» »

Športna vzgoja - FE

Športna vzgoja - FE

Robida369 ::

LP,

mam nekaj vprašanj v zvezi s športno vzgojo. Sem rekreativna tekačica, gibljem se praktično vsak dan, ogromno tečem - večinoma 10 km ture. Ne hodim na nobene organizirane vadbe - ker so izguba časa in denarja, to da je šport še kako pomemben del mojega življenja je pa dejstvo.
Telvoadbo imam narejeno za drugi letnik - ko je bilo še možno delat telovadbo tudi na enem drugem faksu, ki je bližje mojemu domu. Od takrat naprej je telovadba tam samo še izbirni predmet in to ni več mogoče.
Danes sem v petem letniku, brez podpisov za tretji in četrti letnik - pa tudi peti je vprašanje.
To da bi se morala vozit v LJ za eno BV telvoadbo mi je overkill! Razumeme vse ki so tam in hodijo, ok ,jaz v tem času lahko odlaufam svojih 10 km ali več, ne pa da se moram vsest v avto, kurit benz in keš, zato da porabim eno uro na vožnji in potem nekaj tam telovadim - hvala lepa.

Vprašanje, ki ga imam je sledeče.
Kej za vraga se ta telovadba sploh upošteva? v elektronskem indeksu je ni, papirnati indeks - tja sploh ne vpiše vsak prfoks frekvenc in podpisov, vsi pa pravijo da je ta indeks samo še doma mami za pokazat.

Ali komplicirajo, če telovadbe ni v indeksu, pred diplomo?
Kaj pa če indeks izgubiš - kako dokažeš da si jo obiskoval?

Ma kdo kakšno idejo kaj narest?

LP

mastah ::

jaz nisem nikoli sel pa ni nobenega problema bilo na elektrotehniki :) drgac pa rec dohtarci nej ti kej napise pa je mir

Smurf ::

Mislim, da podpis rabiš, sem pa že videl, da je profesor kar tako dal podpise tistim, ki so jih rabili zaradi diplome (v smislu, da je tisti naštel kaj je počel in je reku naj mu bo). Drugače pa a ni možnost, da opraviš dosti dobro cooperjev test in se ti to šteje kot opravljeno (lahko pa, da sem to samo nekje slišal in de drži)? Skratka, jaz bi šel do profesorja in se poskusil nekako zmeniti.

jl ::

Jaz sem imel letos enak problem in sicer so mi manjkali podpisi za telovadbo (2 semestra). Sem mislil, da bosta 2 tedenski smucarski karti (s fotografijo) ter kartica z letno clanarino fitnesa dovolj, da mi bo profesor na govorilnih dal podpise. Pa zal ni bilo tako, porinil mi je list s seznamom vadb...:) Je pa tako, da ce vidi, da si resen, potem ti pogleda cez prste in ni potrebno nabrati vseh tistih obiskov.
Drugace pa, ko oddas v referatu vlogo za diplomo, moras imeti inskripcijo za telovadbo (ostale baje niso pomembne).

crtg ::

Meni je manjkalo telovadbe za par let pa sem se na koncu s prof. na FE vse lepo dogovoril. Pojdi na kakšne organizirane teke/maratone in si shrani potrdilo o udelezbi. Ko bos potrebovala frekvence pa gres s tem do profesorja. Malo bo jamral, vendar ti bo po mojem mnenju vse podpisal.

McHusch ::

S to telovadbo res neznosno komplicirajo. Recimo pri nas je zdaj za 1. letnike bolonjce telovadba izbirni predmet in so si vsi izbral telovadbo.

Stari program ima športno v 2,3 in 4 letniku. Mesta so zapolnjena, tako da ne moreš hodit na telovadbo prek faksa (so neke kombinacije s CUŠ-om, FF ...), ampak rabiš jo pa za inskripcijo...

