» »

Peticija zaradi zbijanja vrednosti šole

Peticija zaradi zbijanja vrednosti šole

krho ::

@Gandalfar: ne na žalost je pri nas vse povezano s qrčevim pildkom. Zato še vedno vztrajam na faksu...
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Vajenc ::

Če bo koga zanimalo za kaj gre, je veliko info tukaj.

Izak ::

>>Primer "cudnega" faksa z 7. stopnjo...Politehnika...mislim, da majo manj kot 20. izpitov...izvedeno v >>treh letih in to zadnje pol leta prakse...

>>Lp Primoz

Pa kaj če mamo 20 izpitov. A to nujno pomeni da smo slabši od tistih ki jih imajo recimo 35?

klemen22 ::

Pa kaj če mamo 20 izpitov. A to nujno pomeni da smo slabši od tistih ki jih imajo recimo 35?

Neka razlika zagotovo je. Pa prosim ne verjeti da imate potem 2x težje izpite kot uni ki jih majo 35.:\
Če ne drugega, se praktično prešvercate do naziva kar za FRI UNI in podobne prave fakse ne moremo ravno trditi. (Vem sam ker mi je ARS 1 in 2 vzela nekaj mesecev učenja na hard. In ravno to so izpiti zaradi katerih si po opravljenem izpitu rečeš: Uff stari dober sem. In greš na pivo ali dva v bližnjo kafano.)
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

Primoz78 ::

@Izak ti je ze Klemen odgovoril...pa poznam kar precej folka, ki je slo na vas faks...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

krneki0001 ::

Klemen22 ARS je pa ja en lahek predmet. Vsaj zame, ker imam osnove iz tega postavljene že par let. Jst mam probleme samo z površnostjo.

Vajenc ::

Klemen22, da se prešvercamo do naziva, ne drži oz. se lahko prešvercamo(beri plonkamo) toliko kot "na tapravih faksih". Naziv naš je diplomirani..., vaš iz UNI pa je uni.dipl..

Še ena stvar. A ne bi bilo tako, kot so še lansko leto govorili, najbolš za vse in sicer, da imamo mi našo obljubljeno VII st., UNI pa z pet izpiti naredijo mag. in imajo VIII.st. ? Nategnili so konec koncev tudi te, ki so odšli na teh 5 izpitov v dobri veri po višji st. izobrazbe, sedaj pa bodo imeli (po končanju kao magist. študija) isto stopnjo kot prej.

Pšenični ::

Samo prosim ne govorit da se visokošolski študenti prešvercajo do diplome.Tistmu k je to napisou sam tole:Zdej sem pred koncem visokošolskega študija 24 izpitov plus praktikum.Delam troizmensko delo in sem zato imel velike org. težave pri obiskovanju predavanj intd.Mam se za povprečneža pa vseeno tole traja že 4leta in pol.Še enkrat prosim tiste z uni naj nehajo prbijat brez veze. Glavni namen tega zakona je tudi da se študente skrega med sabo , kar jim bo po tem kar tukej berem kmal ratal.Mislim ,da bom nadaljeval šolanje še naprej, ampak kuga je tle narobe če ne pustim da mi ukradejo 7 stopnjo.Smo pač strokovna smer ane.Dejte tisti z uni mal majn prbijat in nas rajši podprite,k drgač bo vnaprej študentske solidarnosti bolj malo.Probejte nas razumet ,da smo šli na ta študij u dobri veri da bomo imeli 7 stopnjo, drgač bi šli na kakšno višjo pa bi bli kr kmal fertik.

Zgodovina sprememb…

JamesBond ::

Pa vsi ki nekaj jokate o "švercanju", potem pa vzamite za primer faxe na FDV recimo. Easy mode.

