» »

Xtreamer prodigy 4K

Xtreamer prodigy 4K

refosk ::

Zanima me kakšne so dajatve (carina, ddv) pri naročilu tega izdelka, vrednosti 149€?

Mavrik ::

A z lune?
The truth is rarely pure and never simple.

hojnikb ::

Lahko bi povedal, s kod naročaš...
#brezpodpisa

Goody ::

22% ddv + nekaj carinskih stroškov (z Kitajske verjetno naroča predhodnika).

refosk ::

Ja sorry sem izpustil, iz Hong Konga.

misek ::

+10 € zaračuna DHL.
Na koncu pridejo zadeve precej dražje.

clancy ::

Se pravi +22% carina, +10€ DHL?

Slowenc ::

http://www.xtreamer.net/Prodigy-4k
Tukaj piše da je za "pre-order" free shipping worldwide. Poleg tega dobiš zastonj še AirMouse (daljinec).
Glede na tale link carinske uprave http://www.carina.gov.si/si/novosti/sgd... pa do 149EUR ni carine.
Torej je vse kar te pride 149EUR + DDV. Torej vse skupaj cca 182EUR.
Me ima da bi ga naročil, ker za tako ceno dobiš res hudo mašinco.
Skiny gate.

misek ::

Jaz sem pri DHL-u še vedno moral plačati njim dodatnih 10 €.
Je pa vprašanje ali je predvajalnik res tako dober. Kasnejša podpora skoraj zagotovo ne bo.

scipascapa ::

za 190€ dobiš kaj boljšega no? vsaj v smislu podpore?

misek ::

A je res vredno 190 €? Mislim da ne. Pa verjetno nisem edini.

Slowenc ::

19.2. dobim mail, da je Xtreamer 4K odposlan, danes sem ga dvignil na pošti. Očitno pošiljajo z air mailom.
Najbolj me veseli to, da nisem plačal ne carine ne ddv, verjetno zato, ker na pošiljki piše, da se pošilja iz Nemčije, pa še preko DHL je šlo.
Torej me je prišlo 149€ in niti evra več.
Samo delovanje mi je všeč, zaenkrat dela hitro, predvaja vse kar sem mu dal za predvajat v Kodi-ju. USB disk je normalno zaznal. Nisem pa še našel časa, da ga bolje stestiram.
Skiny gate.

vrossi46 ::

Kob boš stestiral opiši .
Hvala

scipascapa ::

uf če je to res, bi se ga splačalo nabaviti, potestiraj.

clancy ::

Novopečeni lastniki menda imajo z novim Prodigy-jem hude težave. Kot je že pri Xtreamerju stalna praksa.

Slowenc ::

Dej link.
Skiny gate.

Blazz ::

https://www.avforums.com/threads/xtream...

recimo: Wow, I cannot really explain how disappointed I am. This is my third Xtreamer and so far - the worst one.

I did play with it just few hours and can only say, that I have been expected something much better...
First of all, device fan is incredible noisy! I mean it, it's becoming annoying a couple of minutes after you switch it on. My Synology NAS with 4 hard drives is hardly noticeable, when Prodigy is just horrible, forget to watch a movie at evening time. My old Xtreamer Pro is _much_ quieter.

Lot of playback issues, polish characters in subtitles are not displayed properly most of the times (must be some encoding problems), NFS shares partially not visible (some visible, some not), impossible to set subtitles position (only top/bottom available), no photo/video preview, movies always starts in some kind of zoom mode, won't play at all some mkv movies, etc. (seriously, there is much more). Software issues may be fixed in the future (but hardly believe it will ever as functional as Mede8er or PCH), but this fan... It's a joke for "NextGen" device.

Shame, huge potential and nice interface graphic, but ruined by noisy fan and clumsy software. If you have plans to buy it, better wait a bit for more feedbacks. There are better player on the market, I personally wouldn't buy again for sure.

I have two older Xtreamer's, which were good I would say (Xtreamer and Xtreamer Pro), also have Mede8er MED600X3D and Popcornhour A-410. Two Xtreamers were very first products they released and in my opinion those are just fine - play movies faultlessly, which is the MAIN thing you expect from this kind of devices. The new one is c**p in a shiny paper, is like with new phones, where mobility and conversation should be priority, but instead you cannot hear your interlocutor or battery dying in half a day, but you can post to facebook or twitter.

ne vem, jaz nisem presenečen, sej je vsakič isto.

misek ::

Težava je v tem, da ne znajo dopolniti programske opreme, ki jo dobijo zraven posameznega čipa. GUI še spremenijo, za jedro pa nimajo znanja. Tako da mora veliko večino bug-ov odpraviti podjetje, ki jim proda ta čip. To pa lahko traja oz. niti ni kvalitetno popravljeno. Ali pa sploh ne. In čez kakšno leto namesto delujočega izdelka lansirajo novega :)

clancy ::

Pa še ena z Xtreamer foruma, samo je admin že zbrisal...
Subtitles must be in Movies Root Folder!!! U just cant select an external folder for external subtitles!!!

