» »

Xtreamer - media player

strani: 1 ... 102 103 104 »

Dumber ::

Sem imel doma na testu xtreamer wonder in mi enostavno ne potegne. Ne deluje tekoče, preveč problemov s Kodije,(nekakšne črte zgoraj in spodaj pri robu filma) kar mi je prioriteta. Tako, da iščem naprej.

Sem začel celo razmišljat o tej zadevi.
http://www.geekbuying.com/item/PIPO-X7-...

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Dumber ()

Blazz ::

xtreamer wonder je crap... 100 mbit only.. sem povprašal xtreamer developerje zakaj je samo 100 mbit, če pa CPU ki je notri podpira gigabit, pa so mi odgovorili da imajo probleme s tem CPUjem in so enostavno izklopili gigabit. Pa 4k na armu, kateremkoli, šteka... videl sem da prihaja nov xtreamer prodigy, spet na starem armu CPUju-brezveze... 4k se lahko samo sanja...

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Blazz ()

halozan ::

Kaj pa Xtreamer Prodigy-4K ( http://www.xtreamer.net/Prodigy-4K )

Izgleda obetavno, obljublja mnogo, škoda, da ne pošiljajo iz EU, tako kot so MK1, ki še mimogrede sedaj lepo prede (seveda sem vgradil dodaten hladilnik, da ne poslušam ventilatorja).

Zgodovina sprememb…

• spremenil: halozan ()

lakers ::

Sem naročil wonderja iz UK in ga dobil zelo hitro..dela tak tak...dts in dd dela, ne dela pa dts hd ma in dolby true hd, nadgradil sem ga na v 4.12.32..priklopljenega imam na yamaho rx v377..na wonderju imam nastavljeno na hdmi passthrough, na xbmcju pa imam audio output android, audiotrack (namesto hdmi)...ne morem nič spreminjat..vse sivo..nevem..verjetno treba počakat novi update. če kdo ve rešit problem zvoka..lepo prosim.

malix ::

Pozdravljeni!
Imam Xtreamer MK1 (ena izmed prvih verzij)
Razvoj firmware se je ustavil pri Ver 2.7.1

Zanima me ali je kdo kje zasledil kakšne druge neuradne verzije.

Moti me ker z novimi verzijami iOs na iPadu ne deluje več AirPlay.
Prav tako ni me deluje več FTP strežnik.

Se je razvijalo še kaj za Xtreamer MK1?

Drugače bo pa potrebno preklopiti na novo mašinco
Xtreamer Prodigy 4K
http://www.xtreamer.net/Prodigy-4k/
www.malix.si

Zgodovina sprememb…

• spremenil: malix ()

scipascapa ::

4k zgleda obetavno, samo v uk se dobi, da ni ddvja?

ROBOIONATOR ::

Zdravo
Bom kar tu vprašal, kateri player priporočate za uporabo odjamalca torrenta?
hvala
If you don't risk you don't know...
How will we ever know,if we never try

clancy ::

Da ne odpiram nove teme.

Kakšna je razlika med Xtreamerjem Mk1 in Mk1 Sidewinder? ALi je razlika samo v tem, da ima Sidewinder dodano pasivno hladilno rebro, ali pa so spremenjene tudi specifikacije?
ABIT IP35Pro, C2D E6550, RAM 2X1Gb GEIL DDR2 800Mhz, Geforce 8600GT, LC550W

OK.d ::

Hardwersko sta enaka, drugače si si že sam odgovoril.
LPOK.d

lojz123 ::

Gledam xtreamer mxV 39EUR je vredno nakupa?
rabim za gledanje mkv. filmov pa na usb bi priklopil zunanji disk

si 100%, da ga boš dobil za tako ceno na dom? da ne bo kak "ddv" padel zraven.

potem raje gearbest poglej po playerjih za 20-25€.

kakšen nasvet kaj kupiti?

Hvala sem naročil

evo sem ga dobil danes po enem mesecu :)

RockyS ::

In, lahko poveš kaj več?

Lp

Timmah ::

Pozdravljeni

Vem da je stara tema ampak moj Xtreamer MK1 z firmware ver2.71 dela še danes. Nabavil sem nov PC in imam Win 10 64bit. Problem imam z sharanjem folderjev. Ko grem skenirat sharane folderje ne najde nič, če grem brskat po mreži pridem do folderja in tudi lahko predvajam vsebino, a na ta način folderja ne morem dat pod favourites in moram vedno znova vsakič ubirati dolgo pot, da pridem do željenega. sharane folderje na WIN XP in WIN 7 enostavno vidi. Probal sem že vse trike kar jih poznam in kar sem jih našel na netu pa mi ne rata. Sem bil pozoren na vse, kar piše v navodilih, ki so sicer za WIN 7 in 8, sem pa tudi že vse te postopke vsaj parkrat uspešno izvedel na drugih mašinah.

Ima kdo še sploh tega Xtreamerja in če ima kdo podoben problem.

hvala že v naprej
donde esta francesca
strani: 1 ... 102 103 104 »