjene na vgrajenem disku. Tudi te so mi na začetku delovale bp in sem vse predvajal, ko sem jih posortiral po folderjih pa je zadeva nehala delovati. V mapo samo pa seveda pridem bp.
- mkv
- mp4
- avi
- mpg
- vob

Pri vseh zadevah sem na novo naložil FW in so isti problemi, torej tako kot z mrežo tudi z diskom in predvajanjem datotek.

Bi imel kdo kakšen info glede slednjega.

Hvala Matjaž

astras ::

napako si bolj povrsno napisal...
lahko dostopas iz xtreamerja na win ali ne?
ali ti te datoteke delujejo na win, ki ti na xtreamerju ne delujejo? kaksen % je teh datotek?
lp
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

DV_cam ::

V nastavitvah na prodigyu napredu ponovno skeniranje podatkov. Mogoče je zgubil informacije o datotekah na disku (v extremaerju). Če dostopaš direktno do računalnika lahko robaš dati na določeno mapo pravice Everyone.
DV_cam

kmetek ::

imam MK1 prvega Xtreamerja, kaj bi pridobil z nakupom Prodigyja ali Sidewinderja 2 ?

Kalle ::

kmetek je izjavil:

imam MK1 prvega Xtreamerja, kaj bi pridobil z nakupom Prodigyja ali Sidewinderja 2 ?


SITNOSTI ... :)

Lp Rok

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kalle ()

astras ::

ma to ni ravno res... vprasanje moras drugace postavit. Kaj pogresas pri mk1 da bi ga hotel zamenjati?
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

bimmer-mb ::

Predvsem hitrost :D

Slava MK1 kateri je po nadgradnji pristal v spalnici.

Če že menjaš potem vsaj na ULTRO tam meni deluje odlično preko inštaliranega OPENELECA PVR pa še za IPTV je fenomenalno rešeno. Samo preklaplanje kanalov je hitreje kot STB od ponudnika IPTV storitev, kar pomeni manj kot v sekundi.

Top Gun ::

astras je izjavil:

napako si bolj povrsno napisal...
lahko dostopas iz xtreamerja na win ali ne?
ali ti te datoteke delujejo na win, ki ti na xtreamerju ne delujejo? kaksen % je teh datotek?
lp


Pardon.

Takoj. Lahko dostopam do Prodigiya iz računalnika in diska vstavljenega vanj, obratno oz Prodigyja na računalnik, kjer so nameščeni WIN7 pa ne morem. Na računalnik mi naredi prijavo in izpiše da je uspešna prijava, pokaže diske D, C, ipd. ampak ko izberem disk, vpišem moje uporabniško ime in geslo, pa se izpuiše Login Fail. Z istim načinom dostopa, mi je zadeva na začetku delovala bp.

Glede datotek. Sem preimenoval folder na vgrajenem disku, pa so se datoteke normalno prikazale. Preimenoval tudi drugi folder pa nič. Sedaj so se še te, ki so bile pred pol ure vidne, izginile in jih ni videti. Preko računalnika datoteke normalno odpiram, vidim, premikam ipd. Le Prodigy mi jih ne prikazuje.

Sem poizkusil preko vklopa/izklopa indexiranja, pa nato Rescan indexa ipd. pa jih še vedno ne najde. Razen če sem nestrpen in bi moral počakati za Rescan kakšen dan ali dva.

Skratka kar je na začetku bp delovalo, se sedaj pojavljajo kar neki "bugi" in težave. Očitno poleg IExtreamerja še eden tak polizdelek, da bi jim ga vsem nekam zataknil in glava peče, ko ima folk več problemov kot koristi.

Očitno bo potrebno pogledat za MED8-erjem.

kmetek je izjavil:

imam MK1 prvega Xtreamerja, kaj bi pridobil z nakupom Prodigyja ali Sidewinderja 2 ?


Pozabi, same probleme bi dobil, garant!! Poleg tega raje poglej za Icy Boxom ali MED8erjem, če nočeš kupovati slabše kot polizdelka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Top Gun ()

igor5002 ::

Prodigy bo šele z novo verzijo fw postal tisto, kar smo pričakovali od njega ob nakupu.
No, upam da bo.:( Šele takrat bi lahko podal menje za prehod iz MK1.

Robert ::

Danes sem poskusil povezati Prodigy-a z zunanjim diskom WD My Book Essential (USB 3.0) preko adapterja Micro USB 3.0 in USB 2.0, brezuspešno. Prodigy ga v Media Library - Media Viri in Androidu (File manager) v Prodigyu ni zaznal. Drugače sem zunanji disk uporabljal prej na računalniku. Vgrajen pa imam tudi trdi disk v Prodigyu.

misek ::

USB 3.0 se uporablja samo kot slave, torej za priključitev na računalnik, da je viden kot zunanji disk. Ne moreš pa na njega priiključiti disk.
Vprašanje pa je koliko sploh ti prinese k hitrosti. Kolikor sem bral ne veliko.

Robert ::

misek je izjavil:

USB 3.0 se uporablja samo kot slave, torej za priključitev na računalnik, da je viden kot zunanji disk. Ne moreš pa na njega priiključiti disk.
Vprašanje pa je koliko sploh ti prinese k hitrosti. Kolikor sem bral ne veliko.

