» »

Xtreamer Prodigy

Xtreamer Prodigy

««
5 / 11
»»

D-PaX ::

Jaz sem zaprosil na xtreamer forumu, ker imam zelo velike probleme z mojim prodigy/em. Naj povem zelena slika se še vedno pojavi.
Če se bo še vedno pojavila zelena slika pri novem FW, sem dogovorjen, da pošljem nazaj prodigy/a in to odgovorni osebi, poslal pa bom po novem letu.
Paxy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D-PaX ()

mitko25 ::

Fantje...zberskal sem FW 3 za Xtreamer MK1. Deluje ok, funkcije skoraj enake kot na Prodigyu, je pa dosti hitrejši kot uradni 2.7 FW.
Če koga zanima naj mi javi.
l.p.M

misek ::

Verjetno tega od tukaj? http://www.iboum.com/pr/XTREAMER.php

mitko25 ::

Blazz ::

Mene bolj zanima 3.0.1 za prodigya. Dpax ali lahko uploadaš na kak megaupload.com prosim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

rap3r ::

mitko25 je izjavil:

Fantje...zberskal sem FW 3 za Xtreamer MK1. Deluje ok, funkcije skoraj enake kot na Prodigyu, je pa dosti hitrejši kot uradni 2.7 FW.
Če koga zanima naj mi javi.
l.p.M

Sem probal tale FW ampak je čisti polom. Slika mi utripa, ne najdem mi nobenega share-a na mreži... Največji problem pa imam, ker sedaj ne moram naložiti original Xtreamer emergency FW. Kakšna ideja?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Blazz ::

zelo aktivni d-pax dobil 3.0.1 fw in sedaj ga ni več nazaj... heh.

Dpax, a bo kej, dej uploadi FW nekam....

astras ::

:))))))
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

mitko25 ::

Blazz je izjavil:

zelo aktivni d-pax dobil 3.0.1 fw in sedaj ga ni več nazaj... heh.

Dpax, a bo kej, dej uploadi FW nekam....


To pomeni, da ga je razneslo....
V glavnem to ni tisti FW, ki ga čakamo uradno že nekaj časa. On je dobil samo popravek pri HDD, nekaj z arabskimi podnapisi in pri Dolbyu.
sicer pa je že Mišek nekaj pisal.
1. Fix for HDD formatting crash
2. Arabic subtitles.
3. Dolby true HD output
L.P.M.

Blazz ::

true hd rabim zato bi tudi ta FW rad...

mitko25 ::

Blazz je izjavil:

true hd rabim zato bi tudi ta FW rad...


Počakaj še malo do uradne izdaje:
XtreamerAdmin je včeraj napisal
Just to keep you in the loop: we are currently testing a beta with Airplay and subtitle browser added.

Seveda z vsemi dodatki:
1) adding movie jukebox. Not the community one. something that is build into the FW with our engine
(2) Adding SRT browser so users will be able to select manually any Subtitle file and locate at anywhere on the HDD.
(3) Adding parental control. Password lock for folders.
(4) Adding AirPlay
(5) Adding PHP, SQLite to the core of the system
(6) Adding Boradcast server function that will allow you to use your smartphone / tab / iphone / ipad as wirelss mouse and keyboard for the prodigy
(7) Adding Xtreamering portal. Xlive, Xvod, DsapacTV, TVonTop, xGrooveshark
(8) Adding internet Radio Shoutcast
(9) Adding media library file size display
(10) Enhancing the ZOOM function upon users requests
L.p.M.

Blazz ::

Glede na izkupnje FW1.x in 2.x mislim da novega FW ne bo do obljubljenega novega leta... Če bo 15.jan lohk strelamo rakete....

Robert ::

Pri Prodigyu imam wireless tipkovnico, povezano preko USB, deluje, me pa zanima kako uporabljam črke iz tipkovnice, da v Google odtipkam iskalni pojem...sem probal pa mi ni ratalo, ali jo je treba (tipkovnico) kako aktivirati, da uporabljaš črke, prav tako me zanima kateri črkovni nabor imate nastavljen v setings-u pri Prodigyu (South Eastern Europe, Western Europe, UTP...). Z zadevo se srečujem prvič zato taka vprašanja.

ufm ::

Meni deluje OK. Pač samo tipkaš. Postopek, da "povežeš" tipkovnico z USB sprejemnikom pa si gotovo dobil v navodilih.

king67 ::

Pozdravljeni!
Mene pa zanima, če so pri naših prodajalcih Prodigy-ji na zalogi ali jih pričakujete (kdaj?)?. Saj veste, Božiček & Co.

lp,
king67

Robert ::

ufm je izjavil:

Meni deluje OK. Pač samo tipkaš. Postopek, da "povežeš" tipkovnico z USB sprejemnikom pa si gotovo dobil v navodilih.