Primoz78 ::

@telbanc...ti govoris tle o izrednem studiju...organizacijske tezave itd so tukaj itak nekaj vsakdanjega tudi ce te podjetje, ki te zaposluje posilja na izobrazevanje. To pa nima nobene veze z tezavnostjo studija itd...kaj pa ce bi sel na UNI (elektro ali druga zahtevnejsa smer) in to izredno...kaj bi pa pol reku? Verjeno si sam izbral izredni studij iz taksnih ali drugacnih razlogov in bi moral prej vedeti kaj te bo cakalo ce bos hkratu delal in studiral. To vem in priznam, da ni lahko a veckrat ti pride tudi prav npr. povezovanje stvari iz vsakdanjega dela z solskimi primeri in potem si snov tudi lazje zapomnis, vsaj pri meni je bilo tako...seveda pogoj je, da si zaposlen v taki stroki za katero se tudi izobrazujes...ne me zdaj spljuvat in nevem kaj, ker sem delal redno VSŠ in sedaj sem na podiplomcu (izredno) ob delu in vem stalisca izrednega in rednega studija...Je pa res, da smo sli na VSŠ v dobri veri da bomo meli 7 stopnjo in to nam sedaj nekaj mutijo...:\ VSŠ pa naj bi bila strokovno usmerjena UNI pa znanstveno...isto kot novi in stari MAG.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz78 ()

Pšenični ::

Je že v redu stari mal me je zanesl ,sej člouk ne more da ne bi bil mal čustven po tem kar se nam dogaja .Hotel sm sam povedat da tole ni tko enostavna stvar sploh če si izredn. Jaz bi rad sam tole ,da mojo šolo pustijo prmah.

Primoz78 ::

@telbanc ni panike te stekam...sej upam, da nas bojo pustili ane ;) pa cimvec folku poslat FW link do peticije.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Vajenc ::

Hecno je tudi, da nas naše šole ne podpirajo (govorijo sicer drugo, a le dejanja veljajo). Nekako jih je za razumet, iz njihovega stališča bodo sedaj imeli univerzitetni program namesto visikošolskega in od države bo vsako šolsko središče dobilo v 2 letih 1.500.000.000,00 sit (ja miljardo in pol za uveljavitev bolonjskih kvazi zahtev ?!). Želite dokaz? Zadnji odstavek !

Vajenc ::

Pa nekdo je že omenil, ampak še 1X ta e-peticija nima nobene kredibilnosti, razen moralne. Treba je seznanit s problemom čim več študentov in podobno mislečih, da bodo podpisali od 1.8.06 - 31.8.06 predlog za referendum (oz. da so proti taki nepravični odločitvi vlade).

Primoz78 ::

Tukaj si lahko preberete razlage iz referatov...trenutno pod temo SPREMEMBE ZAKONA O VISOKEM ŠOLSTVU...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Vajenc ::

Primož to so insinuacije in manipuliranja tistih, ki se jim ta zakon izplača zagovarjat. Niso se mogli zment ali 6+ ali 6 in še neki...mislm fuj, kr na kozlanje mi gre. VII/s!!! je pisalo v pogodbi z šolo in prejšnje generacije jo že imajo in bo odvzeta!!!!!

Primoz78 ::

@vajenc sej zato sem dal link...ker se mi je zdelo smesno...oz. lahko recem groteskno...:\

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

veliki4 ::

Takole povem kdo govori da je VS lahek faks oz da je tam prešvercana diploma je totalna budala, morem tako rečt ker druge besede tu ni. Tisti ki imate UNI imate itak izobrazbo univverzitetni.... in 7/2 kao stopnjo. Če veš boš poskrbel s to stopno za dobro plačo, tisti ki pa ne pa itak ne bo, kajti z 5 stopnjo imaš lahko ful dobro plačo...


nevem v čem je polemika, namesto da se podpremo med sabo, jebejo tisti z UNI da so nevem kaj, pa nehajte. Poznam ene faxe UNI ki tudi niso nevem kaj tako da tisti nehajte ker je res brez veze, je pa res da kar so obljubljali tako je blo, zato pa smo šli na VS ker so obljubljali 7. stopnjo, drugače bi šli na 6 stopnjo, odvzimati pravice za nekaj kar si se mučil in naredil je tako podlo, d ane more biti bolj. Bi me zanimalo če bi se poslanci odrkeli npr. 500 000 sit manj plače da dobijo, si mislim.