Uf to nisem vedel, kaj pa USB 2.0 priklopa......ali sta tudi samo slave.

misek ::

Na ostala lahko priključiš disk.

Blazz ::

misek, si poizkusil kako bluetooth tipkovnico preko usb priklopiti? Jaz imam tako kot se prodaja na xtreamer.com siteu samo da je namesto RF , bluetooth, pa je sploh ne zazna. Vklopil sem tudi neki BT v nastavitvah pa ni nobene razlike.

misek ::

Ne uporabljam prodigy-ja. Za moje pojme je fw na njemu eno veliko skrpucalo za relativno dober hw. In bo trajalo in trajalo, da ga uredijo. In glede na nove in nove modele predvajalnikov, ki prihajajo, dvomim da jim bo uspelo.

king67 ::

Mišek, tako by the way, kaj pa uporabljaš, oz. 'toplo' priporočaš?

lp,
king67

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: king67 ()

Blazz ::

misek a to si mislil na konkurenco ali pa ima xtreamer že nove plane?

misek ::

Blazz, verjetno si tole spregledal: Xtreamer 2012 announcement

Blazz ::

pa lih sedaj sem videl ja :) Samo če vidim da bo še prodigy silver in black in sidewinder3 na istem realteku potem valda bodo FW spedenal. Obljubljajo 3.5 fw v februarju in 4.0 par mesecev kasneje... pa še ultro 2 in EU shop. Ti še pomagaš pri njih karkoli že?

servo ::

Mogoče pa celo bo kaj...
https://twitter.com/#!/Xtreamer/status/155727443016155136

Blazz ::

u fajn

igor5002 ::

še dobro da sem na porodniškem, bom lahko takoj zjutraj stestiral.
:D

uvz123 ::

Blazz je izjavil:

pa lih sedaj sem videl ja :) Samo če vidim da bo še prodigy silver in black in sidewinder3 na istem realteku potem valda bodo FW spedenal. Obljubljajo 3.5 fw v februarju in 4.0 par mesecev kasneje... pa še ultro 2 in EU shop. Ti še pomagaš pri njih karkoli že?
:))
Saj obljubljali so tudi V3 za MK1!... pa ne samo to...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: uvz123 ()

servo ::

http://forum.xtreamer.net/topic/27368-x...

no, pa da vidimo ta SDK v delu

Blazz ::

ne vem, raje bi videl beto, kot pa SDK...

T-Majo ::

A Logitech Z-5500 THX pri pri Dolby Digital in DTS zvoku kaj boljše igral z kakšno boljš zvočno?

Zdaj gre zvok kar preko Radeona/HDMI ven.

Blazz ::

kaj ima to veze s prodigyem?

servo ::

je kdo že sprobal open beta 3.0.3?

http://forum.xtreamer.net/topic/27392-v...

ufm ::

Pravkar se namešča :-)

Blazz ::

DV_cam ::

Nameščam:)
DV_cam

servo ::

Media Jukeboxa ni ... še...

ufm ::

Deluje. Posodobitev priporočam.

DV_cam ::

Beta verzija je dokaj hitrejša in pa izboljšana. Tudi filmi se več ne "zatikajo". Treba bo naredit še marsikaj, ampak se mi zdi, da so na pravi poti.
DV_cam

Blazz ::

pravkar za 5 min testiral. 3D Bluray folder playing deluje (preizkusil na tistih, ki prej niso delal). Subtitle browser sicer deluje, vendar mi želi iskati samo po USBju? Samo premikanje po menijih sedaj meni deluje zadovoljivo hitro.

DV_cam je izjavil:

Beta verzija je dokaj hitrejša in pa izboljšana. Tudi filmi se več ne "zatikajo". Treba bo naredit še marsikaj, ampak se mi zdi, da so na pravi poti.


meni se tudi na 3.0.0 ni zatikal prav noben film. Poganjal vse živo do 80 giga velko zadevo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

D-PaX ::

Paxy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D-PaX ()

Blazz ::

ne zastopim videa. V bistvu d-pax je večino tvojih postov precej težko berljivih, kaj šele razumljivih...

DV_cam ::

mal šteka bi se reklo:)
DV_cam

D-PaX ::

Blazz
Vse imaš razloženo na drugem forumu v angleškem jeziku.
Paxy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D-PaX ()

astras ::

al pa ce ne bi razlagal :D
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

Blazz ::

A je komu uspelo kakršnokoli napravo bluetooth priklopiti na prodigya? V mislih imam itak tako, ki ima svoj BT receiver, ker ga prodigy nima vgrajenega. Morda s kakim Android app-om?
««
6 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xtreamer - media player (strani: 1 2 3 4102 103 104 105 )

Oddelek: Zvok in slika
5204743328 (19020) bbobst
»

Xtreamer prodigy 4K

Oddelek: Kaj kupiti
264041 (1720) fender2206
»

Xtreamer - IPTV predvajanje (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Zvok in slika
1019226630 (94302) telexdell
»

Xtreamer ULTRA (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16235378 (18924) TheHijacker
»

Xtreamer SideWinder 2

Oddelek: Zvok in slika
425538 (3867) dsapac

Več podobnih tem