Me zanima kako ti je to uspelo, po kakšnem postopku si povezal tipkovnico z USB sprejemnikom mogoče sem pa jaz kaj naredil narobe.

Blazz ::

o kateri tipkovnici je pa govora točno?

Robert ::

Blazz je izjavil:

o kateri tipkovnici je pa govora točno?


Dobro vprašanje, XTreamer Wireless Keyboard.

Blazz ::

hmm čudno, glede na to da jo tudi shippajo zraven prodigya.. očitno imajo določeni prodigyi tudi s tem težave...

ufm ::

Jaz sem jo naročil na neki kitajski strani. Saj je ista.

klasicni ::

Je kdo probal kakšno Logitech wireless tipkovnico na Prodigyu? Bi to delovalo?

ufm ::

Da ne načenjam nove teme. IPTV (v mislih imam T-2) bo deloval na Prodigyu? Kaj je potrebno kar se namestitve tiče v samem predvajalniku?

misek ::

Bo deloval, ko uredijo vse potrebno v novem fw. Da bo sploh xLive deloval...

Cowboy ::

klasicni je izjavil:

Je kdo probal kakšno Logitech wireless tipkovnico na Prodigyu? Bi to delovalo?

Meni dela z Logitech tipkovnico in miško.....samo malo počas ;-)
Razočaranje tale Prodigy...upam da pride kmalu kakšen popravek :(

Robert ::

ufm je izjavil:

Meni deluje OK. Pač samo tipkaš. Postopek, da "povežeš" tipkovnico z USB sprejemnikom pa si gotovo dobil v navodilih.

Zanima me ali imaš original Xtreamer wireless tipkovnico ali kakšno drugo, meni z originalno ni uspelo tipkati črk v Google iskalnik, sinhronizacija z Prodigyem mi je uspela brez težav. Kako ti je to uspelo? Kako imaš nastavljen meni jezika v Prodigyu in kodo teksta?

ufm ::

Mislim, da vnos črk pri Google ne deluje - deluje pa za YouTube. Saj bo kmalu nov firmware...

Imam pa Rii mini keyboard (prav takšna je, kot je originalna pri Prodigyu, če jo naročiš seveda) - Naročil pa sem Logitech K400, ki bo boljša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ufm ()

biasko ::

Mene pa zanima, li za tale prodigy obstaja kakšen dodatek za oblikovanje podnapisov, ker te nastavitve ki jih ima na voljo mi niso všeč.

Dogaja se mi tudi, da na TVju nimam signala če imam vključeno opcijo za predvajanje s 24HZ. Imam Philips 46PFL5605H z osvežitvami:
Računalniški formati – HDMI 60Hz
Računalniški formati – VGA 60Hz
Video formati 24, 30,50,60 Hz

Torej sem mrzel glede osveževanja filmov s 24HZ, pri velčjih detajlih se vidi malce zatikanja če 24Hz ni vključen.
Obstaja kakšna rešitev?


lp

Kalle ::

No naj vam povem, da sem ga takoj, ko sem ga priklopil tudi update-al, ampak še vedno ni to to.
Prosil bi, če mi kdo lahko razloži kako se dela z internetom? Ali moram, če se hočem pomikati in izbirati podstrani imeti še tisto k...... wi-fi tipkovnico?
Druga stvar, ko dam share-at D-disk na računalniku (WIN7) se le ta prikaže na prodigy-ju, vendar zahteva nek net ID in pa password?
Tretja stvar ne vem zakaj nisem dobil nobenih navodil????
Lp Rok

Blazz ::

Na kaj si ga pa updateal, če novega FW sploh ni in obstaja samo tisti, ki je tako ali tako že naložen?!?!?

shareanje diskov v win7 okolju je lepo razloženo na xtreamer forumu s slikami in vsem.

Navodil nisi dobil ker nisi bil priden.. hec... vprašaj svojega prodajalca, ne pa tu na forumu lol....

