» »

The Elder Scrolls 5: Skyrim

The Elder Scrolls 5: Skyrim

««
34 / 37
»»

BorutO ::

hm ... verjetno res, ampak, še vseeno se mi zdi to zf, da bi bilo res tako easy. ;)Opremo mam tako, ki jo podoč najdem najboljšo, karakter pa je warrior pa nord. koljem pa samo z loki pa sneakingom, skillse nadgrajujem samo v lokih, sneakingu, speechu, alchemyu pa enchantingu ...

Furbo ::

BorutO je izjavil:

Ma dajte ... vi to igrate z raznimi addoni itd ... jaz igram normalno igro, ne neko preurejeno, ker res ni nič zanimiva. Težavnost na maksimum, pa se pol hebeš par dolgih minut, da zmaja pri level 30 ubiješ komaj ...


Igro si ljudje preurejajo, ker jim je PRELAHKA in ne pretežka.
Itak je večina iger danes prilagojena nesposobnim jamračem. V bistvu tudi max. težavnost, da se potem lahko pohvalijo s tem, da so obrnili igro na hard.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

BorutO ::

pol pa daj ti napiši tvoji prvi koraki v igri, ko začneš igrati, kaj izbereš, na kaj ciljaš, pa kaj najbolj iščeš oz. delaš ...

BorutO ::

pa eno vprašanje. zakaj včasih ne vidim na mini zemljevidu, se pravi čisto zgoraj, ikone, kje je quest? Ko stisnem M za zemljevid, se tam lepo vidi lokacija kje je quest, ko minimiram, pa ta ikona izgine, tudi če polek stojim.

Meizu ::

No, saj tudi jaz sem začel podobno kot ti. 1000 ur+ gameplaya pa je pripeljalo do tega, da mi je vsak način igranja v tej igri zelo lahek. Ampak tako je tudi povsod, ko se enkrat nadrilaš.

Začneš lahko na veliko načinov, point je samo v tem, da čez čas pogruntaš, kje in kako najenostavneje dobit učinkovito opremo za dosegat dobre rezultate (npr. (SPOILER!!) Dark Brotherhood Set, ki ti omogoči double sneak att output, kar zelo olajša igranje assassina. In tako velja tudi za ostale karakterje - npr. kako čimprej dobiti dober magic resistance za boj proti čarovnikom, ki so večinoma za vse, ki teh malenkosti ne poznajo, ubistvu najtežji nasprotniki v igri.). Ko to potem enkrat pogruntaš, postane špil zelo lahek tudi na največjih težavnostih.

Another Spoiler:


Najlažje je recimo naredit healer tanka, z max armorjem ter magic resistance ter 80% magicka absorption, kar po hitrem postopku postane neuničljiv stroj. Nič ti ne more hudo škodovati, če pa se slučajno zgodi kaj čudnega, pa z enim castom pohealaš izgubljen HP nazaj. Izi.

P.S.: In kot je rekel Furbo, večinoma si zmodamo špil samo zato, da bi bil veliko težji kot pa vanilla verzija. Skyrim Redone in par dodatnih tweakov lahko poskrbijo za zelo zanimive boje, prav tako lahko dobiš mode, ki ti dodajo immersive heavy difficulty pošasti, katere je res včasih konkreten izziv za fentat (uporabljajo recimo neko totalno overpowered verzijo "fus ro dah", ki samo pomete naokrog, ko nekaj zadane).

Anyways, čim manj vprašanj postavljaj ter prični igrat igro, like it was meant to be. Vsi smo to dali skozi. Želel bi si samo, da bi lahko po 1000+ ur gameplaya še enkrat izbrisal ves spomin iz glave, ter preigral skyrim tako, kot sem ga prvič, ko je igra izšla. Nepozaben experience.

BorutO ::

Hm, mam 650 ur preigrane igre :P

Problem je, da se mi ne da se s tem obadat, da prvo najdem odličen karakter, pol pa probam na istih questih narediti nekaj več, pa ko čez čas opazim kak, grem od tam nekak igrat ... oz. nekako tako. ;)

suhi ::

Meizu je izjavil:

Daj, priznaj si no, slabo opremo maš. Ali pa si zašuštral karakter. Nekaj je šlo narobe.