Subtitles are too Low!!! Second Line is just a half Visible!!!

Video start always in zoom mode1!!!!

Stock Player cant play .iso files!!!

By .iso files is starting Buffering!!! U can wait 2 days!!!

DVD, Folder Video_TS, Cant play!!! By pressing OK u go into folder
(Prodigy Silver: play Folder)

Pictures Slide Show!!! Oh my God!!! for every picture u must wait for sharpness

All this S*** is about Stock Player!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kodi does not see internal 3.5 Hdd, 3TB !!!!!

Prodigy 4K Spin down Hdd in 1 minute!!! And then u have to wait to spin up hdd!!!! After Few Months of spining up and down a hdd our hard drives will be defected with spin errors!!!!


Btw: I have Sell my Prodigy Silver :( ...

I´ve try to order a new p.silver, but is out of stock

Now i´am trying to buy back my old p. silver with +50€ bonus...

if i will succeed with a reBuy, i will destroy this peace of Crap and record a video and upload to utube with a full audio explanation!!!

scipascapa ::

ok avoided.

toonii ::

Pozdravljeni! Predkratkim sem iz Hong Konga naročil Xtreamer Prodigy 4K najnovejši model, in so mi poslali neki čudni model,katerega sploh ni v ponudbi. Vponudbi je model plave barve z audio formatom

True HD Digital in DTS-HD Master. Meni so poslali zeleni model z audio formatom DTSin Dolbi Digital plus tega modela ni nikjer v ponudbi(to je že stari model) in sedaj mi nočejo zamenjati,trdijo, da je to pravi model.Bodite previdni zavajajo kupce.Tone

toonii ::

Spoštovani! Pred kratkim sem naročil Xtreamer Prodigy 4K z audio formatom Dolbi True HD inDTS-HD Master Audio model je v plavi barvi.Poslali so mi zeleni model z audio formatom Dolbi Digital Plus in DTS,to je star model.Zamenjat pa Xtreamerja nočejo,delajo se naivni ,da je ta model pravi.

scipascapa ::

zakaj 2x isto pišeš?

toonii ::

Nisem opazil,da je prvo sporočilo naložil. Tone LP

mare1966 ::

Imam EXTREAMER PRODIGY 4k.
Problem nastane pri KODI predvajalniku. Filme predvajam preko mreže iz računalnika.
Vsakič, ko hočem film predvajat v KODI predvajalniku v meniju VIDEOS mi ga ne predvaja samostojno. Naredim sledeče :

Kliknem nastavitve na daljincu ( gumb MENI zraven gumba RETURN pod tipko OK ), mi pokaže s katerim predvajalnikom lahko predvajam - PLAY WITH, ( jih je kar nekaj) in potem film dela.
IN TO VSAKIČ !
To mi prej ni delalo, preden mi ni KODI upgrejdalo in zdaj ne gre več brez tega.
Imam android 4.2.2..
Torej, zakaj mi KODI ne predvaja VIDEO posnetkov samostojno in enostavno samo s tipko PLAY ?
In še, zakaj tako promovirajo 4K, če preko mreže ne STREAMA filmov v formatu 1080p, kateri se zatikajo ali pa mi jih sploh ne predvaja ?
Predvaja pa datoteke 720p brez problema ? Ali so datoteke, večje od 720p namenjene predvajanju izključno iz notranjega diska in USB diskov, priklopljenih na EXTREAMER ?
Pomoč !?

fender2206 ::

Xtreamer prodigy 4K


Youtube zakaj mi ne dela nekaj je narobe v omrezju prosim ce mi kdo pomagaga glede tega ali pove svoje izskusnje glede samega playerja dobre slabe lastnosti ker ga se dobro nisem spoznal Hvala vnaprej

fender2206 ::

Nobena aplikacija ne podpira 4K resolucije do 720max a je to kaksna potegavscina ali zavajanje.

Na youtube video klipi max 720 a je ta forum samo za posameznike kateri uzivajo komplekse manj vrednosti ali je tu kaksen admin ali poglavica tega foruma da da kaksne konkretne odgovore ker anglesko ne razumem pa mi ni za brskat tuje forume

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xtreamer - media player (strani: 1 2 3 4102 103 104 105 )

Oddelek: Zvok in slika
5204745035 (20727) bbobst
»

Media player 4K- HDMI (BOX)

Oddelek: Kaj kupiti
236073 (5050) Erzo
»

Kateri media player

Oddelek: Kaj kupiti
223435 (1970) meho7
»

Xtreamer Prodigy (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
539114830 (60782) vozlov225
»

Xtreamer ULTRA (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16235546 (19092) TheHijacker

Več podobnih tem