» »

Se splača študirat izredno?

Se splača študirat izredno?

Madmax_ ::

Pozdravjeni!

Razmišljam, da bi se vpisal višješolski študijski program Informatika - izredno. Srednjo šolo nimam s tega področja. Me pa zanima vse kar je povezano z računalništvom: sestavljanje računalnikov, nekaj malega sem poskusil tudi programirat..
Zanima me kaj menite, če se mi splača študirat izredno Informatiko?
Zanima me predvsem glede zaposlitve, če bom s to višjo šolo lahko dobil kakšno delo povezano z računalništvom ali programiranjem?
Šolnina je draga. In me skrbi, da ne bom vrgel stran denar in čas.

Hvala za odgovore in mnenja

Tarzan ::

Sestavljanje računalnikov na stran - vprašanje, če bi rad nadgradil programiranje, s katerim si se ukvarjal in mogoče kremlje zasadil v še kaj bolj eksotičnega. Če sei pripravljen na študiranje, če te vse skupaj zanima in verjameš, da bi se lahko v tem našel... go for it! Če imaš pomisleke, dvakrat premisli.

LeQuack ::

Potem je najbrž bolje da greš na VSŠ, je sicer 3 leta ampak imaš potem 1. bolonjsko stopnjo.
Quack !

Madmax_ ::

LeQuack je izjavil:

Potem je najbrž bolje da greš na VSŠ, je sicer 3 leta ampak imaš potem 1. bolonjsko stopnjo.

Ja če bi bil iz LJ ali MB oz. bližine bi o tem razmišljal, tako pa nisem in bi se moral vsak dan vozit tja, pa še letnik je za 1k dražji...
To je sh.. ko ni nikjer e-izobraževanje za te računalniške smeri - informatika, samo neke upravne, enkonomske itd šole.

LeQuack ::

To se strinjam, ravno računalništvo bi lahko bilo bolj modernizirano. Ampak na faksih so dinozavri, zato tega ni.
Quack !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Degradiranje diplomantov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
18338564 (3425) tomwischner
»

Žena pravi da VSŠ ni faks (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26961773 (53057) jype
»

FRI - UNI ali VSŠ (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6420314 (16724) SimplyMiha
»

FRI (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Šola
22146638 (34158) awy
»

Peticija zaradi zbijanja vrednosti šole (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Šola
30951809 (44616) detroit

Več podobnih tem