» »

Xtreamer - media player

Xtreamer - media player

««
3 / 105
»»

DarwiN ::

Kitajci so dobili dostavljeno, pa v US so tik pred tem. Očitno je v EU res zamuda zato ker je vsa pošiljka najprej šla na Nizozemsko od koder pa potem naprej po Evropi...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

crush ::

(7) Bittorent Client optimized to leading web sources


To pomeni, da bo Xtreamer lahko tudi BT client? Kaj pomeni pa optimized to leading web sources?

Hmm, si bo treba resno omislit to "skatlico" :D

Grega255 ::

Mi lahko kdo pove kako daleč je njegova pošiljka oziroma a kdo že ve datum dostave?

DarwiN ::



Če bo sreča in brez zapletov je lahko v četrtek tukaj.

Grega255 ::

Fajn bi blo :)

DarwiN ::

Ponovno nekaj za pokušino (NAS in UPnP):

,

Pa če je slučajno še kdo vedno v dvomih, Research & Development ekipa sploh ne spi!. Delajo na popravkih in izboljšavah 24 ur na dan.8-)

now 2:40 AM Korea time.

All R&D team with lots of pizza plates, cold coffee and plenty of motivation to do best they can are in never ending "coding party" that is going on for longer you can imagine.

Now we rather concentrate on the core functions and ease of use of the device as reviews of our device by users will tend to be very detailed and less forgiving.

languages, network optimization and video/audio is the essence of the device and hence will get now priority.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

buneech ::

Tole bo pa hmal tle, je tut moja pošiljka bla učer v Frankfurtu.
Možno, da gre prej še v distribucijski center, ni pa nujno :)

DarwiN ::

08 Jul 2009 09:30:00 Liege Euro Hub Shipment Located. Forwarding To Destination.
08 Jul 2009 05:15:00 Liege Euro Hub Shipment Not Received. Recovery Actions Underway.
07 Jul 2009 20:49:54 Frankfurt Airport Shipment In Transit.
07 Jul 2009 19:25:26 Frankfurt Airport Shipment Received At Transit Point.
07 Jul 2009 12:43:00 Seoul Shipment In Transit.
05 Jul 2009 17:05:30 Seoul Shipment In Transit.

Ponoči so nam za par ur izgubili pakete , ampak so po "recovery akciji" zdaj najdeni. :D

Iz Nemčije torej v Belgijo, od tam pa k nam..Glede na to premetavanje smo lahko zdaj res mirni glede morebitnega davka.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

buneech ::

No sej, naslednji teden bomo že gledali filme z Xtreamerja :D
Ravno prav bo prišel, da bom ponucal stari disk iz laptopa v njem za na morje, bomo imeli vsaj kaj za gledati. :)

EDIT: Pogledal skozi okno, moj je četrti po vrsti :)
 eXtreme delivery :)

eXtreme delivery :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: buneech ()

brecoboy ::


08 Jul 2009 05:15:00 Liege Euro Hub Shipment Not Received. Recovery Actions Underway.
07 Jul 2009 20:49:54 Frankfurt Airport Shipment In Transit.
07 Jul 2009 19:25:26 Frankfurt Airport Shipment Received At Transit Point.
07 Jul 2009 12:43:00 Seoul Shipment In Transit.
05 Jul 2009 17:05:30 Seoul Shipment In Transit.


liege euro hub mislim da je zbirni center tntja. ko sm js nekej narocou iz francije (iz Marseilla bolj tocno), je tudi slo prek liega. po liegu nej bi bla ljubljana naslednja postaja :)

Jacky ::

Moj je pa še v Seulu :(((

DixieFlatline ::

A torente lahko dl s to škatlo brez računalnika?
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.

buneech ::

Čez kak mesec bo dodan torrent klient, torej se bo dalo.

DixieFlatline ::

Ok kul, pol je pa cajt da ga naročim.
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.

buneech ::

09 Jul 2009 	02:24:11 	Liege Euro Hub 	Shipment Received At Origin Depot. 
08 Jul 2009 	23:43:00 	Liege Euro Hub 	Held For Customs Inspection. Will Be Cleared At First Opportunity 
08 Jul 2009 	09:30:00 	Liege Euro Hub 	Shipment Located. Forwarding To Destination. 
08 Jul 2009 	05:15:00 	Liege Euro Hub 	Shipment Not Received. Recovery Actions Underway. 
07 Jul 2009 	20:45:40 	Frankfurt Airport 	Shipment In Transit. 
07 Jul 2009 	12:43:00 	Seoul 	Shipment In Transit. 
05 Jul 2009 	17:16:17 	Seoul 	Shipment In Transit. 