LP
če se nočeš obnašati tako, kot drugi hočejo, imaš težave z njimi. Če se obnašaš po njihovem, imaš težave sam s seboj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: veliki4 ()

Izak ::

Double post, glej spodaj:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izak ()

Izak ::

@klemen22 & Primoz78

Glejta če ne hodita na faks (v tem primeru politehniko) bi prosu da ne komentirata preuč, kot jst ne komentiram težavnosti na UNI in VSŠ v lj. Vem pa da so profesorji (več al manj iz Jožef Štefan) večino izredno predavajo na naši šoli, redno pa po UNI in VSŠ programih v LJ. Nekatere knjige in scripte mamo kupljene iz FRI spodaj kjer mate scripte in knjige. Res da so nekateri izpiti precej "izi" (saj zame) vendar se za kakega moraš pripravljat tudi lep čas.


P.S.: Malo offtopic... No na politehniki so nam pravkar 5 rok opravljanja izpita podražali na 55.000 sit, vsak nadaljni je za 50.000sit dražji. Super!

klemen22 ::

Joj tisto s švercanjem ste narobe razumeli oz. sem jaz slabo definiral.
Prvo kot prvo. Nekdo je napisal da dobite naziv UNI na politehniki z 20 izpiti. No, to je zame švercanje saj na resnih LJ fakultetah pač za to potrebujete še pol več izpitov ki so hkrati bolj zajebani (govorim o tehniških faksih, FDV zame pač ni resen faks!)!
Drugo kot drugo. Nikjer nisem napisal da se VSŠjevci švercate!! Ravno tako je precej zajeban program zagotovo! To kar sem rekel se je nanašalo na Politehniko in podobne šole, kjer se pač pride do naziva po lažji poti kot npr. na FRIu, FE, FMFju ipd (pa naj si bo UNI ali VSŠ).
Tretje kot tretje. Če vam je bil na začetku ko ste se vpisali obljubljena 7a stopnja in NE naziv potem vas pri tej peticiji vsekakor podpiram in bom rade volje podpisal ta dokument!


p.s.: ARS je predmet kakor za koga. Nekateri jokajo. Nekaterim pa je pač malo lažji. Vendar je prvih vsekakor več!;)
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

M@73Y ::

to se men zdi res čudn. a potem bo fotr ki je imel 6 stopnjo, in mu je služba plačala izredni študij za 7 stopnjo torej za dipl.ing. ga bo po ta novem spet plačevala za 6 stopnjo, čeprav je študiral za 7 stopnjo, če pravjo da bodo za naziv dipl.ing. vrednotili 6 stopnjo. čemu je potem hodu 3 leta na fax.

klemen22 ::

to se men zdi res čudn. a potem bo fotr ki je imel 6 stopnjo, in mu je služba plačala izredni študij za 7 stopnjo torej za dipl.ing. ga bo po ta novem spet plačevala za 6 stopnjo, čeprav je študiral za 7 stopnjo, če pravjo da bodo za naziv dipl.ing. vrednotili 6 stopnjo. čemu je potem hodu 3 leta na fax.

Mah kar bodo pomojem naredili bo to, da bodo pač znižali kriterije iz 7 stopnje še na 6.2 stopnjo! In v tem primeru volk sit, koza cela!
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Vajenc ::

Klemen22, a si prebral moj link do zakona o sistemu plač v JS? Tam bi videl, da smo bili(očitno še sedaj, ker ni spremenjeno z bolonjsko) z visoko izobrazbo v istem plačilnem razredu kot UNI, sedaj bomo pa verjetno bljižje višješolcem.

klemen22 ::

z visoko izobrazbo v istem plačilnem razredu kot UNI

No to pa tudi ni ravno fer. Neka razlika pa bi morala biti kajne?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Vajenc ::

Hja, mogoče res ne, ampak zaradi obljubljenega in očitno tudi uporabljenega v praksi, smo se nekateri odločili za krajšo pot, ki pa se je izkazala za nateg. UNI pa ste imeli obljubljeno na podlagi "bolj znanstvenega študija", krajšo pot do VIII. st..