Kalle ::

Ja ne vem nekaj je update-al zdaj mi piše verzija 3.0.0.0 nisem pa prepričan, da je bila ta verzija že po default-u gor? Zdaj sem nekako spravu v share iz drugega comp-a kjer je naložen XP, je pa res da lahko na wi-fi prenos pozabim...vse laga!
Še vedno pa ne vem ali je potrebna tipkovnica ali ne?
Lp Rok

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kalle ()

Blazz ::

meni dela internet brez tipkovnice...je pa precej bedno, ker je browsanje po netu/youtubu z daljincem zelo nepraktično

laga zato ker je pač slabo izdelan FW, to bodo vse slej ko prej odpravili.

uvz123 ::

Če se tolažiš, lažje živiš!:D

Kalle ::

Katastrofa je tole in zdaj naj čakam te modele, da bodo razvili FW, da bo zadeva normalno delovala. Že tak so konkretno zaostajali z lansiranjem izdelka, verjetno se bo ista zgodba pisala tudi s FW-jem?
Mi je kar malo žal, da sem kupil tole že takoj ob splavitvi izdelka.

Gatsu ::

Ne vem kaj kupujete jajca od Kitajca, ki vsakič ob izzidu ven fukne nedelujoč izdelek, nakar preteče mnogo vode, da naredijo delujoč fw.

ufm ::

Izdelek je ŽE delujoč! Res pa je, da bo še boljši. Jaz sem z njim še sedaj ZADOVOLJEN in mi ni težko še malo počakati.

igor5002 ::

Kupil Lenovo N5901 tipkovnico, dela skoraj vse. Bugi so enaki kot pri ostalih, kar bo baje odpravljeno z 3.0.1. Pri nas nisem našel N5902, ki ima tudi osvetljeno tipkovnico, kar se mi zdi uporabno.

Kalle ::

No, vse pa le ni tako črno kot se zdi na prvi pogled. Včeraj sem preko prodigy-ja gledal avatarja 3D in moram reči, da je odlično opravil svojo nalogo brez zatikanj in pregrevanj. Moram se pohvaliti, da gre največ zaslug za prikaz enkratnega 3D učinka tV-ju panasonic P46GT30. Edino kar bi lahko bilo bolje je to, da bi za ogled 3D vsebin imel še večji ekran. :)

Lp Rok

Robert ::

igor5002 je izjavil:

Kupil Lenovo N5901 tipkovnico, dela skoraj vse. Bugi so enaki kot pri ostalih, kar bo baje odpravljeno z 3.0.1. Pri nas nisem našel N5902, ki ima tudi osvetljeno tipkovnico, kar se mi zdi uporabno.


Zanima me ali ti deluje vnos črk v Web browser direktno ne preko Androida - skoraj ne verjamem.

Robert ::

Zanima me kako pri predvajanju filma s podnapisi le-te malo dvigneš preko ukaza SUBTITLE (vidim le prvo vrstico), z ukazom GOTO, kot to piše v navodilih ne gre.

mitko25 ::

Robert, poizkusi med predvajanjem film z puščicama gor in dol na daljincu.. ;)
L.p.M

OldSkul ::

Gatsu je izjavil:

Ne vem kaj kupujete jajca od Kitajca, ki vsakič ob izzidu ven fukne nedelujoč izdelek, nakar preteče mnogo vode, da naredijo delujoč fw.


Vedno je ista zgodba. Najprej pobirajo denar, potem imajo zmerej težave z izzidom naprave, nakoncu so pa še težave s programsko opremo. Vedno ista zgodba! Tako, da jst ne kupim ničesar več od Xtreamerja. Imam Doma MK1, kjer je softwer sicer na nivoju (je pa trajalo še pa še časa, da so ga zrihtali), je pa daljinec tako zanič, da je že kar smešno.

igor5002 ::

Kot sem napisal, bugi so enaki kot pri ostalih.
Po zadnjih informacijah pa dobimo 3.0.1 do konca 1/2012.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: igor5002 ()

playboy ::

klasicni je izjavil:

Jaz sem se odločil za Prodigy, ker ima v primerjavi z neposredno konkurenco (recimo Mede8erjem):
- boljši čip,
- redne nadgradnje firmwarea,
- Apple airplay funkcija,
- vrajena Wi-Fi antena,
- PASIVNO hlajenje!!!


WIFI antene ni (vsaj default)
Nadgradnje še ni...
Bolje pet do dvanajstih kot nobene po eni...

playboy ::

index je izjavil:

Meni pa nikakor ne gre da bi ga vido v mreži. Priklopo nazaj X Sidewinderja in ga prikaže takoj, Prodigija pa ne prikaže pa da se u..... Win7 kompletno omrežje odklenjeno pa mi ne rata že dva dni, ne da pa se mi diska vedno ven itd., saj veste kaj mislim. Kaki nasvet prosim !?


