» »

je duša težka 21 gramov?

je duša težka 21 gramov?

1 2 3
4
»

Arto ::

Dobro, saj vemo, da imajo PacificBlue in njemu podobni "specialno znanje" in so skrajno razsvetljeni. Zato ker verjamejo v VSE, kar ni mainstream. To je očitno vrlina in znak odprtega uma.

švrk ::

@PacificBlue
nočem biti nesramen vendar jst v teh tvojih slikah ne vidim niti približka kače, kaj šele kačo, ki se grize v rep.
Tako da tudi Darwinova teza ne drži, da lahko vidiš kar želiš:)

Smurf ::

PacificBlue je izjavil:




Sam tok, tole je logotip firefoxa, kar očitno kaže na to, da bo firefox krivec za konec sveta.

DarwiN ::

Ja..



Tam desno pa najdemo pterozavra. Ga vidite?.. Gotovo ni kar tako tam. Mora imeti nek globji pomen.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Okapi ::

Sam tok, tole je logotip firefoxa,
Ne, pa ni. Logo firefoxa je ena druga galaksija.;)



O.

P4ajo ::

Sicer sem rahlo neumesen.... Kako je pa človek lahko slikal našo galaskijo "od zunaj" (prej se je namreč meddrugim govorilo tudi o tem)?
Saj to časnovno ni možno?

Aston_11 ::

Tudi krajevno ni možno. Sicer pa je menda pravilen izraz kraj-čas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

DarwiN ::

Z našega vidika poslikajo v vse smeri, celotno galaksijo, nato pa jo računalniško sestavijo in simulirajo.
S toliko detajli pa potem ni težko sestaviti slike galaksije, kot bi izgledala s katere koli perspektive, ane.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Looooooka ::

PacificBlue je izjavil:

Ne potrebujemo znanosti, da potrdi obstoj duše. Ta odgovor ve vsak v sebi? A ni res?:)

Eni ljudje verjamejo, da so Napoleon.Drugi vsake toliko casa verjamejo, da znajo leteti in skocijo cez okno.
Drugi smo pa ateisti in zahtevamo dokaz za vsako stvar.Komur se tega dokaza ne da poiskati, ga pac nima ali pa je len.
Izgovor "nam ni treba dokazat, ker mi to vemo" je pac sprejemljiv samo vernikom.In seveda...ce bi clovestvo sledilo takim ljudem in ce bi s tako lahkoto verjeli v vse brez dokazov, bi tole zdele verjetno pisal na steno v jami...s pomocjo kamna.Tko bom pa rajsi pocakal in verjel v znanstveno dokazane zadeve, ob tem mogoce dozivel letece avtomobile ti pa lahko verjames v duse in boga, ki nas kaznuje za "grehe".Vmes se lahko veselo šlepaš na odkritjih znanosti, vozis letece avtomobile in klobasas o prepricanjih iz dobe ko smo verjeli, da so strele in grom kazen za grehe.

DarwiN je izjavil:

Ja..



Tam desno pa najdemo pterozavra. Ga vidite?.. Gotovo ni kar tako tam. Mora imeti nek globji pomen.


Ti si nor.To je batman!

Zgodovina sprememb…

Mipe ::

Ma ste res slepi... to je morski pes! Poglejte rep na desni, to je rep morskega psa!

Pyr0Beast ::

Uf, pa res.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Šimpanz ::

Meni zgleda bolj kot duh, ki leti v levo (glava v sredini ob straneh pa roke).

PacificBlue ::

.Tko bom pa rajsi pocakal in verjel v znanstveno dokazane zadeve, ob tem mogoce dozivel letece avtomobile ti pa lahko verjames v duse in boga, ki nas kaznuje za "grehe".


Znanstevno dokazane zadeve?:)

Znanost je v rokah kapitalskih interesnih skupin. Ni več to tista znanost, o kateri mogoce sanjas. Poglej primer Nasinega odkritja pred kratkim...pticki ze veselo civkajo, da je slo samo za PR..nekaj so si pač mogli izmisliti da dobijo $$.

In kdo tebi pravi, da verjamem v boga, ki nas kaznuje? vpliv RKC je res prevelik in vas ze podzavestno usmerja v napisane nepremisljene besede. Poglej, sem prebral mnogo več kot samo sveto pismo, filozofije vzhoda, filozofijo antike, ideje transhumanistov, zgodbe šamanov, starih ljudstev. Je dosti tega en navaden crap, misleading humanity. Je pa tudi nekaj resnice, ker se vzorci ponavljajo in jih je mozno zaznati marsikje drugje.
Ni skrivnost,da so se stare civilizacije dosti ukvarjale z astronomijo, ni mogoce skrivnost,da nekater stavbe, mesta lezijo na tocno dolocenih mestih, povezanih v tako imenovane lay lines.
Ni skrivnost, da marsikatere arheoloske najdbe begajo znanstvenike(kot je odtis človeskega stopala zraven dinozavra, stare predinkovske najdbe-plosca z vdelanimi podobami spermijev in postopek razmnozevanja..itd).
Po moje je glavni problem v informaciji. Če nimate določenih informacij, se boste vedno zanasali na znanost. Ki je vedno dobrodosla seveda, kadar nam olajsa zivljenje..ni pa dobrodosla, ko nacrtno ubija napredno kriticno misljenje. In zato smo se vedno tukaj kjer smo. S problemi, ki se ponavljajo in ponavljajo. Jaz raje potem stopim na stranski tir, pa adijo Fanika!