Upam si trdit, da je zajebat char v Skyrimu izjemno težko, če ne že kar nemogoče. Če v prvih circa 20 levelih bildaš pretežno combat skille in če imaš od začetka nek okviren plan za razvoj lika (kar ga BorutO ima) se ti to ne more zgodit, IMO. Po drugi strani pa se mi zdi precej čudno, da tip po 650 urah gameplay-a sprašuje takšne začetniške. Jaz imam skupno komaj kakih 200 ur in mi je, brez kakršnekoli želje po lastni hvali, vse skupaj precej bolj jasno.

BorutO ::

Ok. bom tiho od zdaj naprej. :P

blblb ::

klik

Ce se kdo nima... Dragonborn dodatek za 5E in drobiz...

lp, blblb

oo7 ::

Dragonborn Act I (Skyrim Fan Movie)



Danes je prišel drugi del ;)

Dragonborn Act II (Skyrim Fan Movie)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

http://gematsu.com/2016/06/rumor-elder-...
:)) Zakaj ne kaka od prejšnjih Elder Scrolls?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

yoco ::

A bo to samo za konzole?

oo7 ::

Skyrim Special Edition coming to PC on October 28

Skyrim Special Edition is coming to PC and current generation consoles in October, Bethesda announced at their E3 2016 press conference Sunday evening. The Special Edition will include all of the official add-ons, plus remastered art and effects, volumetric lighting, dynamic depth of field, new water shaders, and many other graphical improvements that, frankly, Skyrim modders gave PC gamers years ago.

http://www.pcgamer.com/skyrim-special-e...

Furbo ::

Glede na to, da imam Legendary Edition bo tole padlo gratis :P
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

yoco ::

U nice, jz mam tut Legendary Edition! :D

Zmajc ::

Kule. Bomo spet Skyrim šopali. :D

Jerry000 ::

Upam da jaz tudi fašem, imam pa anthology in ne vem kera verzija skyrima je gor

Zmajc ::

Vsi ki imajo base game + vsi DLCji ali Legendary edition bojgo upgrade dobili zastonj.

Jerry000 ::

Super, potem sem na seznamu :)

dottor ::

Pol se je splačalo najdet deal za 7,5€ za LE :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BorutK-73 ::

Zmajc je izjavil:

Vsi ki imajo base game + vsi DLCji ali Legendary edition bojgo upgrade dobili zastonj.

Nice, hvala za info.:)

človek zver ::

http://m.neogaf.com/showthread.php?t=12...

En dost hud mod vreden omembe....oziroma nov špil...zgleda hudo!8-)

človek zver ::




angleška verzija konec julija!





Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Skyrim Special Edition - Trailer



Announced by Bethesda Game Studios' Todd Howard, Skyrim Special Edition arrives on Xbox One, PlayStation 4, and PC on Friday, October 28th.

Furbo ::

No ja, vsaj zastonj bo tole, ker imam original in vse dlc.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Izi ::

Če od igranja originalnega Skyrima niste nič nadgradili svojega mlinčka potem pozabite na igranje te Specialne Edicije :P
Zgodba je menda popolnoma ista samo grafično so pa vse skupaj močno izboljšali s cel kup novimi efekti, kar pomeni, da potrebuje tudi mnogo močnejši računalnik.

Sedaj bo vse skupaj 64-bitno, prej je bilo 32-bitno. Torej je nujen tudi 64-bitni sistem.
Prej je bil minimum 2 GB RAMA sedaj bo minimum 8 GB RAMA.
Pa tudi razširilo se je vse skupaj saj smo prej rabili 6 GB prostora za namestitev, sedaj pa bo potrebnih 12 GB. Kar pa je še vedno smešno malo proti najnovejšim igram, ki potrebujejo že blizu 50 GB prostora.

Pa zelo verjetno noben Mod za Skyrim ne bo deloval na novi Spercialni Ediciji.