Imam jaz podobno nore težave na XP.
Vse sem že poskusil pa mi nikakor ne uspe. S PC-a pridem preko IP-ja sicer do naprave, kjer moram vnesti 2 x geslo; no idea kaj bi ti bilo.
S prodigy-ja pa niti pod razno ne pridem do naprav v omrežju...

:(
Bolje pet do dvanajstih kot nobene po eni...

mitko25 ::

Playboy, kaj pa imaš priklopljeno na Prodigiya? USB?¸
Drgače pa lahko dostopaš do Prodigiya preko web browserja brez gesla: http://ipaddress/unicgi

Sledi navodilom kako ustvariti sharane diske na pc-ju (post 49)
http://forum.xtreamer.net/topic/25987-3...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mitko25 ()

mitko25 ::

Sledi navodilom kako ustvariti sharane diske na pc-ju (post 49)
http://forum.xtreamer.net/topic/25987-3...

Robert ::

mitko25 je izjavil:

Robert, poizkusi med predvajanjem film z puščicama gor in dol na daljincu.. ;)
L.p.M


Sem probal in ne gre.

Kalle ::

playboy je izjavil:

index je izjavil:

Meni pa nikakor ne gre da bi ga vido v mreži. Priklopo nazaj X Sidewinderja in ga prikaže takoj, Prodigija pa ne prikaže pa da se u..... Win7 kompletno omrežje odklenjeno pa mi ne rata že dva dni, ne da pa se mi diska vedno ven itd., saj veste kaj mislim. Kaki nasvet prosim !?


Imam jaz podobno nore težave na XP.
Vse sem že poskusil pa mi nikakor ne uspe. S PC-a pridem preko IP-ja sicer do naprave, kjer moram vnesti 2 x geslo; no idea kaj bi ti bilo.
S prodigy-ja pa niti pod razno ne pridem do naprav v omrežju...

:(


Tudi meni dela problem, ko hočem preko compa in winsi (7-ka) dostopat preko prodigy-ja (javlja za nek network ID in pa geslo). Mi pa iz drugega compa kjer imam namontiran XP zadeva dela, ampak zatika, da glava peče (internet linija 4/1).

playboy ::

mitko25 je izjavil:

Playboy, kaj pa imaš priklopljeno na Prodigiya? USB?¸
Drgače pa lahko dostopaš do Prodigiya preko web browserja brez gesla: http://ipaddress/unicgi

Sledi navodilom kako ustvariti sharane diske na pc-ju (post 49)
http://forum.xtreamer.net/topic/25987-3...


ja USB.
sem poskušal preko Browserja (zgornji link) in dela - THX!

Glede dostopa do prenosnika, pa sem šel preko vseh navodil (account guest, pravice, dodajanja guest uporabnika v mrežne pravice itd., pa mi še vedno ni uspelo). Danes grem še 1x po forumu - če bom še kaj našel, drugače pa bom še počakal na nadgradnjo FW.

Lp,
Sašo
Bolje pet do dvanajstih kot nobene po eni...

playboy ::

mitko25 je izjavil:

Sledi navodilom kako ustvariti sharane diske na pc-ju (post 49)
http://forum.xtreamer.net/topic/25987-3...


Hvala Mitko.
Uspelo mi je priti do USB-ja priklučenega na Prodigy-ju.
Torej sem en korak naprej; s prenosnika lahko zlagam na zunanji USB disk.

To je že super opcija; nimam pa še urejeno direktnega dostopa do diska.
:)

Zanima me še ali DLNA deluje default (ko ga enable-aš)? Kako lahko preko telefona, ki ima enako funkcijo direktno predvajam slike / video / glasbo preko Prodigy-ja na TV.

Lp,
Sašo
Bolje pet do dvanajstih kot nobene po eni...
««
5 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xtreamer - media player (strani: 1 2 3 4102 103 104 105 )

Oddelek: Zvok in slika
5204743289 (18981) bbobst
»

Xtreamer prodigy 4K

Oddelek: Kaj kupiti
264040 (1719) fender2206
»

Xtreamer - IPTV predvajanje (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Zvok in slika
1019226592 (94264) telexdell
»

Xtreamer ULTRA (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16235375 (18921) TheHijacker
»

Xtreamer SideWinder 2

Oddelek: Zvok in slika
425538 (3867) dsapac

Več podobnih tem