Gandalfar ::

klemen22: zakaj FDV zate ni resen faks?

klemen22 ::

klemen22: zakaj FDV zate ni resen faks?

Ne bom razlagal da ne bo slabe volje. Edina smer ki je na FDVju morda vredna imena UNI je Novinarstvo, vse drugo je *no_comment*
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Gandalfar ::

ker samo tisto smer poznas?

klemen22 ::

Ne. Poznam kar nekaj sošolcev iz srednje šole ki so šli na FDV (novinarstvo,obramboslovje,tisto informacijsko smer neki, ..) pa je večina smeri bolj tako. Folk je mel nonstop čas za žurke, izpite so delali po 9 in podobno. Sedaj pa jokajo ker ne dobijo primerne službe, neka nižja dela jim je pa v sramoto delat. Čeprav so jim že na informativnem dnevu nekaj tupili da služb pač ni na pretek.:\
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Pšenični ::

Glejte ne gre se zej kateri fax je lažji al pa težji gre se za to da je treba preprečit krajo za nazaj.Tisti k bo naredu uni z 20 izpiti sam ve kolk lahko bo dobu službo.Gre se za to da se ne posega v pridobljene pravice ,v nekej kar že je.In zato vas pozivam, da napnemo vse moči da se to ne bo zgodilo.Vsi pač nismo poslanci z miljonsko plačo, skoraj zastojn mobiteli , skoraj zastojn kosili ,skoraj božjimi privilegiji.Po končanem mandatu pa sej se ve u penzijon ali pa kkšn političn botrček zrihta dobro službo. Mi moramo delat po firmah in svoj denar pošteno zaslužiti. V šolo pa gremo zato da poleg osvojenega znanja dobimo možnost napredovanja in seveda večje plačilo za svoje delo. Kakšna je lahkotnost njihovega odločanja ,da te kap.....

OChack ::

eni mamo na določenih smereh VSS več predemtov k UNi pa si pol zaslužmo degradacijo>:D
uglavnm da ne bomo mem sekal, 1. avgusta se bo začel zbirat podpise, v 1 mescu s eih more 40 000 nabrat (tej na netu ne štejejo), zj fora je k so izbral avgust zato da zajebejo velik folka k nau na faxih, folk avgusta dela in je na morju tko d ns že tle jebejo, nej dajo zbiranje podpisov na septembr, k je večina folka že doma v sloveniji, ne pa zj k ih 40 000 ne zbereš niti v vsh prestolnicah skupj
Int€l inside, IDIOT Outside

klemen22 ::

zj fora je k so izbral avgust zato da zajebejo velik folka k nau na faxih, folk avgusta dela in je na morju tko d ns že tle jebejo

No samo 40k podpisov ne bi smelo biti problem. Če pa VSŠjevci in vsi katerim se bo dogodila krivica niso pripravljeni žrtvovati EN dan počitnic za podpis pa res ne vem -> ali se delate norca iz sebe ali iz drugih s temi zahtevami. Pač zelo slab rgument si podal.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

OChack ::

res je, sm dav slab argument, ampak sej veš kok je takih k rečejo..ah men se en da, sj bodo drugi podpisal, je dost drugih....in pol tkole zmanka glasov k en na drucga računajo, sj je sramota to.

hec zakaj država niža stopno je to, da se tud plače znižajo in pri tem s etud neki denarja pršpara, recimo konkretno tisti ki ste na UNI mislm da je tist minimlan znesk ki loči VSS in UNI nekje 40 jurjov če se ne motm al še mal več, tko da boste zj tok mn keša dobl, da ne govorim o VSS kjer je minimum do zj biv 160 jurjov. .......
lahko je poslancom rečt da nč en delamo in to, ko pa oni cele dneve sedijo in nevejo kaj bi sami z sabo kot pa sam folk jebal u nedogled
Int€l inside, IDIOT Outside