Furbo ::

To ni problem, upam, da čez kako leto ali dve tudi Fallout 4 podobno nadgradijo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Truga ::

Fallout ne vem ce dobi takole prenovo, bo pa dobil HTC Vive support. Jaz sem hype :D

Furbo ::

Samo da te ne bo kap, ko ti kak stvor skoči pred nos. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

sentiš ::

Kaj pa je sploh fora prednosti tele nove Special Edition pred igranjem navadnega Skyrima z grafičnimi in texturnimi modi?

Mislim zaenkrat, dokler ne pridejo novi modi na tole novo verzijo, kar pa berem, da naj bi kar dolgo trajalo?

scipascapa ::

kje najceneje LE? navadno že imam, igram itaq ne :P ali raje lepo na ps4 počakam?

sentiš ::

Jaz sem kupila na Kinguin "3 DLC pack steam cd key" od prodajalca ready2play in dobila brez problema. Je pa za 1€ cenejše od LE, če že imaš osnoven Skyrim, pride 8€ + davek. Verjetno se da izognit davku in prišparat še tisto malo, samo jaz nisem vedela kako to točno narediš.

BorutK-73 ::

Počakaj na steam salle, LE je že bil 12EUR.

Zgodovina sprememb…

Furbo ::

sentiš je izjavil:

Kaj pa je sploh fora prednosti tele nove Special Edition pred igranjem navadnega Skyrima z grafičnimi in texturnimi modi?

Mislim zaenkrat, dokler ne pridejo novi modi na tole novo verzijo, kar pa berem, da naj bi kar dolgo trajalo?

Verjetno 64bitnost in posledično še več maneverskega prostora z ramom.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

BorutK-73 ::

SE je že v library:) (12GB za preload)

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

BorutK-73 je izjavil:

Počakaj na steam salle, LE je že bil 12EUR.


je že zdaj, še FB 5% LIKE pa si na cca 13€

http://www.cdkeys.com/pc/games/the-elde...

dottor ::

Jaz sem LE z nekim čudnim bugom na steamu dobil za 7,50€... kako nevem, ampak se ne sekiram :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Furbo ::

Jaz sem ga dobil zastonj, ker imam original in vse dodatke, tebi pa verjetno kakšen manjka.

Verjetno bi pa še ceneje prišel do njega, če bi kje poceni kupil key za manjkajoče dodatke.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

BorutK-73 ::

Furbo, mislim da si pomešal LE z SE.

111111111111 ::

Kje preverim če imam LE?

dottor ::

Imaš vse DLCje? Če ja pol je to teoretično LE in boš dobil tudi SE ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

p0ki ::

Grem v EuroPrak v GameStop al kaj je že ta trgovina z igricami in vprašam žensko za pultom kdaj pričakujejo da bodo dobili skyrim za ps4...
Ona malo pogoogla in mi rece naslednje leto pomladi :) wtf?!?!
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

Zmajc ::

Pred spanjem nartedil preload. Še dobro da se igra še ni unlockala ker bi verjetno zjkutraj v komo padel. :|

scipascapa ::

Kolikor sem gledal yt ni kaj preveč lepa, razen z modi?

Zmajc ::

Koliko sem gledal yt posnetke so malo pretiravali z blurom pa fog efekti.

Glavno da je 64 bitni klient. Ne bo več problemov z omejitvijo rama.

Čez kako leto bo igra zgledala 10x lepše od najlepše verzije zmodanega Skyrima pa ne bo crashala konstatno ker ni dovolj le tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

p0ki ::

Kaj pride sploh vn na disku al bo samo digital verzija?
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

yoco ::

Imam vprašanje. Uporabljate NNM program za mode? Kako updejtate mode s tem programom? Jih je potrebno prvo zbrisat in potem novejšo verzijo naložit?

sentiš ::

Deaktiviraš stari mod, aktiviraš novega. Starega potem tudi izbrišeš lahko.

yoco ::

ok, tenx!

Zmajc ::

««
34 / 37
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Starfield (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Igre
1871178299 (527) oo7
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35769018 (4336) oo7
»

The Elder Scrolls Online (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
763143331 (10138) oo7
»

Kingdoms of Amalur: Reckoning (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12022996 (6671) Twixz

Več podobnih tem