Kaže, kt da je še v Liege-ju.

Zurbum ::

Drugi teden bo najbrž prispel v SLO.

DarwiN ::

Ne se veselit prehitro...Folk že poroča o težavah z davki...Madžari imajo težavo ker država ne sprejema pošilj s predhodno plačanim davkom, en Šved pa tut podobno poroča....
Tak da mi smo ziher naje*ali.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

LapD ::

najebal verjetno niste, v najslabšem primeru, boste doplačali še kakšno malenkost :P
web&motion designer

McNato ::

Ta "malenkost" bo stala kakih 35 EUR. 20% DDV + stroški carine.

Zurbum ::

Čudno vse skupaj... te stroške bi morali nositi oni. Kolikor sem jaz sprva razumel, je bilo rečeno, da bodo pošiljali iz EU.

kajak33 ::

Zdravo
Ravno pred tem sem vas svaril. Ampak situacija je taka da imajo Madžari probleme sami s sabo. In to verjetno zato ker jim je država na podnu.
Tudi pri drugih zadevah okoli dajatev komplicirajo.Sem slučajno v takem poslu da to poznam. Drugače pa kolikor vidim je zadeva bila na carini tako da so
carinske formalnosti opravljene.
Nikakor ne smemo pristati na kakršnokoli plačevanje dajatev. Naj TNT to uredi saj tako piše v pogojih o nakupu. Ne gre za tistih 30 ali 40 eur ampak za princip.
Če zakonodaja omogoča tako plačevanje (to velja tudi za Madžarsko) potem naj tako bo!
Pa poročajte o novostih.

DarwiN ::

Niso samo Madžari.. Nemec ki je naročil 2 Xtreamerja je ravnokar plačal 57€ davka.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zurbum ::

Če je že sedaj tako, se sprašujem, kako pa bo z reklamacijami. Ali to pomeni, da jim pošljem svoj izdelek (plačam poštnino), ko mi zadevo pošljejo nazaj, pa spet carino??

DarwiN ::

V tem primeru bi ti naj po posvetovanju z Xtreamer supportom oni nov player vnaprej poslali. Poštar bi ti ga dostavil in istočasno vzel pokvarjenega..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zurbum ::

To že, ampak poslali od kje? Če spet iz Koreje, bo prej carina poklicala, kot pa poštar.

bastadu ::

V tem primeru bi ti naj po posvetovanju z Xtreamer supportom oni nov player vnaprej poslali. Poštar bi ti ga dostavil in istočasno vzel pokvarjenega..
To je malo "to good to be true" kakor tudi veliko drugih stvari, ki se tičejo tega pleyerja ... Ravno zato raje počakam na en relevanten test in glede na to potem kupim ali pa tudi ne.

azeed ::

kot poročajo so paketi za rezidente EU označeni s pariteto DDP (Delivered, Duty paid) - torej ne glede na to od kod je pošiljka poslana bi morali vsi stroški skupaj s carino in davkom kriti od pošiljatelja!

po temle:
08 Jul 2009 23:43:00 Liege Euro Hub Held For Customs Inspection. Will Be Cleared At First Opportunity

pa je razbrati, da bo carinjenje potekalo prav v Belgiji.


Mislim, da so tisti, ki so imeli težave in so od njih zahtevali plačilo davka in carine izolirani primeri, kjer se je enostavno zgodila napaka. Na splošno gledano - za veliko večino pošiljk ki prihajajo iz tujine NE velja DDP, ampak krije stroške za uvozni postopek, carino in davek, prejemnik. DDP pa so dokaj redki primeri, zato se prav lahko zgodi da nekdo to enostavno spregleda.

sicer pa... kmalu bomo videli... v primeru, da bomo morali kriti te stroške si bomo pač skrbno spravili račun, ki ga bomo reklamirali xtreamerju in zahtevali povračilo.
You gotta say YES to another excess!!!

DarwiN ::

Ne, tokrat so izjemoma poslali iz Koreje, da bi zmanjšali čas dostave. So pa zato baje poslali kot DDP (Delivery Duty Paid) kar pomeni da pošiljatelj krije vse stroške od davka,carine, skratka vse...

Zato nevem kdo je zdaj tu kriv. Nevem če gre sploh Xtreamerju zamerit, ker nekateri dejansko poročajo da na pošiljki piše DDP in niso plačali nič..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

DarwiN ::

sicer pa... kmalu bomo videli... v primeru, da bomo morali kriti te stroške si bomo pač skrbno spravili račun, ki ga bomo reklamirali xtreamerju in zahtevali povračilo.