Pšenični ::

Bomo že ,jaz bom pelou na upravno enoto fotra ,mamo ,sestro ,prjatle .od teh prjatle....U glavnem da nm sam prbijau tlele bi rad povedu še to k bo cajt za akcijo bo tavelka akcija.Torej še par dni pa se jeb.. cirkus začne.Ja pa avgusta je res mal folka doma bomo že ....

klemen22 ::

hec zakaj država niža stopno je to, da se tud plače znižajo in pri tem s etud neki denarja pršpara, recimo konkretno tisti ki ste na UNI mislm da je tist minimlan znesk ki loči VSS in UNI nekje 40 jurjov če se ne motm al še mal več, tko da boste zj tok mn keša dobl, da ne govorim o VSS kjer je minimum do zj biv 160 jurjov. .......

Verjetno to velja za državno administracijo kjer se da imeti na začetku glede na privat podjetja precej dobro plačo. Pač ko začneš delati v privat podjetju ni nobenega minimalnega zneska. Seveda pa tudi ne maksimalnega.:D Vse je odvisno od tvojega znanja. No seveda pa je tudi pedigre podjetja večji če zaposluje študiran kader.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Vajenc ::

Mesec Avgust res ni mesec za zbiranje podpisov. Ampak mene bolj skrbi, ker se nič ne propagira, nasploh se zelo malo govori o tem, tudi po dnevno inf. oddajah, časopisih..., sploh pa, če se nebi prvopodpisana (moja sošolka) tako zelo angažirala, nebi niti prišlo do zbiranja podpisov za referendum, sedaj se vsaj malo govori o tem. Dejmo resno "plunt v roke", pa dokazat tem tafrišnim v vladi, da se ne morjo kar tako igrat z našo prihodnostjo oz., da bodo videli, da se ne da kar tako neki oduzet, ker če si bodo domišljali, da so kot bogovi z poslansko večino, si lahko umislijo še kaj podobnega ali hujšega.

klemen22 ::

A ne velja podoben sistem vrednotenja povsod po Evropi?

Kaj pa če bi se dogodil naslednji scenarij. VSŠ ostane 7.1 stopnja, UNI pa 7.2 in potem delodajalci dvignejo pogoje s samo 7 stopnje, na 7.2? Bi v tem primeru spet prišlo do besa?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

OChack ::

mormo ih zmlet, pa še babice angažirat da podpišejo
Int€l inside, IDIOT Outside

Vajenc ::

Sedaj bo tako, da z 6/2 padeš v 1. bolonjsko, z 7.st pa v 2. bolonjsko. Moje mnenje je, da če smo imeli prej takorekoč isto plačilno tarifo, potem bi nas lahko tudi posortirali v isto bolonjsko npr. VII/1 in UNI VII/2 + ugodnosti za nadaljne izobraževanje.

Pšenični ::

Sej pravim tkole po forumih se začne, vidiš kva folk misl potlej pa naprej.Važ je sam da tiste jeb.. podpise zberemo , da preguramo tale avgust.Pol pa vroča jesen.Potem ko bo enkrat tolk podpisov ni vrag da se bo kakšna stranka spomnla na nas .Jaz bom kr tlele napisal, da jih pol volm cel živlene.....

klemen22 ::

Tko je pobje. Itak bodo delodajalci znižali pogoje iz 7e na 6.2 stopnjo. In v tem primeru ne boste nič na slabšem kot sedaj. Pač se bo trg prilagodil tem spremembam. Dejte malo bolj premislit ne pa samo to da se vam godi krivica.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Vajenc ::

Klemen22 zdej pa že kot uprava šole zveniš.

Za glasovanje proti temu zakonu govori v prid tudi dejstvo, da želijo po eni strani skrajšati čas študija, po drugi strani pa bodo naslednje generacije potrebovale 3+2 za VII st. kar vse skupaj podaljša za leto dni. Torej babicam, staršem, bodočim staršem lahko povemo tudi ta argument.