Pol letnika itak prinese potrdila zdravnikov da so invalidi, druga polovica pa da smo aktivni člani lokostrelskega društva :)

OmegaBlue ::

Neverjetno komplicirajo res, meni so letos/prejšne leto, ko sem prinesel potrdilo kluba da imam od ponedeljka do petka vsak dan trening, priznali 50% telovadbe. Odgovor na vprašanje "kdaj zavraga pa naj hodim če imam zvečer treninge, ki jih plačujem" je bil, da se bom pač pomatral pa za vikende hodil po podpise na pohode.. za fentat
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

dwinxp ::

Jaz imam tudi na FE-TK samo 1 semester, ker takrat sem bil blizu rozne doline pa sm lahko hodil... pa tudi ce sem hodil sem potem tam sedel in gledal v zrak, ker vsi so imeli ze pare za igrat ping pong... zguba casa. Potem pa nisem vec hodil, ker sem imel stanovanje na drugem koncu ljubljane ter, da bom ves spotjen hodil v tistem mrazu okoli seveda... Nevem, ko bom potreboval njihove podpise bom sol do njih pa prinesel sabo cim vec potrdil o mojih sportnih dejavnostih... pa upam da se bomo kaj zmenli, v nasprotnem primeru nevem kaj pricakovat...

gansta ::

Amm vse papirje, opravičila majo shranjene v fasciklih v pisarnah na FE, tako da tudi če bi izgubila(index) bi mogla k njemu(Mihevcu...) po kako potrdilo, do diplome ne komplicirano; potem pa tam da.

Zakaj bi hodila domov?? Športne je toliko terminov, tako da bi sigurno imela šanso od 5 dni v tednu iti kateri dan na športno takoj po obveznosti na faxu(možnost imaš tudi fitnes, plavanje v tivoliju), tako da to ni nobeden izgovor, tudi vsi drugi doma tečemo, fuzbal, basket...pa vseeno hodimo na športno.

Sicer pa najbolje da greš do profesorja pa se dogovoriš kaj pa kako. Samo kakor ga poznam bo zelo zelo kompliciral, vsaj zadnje leta, včasih ni toliko...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gansta ()

bluefish ::

Zakaj bi hodila domov?? Športne je toliko terminov, tako da bi sigurno imela šanso od 5 dni v tednu iti kateri dan na športno takoj po obveznosti na faxu(možnost imaš tudi fitnes, plavanje v tivoliju), tako da to ni nobeden izgovor, tudi vsi drugi doma tečemo, fuzbal, basket...pa vseeno hodimo na športno.
Samo to baš nima smisla. Se vidi po obiskanosti v drugem semestru.

fidekk ::

OmegaBlue je izjavil:

Neverjetno komplicirajo res, meni so letos/prejšne leto, ko sem prinesel potrdilo kluba da imam od ponedeljka do petka vsak dan trening, priznali 50% telovadbe. Odgovor na vprašanje "kdaj zavraga pa naj hodim če imam zvečer treninge, ki jih plačujem" je bil, da se bom pač pomatral pa za vikende hodil po podpise na pohode.. za fentat


Pri meni je bila enaka situacija. Priznali bi mi 100%, če bi prinesel neko potrdilo od olimpijskega komiteja.

No, za mano je nekdo prišel s tem potrdilom (tekmuje v šahu) in je imel priznane vse ure :D

dwinxp ::

Pa dobro to je pa ze totalno blesavo... zaradi ene telovadbe se bom na koncu mogu neki jebat gore... kar neki

urosz ::

jaz grem zdaj na feri (rit-un) pa prav upam, da bo kakšna telovadba, ne da bi se ji izognil..

a ve kdo, na feri je telovadba obvezna?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

fitnes, študentski dom Rožna dolina

Oddelek: Šola
86258 (3087) martincek1

učitelj me je brcnil v trebuh (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
16122705 (19885) kuglvinkl
»

vpis na FERi

Oddelek: Šola
436247 (3849) Dejan0
»

Izguba še zadnjih kilogramov

Oddelek: Loža
355089 (4189) LeQuack
»

neocenjen?

Oddelek: Šola
162558 (2241) bobby

Več podobnih tem