49106 ::

PacificBlue je izjavil:


Ni skrivnost, da marsikatere arheoloske najdbe begajo znanstvenike kot je odtis človeskega stopala zraven dinozavra


Vir?

Mipe ::

http://paleo.cc/paluxy/paluxy.htm

Tudi kreationisti fejkajo - in to na debelo. Hoax.

btree ::

Tudi ta knjiga je precej zanimiva

Mipe ::

In ta članek.

Give it up, creationists are just a bunch of hoaxers.

jype ::

in


Če kdo ne vidi, je škilast.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: jype ()

PacificBlue ::

kaksni kreacionisti, ne ga srat. Ti pravijo da je zemlja stara 6000 let.

Jaz trdim, da je človeska civilizacija stara dosti več, kot to pravi nasa znanost. Out Of Place Artifacts to dokazujejo.
Ooparts-out of place artifacts in Klaus Dona
Sicer je pa to offtopic.

Jaz se vedno trdim, da cloveska dusa obstaja. Moje osebne izkusnje temu pritrjujejo, kaksne izkusnje pa imaste vi, da ste tako prepricani? Aja nimate jih. Vam ostane samo znanost.

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

Ni skrivnost, da marsikatere arheoloske najdbe begajo znanstvenike(kot je odtis človeskega stopala zraven dinozavra.


Vidiš, to je tvoj problem. Najbolj očiten hoax izmed vseh, pa vendar ga ti na veselo zaužiješ, oziroma sprejmeš kot nekaj kontraverznega, ki ima morda tudi do ~50% možnosti, da je resnica.
Milijoni "young earth kreacionistov" si želijo dokazov v svoj prid, in jih tudi proizvajajo, fejkajo. Tisti najboljši, ali v tem primeru najbolj fascinantni in zloglasni pa obstanejo. Le kako ne bi, ko pa milijoni ljudi skačejo okrog tega "dokaza", pišejo knjige, služijo, pridigajo, postavljajo kreacionistične muzeje, kjer si lahko ogledaš te stopinje, itd, itd...

Verjamem, da si zelo načitan v vseh teh zadevah, verjetno bolj kot mi vsi ostali skupaj. Hudič pa nastane, ker imaš katastrofalen BS detektor in potem v kombinaciji s too much information pride do popolne katastrofe.

Čitaj:
The Paluxy River became famous for controversy in the early 1930s when locals found dinosaur and supposed human footprints in the same rock layer in the Glen Rose Formation, which were widely publicized as evidence against the geological time scale and in favor of young-Earth creationism. However, these anachronistic "human" footprints have been determined to be mistaken interpretation and even some outright fakes.[2] The family of the original man, George Adams, who made the claims, later admitted it was a hoax.[3] "My grandfather was a very good sculptor," said Zana Douglas, from the Adams family who found many of Glen Rose’s real dinosaur tracks.[3] She explained that in the 1930s and the Depression, Glen Rose residents made money by making moonshine and selling dinosaur fossils.[3] The fossils were bought for $15 to $30 and when the supply ran low, George Adams, Zana's grandfather, "just carved more, some with human footprints thrown in."

Upon closer investigation, scientists discovered that the smaller footprints running beside the larger dinosaur tracks were also made by dinosaurs, albeit smaller ones. They were three-toed reptile tracks, eroded just enough to coarsely resemble “human” footprints. Besides, those smaller footprints were three feet long, revealing an animal who stood over twenty feet tall, but the ICR retorted that they were Nephilim footprints (the “giants” in the days of Noah, Genesis chapter six).
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

dbevfat ::

PacificBlue je izjavil:

Jaz se vedno trdim, da cloveska dusa obstaja. Moje osebne izkusnje temu pritrjujejo, kaksne izkusnje pa imaste vi, da ste tako prepricani? Aja nimate jih. Vam ostane samo znanost.

Jaz trdim, da obstaja FSM. Moje osebne izkušnje temu pritrjujejo. Začuda, bolj ko si želim verjeti, da obstaja, bolj moje osebne izkušnje temu pritrjujejo. Torej neizpodbitno obstaja. QED.
nvr2fat

sprasujem ::

Ti kar. Kvarke mi pozdrav. Eni so baje čudni. O njih ima večina izkušnje.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

O smrti in življenju po njej (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
678089 (5866) c3p0

Življenje po življenju (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9021398 (20034) bluefish
»

Ameriški NIH prepoveduje raziskave človeških zarodnih celic (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
317100335 (96529) driver_x
»

Duša (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25016788 (13059) DarwiN

Več podobnih tem