Vajenc ::

veliki4: nam boš še potencialnega podpisnika na drugi breg splašil.

veliki4 ::

ma ne vajenc sej vidiš kak bluzi neki po svoje pač če mu ni naj nč ne podpisuje pa je tukaj smo za to da nam ne kratijo pravice, če pa njemu ni pa naj to zadrži zase ker govori same bedarije, a ni tko?
če se nočeš obnašati tako, kot drugi hočejo, imaš težave z njimi. Če se obnašaš po njihovem, imaš težave sam s seboj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: veliki4 ()

Ziga Dolhar ::

> če pa njemu ni pa naj to zadrži zase ker govori same bedarije, a ni tko?

Sam res, stari, ejga ...

Je pa zanimivo, da smo vsi 'ostali' takoj označeni za 'insinuarje', 'manipulante', 'uprave', aparatčike ...
https://dolhar.si/

username ::

Saj je bil že skrajni čas, da se ukine ta anomalija enačenja visokošolskega študija z univerzitetnim.

Jaz kot 18-letni mulc nisem imel dosti pojma o čemerkoli, ampak točno sem pa vedel, da univerzitetni program pomeni nekaj več kot visokošolski.

Komur to ni jasno, pa itak ne zasluži univerzitetne diplome ter temu ustreznih pravic.
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

Vajenc ::

username in podobno misleči: UNI je imel vedno višjo VII st. kot visokošolci. Ni pa UNI-jem nikoli bilo nič odvzeto, kot je sedaj predvideno za nas . Pa tudi ne premoremo vsi tvoje inteligence, da bi pri 20 kaj šele pri 18 vedeli, da nas bodo na koncu nategnil. Zdej ste UNI še tko vehamentni glede tega vprašanja, vendar kaj veš, mogoče vas bodo čez par let izenačili z 3 letnim UNI programom. A se je težko postavit v kožo oškodovancev in malo pretehtat, ali je to "končno realno razmerje UNI vs. visoka šola", ali je vendarle to odvzem že pridobljene pravice in nateg iz naslova države in šolstva.

Pšenični ::

Dejte folk nehite prbijat, tole vse bolj diši po vojni uni versus vs.Gre se za to da tist ,ki malo pozna pravo ve da je zelo težko spreminjat zakone za nazaj,razen v nekih izjemnih primerih.Pa še nekej bi prosu,sej je lepo poslušat tud drugačna mnenja ,sam men se zdi da tisti z uni -ja postajajo počasi "žleht" Jaz pač nisem nostradamus da bi vedu da bom po koncu študija degradiran.

klemen22 ::

am men se zdi da tisti z uni -ja postajajo počasi "žleht"

Ma kaki žleht. Ampak je UNI diploma napram VSŠ zelo premalo cenjena (7.1 vs 7.2) ampak to mene niti ne moti toliko. Sicer sem hodil na faks 1.5 leta več kot primerljiv VSŠ program ampak OK bomo potrpeli. S tem smo bili seznjanjeni na informativcu.

Dejte malo bolj argumentirati zbiranje podpisov. Saj gre kakor pravite "za vašo prihodnost". Samo tako da enega takoj nekdo označi za idiota in da nima pojma, potem se zelo bojim da ne zberete minimalne kvote glasov.
Sicer pa če tako pogledate je dovolj da gredo vsi tisti ki imate/boste imeli VSŠ izobrazbo podpisati peticijo. In seveda gredo z vami še vaši bratje/nonoti/sestre/starši in se takoj nabere še pa še glasov. Zaenkrat prepričevanje kakšnih babic ni potrebno.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Degradiranje diplomantov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
18338457 (3318) tomwischner
»

višješolski program

Oddelek: Šola
204529 (3598) marko181914
»

Studiranje iz VI na magisterij

Oddelek: Šola
209103 (8461) Isotropic
»

Zaposlitev kot inženir oz. dipl. inženir (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5215595 (15595) BluPhenix
»

Podpis peticije proti zakonu o VŠ kar od doma!

Oddelek: Šola
423037 (2365) klemen22

Več podobnih tem