Ne dajo povračila. So pa izjavili da dajo v njihovi trgovini (shopu) protivrednostni znesek v breme, torej boš za ~25€ lahko vzel kaj natančno?...nič
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

azeed ::

to, da piše da ne dajo povračila ni relevantno... dobavni pogoji so bili jasno opredeljeni in verjamem, da smo kot potrošniki tudi zakonsko varovani
You gotta say YES to another excess!!!

McNato ::

Verjeto se bo v ponudbi pojavil HDMI kabel za ravno tako ceno :-)

kajak33 ::

Fantje da ne bo pomote. Pošiljke za EU prihajajo na pariteto DDP torej kot je bilo že navedeno v enem prejšnjem postu plača vse dajatve pošiljatelj. Je pa tu spet fora bi rekel TNT-ja, ki si bo verjetno pri nekaterih poskušal izmisliti vse mogoče. Pa ne pristante na to. Oni so ali bodo denar dobili od pošiljatelja. Če pa lahko skasirajo od prejemnika pa je to samo še lepši prihodek(ali tako kot naša davkarija-vzami tistemu ki mu lažje vzameš). Sem se že pogovarjal z eno gospo iz TNT-ja pri nas ki pa po mojem občutku ni bila nič kar prijazna in navdušena. Sem imel že enkrat probleme z predstavnikov UPS-a, ki mi je tudi hotel pokasirati vse mogoče, pa se nisem dal. Inkoterms je kar se tiče dobavnih pogojev zelo natančen. Ne dovolimo da si ga nekateri razlagajo po svoje!

azeed ::

kajak33
točno tako... moje izkušnje kažejo, da je v tej branži veliko ljudi nepoučenih in delajo po nekakšni avtomatiki... če pač naletiš na tak primer je potrebno biti vztrajen in zahtevati (po možnosti pisne) obrazložitve - ponavadi jih že to spametuje :)
You gotta say YES to another excess!!!

Zurbum ::

Glede na to, da so nekateri to stvar že dobili, a je kdo že zasledil kak review od kakega navadnega smrtnika?

verjetno nisem edini tako neučakan... ;)

azeed ::

Glede na to, da so nekateri to stvar že dobili, a je kdo že zasledil kak review od kakega navadnega smrtnika?

verjetno nisem edini tako neučakan... ;)


http://forum.xtreamer.net/viewtopic.php...
You gotta say YES to another excess!!!

DarwiN ::

Just Got a phone call from the president of the company !

Clear announcment : No one of you will pay taxes !!!! not even a cent ! we will cover all in case required !

give us the time to see what was the issue and how to solve it as now under negotiation with the customs that required some papers !

please be patient. Topic Locked until tomorow !


Tak, zdaj pa lahko gremo v miru na morje. Pošiljke še nekaj časa najbrž nebo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

piek ::

Itak da ga do drugega tedna ne bo, takole se v TNT-ju glasi moj zadnji vnos:

"09 Jul 2009 10:00:00 Liege Euro Hub Held Customs Awaiting Correct Documents. Follow Up Underway. "

Se dobro, da je pred mano pivo in cvetje, bom lazje docakal ... =)
--- Finish it off if you started it! ---

marko7 ::

Upam da boste hitro poročali ko ga dobite.

novitibo ::

nagradno vprašanje: ima kdo Xtreamer že doma?
kje se dobijo review-ji obstoječih uporabnikov?

patience8-O

atomc ::

Tukaj je "beta" review od mpcclub.com.

OldSkul ::

majo še kr dost za porihtat, ampak to je za razumet...

frikihamster ::

še js mam eno vprašanje, a je ta xtreamer samo za mejhne 2.5 diske al lohka vgradiš tud velke 3.5 diske?? A ga je že kdo dubu, da mau poveste kakšen je kej...

buneech ::

Mislm, da je sam za 2,5" diske. Dvomim, da ga je kdo tukaj že dobil, ker so ravno včeraj dobili prave dokumente, danes je spet carinenje v Liege-ju.

Vorlon ::

A ga je že kdo dobil, njihova stran trenutno ni dosegljiva (DNS strani ne "resolva")!!!
http://www.xtreamer.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vorlon ()

Zurbum ::

Meni stran deluje.

Vorlon ::

Ne dela na siolu in na trieri.

Zurbum ::

Mogoče z kakšnim drugim DNS server, pa bi šlo tudi tam.

urban99 ::

Siol ima danes kot kaže probleme s težavami..

Vorlon ::

Evo ga spet dela. Zanimivo second batch sold out.

kmetek ::

ne dela na T2.
««
3 / 105
»»