» »

Xtreamer ULTRA

Xtreamer ULTRA

1 2 3
4
»

MI5Ek- ::

Kako vam deluje daljinec pri Ultri? Meni deluje zelo slabo, tipke komaj kaj primejo, pa lahko usmerim daljinec direktno v Ultro ni nič boljše. Tole velja za XBMC z UltraOS.
Tole z MKV se tudi meni doagaja, medtem ko mi je Xtreamer mk1 do zdaj predvajal vse te fajle tekoče brez zatikanja.

Gatsu ::

Men je v win7 64 + xbmc clo spodobno delalo vseskup - se pravi 24p brez pretiranega zatikanja, a žal še vedno slabše kot na prastarem popcornu a-110 tko da sem obupal in zadevo že pred meseci prodal. Meni se zdi katastrofalno da Xtreamer trži ta xtreamer kot neko multimedijsko čudo out of the box, nakar moraš bit totaln geek, da dejansko spraviš zadevo v uporabno zadevo. Daljinec mi je sicer deloval v Openelec XBMC perfektno, za spodobno delovanje v W7 + xbmc moraš pa žal spet orenk brskat po forumih, da najdeš navodila kako zadevo pravilno nastavit, kako pa deluje v ultraos pa žal ne vem, ker je to itk naslabši način poganjanja Xbmc kar se performansa tiče.

Zdele čakam da pride k nam Popcorn A-300 in bom tist nabavu, ker bo vsaj delalo 100% perfektno out of the box pa še super support ma.

Vanadium ::

kaj na popcorn se da gledat iptv? Vsaj na lazji nacin kot na extreamer?

gorann ::

@ajkula

verjetno ker je to navaden htpc in rabis programcek, ki ma podporo graficne pri predvajanju hd materijala

drugace prevzame vse procesor, ki je pickin dim v primerjavi z desktop procesorji in je brez pomoci graficne dobesedno presvoh


za filme je ze wd tv live super zadevca, za precej manj denarja
probaj gledat z media player homecinema, oziroma z xbmc pa vklopi dxva2 v nastavitvah

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorann ()

Gatsu ::

Popcorn a 110 se da gledat ipt preko html playliste, kako je na novejših pa ne vem. To je vsekakor lažje nastavit v openelec XBMCju, sam kvaliteta slike je bla pa napram preko setup boxa podn...

misek ::

Gatsu, slika na OpenELEC-u je ravno takšna, kakršen je stream. Slabi stream -> slaba kvaliteta. Če je pri tebi bila poden, potem pač nekaj nisi imel pravilno nastavljeno.

Gatsu ::

Jah očitno setup box od motorole uporabi boljši postprocesing za sd programe kot XBMC, ker je bila razlika zelo očitna na moji 50 colski plazmi in ja imel sem vklopljen postprocesing za sd materijal v xbmc. Stream od T-2 je pa itk najboljši v slo ker majo nekompresiran mpeg2

pomoje ::

Gatsu je izjavil:

Daljinec mi je sicer deloval v Openelec XBMC perfektno, za spodobno delovanje v W7 + xbmc moraš pa žal spet orenk brskat po forumih, da najdeš navodila kako zadevo pravilno nastavit, ...


Točno ta problem imam - mi lahko malo namigneš kje iskati, ker mi google res težko kaj najde...
Rad pa bi pravilno nastavil daljinca za XBMC oz Boxee v Win7.
Hvala za pomoč!

Gatsu ::

uf Ultre nimam že pol leta, tako da ti žal ne morem nič več pomagat, ker sem vse te zadeve zbrisal z diska...

TheHijacker ::

Rabil bi samo ohišje od Ultre, ker imam eno ploščo viška. Če ima kdo kakšno v okvari naj se mi javi.
http://www.google.si

misek ::

Tudi jaz iščem (dve) ohišji.

echobravo88 ::

Živijo!

Kje sta pa dobila matične plošče za Ultro?

TheHijacker ::

Imam testno verzijo - prototip. Ampak deluje. Rabil bi samo ohišje.
http://www.google.si
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xtreamer - media player (strani: 1 2 3 4102 103 104 105 )

Oddelek: Zvok in slika
5204743284 (18976) bbobst
»

Raspberry PI in OpenElec (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6013282 (8031) Matija82
»

Xtreamer .... oz nadomestek

Oddelek: Kaj kupiti
113524 (3163) Roadkill
»

Xtreamer Prodigy (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
539114212 (60164) vozlov225
»

Xtreamer ali kaj drugega?

Oddelek: Zvok in slika
4119312 (18471) Han

Več podobnih tem